Kaip prisiminti savo šifravimo adresą (su nesustabdomais domenais)

Viena iš kebliausių kriptovaliutos dalių yra mokėjimų valdymas. Kai bandote išsiųsti mokėjimą, turite nukopijuoti ir įklijuoti ilgą raidinę ir skaitinę eilutę. Tada patikrinkite, ar kiekvienas simbolis yra teisingas, nes kitaip jūsų mokėjimas gali dingti visam laikui.

Ne pasauliečiams, atlikus kriptografinį mokėjimą, gali skaudėti nervus.

Iki dabar.

Nesustabdomi domenai palengvina kriptografijos naudojimą. Tai leidžia jums susieti kriptovaliutos adresą su domeno vardu. Galite lengvai pasakyti kam nors savo šifravimo adresą, pvz., Įprastą adresą, o ne ilgą eilutę.

Taigi, kaip veikia nesustabdomi domenai?

Kas yra nesustabdomi domenai?

Nesustabdomi domenai yra „blockchain“ domenų vardų paslauga. „Blockchain“ domenas yra panašus į regular.com arba.org domeno adresą, išskyrus tai, kad registracijai jis naudoja „blockchain“.

Originali „Unstoppable Domains“ paslauga buvo sukurta naudojant itin didelio pralaidumo „Zilliqa“ blokų grandinę. „Blockchain“ domenuose, naudojant „Unstoppable Domains“, naudojamas „.zil“ plėtinys (skirtas „Zilliqa“). Tačiau tai pasikeitė po to, kai „Unstoppable Domains“ gavo 4 milijonų dolerių investicijas iš „Draper Associates“ ir „Boost VC“.

Atnaujinta „Unstoppable Domains“ paslauga naudoja „.crypto“ plėtinį ir yra pastatyta ant „Ethereum“ blokų grandinės.

“Mes manome, kad kriptografinės bendruomenės tribalizmas lėtina technologijos pritaikymą.” Crypto “yra domenų vardų sistema, skirta naudoti bet kokiems kriptovaliutų mokėjimams ir su bet kuria kriptovaliutos pinigine”, – komentuoja “Unstoppable Domains” įkūrėjas ir generalinis direktorius Matthew Gouldas. „Pinigų siuntimas į a.crypto domeną yra paprastesnė vartotojo patirtis milijonams kriptovaliutos vartotojų, kurie šiuo metu turi nukopijuoti / įklijuoti ir įvesti ilgus adresus, kad galėtų atlikti operaciją.“

Nesustabdomi domenai išlieka blokų grandinės agnostikai, leidžiantys vartotojams pasiekti ir naudotis „Zilliqa“ ir „Ethereum“ blokais..

Kodėl jums reikia nesustabdomų domenų?

Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl reikia naudoti nesustabdomus domenus.

  1. Kad kriptografija būtų lengva. Galite susieti esamus šifravimo adresus su lengvai įsimenamais domenų vardais.
  2. Necenzūruojamas domenas. Naudojant „blockchain“ pagrįstą domeną, jūsų svetainė visada išliks internete.

Pirmiausia leiskite susitelkti į tai, kad būtų lengviau šifruoti. Šiuo metu, jei norite išsiųsti kam nors kriptovaliutą, turite išsiųsti ilgą raidinį ir skaitmeninį kriptovaliutos piniginės adresą.

Nesustabdomi domenai keičiasi naudojant lengvai įsimenamus domenų adresus. Pavyzdžiui, galite užregistruoti savo verslo pavadinimą.crypto. Susiejate esamus „Bitcoin“, „Ethereum“ ir kitus kriptovaliutų adresus su domenu. Tada, kai kam nors reikia atsiųsti kriptovaliutą, tereikia jam pasakyti domeno adresą.

Nesustabdomi domenai yra nekintami

Antra didžiausia priežastis, kodėl reikia naudoti nesustabdomus domenus, yra ta, kad kai tik jūsų svetainė jau veikia ir veikia, niekas negali jos perjungti neprisijungęs. Jei susiesite nesustabdomų domenų adresą su decentralizuota saugojimo paslauga, jūsų svetainė visada išliks internete.

Be to, nesustabdomi domenai nėra ICANN ar kito tradicinio DNS dalis. Negalite tapti deindeksu, nes nesate tradicinių DNS sąrašų dalis (tai turi minusų, kuriuos galite perskaityti toliau).

Jums taip pat nereikia registruoti jokio „whois“ įrašo. Savo svetainę galite valdyti atsižvelgdami į privatumą.

Kaip teigiate apie nesustabdomus domenus?

Pareiškimas dėl nesustabdomų domenų adreso yra labai panašus į paraišką dėl įprasto domeno. Einate į „Unstoppable Domains“, įveskite norimą domeno vardą ir sužinokite, ar jis yra. Įvedus domeno vardą, „Unstoppable Domains“ nurodo dabartinę domeno kainą.

nesustabdoma domenų paieška

Pagrindinės (pvz., Neegzistuojančios, įmonės ar aukščiausios kokybės) domeno kainos prasideda nuo 40 USD už. Crypto ir 20 USD už.zil. „Premium“ domeno kainos skiriasi.

Jei galvojote eiti į „Unstoppable Domains“ ir įsigyti „Apple.crypto“, „Microsoft.zil“ ir kitus aukščiausios klasės įmonių derinius, pagalvokite dar kartą. „Unstoppable Domains“ visus aukščiausios klasės ir įmonių „blockchain“ domenų adresus rezervuoja atitinkamiems savininkams. Nepaisant nesustabdomų domenų dėmesio privatumui, jis nenori pažeisti autorių teisių ir prekių ženklų įstatymų.

Pvz., Kai įvedu „Blokai dekoduoti“, „Unstoppable Domains“ suteikia galimybę įvesti išsamią informaciją. Taip yra todėl, kad „Blocks Decoded“ yra saugomas prekės ženklas „Unstoppable Domains“.

nesustabdomi domenai blokuoja iššifruotus apsaugotus domenus

Ar yra nesustabdomų domenų trūkumų?

Žinoma, viskam yra minusų. Kaip minėta, „Unstoppable Domains“ neįtraukiami į ICANN ar kito tradicinio DNS dalį. Nors tai puiku tiems, kurie daugiausia dėmesio skiria privatumui, ir tiems, kurie išgyvenimui remiasi decentralizacija, tai tikrai netiks kitiems vartotojams.

Paieškos sistemos indeksavimas

„Unstoppable Domains“ nesitiki, kad „artimiausioje ateityje pagrindinės paieškos sistemos indeksuos svetaines index.zil“. Tai gali pasikeisti, kai sąvoka ir domeno formatas pasiekia visuomenės pripažinimą ir plačią naudojimą. Bet kol kas jūsų.zil svetainė nebus rodoma „Google“ paieškoje.

„Blockchain“ domenų naršyklės palaikymas

Kitas aspektas yra tas, kad yra labai mažai naršyklių, palaikančių bet kokio tipo „blockchain“ pagrindu sukurtus domenus. Yra „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ir „Opera“ plėtiniai, leidžiantys pasiekti „blockchain“ domenus (kiti „blockchain“ domeno plėtiniai yra .bit, .lib, .emc ir.bazar). Bet kiekvieną plėtinį galima atsisiųsti nedaug, o bendras jų panaudojimas yra mažas.

„Blockchain“ domeno vagystė

Tai, kad jūsų „blockchain“ domenas yra nekintamas, dar nereiškia, kad jo negalima iš jūsų pavogti. Skaitmeninių ir šifruotų kolekcionuojamų daiktų prekyvietė „OpenSea“ tai sužinojo sunkiu keliu. (Vis dėlto, kas yra kriptografinė kolekcija?)

2019 m. Spalio 1 d. Įsilaužėlis pasinaudojo „OpenSea“ rinkos pažeidžiamumu. Naudodamasis išnaudojimu, įsilaužėlis perėmė 17 „Ethereum Naming Service“ (ENS) domenų kontrolę. Pavogtuose domenuose buvo keli aukšto lygio adresai, įskaitant „defi.eth“, „wallet.eth“ ir „pay.eth“.

Bet kadangi adresui nėra centralizuoto registro ar serverio, „OpenSea“ negalėjo niekaip reikalauti „blockchain“ adresų. „OpenSea“ pareiškime paaiškinta, kad „„ Blockchain “pagrindu sukurto skaitmeninio turto palaiminimas ir prakeiksmas yra tai, kad kai jie bus išdalyti, neįmanoma jų atšaukti. Negalime perduoti vardų, kurie buvo parduoti neteisingai, aukcionų “.

„OpenSea“ ir ENS įtraukė domenus į juodąjį sąrašą, o domenai buvo grąžinti – su sąlyga, kad įsilaužėlis už kiekvieną adresą gaus 25% galutinės pasiūlymo kainos..

Jei turėtumėte naudoti nesustabdomus domenus?

Nesustabdomų domenų idėja yra įdomi, įtraukiant domenų vardų paslaugas ir svetainių talpinimą į blokų grandinę. „Unstoppable Domains“ nėra pirmoji organizacija, kuri tai padarė, atminkite. Yra alternatyvų.

Tačiau „Unstoppable Domains“ tikrai diegia naujoves „blockchain“ domeno erdvėje. Bent jau verta išsiaiškinti galimybę turėti galimybę žymiai palengvinti kriptovaliutos gavimą.

Yra ir kitų būdų siųsti kriptovaliutą. Patikrinkite lengviausius būdus, kaip siųsti kriptovaliutą naudojant SMS.

5eb bf3 f39 376 f17 09d 54a