5 geriausios kripto biržos, kuriose prekiaujama maržomis

Skirtingai nuo įprastų akcijų maklerių, prekyba maržomis yra prieinama kiekvienam kriptografiniame pasaulyje. Nėra minimalių investicijų reikalavimų, nėra minimalių sąskaitų likučių ir nėra taikomi maržai pritaikyti procesai.

Jei jus domina investicijos į kriptografiją, toliau skaitykite. Mes ieškosime geriausių kriptovaliutų biržų prekybai maržomis.

Kas yra maržinė prekyba?

Kai prekiaujate naudodamas maržą, skolinatės kapitalą iš trečiosios šalies, kad galėtumėte įvesti pozicijas, kurios yra didesnės nei jūsų sąskaitos likutis. Kripto pasaulyje trečioji šalis paprastai yra kitas prekybininkas.

Kadangi marža leidžia jums laikyti didesnes pozicijas, jūsų prekybos rezultatai – tiek pelnas, tiek nuostoliai – padidės. Pavyzdžiui, jei užimsite 10 kartų didesnę finansinio sverto poziciją, o rinka pakils penkiais procentais aukštyn, pamatysite 50 procentų pelną. Jei jis judės penkiais procentais žemyn, patirsite 50 procentų nuostolių.

Jei kaina juda prieš jus, brokeris gali paskelbti maržos skambutį. Turėsite įnešti daugiau grynųjų arba parduoti turtą. Jei to nepadarysite ir kaina judės toliau, būsite priverstinai likviduota.

Prieš pradėdami prekybą „Bitcoin“ marža, įsitikinkite, kad turite tvirtą rizikos valdymo strategiją. Ir atminkite – naudokite stop-loss!

1. Bibitas

Jei stebėsite kriptografinį „Twitter“, tikriausiai pastebėsite, kad „Bybit“ per pastaruosius kelis mėnesius patyrė nemažą ažiotažą. Mainai pradėjo veikti tik 2018 m. Gruodžio mėn., Tačiau jie sparčiai auga.

Didelis „Bybit“ pardavimo taškas yra užsakymų derinimo sistema. Jis gali apdoroti iki 100 000 operacijų per sekundę (TPS). Tai reiškia, kad jūsų užsakymai bus visada įvykdyti, net ir tuo metu, kai jie yra labai naudojami nepastovumo metu. To negalima pasakyti apie daugelį paslaugų konkurentų; žiniatinklyje gausu žmonių, kurie prarado pinigus dėl perkrautų sistemų kitose biržose, istorijų.

Galite naudoti „Bybit“, jei norite prekiauti amžinomis sutartimis BTC, ETH, EOS ir XRP dolerio atžvilgiu..

Birža siūlo 100 kartų didesnį svertą pozicijoms, kurių vertė yra iki 100 BTC. Priežiūros marža (sąskaitos vertė, reikalinga jūsų pozicijai išlaikyti) yra fiksuota 0,5 proc.

„Bybit“ neturi KYC proceso.

2. Binansas

Prekyba marža „Binance“ yra nauja plėtra. Po ilgesnio bandymo laikotarpio, jis galiausiai pasirodė visiems „Binance“ klientams 2019 m. Liepos viduryje.

Kai įmonė pirmą kartą paskelbė, kad planuoja pradėti prekybą maržomis, ji teigė, kad tai leis iki 20 kartų didesnį svertą. Tačiau tuo metu, kai rašoma (praėjus vos porai dienų po visuotinio išleidimo), jis siūlo tik 3 kartus didesnį svertą.

Kriptovaliutų maržos prekyba „Binance“ šiuo metu galima tik BTC, ETH, XRP, BNB, TRX ir USDT porose. Yra 0,02 proc. Mokestis (BNB sumažintas iki 0,01 proc.).

Norėdami naudoti „Binance“, turite atlikti įmonės KYC patikrinimus ir įgalinti 2FA savo paskyroje. Taip pat turėsite pervesti lėšas į naują maržos piniginę. Už tai nereikia mokėti.

3. „BitMEX“

„BitMEX“ yra neabejotinai žinomiausia kriptovaliutų birža prekybai Bitcoin maržomis.

Ji siūlo prekybą kriptografija naudojant šešis skirtingus žetonus: Bitcoin, Bitcoin Cash, Cardano, Ethereum, Litecoin ir Ripple.

Galimas sverto dydis priklauso nuo žetono, kuriuo norite prekiauti. Viršuje „Bitcoin“ maržinė prekyba leidžia iki 100 kartų didesnį svertą. „Ethereum“ yra 50x, „Litecoin“ – 33,33x, o „Ripple“, „Cardano“ ir „Bitcoin Cash“ leidžia iki 20 kartų.

Tik Bitcoin maržos prekyba turi atsiskaitymo mokestį (0,05 proc.). Už maržos prekybą altokinais atsiskaitymo mokesčio nėra.

Prekyba „Bitcoin“ svertais taip pat turi skirtingą gamintojo ir gavėjo mokesčio struktūrą (0,0250 / 0,0750 proc.), Palyginti su altcoinais (0,0500 / 0,2500 proc.).

4. „Bitfinex“

Prekyba kriptovaliutų maržomis „Bitfinex“ turi keletą didelių pranašumų ir keletą pastebimų trūkumų.

Vertinant aukštyn, tai yra viena iš nedaugelio šifravimo biržų, leidžiančių prekiauti maržomis bet kurioje iš savo platformos porų. Jūs neapsiribosite tik Bitcoin, Ethereum ir kitais dideliais žaidėjais.

Tačiau patyrusiems maržos prekybininkams gali nepatikti žemas maksimalus svertas. Apribojate 3,3 karto didesnes pozicijas (t. Y. Jei jūsų sąskaitos likutis yra 1 000 USD, galite įsigyti iki 3 333 USD). Yra 0,1 proc. Gamintojo mokestis ir 0,2 proc. Priėmimo mokestis.

„Bitfinex“ išleidžia maržos skambučius, kai grynoji jūsų balanso vertė siekia 22,5 procentus pradinės maržos pozicijos vertės. Priežiūros marža yra 15 proc. Jus priverstinai likviduos, jei nukrisite žemiau šio lygio.

5. „Prime XBT“

Paskutinė mūsų rekomendacija dėl prekybos maržos kriptografija yra „Prime XBT“. Kaip ir „BitMEX“ bei „Bybit“, galite atidaryti pozicijas naudodami iki 100 kartų didesnį svertą.

Svertinė prekyba yra prieinama visam platformos turtui, įskaitant BTC, ETH, EOS, XRP ir LTC. Galite naudoti maržos priemonę atidaryti tiek trumpąsias, tiek ilgąsias pozicijas.

100 kartų svertas galimas Bitcoin pozicijose, kai nuo 0 BTC iki 10 BTC pozicijų. 10 BTC iki 60 BTC yra ribojamas iki 50x, o 60 BTC ir didesnis – iki 10x. Panašūs lygiai galioja prekybai maržomis altcoins.

„Prime XBT“ taip pat užima vieną iš geriausių kriptovaliutų biržų, skirtų prekybai maržose, nes ji yra patogi vartotojui. Pvz., Nėra KYC proceso, galite įnešti indėlius į savo sąskaitą daugiau nei 130 altcoins ir bet kuria valiuta, kurią palaiko Changelly, o prekybos platforma palaiko kelis monitorius..

Maržinė prekyba yra didelė rizika

Nors šios penkios kriptografinės biržos yra vienos iš geriausių prekybai marža „Bitcoin“, mes tikrai nesiūlome jums nerti tiesiai ir pradėti naudoti maržos galimybes. Maržinė prekyba yra didelės rizikos prekybos forma rinkos sektoriuje, kuris ir taip kelia didelę riziką.

Jei nesate patyręs prekybininkas, pabandykite naudoti popierines prekybos sąskaitas, kol įsitikinsite savo įgūdžiais.

O jei norėtumėte sužinoti daugiau, būtinai perskaitykite mūsų straipsnius apie geriausias kriptografines operacijas ir geriausias „Coinbase“ alternatyvas.

Atsakomybės apribojimas: tai nėra patarimas investuoti. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos yra labai spekuliacinės. Niekas nėra garantuotas kriptovaliuta. Prieš investuodami visada atlikite savo tyrimus ir niekada neskirkite daugiau pinigų, nei galite prarasti.