Kriptovaliutų mikrofinansavimas: 3 tarpusavio kriptografinės skolinimo paslaugos

Decentralizuotos kriptovaliutos suteikia milžiniškas galimybes tarpusavio skolinimui ir mikrofinansavimui. Jei norite skolinti kriptografiją arba neturite prieigos prie tradicinių banko paslaugų, tai yra keletas geriausių kriptovaliutų mikropaskolų paslaugų.

1. Lendoit

Pareikalaujant „pirmosios tarpusavio skolinimo platformos pasaulyje“ titulo, Lendoit yra decentralizuota tarpusavio skolinimo paslauga. Ji naudoja pažangias sutartis pašalindama trečiųjų šalių „tarpininkus“ ir leidžia susitarti dėl paskolos specifikos tiesiogiai su savo šalimi.

„Lendoit“ pradėjo veikti 2016 m., Tačiau gamyba buvo parengta tik 2019 m. Pradžioje. „Lendoit“ nereikia jokių paskolos gavėjų įkaitų, todėl, norėdami užtikrinti, kad paskolos iš tikrųjų grąžinamos, jie teikia keletą novatoriškų paslaugų:

  1. Skolininko vertinimas: skolininko šalies trečiosios šalys vertina ir vertina skolininko patikimumą.
  2. Protinga kompensavimo schema: naudojant pažangias sutartis, naudojamas paskolai sudaryti, nedidelė paskolos dalis yra rezervuojama ir saugoma kaip šios schemos dalis. Ši kompensavimo schema tam tikromis aplinkybėmis grąžinama paskolos gavėjams, jei skolininkas nevykdo įsipareigojimų.
  3. Numatytoji rinka: Kraštutiniais atvejais skolintojai gali parduoti paskolą skolų išieškojimo agentūroms.

Nors paskolos nevykdymo ir skolų išieškojimo paslaugos niekada nėra malonios diskusijos, „Lendoit“ platformoje yra integruotos išieškojimo galimybės. Skolininko vertinimas užtikrina, kad vartotojai gali imti paskolas tik tada, jei sugeba jas grąžinti. Dėl šios priežasties „Lendoit“ nėra toks anonimas, kaip jie patikėtų. Nors skolintojai ir skolininkai gali nepažinti vienas kito, šis kredito įvertinimas reiškia, kad jūs negalite skolintis šioje platformoje ir likti anonimi.

„Lendoit“ vykdo savo išmaniųjų paskolų sutartis „Ethereum“, o jas įvykdžius, lėšos pervedamos tiesiogiai tarp dalyvio piniginės.

„Lendoit“ remia sindikuotas paskolas ir teikia paskolų rinką. Įvertinus ir patvirtinus, paskolos prašymai yra matomi paskolų rinkoje, kur skolintojai gali nustatyti savo palūkanų normą ir konkuruoti tarpusavyje.

2. „LendaBit“

LendaBit yra sudaręs daugiau kaip 3000 paskolų beveik 20 000 klientų. Ši lengvai naudojama paslauga veikia daugelyje geriausių šifravimo biržų, tačiau turėsite pateikti paskolos užstatą.

„Lendabit“ teikia saugią „blockchain“ skolinimo platformą, be tarpininkų. Galite skolintis arba skolintis nuo 50 iki 200 000 USD per tris dienas ar trejus metus. Tiek skolintojai, tiek skolininkai gali nustatyti savo pageidaujamas palūkanų normas ir finansavimo sąlygas, tačiau „Lendabit“ skolintojams ima 0,5%, o skolininkams – 1% paslaugų mokestį. Taip pat mokami mokesčiai už užstato pervedimą ir lėšų paėmimą.

Paskolos mokamos „Tether“ ar „Bitcoin“ tik dabar, o „Lendabit“ platforma vis dar yra beta versijos. Šiuo metu gali užsiregistruoti bet kas, o kilmės šalims taikomi keli apribojimai.

Dalį savo įmokų galite atsiimti, jei tos valiutos vertė padidės. Jei vertė sumažėtų, turėsite pateikti daugiau užstato, net jei jau esate užtikrinę paskolą.

Didžiausia „lendaBit“ nauda yra ta, kad norint skolintis nereikia kredito ar tapatybės patikrinimo. Jei turite reikalingą užstatą paskolos sąlygoms padengti, galite susitarti dėl paskolos.

3. „ETHLend“

„ETHLend“ yra decentralizuota „peer to peer“ kriptografinių paskolų sistema, kuri taip pat pretenduoja į „pirmosios pasaulyje kriptografinės paskolos rinkos“ titulą. 2018 m. vasario mėnesį pradėjo JK „fintech“ įmonė AAVA, mes netikime, kad tai pirmas.

Kaip gali reikšti pavadinimas, „ETHLend“ susieja skolintojus su skolininkais visame pasaulyje. Yra keletas apribojimų, tačiau didžiausias yra ribotas funkcionalumas JAV gyventojams. Ką tai reiškia, nėra aišku. „Ethereum“ išmaniųjų sutarčių pagrindu nėra jokių trečiųjų šalių tarpininkų tarp skolintojų ir skolininkų.

Kaip skolininkas turėsite pateikti užstatą kriptografinio turto pavidalu. „Bitcoin“, „Ethereum“ ar bet kuris kitas „ERC-20“ ženklas yra priimtinas.

Palūkanų normas abi šalys nustato pradėdami derybų dėl paskolos procesą, tačiau „ETHLend“ ima procentą palūkanų mokėjimų tiek iš skolintojo, tiek iš paskolos gavėjo. Šiuo metu tai yra 20% paskolos davėjo palūkanų ir 2% pradinis mokestis už pirmą mokėjimą, imamas iš skolininko pusės. Jei užstatas bus panaudotas, taikomas 5% mokestis.

Didžiausias „ETHLend“ privalumas yra jų išmaniosios „Ethereum“ sutartys. Paskola prasideda iškart, kai baigiate ją tvarkyti, ją reguliuoja kodas ir ji yra skaidri matoma „Ethereum“ blokų grandinėje. Paskolos davėjai negali iš naujo derėtis dėl sąlygų, kai susitarta, ir jie negali tvirtinti, kad jūs niekada nemokėjote. „ETHLend“ taip pat negali pavogti jūsų lėšų, nes jos padeda susitvarkyti paskolą ir sudaro pažangią sutartį, tačiau nėra susijusios su finansiniais aspektais.

Pradėkite skolinti kriptografiją šiandien

Šios svetainės parodo, kaip lengva pradėti skolinti ar skolintis kriptografiją. Galite nustatyti savo palūkanų normas ir grąžinimo terminus bei turėti lėšų, kai tik susitarsite.

Tačiau žinokite, kad kriptovaliutų tarpusavio finansavimas nėra rizikingas. Jei naudosite paslaugą be užstato, turėsite pasidalinti savo informacija ir laukti kredito patikrinimo. Jei vietoj to jūs pasirenkate paskolos užtikrinimą kriptovaliuta, tai esate rinkos malonė. Jei kaina kris, turėsite pateikti papildomą kapitalą. Jei skolintumėtės be jokio kapitalo, galite prarasti savo lėšas, jei skolininkas nevykdys įsipareigojimų. Jei žinotumėte riziką ir ištirtumėte konkrečios paskolos detales, turėtumėte būti gerai.

Jei norite išleisti šiek tiek grynųjų iš savo kriptografinio turto, bet nenorite jų parduoti, kriptovaliuta su kriptovaliutos apsauga gali būti jums tinkama. Galite greitai gauti lėšų, tačiau vis tiek išsaugokite savo portfelį, suteikdami galimybę sekti paskolos grąžinimus.

Jei šios mikrofinansų sistemos jums netinka, kodėl gi nepažvelgus į Dano kūrinį apie geriausias kripto kreditines korteles?

Koks jūsų mėgstamiausias būdas skolinti ar skolintis kriptografiją? Ar turite istorijų, kuriomis norėtumėte pasidalinti su kitais skaitytojais? praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.