6 kriptografiniai bilietai, kuriuos galite paleisti savo darbalaukyje

Svarbu stebėti kriptovaliutų rinkas. Nesvarbu, ar esate visiškai naujas kriptografijoje, ar patyręs banginis, rinkos pakilimus ir nuosmukius verta stebėti.

Norėdami padėti atidžiai stebėti kriptografijos rinkas, galite savo darbalaukyje įdiegti kriptovaliutų rinkos žymeklį. Darbalaukio šifravimo žymeklis išlaiko atitinkamas kainas, išryškindamas rinkos pokyčius, kai jie vyksta.

Niekada daugiau nepraleisite kriptografinio mėnulio naudodamiesi viena iš šių šešių darbalaukio kriptovaliutų žymėjimo programų.

1. „BitTab“

„bititt“ šifravimo žymeklis

„BitTab“ yra viena iš populiariausių „Windows“ kriptovaliutos darbalaukio žymeklio parinkčių. Jis sujungia paprastą, bet intuityvų dizainą, kad jūsų darbalaukyje būtų pateikiamos nuolat besikeičiančios kriptovaliutų rinkos kainos.

„BitTab“ nėra įkyrus. Įdiegus žymeklis yra virš jūsų užduočių juostos, atnaujinant jūsų nustatytų kriptovaliutų kainas. Yra daugybė kriptovaliutų. Jame yra daugiau nei 4 000 monetų, kurių kainos nustatytos iš daugiau nei 40 populiariausių kriptovaliutų biržų.

Taip pat galite naudoti „BitTab“ arbitražo prekybos galimybėms – jei esate greitas! Programa taip pat turi svarbių monetų kainų perspėjimo signalus, taip pat integruotus skaičiuotuvus ir keitiklius.

„BitTab“ netgi galima labai pritaikyti. Galite pakeisti spalvų schemas, išdėstymą ir dar daugiau, kad „BitTab“ atitiktų jūsų darbalaukio dizainą.

Parsisiųsti: „BitTab“ „Windows“ (Laisvas)

2. Moonitor

„moonitor“ kriptovaliutos darbalaukio žymeklis

„Moonitor“ yra aukščiausios kokybės šifravimo žymeklio programa, prieinama „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“.

Galite naudoti „Moonitor“, kad į savo darbalaukį atvestumėte kriptovaliutų rinkas pagrindinio žymiklio pavidalu arba kaip platesnę kriptovaliutų diagramą..

(Pastaba: Jei norite sužinoti daugiau apie kriptovaliutų diagramas, peržiūrėkite keletą geriausių nemokamų bet kurios kriptovaliutos diagramų įrankių.)

Įdiegus „Moonitor“ teikia kainų atnaujinimus realiuoju laiku, naudodama „Bittrex“ ir „Binance“ duomenis. „Moonitor“ kūrėjų komanda yra pasirengusi įtraukti daugiau mainų variantų į būsimus atnaujinimus. Patogiai, „Moonitor“ taip pat gali laikyti skirtukus apie jūsų „fiat“ valiutos konvertavimą, parodydamas, kiek realiuoju laiku vertos jūsų kriptografinės atsargos..

Vienas „Moonitor“ pranašumas yra jo suderinamumas tarp platformų. Jūsų patirtis yra labai panaši į visas pagrindines operacines sistemas, o tai naudinga tiems, kurie reguliariai persijungia tarp aparatinės įrangos.

Tačiau tai yra aukščiausios kokybės kriptovaliutos darbalaukio žymeklis. „Moonitor“ siūlo nemokamą bandomąją versiją, leidžiančią stebėti iki aštuonių kriptovaliutų, stebėti penkias investicijas ar poravimą realiuoju laiku atnaujinant rinką. Mokama „Moonitor“ versija atveria visas valiutas, neribotas investicijas ar poravimą ir leidžia įdiegti „Moonitor“ trijuose skirtinguose įrenginiuose.

„Moonitor premium“ (žinomas kaip „Mėnulio tyrinėtojas“) grąžins maždaug 25 USD.

Parsisiųsti: Moonitor už „Windows“ | „macOS“ | „Linux“ (25 USD)

3. Monetos Tick

„cointick“ šifravimo žymeklis

„Monetos žymėjimas“ yra „macOS“ kriptovaliutos žymeklis, suteikiantis tiesioginius kainų atnaujinimus jūsų meniu juostoje.

Jis sklandžiai integruojasi su „MacOS“; galų gale gausus piktogramų ar diagramų rinkinys, kuris apgaubia jūsų darbalaukį. Atvirkščiai, kainos maloniai slenka per meniu juostą, atnaujinamos, kaip jums atrodo tinkama.

Jei spustelėsite meniu juostos „Monetų bilietas“ ekraną, bus atidarytas visas monetų kriptovaliutų kainų sąrašas. Turėdami daugiau nei 2000 skirtingų monetų, galite pritaikyti savo mėgstamas kriptovaliutas, kad jos būtų rodomos pirmiausia, arba gilintis į sąrašus.

Yra ir kitų tinkinimo parinkčių. Galite pakeisti numatytąją „fiat“ valiutą, pateikimo tvarką, monetų skaičių, kurį rodo žymeklis, ir daug daugiau.

Apskritai „Coin Tick“ yra puikus mažas „macOS“ kriptovaliutos žymeklis.

Parsisiųsti: Monetos bilietas „macOS“ (Laisvas)

4. Kriptovaliutos bilietai su lietaus matuokliu

lietaus matuoklio šifravimo žymeklis

Šiek tiek kitoks darbalaukio kriptovaliutos žymeklių pasirinkimas gaunamas iš darbalaukio pritaikymo įrankio „Rainmeter“.

Naudodami „Rainmeter“ galite pridėti daugybę pritaikomų darbalaukio elementų, paprastai sekančių sistemos aparatinės įrangos informaciją, tokią kaip procesoriaus apkrova, RAM naudojimas, tinklo ryšio duomenys ir pan..

Yra keli „Rainmeter“ kriptovaliutos žymeklio valdikliai. Vienas geriausių dalykų naudojant „Rainmeter“ valdiklį yra galimas pritaikymo lygis. Priklausomai nuo valdiklio, galite pridėti kriptovaliutas, keisti spalvas, pridėti duomenis, dienos diagramas, prekybos laikotarpius, palyginimo kursus ir daug daugiau.

Tinkamo „Rainmeter“ kriptovaliutos žymeklio radimas gali užtrukti. Čia yra trys būdai, kaip pradėti:

  • „R3-Studio“ šifravimo valdikliai: yra keletas kriptografinių žymeklių tipų, rinkos viršutinių ribų žymekliai ir daug daugiau.
  • Programėlių priedai: turi iki dešimties kriptovaliutų kainų žymeklių su rinkos viršutinių ribų reitingais, taip pat spalvų keitimo piktogramomis apie kainų pokyčius.
  • Kriptovaliutų sekimas: turi modulinius kriptovaliutos žymeklius, leidžiančius pasirinkti ir pasirinkti monetų kainas, kurias norite stebėti.

Parsisiųsti: Lietaus matuoklis „Windows“ (Laisvas)

5. Kriptovaliutos kainų žymeklis

kripto kainos žymeklis

Kriptovaliutos kainų žymeklis leidžia jums pridėti vieną kainos žymeklį bet kuriai kriptovaliutai į „Windows“ arba „Linux Mint“ darbalaukį.

Kiekviename kriptovaliutos žymeklyje pateikiama piktograma, trumpas vardas, dabartinis reitingas pagal rinkos viršutinę ribą ir valandinis, dienos ir savaitės procentų pokytis.

Kriptovaliutų kainų stebėjimo priemonės „Windows“ versija yra lietaus matuoklio oda. Galite jį įdiegti naudodami „Rainmeter“, tada pritaikykite kriptovaliutos žymeklio parinktis.

„Cryptocurrency Price Tracker“ „Linux Mint“ versija yra gimtoji lentelė. Galite įdiegti ir valdyti kriptovaliutų kainų stebėjimo darbalaukį naudodami „Linux Mint“ langą „Darbalaukio valdymas“.

Išsamią išsamią diegimo informaciją galite rasti „Cryptocurrency Price Tracker“ svetainėje. Kriptovaliutos kainų žymeklis yra nemokamas ir atviro kodo.

parsisiųsti: Kriptovaliutų kainų stebėjimo priemonė Langai (lietaus matuoklio oda) | „Linux Mint Desklet“ (Laisvas)

6. Kripto kainos valdiklis

šifravimo kainos valdiklio žymeklis

„Crypto Price Widget“ yra pritaikomas atvirojo kodo darbalaukio kriptovaliutos žymeklis.

Tai galima tiek „Windows“, tiek „macOS“, ji atnaujinama kas penkias sekundes, kad jūsų šifravimo rinkos žinios būtų atnaujintos. Galite sekti beveik bet kurią kriptovaliutą, naudodamiesi viena iš 20-ies labiausiai prekiaujamų „fiat“ valiutų.

„Crypto Price Widget“ yra paprastas požiūris į darbalaukio kriptovaliutų valdiklį. Tuo ir puiku!

Parsisiųsti: Kripto kainos valdiklis, skirtas „Windows“ | „macOS“ (Abu nemokami)

Koks yra geriausias darbalaukio kriptovaliutos žymeklis?

Jei norite išsamaus kriptovaliutos žymeklio savo darbalaukiui, „BitTab“ yra vienas iš geriausių variantų. Ji yra nemokama, pritaikoma ir joje yra tūkstančiai monetų iš kelių mainų. Tačiau yra ir kitų variantų. Daugelis mažesnių, vieno kūrėjo parinkčių, pvz., „Crypto Price Widget“, siūlo puikią atvirojo kodo patirtį, nustatant daugiau galimybių..

Išbandykite keletą kriptovaliutos darbalaukio žymeklių ir sužinokite, kas atitinka jūsų reikalavimus. Galite pastebėti, kad interaktyvi „Rainmeter“ oda jums tinka labiau nei įprasta kriptovaliutos žymeklis!

Ar naudojate savo išmanųjį telefoną, kad palaikytumėte skirtukus kriptografijos rinkose? Čia yra geriausios „Android“ ir „iOS“ skirtos mobiliosios programos, leidžiančios sekti jūsų šifravimo rinkinį!