500 indeksų – ar galite jais pasitikėti?

Svetainės URL: www.500-index.com

Įkurta: 2020 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų, arabų

Indėlių būdai: Banko pavedimas, MoneyGram, Western Union, Bitcoin, Litecoin, Ethereum

Minimalus indėlis: 500 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Ne

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Forex, kriptovaliutos, atsargos, prekės, indeksai

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

Vienintelė informacija apie prekybos sąlygas, kurias nustato 500 indeksas, yra ta, kad minimali indėlio suma yra 500 USD. Mes neturime jokios informacijos apie skirtumus, svertus, komisinius, perkėlimus ar mokesčius.

Nepavyko užregistruoti paskyros, todėl negalėjome patikrinti, kokia yra ši išsami informacija.

500 indeksų – privalumai

Nėra jokių privalumų, kuriuos nustatėme 500 indeksu.

500 indeksas – trūkumai

Štai 500 indeksų trūkumų sąrašas:

  • Nereguliuojamas tarpininkavimas

500 indeksas mini kompaniją, vadinamą „E-Global Trade“ & Finansų grupė. Tada pateikiamas adresas, priklausantis bendrovei „TFG Global Limited“, įsikūrusios Kipre, vardu. Brokeris teigia, kad tarp šių dviejų bendrovių yra partnerystės sutartis. Tačiau dėl informacijos išdėstymo negalime būti tikri, kuri iš šių dviejų bendrovių turi ir (arba) valdo šį tarpininkavimą. Puslapyje Susisiekite su mumis nurodytu telefono numeriu nurodytas JAV Kalifornijos kodas.

Be to, šis brokeris teigia, kad jį valdo Bulgarijos FSC (Finansų priežiūros komisija), ir pateikia licencijos numerį SIBA / L / 12/1027.

Kai perskaitėte brokerio puslapį „Apie mus“, yra minima trečioji šalis – Vokietija. Remiantis tame puslapyje pateikta informacija, šis brokeris tvirtina, kad jį reguliuoja Vokietijos reguliavimo institucija BaFIN (Federalinė finansų priežiūros institucija)..

Kai patikrinsite jų DUK skyrių, brokeris teigia, kad jis veikia ne Šveicarijoje, o tai reiškia, kad šį brokerį turės reguliuoti FINMA (Finansų rinkos priežiūros tarnyba).

Mes patikrinome FSC internetinį registrą, tačiau nustatėme, kad šis brokeris (ar net jo paminėtos įmonės) ten nebuvo įtrauktas. Be to, kadangi šis brokeris taip pat pateikė Kipro adresą, mes taip pat patikrinome internetinį „CySEC“ (Kipro vertybinių popierių ir biržos komisijos) registrą. Dar kartą nustatėme, kad šis brokeris ten nebuvo įtrauktas. Mes taip pat patikrinome „BaFIN“ ir „FINMA“ internetinius registrus – su tais pačiais rezultatais.

Visi tyrimai, kuriuos atlikome dėl 500 indeksų reguliavimo statuso, mums pasirodė tik vienas dalykas – šis brokeris veikia neteisėtai. Ji nėra reglamentuota ir melavo dėl savo reguliavimo statuso.

Be to, šio brokerio pateikta informacija yra tokia paini, kad atrodo anonimiškumo slėpimas. Mes iš tikrųjų nežinome, kuri įmonė valdo šį tarpininkavimą. Negalite su jais susisiekti, išskyrus telefono numerį, kuris atrodo netikras.

Tai nėra patikimas brokeris, o sutartis su anoniminiu ir nelegaliai dirbančiu brokeriu yra tikras būdas prarasti pinigus.

  • Nėra informacijos apie prekybos platformą

500 indekso svetainėje niekur neradome nuorodos į jokią prekybos platformą. Bandėme užsiregistruoti paskyroje, tačiau, kadangi brokeris reikalavo pateikti asmens duomenis, mes daugiau nepasiekėme. Kadangi nebuvo siūlomos demonstracinės sąskaitos, taip pat nieko negalėjome patikrinti.

Pažymėtina, kad niekada nėra gera idėja iš karto pateikti savo asmens dokumentus su brokeriu. Jie gali tai panaudoti prieš jus, jei vėliau pateiksite skundą dėl jų.

Šiaip ar taip, dauguma brokerių aiškiai reklamuoja tokią platformą, kuriai siūlo palaikymą. Tačiau šio brokerio atveju dar kartą akivaizdžiai trūksta jokios informacijos. Apie jos prekybos platformą nieko nepaminėta.

  • Nėra informacijos apie prekybos sąlygas ar sąskaitų tipus

Kaip jau minėjome anksčiau, 500 indeksas nepateikė jokios informacijos apie jo siūlomas prekybos sąskaitų rūšis. Mes tik iš jų DUK puslapio žinome, kad minimali indėlio suma yra 500 USD.

Be to, mes nieko nežinome apie finansinius svertus, skirtumus ar kitus mokesčius ar komisinius, kuriuos gali imti brokeris.

  • Paini informacija apie indėlių būdus

„500-index“ pagrindiniame puslapyje pateikiami šių mokėjimo paslaugų teikėjų logotipai: „Visa“, „Verified by Visa“, „MasterCard SecureCode“, „MasterCard“, „Maestro“, „Skrill“, „Neteller“ ir „V Pay“..

Tačiau, kai patikrinsite jų DUK skyrių, brokeris teigia, kad jie siūlo šiuos mokėjimo būdus: „Western Union“, banko pavedimą, „MoneyGram“, „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Ethereum“..

Kadangi mums nebuvo galimybės patekti į mokėjimų zoną, negalime patikrinti, kas yra tiesa.

  • Nėra informacijos apie pasitraukimą

500 indeksas nepateikė jokios informacijos apie tai, kaip galite atsiimti savo pinigus.

  • Nėra teisinių dokumentų

500 indekso svetainėje nėra teisinio skyriaus! Žodžiu nė vieno! Nėra jokių sąlygų ir sąlygų, pasitraukimo politikos, KYC ar bet kokių kitų teisinių dokumentų, kurie būtini norint nustatyti paslaugų teikimo sąlygas.

  • Tik DUK informacijos šaltinis

Vienintelis informacijos šaltinis šio brokerio svetainėje yra jos puslapis „Dažniausiai užduodami klausimai“. Ir net ten rasite tik pagrindinę informaciją.

Išvada 

500 indeksas yra sukčius. Nėra kitos išvados, kurią galėtumėte padaryti. Šio brokerio svetainėje nėra jokios informacijos! Mes nežinome, kas valdo šį tarpininkavimą, kur jie iš tikrųjų yra, ir net kaip su jais susisiekti. Vienintelis būdas susisiekti su jais yra paprašyti atgalinio ryšio.

Šis brokeris melavo apie savo reguliavimo statusą. Nėra informacijos apie jokius kritinius internetinio tarpininkavimo aspektus, pvz., Sąskaitų tipus, prekybos sąlygas ar net palaikomą platformą. Šio brokerio svetainėje nėra teisinių dokumentų!

Vienintelis būdas gauti daugiau informacijos apie šį brokerį yra tai, jei užsiregistruosite pas juos ir pirmiausia pateiksite visus savo asmeninius duomenis.

Nepasitikėkite šiuo brokeriu!