6 geriausios kripto investuotojų socialinės prekybos platformos

Naujesniems prekybininkams ir net tiems, kurie turi daugiau patirties, bet mažiau pasitiki savimi, socialinė prekyba yra puikus būdas mokytis ir užsidirbti. Skirtingai nuo tradicinių prekybos platformų, socialinė prekyba leidžia vartotojams pasiekti tas pačias funkcijas – diagramas, rodiklius ir pirkimo / pardavimo įrankius -, tačiau tai prideda žmogiškąjį sluoksnį, leidžiant vartotojams dalytis savo žiniomis ir strategijomis su kitais, tuo pačiu informuojant apie savo sprendimus..

Prekybos platformos, siūlančios socialinį elementą, pastaruoju metu išpopuliarėjo kriptovaliutų erdvėje – sektoriuje, kuris, nors šiandien tikrai yra daug arčiau pagrindinės srovės, kadaise daugiausia priklausė bendruomenės balsų ir mažmeninės prekybos prekiautojų kompetencijai. Socialinių prekybos platformų atsiradimas suteikia vartotojams galimybę grįžti prie pradinės šifravimo dvasios, o pažangūs įrankiai, kuriuos daugelis platformų siūlo tradicinio turto prekybininkams. Šios penkios platformos siūlo geriausią aukščiausio lygio funkcijų ir socialinių elementų derinį prekybininkams visais įgūdžių ir pasitikėjimo lygiais.

1. „eToro“

Socialinės prekybos platforma „eToro“

Šaltinis: eToro.com

„eToro“ jau dabar yra vienas didžiausių prekinių ženklų pasaulyje, kai kalbama apie internetinę prekybą, ir jame pateikiami vieni stipriausių rinkoje esančių socialinės prekybos įrankių. Iš pradžių bendrovė daugiausia dėmesio skyrė „Forex“, ETF fondams ir kitam tradiciniam turtui, tačiau pastaruoju metu ji išsiplėtė į kriptovaliutų rinką, pati pasirinkdama ekosistemą..

Vartotojai gali įsigyti ir parduoti 14 populiariausių monetų rinkoje, įskaitant bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ripple, Dash, Litecoin, Ethereum Classic, Cardano, IOTA, Stellar, EOS, NEO, Zcash ir BNB. Visai neseniai „eToro“ paskelbė, kad yra prieinamos kriptografinės prekybos poros, kurios naudoja tiek svaro sterlingus, tiek japonų jenas kaip kryžminimus Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, EOS ir Ripple. Be to, „eToro“ siūlo išskirtines kriptografines poras tiek su Ethereum, tiek su bitkoinais.

Bendrovės socialiniai įrankiai taip pat išsiskiria, nes suteikia vartotojams puikią prieigą prie populiariausių strategijų, geriausiai vertinamus prekybininkus ir galimybę kopijuoti savo sandorius, kad būtų didesnė sėkmės tikimybė. „EToro“ platforma taip pat siūlo nedidelę kliūtį patekti į rinką, nes vartotojai gali pradėti įnešti vos 50 USD, kad galėtų pradėti prekybą, ir netgi padalyti turimą turtą į keletą skirtingų strategijų. Tai leidžia vartotojams rasti labiausiai patinkančius prekybininkus ir strategijas bei išbandyti įvairius metodus mažos rizikos ir didelio pajamingumo aplinkoje. Kita vertus, profesionalūs ir profesionalūs prekybininkai gali užsidirbti savo žinių, skelbdami savo strategijas ir parodydami kitiems, kaip mėgdžioti sėkmingus sandorius ir egzekucijas..

2. „ZuluTrade“

Socialinės prekybos platforma „ZuluTrade“

Šaltinis: ZuluTrade.com

Licencijuota tiek Europos Sąjungoje, tiek Japonijoje, „ZuluTrade“ yra viena populiariausių socialinės prekybos priemonių rinkoje. Bendrovė prisijungia prie 50 geriausių brokerių visame pasaulyje ir siūlo vartotojams prieigą prie daugiau nei 100 000 prekybininkų, kuriuos reikia sekti. Įmonės savybės apima automatinę prekybą, taip pat galimybę kopijuoti sėkmingus sandorius ir strategijas.

„ZuluTrade“ taip pat siūlo įdomų „pelno dalijimosi“ modelį, kuris leidžia prekybininkams atsisakyti tradicinės uždarbio paradigmos ir sukurti daugiau prenumeratos savo strategijoms. Vartotojai gali pasirinkti dalytis pelnu ir užbaigs automatinius sandorius su nuolaida. Jie moka prekybininkams tik tuo atveju, jei jų strategijos duoda pelno, suderina abiejų šalių interesus ir skatina gerus rezultatus.

Bendrovė siūlo prekybą kriptografija nuo 2017 m. Gruodžio pabaigos ir dabar vartotojams siūlo penkias unikalias valiutų poras prekiauti: BTC / USD, ETH / USD, LCT / USD, BCH / USD ir XRP / USD. Vartotojams, ieškantiems geriausių prekybininkų, „ZuluTrade“ leidžia ieškoti pagal IG, jų apyvartą ir stebėtojų skaičių. Vartotojai netgi gali patikrinti, kiek procentų pelno prekiautojo sekėjai uždirbo per tam tikrą laiką.

3. Covesting

Socialinės prekybos platforma „Covesting“

Šaltinis: Covesting.io

Skirtingai nuo „eToro“ ir NAGA, kurie pradėjo veikti kaip tradicinės turto prekybos platformos, „Covesting“ daugiausia dėmesio skiria kriptovaliutų prekybai ir yra skirta labiau patyrusiems investuotojams. Platforma turi pažangius diagramų sudarymo įrankius, algoritminę prekybą ir greitą vykdymo laiką. „Covesting“ taip pat leidžia vartotojams įnešti indėlius fiat valiutomis, nors visa prekyba vykdoma kriptovaliuta. Nors tai skirta prekybininkams ekspertams, pradedantieji ir naujesni prekybininkai taip pat gali dalyvauti ir pasinaudoti pranašumais, kopijuodami geriausių investuotojų strategijas ir pasirinkimus..

Pažengusiems prekybininkams socialinis platformos aspektas reiškia, kad nors jie tiesiog turi įgyvendinti savo strategijas, jie uždirba pinigus (COV žetonų pavidalu), kai kiti sėkmingai kopijuoja savo prekybą. Pradedantiesiems taip pat naudinga tai, kad jie gali ištirti kiekvieno eksperto prekybos istoriją, jų strategiją ir kitų vartotojų apžvalgas apie savo sėkmės lygį. Be to, vartotojai taip pat gali pateikti naujų monetų, kurias reikia įtraukti į platformą, pasiūlymus. Bendrovė siūlo keletą valiutų porų (visos visiškai pagrįstos kriptografija) su kryžmais „Tether“, „Bitcoin“ ir „Ethereum“. Turimose monetose yra šios trys, taip pat „Bitcoin Cash“, EOS, „Basic Attention Token“, „Ripple“, „Litecoin“, „Dash“, NEO, „ZeroX“ ir kitos mažesnio dydžio monetos..

4. NAGA prekybininkas

Socialinės prekybos platforma „Naga Trader“

Šaltinis: NagaTrader.com

Iš pradžių žinomas kaip „Swipestox“, „NAGA Trader“ greitai įsitvirtino tarp aukščiausių socialinės prekybos platformų. Bendrovės paslaugos yra orientuotos į lengvą ir greitą prekybą, leidžiančią vartotojams bendrauti su kitais platformoje ir pasinaudoti unikaliais įrankiais, tokiais kaip įmonės CYBO AI varomas prekybos robotas. Bendrovė išvardija kelias kriptografijos poras, susietas su JAV doleriu, ir įtraukia 11 kriptovaliutų porų, sukryžiuotų tiek su JAV doleriu, tiek su euru. Bendrovės siūlomos šifravimo poros yra BTC / USD, BTC / EUR, BCH / USD, DSH / USD, ETH / EUR, ETH / USD ir „Litecoin“, „Iota“, „NEO“ ir „Ripple“ poros..

Kiti bendrovės socialiniai įrankiai yra sklaidos kanalas, rodantis kitų vartotojų nuomonę apie rinką, pagrindiniai įvairių monetų ir porų įvykiai bei kitos naujienos. NAGA netgi leidžia vartotojams įsigyti savo monetą NAGA ir siūlo savo piniginę prekybininkams, ko kelios socialinės platformos vis dar nesiūlo. Naujieji prekybininkai taip pat gali pasinaudoti imituota sąskaita, kurioje yra beveik 3 000 virtualių kreditų, kur jie gali išmokti prekybos kriptografija lynų, nekeldami jokios rizikos sau ar savo lėšoms..

5. Prekyba

Socialinės prekybos platforma „Tradeo“

Šaltinis: Tradeo.pro

Pradedantieji prekybininkai gali pasinaudoti „Tradeo“ lengvai naudojama ir intuityvi platforma, teikiančia daug informacijos tiek apie geriausius prekybininkus, tiek apie tai, ką daro kiti tinklo nariai. Skirtingai nuo kai kurių iš pirmiau išvardytų bendrovių, „Tradeo“ tiesiogiai nesusitvarko su kriptovaliutomis, o leidžia vartotojams keistis CFD skirtingose ​​kriptografinėse sistemose, įskaitant BTC / EUR, BTC / USD, DSH / USD, ETH / USD, LTC / USD ir XRP. / USD.

Platformoje taip pat yra keletas naudingų įrankių, kurie pradedantiesiems prekybininkams palengvina atsistojimą ir greitą grįžimą. Vartotojai gali greitai nukopijuoti geriausių prekybininkų strategijas ir įvykdytus sandorius, tačiau jie taip pat gali pamatyti, ką kiti apie juos kalba. Vartotojai gali pamatyti, ką kiti kalba apie prekybininkus, kuriuos jie seka, ir netgi pamatyti, kiek žmonių juos seka, ir pelną, kurį jie uždirbo kopijuodami konkretaus prekybininko strategijas. Be to, vartotojai gali modifikuoti bet kokią prekybą, kurią jie kopijuoja, jei nori išbandyti savo jėgas ar patys pasirinkti.

6. „CopyMe“

Socialinės prekybos platforma „CopyMe“

Šaltinis: „CopyMe.io“

„CopyMe“ papildo socialinės prekybos lygtį įtraukdamas stipriąsias automatikos funkcijas, leidžiančias prekybininkams nustatyti autopiloto strategijas. Vartotojai vis tiek gali sekti daugybę geriausiai vertinamų prekybininkų ir ekspertų ir pasirinkti diversifikuoti savo portfelius, kad galėtų stebėti įvairias strategijas. Vartotojai gali ištirti geriausių prekybininkų sąrašą ir rasti tuos, kurie labiausiai atitinka jų rizikos apetitą, prekybos požiūrį ir kurių sėkmės rodikliai yra didžiausi..

Suradę vartotojai gali pasirinkti norimus prekybininkus ir nustatyti savo profilį taip, kad jie automatiškai nukopijuotų bet kurį prekiautojo atliktą žingsnį. Pavyzdžiui, jei geriausias prekybininkas 10% savo akcijų skiria bitkoinui įsigyti, vartotojai, kurie seka tą sąskaitą, matys, kad jų profiliai automatiškai skiria 10%, kad galėtų įsigyti bitkoiną. Bendrovė nustato aukščiausio lygio vartotojų privatumą ir saugumą ir netaiko jokių vartotojų valiutų ir net neima komisinių už atliktus sandorius, o paprasčiausiai nusprendžia imti mėnesinį mokestį..