Kas yra iniciatyva Q? Ar tai suktybė? Kaip veikia šie nauji skaitmeniniai pinigai

Ar tai suktybė? Ar tai gali būti kitas Bitcoinas? Ar „Initiative Q“ yra net kriptovaliuta ir ar tai teisėta?

„Initiative Q“ yra naujausias madingas projektas, padegęs internetą. Kviečiant visus draugus prisijungti skamba įtartinai kaip piramidės schema, norėdami gauti nemokamų (bet nieko vertų) „skaitmeninių pinigų“, turite pateikti tik savo el. Pašto adresą ir vardą.

Šie skaitmeniniai pinigai šiuo metu nieko neverti ir jūs negalite jų niekur išleisti, tačiau ateityje jie gali būti kažko verti. Beveik neturite ko prarasti, tad kodėl neprisiregistravote?

Kas yra iniciatyva Q?

Jei apsilankysite „Initiative Q“ svetainė, jums gali kilti daugiau klausimų nei atsakymų. „Initiative Q“, apibūdinama kaip „rytojaus mokėjimų tinklas“, atiduoda būsimą valiutą, siekdama, kad milijonai prisijungtų.

Geriausias būdas apibūdinti „Initiative Q“ yra „PayPal 2.0“. Mokėjimų tinklui valdyti naudojama tradicinė centrinė duomenų bazė. Visiškai nėra įtraukta „blockchain“ ir jūs negalite nusipirkti šios kriptovaliutos jokioje kriptografijos biržoje, tačiau, nepaisant to, jums bus atleista manant, kad „Initiative Q“ yra kriptovaliuta. Palyginimai su „Bitcoin“ yra visur, o tariama „Initiative Q“ nauda, ​​palyginti su kriptovaliutomis, dažnai kartojasi.

Skaitmeniniai pinigai, kuriuos visi siekia užsidirbti, vadinami „Q“. Ši būsima valiuta lemia Q mokėjimų tinklą. Šis tinklas siekia panaikinti tokias kaip „Visa“ ir „American Express“ ir stengiasi būti didžiausiu mokėjimo tinklu pasaulyje. Tai nėra neįmanoma, bet tai įkalnė. Didžiulė užduotis.

„Initiative Q“ pasižymi beveik greitu perdavimo greičiu, mažais mokesčiais, šiuolaikinėmis technologijomis, maitinančiomis jų tinklą, ir atsakinga valdymo sistema.

„Q“ iniciatyvos operacijos veikia „unikaliai“. Aš rašau „unikalus“, nes jis ne tiek skiriasi nuo kriptovaliutų, bet labai skiriasi nuo daugelio komercinės bankininkystės paslaugų teikėjų:

Ateityje atlikdami operaciją Q tinkle turėsite nusipirkti Q sumą, lygią jūsų operacijos ar pervedimo vertei. Prasidėjus sandoriui, agentai konkuruoja tarpusavyje, kad atliktų apdorojimą ir už tai gautų nedidelį mokestį. Ši operacija „gali naudoti„ blockchain “knygą“, tačiau tai nėra garantuota. Tai beveik taip, kaip „Initiative Q“ važiuoja „blockchain“ ir „cryptocurrency hype“ traukinių kaatilais, bandydami sukurti savo impulsą.

Tai bent jau teorija. Iš tikrųjų Q šiuo metu beveik nenaudingi. Negalite nusipirkti ir išleisti. Nė viena parduotuvė jų nepriima ir tu negali jų atiduoti. Pagrindinis pardavimo taškas šiuo metu yra (maža) tikimybė, kad jis pavirs grynaisiais, jei „Initiative Q“ kils ateityje. „Q“ iniciatyva galėtumėte patikėti, kad patekote į „Bitcoin“ pirmame aukšte, tačiau iš tikrųjų tai yra daug mažiau trikdantis nei „Bitcoin“ kada nors anksčiau.

Kaip prisijungti prie iniciatyvos Q

„Initiative Q“ šiuo metu yra tik su kvietimais, o tai atrodo keista, atsižvelgiant į tai, koks populiarus jos noras tapti. Tai beveik taip, tarsi jie kurtų entuziazmą ir pardavinėtų gyvačių aliejų, užuot dirbę prie padoraus produkto. Ciniška, aš žinau.

Registruodamiesi į nemokamą sąskaitą, uždirbsite kelis tūkstančius Q – nuo šio rašymo prisijungimo premija yra apie 2 400 Q. Ši suma sumažės, kai registruos daugiau vartotojų. Nors tai gali atrodyti daug, atkreipkite dėmesį, kad yra keli trilijonai Q, todėl „Q“ iniciatyva turės tapti didesnė nei „Apple“ ar „Amazon“, kad pamatytumėte gražų vien registracijos premijos išmokėjimą..

Norėdami prisijungti, turite pakviesti asmenį, turintį narystę. Prisijungę galite pakviesti kitus vartotojus ir gauti papildomų klausimų, kai jie prisijungs. Taip pat galite gauti Q atlikdami kitas užduotis ateityje, pavyzdžiui, įdiegdami programą „Initiative Q“.

Greitas slinkimas „Facebook“ kanalu žemyn gali pakviesti, taip pat pokalbis aplink biuro vandens aušintuvą. Jei visa kita nepavyksta, „Initiative Q“ „Facebook“ puslapis arba „Twitter“ puslapis dažnai aplinkui plaukioja kvietimai.

Ar iniciatyva Q yra sukčiavimas?

Šiuo metu sunku klasifikuoti „Initiative Q“.

Tai nauja idėja, kuri turi potencialo, tačiau rinkodarai jie išleido padorų pinigų sumą. Gaudama „atlygį“ už savo draugų kvietimą, „Initiative Q“ skamba labai panašiai kaip piramidės schema, ypač kai jūsų draugai negauna jokio papildomo Q už jūsų nuorodos naudojimą..

Jūs negalite išleisti Q dabar, negalite jų nusipirkti ar išsiųsti. Ateityje tinklas gali veikti ir veikti, tačiau čia gali kilti problemų. Kadangi dabar negalite jo naudoti, daugybė vartotojų gali pamiršti apie tai. Kas nutinka visoms toms Q?

Veikiant ateityje, sunku tikėtis, kad vartotojai mokės už Q, kai tiek daug buvo atiduota nemokamai. Numatoma 1 USD kaina yra pokeris, atsižvelgiant į jų skaičių. Tai gali būti ir monopolijos pinigai.

Konkuruojančio agento operacijų apdorojimo būdas yra įdomi koncepcija, tačiau tai neveiks be daugelio vartotojų tinkle. Jei niekas nenaudos Q, tada agentai taip pat nenaudos ir jis mirs. Tai reiškia, kad jei ji atrodo kaip kriptovaliuta, kvepia kriptovaliuta ir skamba kaip kriptovaliuta, tai tikriausiai yra kriptovaliuta, išskyrus tai, kad ji nėra.

Kodėl gi nepirkus kriptovaliutos. Jūs galite turėti visus jums patinkančius skaitmeninius pinigus ir įgyti tam tikrų pranašumų, tokių kaip decentralizuoti serveriai, galimi nemokami oro lašai, jau nekalbant apie visas kriptovaliutų pinigines, kurias galite naudoti norėdami apsaugoti savo monetas. Kas nutiks, jei „Initiative Q“ žlugs arba už operacijas bus sumokėtas didžiulis mokestis?

Jei kiekvienam priklauso Q5 000, sunku įsivaizduoti, kad kaina yra verta nieko reikšmingo. Koks laimikis? Galbūt „Initiative Q“ renka jūsų duomenis, o galbūt jie nori parduoti tinklą ateityje. Galbūt tai protingas ilgalaikis sukčiavimas ir bet kokie realūs pinigai, kuriuos jiems suteiksite ateityje, bus tokie pat geri, kaip ir dingo. Kas žino? Visa tai šiuo metu yra spekuliacija.

Už vieno el. Pašto adreso kainą ir savo vardą verta užsiregistruoti „Initiative Q“, nes reta tikimybė, kad tai tikrai pasiteisina. Bet būkite labai atsargūs dėl būsimų informacijos užklausų! El. Pašto adresai, kontaktų sąrašai, naršymo parinktys ir įpročiai yra parduodami nuolat, todėl nesiūlykite būti jūrų kiaulyte, prisidengdami daugiau apsimestinių pinigų.

b4c 130 177 da9 98e 1b9 15f