Kas yra Cardano (ADA)? Kripto monetų tyrimas

„Cardano“ yra mokslinė blokų grandinė, skirta vykdyti pažangias sutartis. Prekiaujama kaip „ADA“ ir šiuo metu pagal rinkos kapitalizaciją sėdi aukščiausių kriptovaliutų vietoje. Čia yra viskas, ką reikia žinoti.

Kas yra Cardano?

„Cardano“ yra „decentralizuotas viešasis„ blockchain “ir kriptovaliutų projektas“, todėl ten nieko naujo ir nestebina. „Cardano“ yra protinga sutarčių platforma ir veikia panašiai kaip „Ethereum“. Nors tai nėra „Ethereum“ klonas, jis skirtas finansinėms programoms valdyti. „Cardano“ blokų grandinė veikia su moksline filosofija, kuria grindžiama viskas. Akademiniai tyrėjai ir inžinieriai dirba kartu, tikėdamiesi sukurti protingesnę, greitesnę ir stipresnę blokų grandinę.

Taikydamas aviacijos, bankininkystės ir inžinerijos bendruomenių technologijų principus, „Cardano“ siekia subalansuoti vartotojų privatumo ir reguliavimo poreikius, tikėdamasis, kad „… reguliuojamas kompiuterinis kompiuteris užtikrins didesnę finansinę įtrauktį, suteikdamas visiems atvirą prieigą prie sąžiningų finansinių paslaugų. “

„Cardano“ stato trys pagrindinės organizacijos. Šitie yra:

„Cardano“ fondas: Jie egzistuoja siekiant sukurti „Cardano“, šviesti vartotojus ir tirti bei siūlyti kriptovaliutų reguliavimą.

Emurgas: Tarnauja kaip technologijų inkubatorius ir tyrimų įstaiga. Jie teikia investicijas į naujas verslo įmones.

IOHK: Finansų inžinerijos įmonė sudarė sutartį su „Cardano“.

Šioms didelėms kompanijoms, palaikančioms „Cardano“, tai labai profesionalus ir šlifuotas produktas. „Cardano Settlement Layer GitHub“ projektas yra daugiau nei 16 000 įsipareigojimų iš 91 skirtingo bendraautoriaus. Puikiai organizuotas projektas šurmuliuoja klausimais, klaidų taisymais ir naujų funkcijų diegimu.

Kaip veikia „Cardano“?

„Cardano“ naudoja „Stake Stakes Consensus“ algoritmą, vadinamą „Ouroboros“. Tai yra kaip ir kiti „Stake“ tinklų įrodymai, tačiau jis veikia su saugumu priešakyje viskam, ką daro. Tai yra viskas, ko galite tikėtis iš mokslo blokų grandinės, bet ką tai reiškia iš tikrųjų?

Išsamesnė „Ouroboros“ informacija yra „Ouroboros“ techninis dokumentas. Tai ne tik apibūdina „Stake“ įgyvendinimo įrodymą, bet ir išsamiai apibūdina saugumą „… tai pirmasis tokio tipo„ blockchain “protokolas su griežta saugumo analize“.

„Cardano“ fondas ir su juo susijusios bendrovės kuria išskirtinį šiuolaikinį „blockchain“ tinklą, kurio pagrindinė veikla yra akademinės kolegų apžvalgos ir skaidrumas. Taikant tuos pačius principus, kurie naudojami moksliniuose ir akademiniuose tyrimuose, rezultatai teoriškai turėtų būti daug kokybiškesni nei konkuruojančios blokų grandinės.

Programinės įrangos kūrimo ir „blockchain“ įmonė FP baigtas 2017 m. gruodžio mėn. – 2018 m. vasario mėn. atliko nepriklausomą trečiosios šalies „Cardano“ kodo bazės ir procesų auditą. Šie rangovai ir toliau reguliariai atlieka auditą, ir jūs galite perskaityti pirminė audito ataskaita.

Šio audito metu naudojama šviesoforų vertinimo sistema. Žalios užduotys yra gerai vykdomos, geltonos yra potencialiai ydingos problemos ar procesai, o raudonos vėliavos nurodo patvirtintus trūkumus. Visame projekte yra tik dvi raudonos vėliavos, kurios yra susijusios su kodo valdymu (trūksta regresijos bandymų) ir nuolatine integracija (visi nepavykę testai gali būti greitai nepastebėti). Abu šie klausimai yra susiję su programinės įrangos gamyba, o abiejų sprendimai yra vykdomi.

Skirtingai nuo daugelio kitų projektų, „Cardano“ neprasidėjo baltąja knyga, o prasidėjo geriausios praktikos rinkiniu, išdėstytu Kardano filosofija. Čia yra daug principų, tačiau santrauka yra paprasta. „Cardano“ siekia pasimokyti iš tūkstančių kitų šifravimo projektų klaidų ir plėtoti projektą vadovaudamasi geriausia informatikos, inžinerijos, finansų ir mokslo praktika.

Kiek kainuoja kardanas?

„Cardano“ naudoja ADA prieigos raktą. Iš viso galimas ADA yra apie 31 mlrd. Dabartinė vieno ADA kaina yra 0,076 USD, tačiau ši kaina praeityje buvo labai nepastovi – kaip ir dauguma kriptografinių įrenginių. 2018 m. Sausio ketvirtąją ADA pasiekė visų laikų aukščiausią kainą – 1,33 USD. Nuo to laiko dar nebuvo matyta tokios aukštos kainos, o dabartinė kaina reiškia maždaug 94% sumažėjimą.

„Cardano“ kainų diagrama

Kadangi „Cardano“ šiuo metu yra aukščiausių kriptovaliutų pagal rinkos viršutinę ribą vietoje (1,9 mlrd. USD), ją galima įsigyti daugybėje biržų. Tai nepalaiko „Coinbase“, tačiau galite nusipirkti keliose biržose, nurodytose mūsų geriausiame kripto mainų vadove. Tai apima mainų milžinus „Binance“ ir „Bittrex“.

Jei ieškote piniginės, kad galėtumėte saugiai laikyti savo ADA, tada Dedalas yra piniginė jums. Nors šiuo metu jis nepalaiko jokių kitų kriptovaliutų, „Bitcoin“ ir „Ethereum“ palaikymas netrukus pasirodys. Ši piniginė leidžia jums valdyti savo asmeninius raktus ir yra atviro kodo, o kodas laisvai prieinamas „GitHub“.

Vis dar nesate tikri dėl viešųjų ir privačių raktų? Mūsų „blockchain“ vadovas gali padėti.

Koks yra „Cardano“ ateities potencialas?

„Cardano“ ateitis atrodo labai perspektyvi. Turėdamas pasaulinės klasės komandą, atsakingą valdymą ir pirmaujančią recenzuojamą etosą, akademinis požiūris mokės dividendus už projektą, „blockchain“ ir ADA ženklą. Laikantis tokios pozicijos, produktas ir bendruomenė yra tvirti. Tai gali reikšti, kad plėtra užtrunka šiek tiek ilgiau nei įgyvendinant kitus mažiau atsargius projektus, tačiau kas nenorėtų, kad darbai būtų atlikti „teisingai“ pirmą kartą ir užtruktų šiek tiek ilgiau, nei „greiti ir nešvarūs“ įsilaužimo darbai?

„Cardano“ domisi nenumaldomai. Bendruomenė per mažiau nei mėnesį pakėlė kainą iki daugiau nei dolerio, o turėdamas daugiau nei 140 000 „Twitter“ stebėtojų, 21 000 „Facebook“ teigiamų įvertinimų ir 69 000 „Reddit“ abonentų, „Cardano Foundation“ netrūksta nei gerbėjo, nei dviejų.

Prisijunkite prie „Cardano“ bendruomenės

Jei norite įsitraukti į „Cardano“ bendruomenę, turite daug galimybių. Jei norite prisidėti ar naršyti kodą, galite tai padaryti „GitHub“ saugykla. Arba pažvelkite į šias kitas komunikacijos galimybes:

  1. Oficiali „Twitter“ paskyra
  2. Oficialus „Facebook“ puslapis
  3. Nesantaikos kanalas
  4. Cardano subreddit
  5. Oficialus „Cardano“ forumas

Mūsų nuomone, „Cardano“ yra vienas šaunus projektas, bet kaip jums? Praneškite mums toliau pateiktose pastabose arba įsitraukite į mūsų Facebook ir „Twitter“ bendruomenės, norėtume iš jūsų išgirsti!