CFBroker.io – ar jie saugūs?

Svetainės URL: https://cfbroker.io

Įkurta: 2020 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų, rusų

Indėlių būdai: Kreditinė kortelė, pavedimas, „Piastrix“

Minimalus indėlis: 250 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Ne

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Kriptovaliutos, užsienio valiutos, prekės

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„CFBroker.io“ siūlo savo klientams dviejų tipų prekybos sąskaitas:

 • Standartinis: Yra trijų tipų standartinės sąskaitos:
 • Mikro: Minimalus indėlių reikalavimas yra 250 USD. Siūlomas svertas yra ne didesnis kaip 1: 200, o skirtumas – nuo 3 kauliukų.
 • Standartinis: Minimalus indėlis, kurį turite sumokėti, yra 500 USD. Siūlomas svertas yra ne didesnis kaip 1: 200, o skirtumas taip pat prasideda nuo 3 kauliukų.
 • Prekybininkas: Minimalus „Trader“ sąskaitos indėlio reikalavimas yra 1 000 USD. Siūlomas svertas yra 1: 100, o skirtumai prasideda nuo 3 kauliukų.
 • Premija: Šios prekybos sąskaitų rūšys yra skirtos profesionaliems prekybininkams.
  • Premija: Minimalus reikalingas indėlis yra 10 000 USD, svertas yra 1:75, o spredai prasideda nuo 2,1 taško.
  • Profesionalas: Minimalus indėlių reikalavimas yra 25 000 USD, siūlomas svertas yra 1:50, o spredai prasideda nuo 1,5 taško.
  • Auksas: Minimalus reikalingas indėlis yra 50 000 USD, siūlomas svertas yra 1:30, o spredai prasideda nuo 0,7 punkto.
  • CFBroker.io – Privalumai

   Mes negalėjome įžvelgti jokių privalumų prekybai su CFBroker.io.

   CFBroker.io – Trūkumai

   Čia yra visi trūkumai, su kuriais susidursite prekiaudami su CFBroker.io:

   • Nereguliuojamas, ofšorinis brokeris

   „CFBroker.io“ teigia esanti „Seabreeze Partners Ltd“ vardu valdomos ir valdomos bendrovės, esančios Dominikos Respublikoje..

   Bet tada pagrindinio puslapio apačioje esančiame skyriuje Atsakomybės apribojimas brokeris teigia esąs įmonė, vadinama „Energy-market“. Tačiau brokeris nenurodo, kokia tai įmonė – uždaroji akcinė bendrovė, LLC ar net tai, ar tai tik jų prekybinis pavadinimas.

   Painiava dėl jos korporatyvinės tapatybės tęsiasi, nes CFBroker.io nuostatose ir nuostatose tvirtina, kad laikosi Sent Vinsento ir Grenadinų nuostatų..

   Dabar internete nėra informacijos apie „Seabreeze Partners“ – atrodo, kad tai vaiduoklių kompanija. Tačiau šiuo įmonės vardu nurodytą adresą iš tikrųjų naudojo „Options Tech“, „AlphaLive“, „Online Market Share“ ir „Xchangebit“. Pirmasis yra patikrintas sukčius, o kiti 3 įtariami sukčiai.

   Mes nežinome, koks ryšys yra tarp „CFBroker.io“, „Seabreeze“ ir „Energy-market“. Tai dar vienas blankas. Ir, žinoma, SVG reguliatorių registre nėra informacijos apie šį brokerį.

   Apskritai, šis brokeris yra anonimas, greičiausiai ofšorinis ir tikrai nereglamentuojamas.

   Viskas apie CFBroker.io svetainę rodo, kad tai yra sukčiavimas.

   • Klaidingi teiginiai apie prekybos programinę įrangą

   „CFBroker.io“ teigia, kad savo klientams siūlo „MetaTrader 4“ prekybos platformą – ir kaip atsisiunčiamą programinę įrangą, ir žiniatinklio sąsają. Tačiau apskritai negalėjome pamatyti, kaip pasiekti šią platformą.

   Pirma, nebuvo jokio atsisiuntimo mygtuko, kuriuo galėtume atsisiųsti šią programinę įrangą. Kai bandėme užregistruoti sąskaitą pas šį brokerį, sužinojome, kad registracijos puslapis neveikia.

   Iš esmės mums nepavyko patikrinti, ar šis brokeris iš tikrųjų turi platformą, kurią jis teigia.

   • Labai didelis užtepimas

   Jei norite prekiauti su „CFBroker.io“, žiūrėsite į pagrindinį kainų skirtumą, kuris prasideda nuo 3 taškų. Tai daugiau nei dvigubai viršija rinkos vidurkį, kuris svyruoja nuo 0,5 iki 1,5 kauliuko.

   Sklaidos diktuoja prekybos kainą, todėl kuo ji didesnė, tuo brangiau prekiauti su tuo brokeriu. Taigi, 3 kauliukų išplitimas reiškia, kad jūs atliksite labai brangius sandorius.

   Vienintelis laikas, kai gausite padorų skirtumą, yra tai, kad atidarysite profesionalią sąskaitą, kurios minimalus indėlių reikalavimas yra 50 000 USD.

   • Šešėlis mokėjimo variantas

   CFBroker.io teigia, kad indėlius galite atlikti pervesdami pavedimus, kreditinėmis kortelėmis ar per „Piastrix“. „Piastrix“ yra Rusijos mokėjimo paslaugų teikėjas, kuris nėra gerai žinomas. Iš tikrųjų šį paslaugų teikėją mėgsta įtartini internetiniai kazino. Mes taip pat matėme įtariamus sukčių brokerius, tokius kaip „Finlay.io“, „10CryptoMarket“ ir „Investactive“, kurie naudoja „Piastrix“.

   • Nesąžininga sutarties atsisakymo politika

   „CFBroker.io“ stengėsi užtikrinti, kad jūs niekada negalėsite atsiimti visų savo lėšų – jei pirmiausia galėsite jas atsiimti. Štai keletas labiausiai nerimą keliančių nuostatų, kurias brokeris įdiegė, kad apsunkintų pinigų išėmimą:

   • Premijos politika: Jei priimsite „CFBroker“ premiją, turėsite prekiauti ne mažiau kaip 30 kartų viršydami savo indėlį ir premijos sumą, kad galėtumėte atsiimti savo lėšas..

   Maža to, jums nebus leista atsiimti pelno, kuris nebuvo tiesiogiai gautas iš jūsų indėlio. Čia problema ta, kad jei priėmėte premiją, tai kaip nuspręsti, kuri jūsų pelno dalis buvo gauta prekiaujant tik jūsų lėšomis, o kuri – iš premijos? Iš esmės negalėsite atsiimti pelno, kurį uždirbote!

   • Brokeris taip pat teigia, kad pasilieka teisę atmesti prašymus atsiimti visas neapmokėtas (premijas) lėšas.
   • Jei bandysite išsigryninti savo pinigus, už bet kokį išsigryninimą bus taikomi papildomi mokesčiai. Tačiau brokeris nesivargina paminėti, kokius mokesčius jis ims, ar jų sumas.
   • Jei pateiksite prašymą atsiimti, minimas apdorojimo laikas yra nuo 2 iki 5 dienų, o tai juokinga šiais laikais.

   Išvada 

   CFBroker.io turi visus sukčiavimo požymius. Tai beveik anonimiškas, veikia be reikalingų licencijų, atrodo, kad meluoja dėl to, kad netgi turi prekybos programinę įrangą ir siūlo labai šešėlinę mokėjimo galimybę.