7 svarbiausi visų laikų ICO

Koks buvo didžiausias visų laikų ICO? Kuris buvo įtakingiausias? Kas labiausiai nuvylė?

Štai keletas svarbiausių ICO, apie kuriuos turi žinoti kiekvienas kripto vartotojas.

1. EOS

„Ilgiausias ICO ir didžiausia surinkta pinigų suma“.

„EOS blockchain“ yra protinga sutarčių platforma, konkuruojanti su „Ethereum“. Jis gali apdoroti milijonus operacijų per sekundę ir panaikina operacijų mokesčius.

Investuotojai greitai pastebėjo jo aukštyn. EOS platformos ICO veikė ištisus 12 mėnesių, pradedant 2017 m. Birželio mėn. Ir baigiant 2018 m. Birželio mėn. Visus metus trukusio pardavimo metu projekto „block.one“ kompanija surinko 4,1 mlrd..

Ženklas pasiekė aukščiausią lygį – 22,71 USD 2018 m. Balandžio 29 d., Praėjus daugiau nei trims mėnesiams po to, kai likusi kriptografijos rinka pradėjo savo lokio veiklą.

Šiuo metu EOS prekiauja maždaug 2 USD.

2. Ethereum

„Pirmasis didelio masto ICO.“

Jei esate investuotojas, yra keletas monetų, kurios grąžino vos tikėtiną šešių ar septynių skaičių procentinę grąžą.

Netrukus pakalbėsime apie pirmąjį numerį, tačiau „Ethereum“ patogiai sėdi antroje vietoje. Monetos ICO 2014 m. Vasarą buvo 42 dienos. Tuo metu žetonai buvo parduoti už 0,31 USD.

Kai 2018 m. Sausio mėn. „Ether“ pasiekė visų laikų rekordą, tas pats ženklas buvo vertas 1448,18 USD. Tai padidėjo 467 055 proc.

Žinoma, Eteris dabar nukrito nuo visų laikų rekordo ir prekiauja maždaug 100 USD. Tačiau vis tiek tai rodo 1348 proc. Padidėjimą tik per ketverius metus.

3. Mastercoinas

„Pirmasis kripto ICO“.

Pirmoji kriptovaliuta, turinti ICO, buvo „Mastercoin“ 2013 m. Liepos mėn. Nuo to laiko moneta buvo pervadinta į „Omni“.

Per mėnesį jis pritraukė apie 5000 bitkoinų. Palyginimui, Eteris surinko beveik tą pačią sumą per kitą vasarą tik per 24 valandas.

Šiandien monetų kovos užima vietą geriausių 500 monetų kategorijoje pagal rinkos viršutinę ribą. 2018 m. Ji uždarė apie 650 vietą.

Apyvartoje liko tik 60 000 „Omni“ monetų iš pradinio 618 000 tiekimo.

4. DAO

“Įsilaužimas sunaikina ilgalaikes perspektyvas”.

DAO yra vienas liūdniausių visų laikų ICO. Pirminis pardavimas buvo labai sėkmingas, tačiau didelio masto įsilaužimas nuvertė projektą.

Jei nežinote, DAO (decentralizuota autonominė organizacija) buvo kripto vadovaujamas rizikos kapitalo fondas.

Žetonas buvo parduotas 2016 m. Gegužės mėn. Tuo metu tai buvo didžiausia sutelktinio finansavimo kampanija istorijoje. ICO surinko daugiau nei 120 milijonų dolerių ir turėjo penkis procentus viso egzistuojančio eterio.

Nepraėjus nė mėnesiui įsilaužėliai rado DAO kodo pažeidžiamumą. Daugiau nei trečdalį organizacijos lėšų jie galėjo pervesti į savo sąskaitas. Tai buvo (ir tebėra) vienas blogiausių visų laikų kriptografinių įsilaužimų.

Reaguodama į tai, bendruomenė pagamino kietą „Ethereum“ blokų grandinę ir beveik visi pinigai buvo grąžinti teisėtiems savininkams. Tačiau pats DAO gulėjo griaudėdamas.

Šiandien vis dar galite pamatyti nulaužimo poveikį. Šakinis „blockchain“ yra „Ethereum“, o originali nulaužta versija gyvena kaip „Ethereum Classic“.

5. Tezos

„Pirmasis neribotas ICO sukelia problemų.“

2017 m. Beprecedentis ICO skaičiaus augimas; daugiau nei 5 mlrd. USD finansavimas buvo perduotas kriptografijos kūrėjams.

Vienas garsiausių metų ICO buvo „Tezos“. Jo ICO nebuvo apribotas, o tai reiškia, kad kūrėjai priims tiek pinigų, kiek investuotojai norėtų į juos mesti. Tai buvo vienas iš pirmųjų ICO, kuris naudojo neapribotą struktūrą.

Neilgai trukus nauji investuotojai pradėjo kasti. Jie greitai sužinojo, kad „Tezos“ įkūrėjai gauna 8,5 proc. Komisinių tarifą kartu su 10 procentų visų sukurtų žetonų. Vien komisiniai siekė 19,7 mln.

Atsirado nesibaigiantis problemų sąrašas, įskaitant uždelstą žetonų išdavimą ir susiskaldymą bendruomenėje. Keletas investuotojų pradėjo steigėjams grupinius ieškinius. Byla tęsiama.

Žinoma, dabar mes žinome, kad neapsaugota struktūra yra vienas iš pirmųjų įspėjamųjų ženklų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, kai bandote nustatyti, ar ICO yra sukčiavimas.

6. Kik

„Pirmasis ICO, kurį remia įsteigta įmonė.“

„Kik“ sukūrė savo kriptovaliutą, pavadintą „Kin“, 2017 m. Sprendimas sukurti valiutą buvo dvejų metų bandymo laikotarpio, per kurį „Kik“ vykdė savo vidinę žetonų schemą, rezultatas..

Ženklus išpardavimas buvo vienas iš svarbiausių 2017 m. Tai pažymėjo pirmą kartą, kai įsteigta įmonė valdė ICO. Siūlymo metu „Kik“ kas mėnesį turėjo 15 milijonų aktyvių vartotojų.

Bendrovė surinko 100 milijonų dolerių finansavimą iš 10 000 dalyvių.

Šiandien Kin yra tvirtai įsitvirtinusi kaip 200 geriausių monetų. Dėl viso 10 trilijonų tiekimo kiekvienas „Kin“ žetonas yra vertas tik 0,000028 USD. 2018 m. Pabaigoje „Kin“ rinkos riba siekia 21 mln.

7. NEO

„ICO, turinti didžiausią investicijų grąžą“.

Kinijos sukurtas „NEO blockchain“, dažnai vadinamas „Kinijos Ethereum“, pasiekė didžiausią investicijų grąžą.

Jos ICO kaina buvo 0,032 USD, tai reiškia, kad ji padidėjo 6 199 275 proc., Kai moneta 2018 m. Sausio 15 d. Pasiekė aukščiausią lygį – 198,38 USD. Niekur pasaulyje nėra jokio kito turto, kuris būtų patyręs tokį augimą per tokį trumpas laiko tarpas.

Pradiniame ICO, kurį palaikė ir Kinijos vyriausybė, ir „Microsoft“, investuotojams buvo parduota 50 milijonų NEO. Jų vertė buvo maždaug 5 milijonai dolerių.

Šiandien iš 100 milijonų ribos apyvartoje yra 65 milijonai NEO. NEO šiuo metu yra 17-a pagal dydį pasaulyje šifruotė, kurios rinkos viršutinė riba siekia 400 mln.

Palikite savo mintis apie svarbiausius ICO komentaruose. Ir jei nesate tikras, kodėl buvo tiek daug ICO, peržiūrėkite mūsų paaiškinimą, kodėl egzistuoja skirtingos kriptovaliutos.