Kaip lengva atkurti prarastas sąskaitas kriptovaliutų biržose?

Daugelis didžiųjų kriptovaliutų biržų yra labai saugios. Su standartiniais IP adresais, tapatybės patvirtinimu ir dviejų veiksnių autentifikavimu (2FA). Kas nutiks, jei prarasite prieigą prie savo paskyros? Kaip galite atgauti turimą turtą ir naudotis savo lėšomis, jei pametėte atsarginius kodus arba pamiršote slaptažodį? Neseniai iš naujo nustatžiau savo sąskaitas trijuose dideliuose biržose ir perone. Štai ką aš atradau.

Visos trys šios svetainės leidžia naudoti „Google Authenticator“ programą kaip saugų 2FA kodų gamintoją. Neturėdami prieigos prie šios programos esate aptariamo mainų malonėje. Jūs neturite kito pasirinkimo, kaip laikytis jų taisyklių ir prašymų.

Šios taisyklės ir reglamentai gali sulėtinti jūsų paskyros atkūrimą, tačiau įsilaužėliams, socialiniams inžinieriams ar kitiems gerai dirbantiems asmenims sunku pasiekti jūsų paskyrą..

Binansinės sąskaitos atkūrimas

Norėdami atkurti „Binance“ paskyrą, turite užbaigti tapatybės patvirtinimo procesą. Šis procesas yra visiškai automatizuotas, todėl jį galima greitai ir lengvai užbaigti. Ši atstatymo procedūra buvo greičiausia iš trijų čia aptartų mainų.

„Binance“ reikalinga nuotrauka, kurioje laikote popieriaus lapą, ant kurio parašyta:

  1. Šios dienos data
  2. Keitimosi vardas
  3. 2FA autentifikavimo metodas

„Binance“ taip pat reikalinga vyriausybės išduotos asmens tapatybės kortelės priekinės ir galinės dalies nuotrauka bei veido nuotrauka.

Įkėlus šiuos įrodymus, „Binance“ automatinė sistema atlieka visa kita. Pirmą kartą man nepavyko patvirtinti, bet įkėlęs geresnę nuotrauką, per mažiau nei 30 minučių gavau prieigą prie savo paskyros.

Ši automatinė sistema labai greitai atkuria jūsų sąskaitą. Vis tiek turėsite įvesti savo slaptažodį ir galėsite iš naujo įgalinti „2FA“, kai atgausite prieigą. Tai rizika, kad sistema gali padaryti klaidą, tačiau tikėtina, kad ši automatinė sistema veikia su „saugiu gedimu“. Dėl bet kokių nesėkmių ar neaiškumų bus laikomasi saugesnių veiksmų ir bus uždrausta įeiti arba atidėti žmogaus įsikišimas. „Binance“ jus įtraukia į visą procesą el. Paštu. Spustelėdami pridėtą nuorodą, galite sustabdyti bet kokius neteisėtus bandymus pasiekti jūsų paskyrą.

„Bittrex“ paskyros atkūrimas

Panašu, kad „Bittrex“ paskyros atkūrimo procese vietoj mašinų naudojami žmonės, tačiau tai nereiškia, kad jis yra lėtas. Paprašęs paskyros atkūrimo per internetinę palaikymo pranešimų sistemą, „Bittrex“ jums išsiųs el. Laišką apie tolesnius veiksmus, kuriuos turite atlikti. Šitie yra:

  1. Pateikite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą
  2. Pateikite naujausius IP adresus, naudojamus prieigai prie paskyros
  3. Pateikite numatomus sąskaitų likučius

Šį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą sudaro kelios jūsų ir jūsų vyriausybės išduotos tapatybės nuotraukos. Bittrex būsena:

Pridėkite 3 atvaizdus, ​​kuriuose esate su vyriausybės išduotu asmens tapatybės dokumentu, kad galėtume prilygti jūsų veidui ir asmens tapatybės dokumente rodomam paveikslui. Taip pat ant popieriaus lapo užrašykite „Bittrex“ ir šios dienos datą ir laikykite ją paveikslėlyje. Bent vienoje iš nuotraukų turi būti įskaitomas jūsų asmens dokumentas.

Pateikęs prašomas nuotraukas, „Bittrex“ palaikymo tarnyba man pasakė, kad jie negali priimti mano nuotraukų, nes paprastas fonas netinka. Būtų malonu tai žinoti prieš fotografuojant, bet kadangi jie reagavo gana greitai, vėl fotografuoti nebuvo didelis dalykas..

Naujausius IP adresus lengva pateikti – „Bittrex“ atsiųs jums tai el. Paštu kiekvieną kartą sėkmingai įvedę savo sąskaitą.

Galiausiai numatomi sąskaitų likučiai. Nežinau „Bittrex“ mandato tikslumo laipsnio, tačiau tai nebuvo didelis dalykas. Jei naudojate automatizuotus prekybos ir API raktus, jūsų prieiga prie šių duomenų gali skirtis.

Pateikęs teisingą mano tapatybės informaciją, „Bittrex“ pašalino mano sąskaitą „2FA“ greičiau nei per aštuonias valandas.

Nors atrodo, kad šis paskyros atkūrimas yra rankinis procesas, „Bittrex“ palaikymo komanda yra išmananti ir labai greitai pašalino apribojimus. Tikimės, kad jie palygins jūsų atvaizdą su jūsų asmens tapatybės kortele ir originalius patvirtinimo atvaizdus, ​​reikalingus registruojantis pirmą kartą. Jie niekada nenustato slaptažodžio ir informuoja jus el. Paštu kiekviename žingsnyje. Ši sistema yra pakankamai saugi, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos prie jūsų paskyros.

„Coinbase“ paskyros atkūrimas

Norėdami atkurti „Coinbase“ paskyrą, turite susisiekti su „Coinbase“ palaikymo komanda ir pradėti paskyros atkūrimo procesą. Tai reiškia, kad patikrinsite savo tapatybę ir pašalinsite 2FA iš savo paskyros. Atkurę galite iš naujo įgalinti „2FA“. Šis procesas yra pats lėčiausias iš trijų čia išvardytų, ir nuo informacijos pateikimo iki vėl prieigos prireikė kelių darbo dienų. Monetų bazės būsena:

Tai paprastai trunka 72 valandas (3 dienas). Tuo metu galite naudoti kodą, išsiųstą savo mobiliojo telefono numeriu, kad prisijungtumėte prie savo paskyros.

Norint atkurti jūsų sąskaitą, „Coinbase“ reikalinga jūsų nuotrauka su vyriausybės išduota tapatybe, kaip ir kitose biržose. Šią nuotrauką galite pateikti per „Coinbase“ internetinį portalą, tačiau ji nėra automatizuota. Nustačius iš naujo, „Coinbase“ įgalina SMS patvirtinimą, jei vis tiek turite prieigą prie savo mobiliojo įrenginio.

Šis atkūrimo procesas padeda užtikrinti „Coinbase“ saugą.

Kiek saugios yra jūsų lėšos?

Nors šie trys mainai sudaro tik dalį visų kriptovaliutų mainų, kuriais galite prekiauti, sąskaitų atkūrimo procesas visose yra panašus. „Binance“ yra greičiausias, „Bittrex“ yra saugiausias, o „Coinbase“ yra tinkama naudoti, bet lėtai apdorojama, prielaida išlieka ta pati. Įkelkite savo asmens dokumentus kartu su bet kokiais kitais mainų reikalavimais ir palaukite, kol bus baigtas atstatymas.

Jei esate tokioje padėtyje, kur jums reikia prieigos prie savo paskyros, galite žinoti su ja susijusį nevilties jausmą. Biržai gali jūsų neįleisti, net laikydamiesi visų jų taisyklių. Jie gali patirti įsilaužimą, kaip rodo blogiausi kripto įsilaužimai istorijoje, arba vyriausybės gali priversti juos blokuoti išėmimus. Vienintelis tikras būdas apsaugoti savo šifravimą yra saugoti juos ne biržoje. Tai nėra taip sunku, ypač naudojant tokius įrenginius kaip „Ledger Nano S.“. Praneškite mums savo mintis „Twitter“ @blocksdecoded.