CMGmarkets – ar galite jomis pasitikėti?

Svetainės URL: https://stockfunds.co

Įkurta: 2019 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų

Indėlių būdai: Kreditinė kortelė, banko pavedimas

Minimalus indėlis: 250 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Ne

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Užsienio valiutų poros, metalai, žaliavos, kriptovaliutos, indeksai, atsargos

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

Štai „StockFunds“ siūlomų prekybos sąskaitų sąrašas:

 • Pirminis: Minimalus šio tipo sąskaitos reikalavimas yra 250 USD. Sverto koeficientas yra 1:10.
 • Judėti toliau: Minimalus įnašas, kurio paprašote atidaryti šią sąskaitą, yra 500 USD. Svertas yra ne daugiau kaip 1:30.
 • Nekantrus prekybininkas: Minimalus indėlis, kurį turite sumokėti, yra 1 000 USD. Didžiausias svertas yra 1:50.
 • Patikimas investuotojas: Minimali indėlio suma yra 5000 USD. Didžiausias svertas yra 1:80.
 • Prekybos meistras: Minimalus indėlis, kurį turite sumokėti už šio tipo sąskaitą, yra 10 000 USD. Didžiausias siūlomas svertas yra 1: 100.

Sklaidos visoje sąskaitoje prasideda nuo 0 taškų. Nepavyko patikrinti jokios šios informacijos, nes nebuvo demo sąskaitos, taip pat negalėjome pasiekti jų prekybos platformos.

„StockFunds“ – privalumai

Privalumų, kuriuos gausite prekiaudami su šiuo brokeriu, nėra.

„StockFunds“ – trūkumai

„StockFunds“ turi daug ir rimtų trūkumų, dėl kurių visiems prekybininkams rekomenduotume nesudaryti sutarties su šiuo brokeriu. Štai sąrašas.

 • Nereguliuojamas brokeris

„StockFunds“ teigia, kad ji priklauso bendrovei „White Rock Partners Ltd.“. Ši įmonė įsikūrusi Sent Vinsente ir Grenadinuose, todėl šis brokeris tampa ofšoriniu subjektu. Tačiau mokėjimus tvarko Estijoje registruota įmonė „W Rock Management OU“.

Čia problema yra dviguba. Pirma, Sent Vinsentas ir Grenadinų finansų reguliavimo institucija neturi nuostatų, reglamentuojančių Forex ir CFD tarpininkavimą. Todėl net jei šis brokeris yra registruotas šioje teritorijoje, tai reikštų, kad jis vis dar nereglamentuojamas.

Atrodo, kad šis brokeris taip pat vykdo veiklą Estijoje. O kad galėtumėte valdyti finansinių paslaugų įmonę šioje šalyje, turite būti reguliuojamas Estijos finansų priežiūros tarnybos. Nepaisant pateikto registracijos numerio, sužinojome, kad šis brokeris neturi licencijos veikti Estijoje.

Dabar „StockFunds“ (ir su juo susijusios įmonės) neturi jokios kitos informacijos apie licencijas, galime drąsiai daryti išvadą, kad tai nereguliuojamas brokeris. Susitarimas su nereguliuojamais brokeriais kelia didelę grėsmę jūsų lėšoms.

 • Siūlomos premijos

„StockFunds“ savo klientams siūlo gausias premijas. Tai didžiulė raudona vėliava dėl dviejų priežasčių – pirma, kad tokios premijos buvo uždraustos tiek JK, tiek Europoje, tose rinkose, į kurias orientuojasi šis brokeris. Antra, todėl, kad prie šių premijų priskirtos išmokėjimo sąlygos yra skirtos neleisti jums atsiimti lėšų.

Tikrai, mes sužinojome, kad norėdami atsiimti savo lėšas, jei priėmėte premijos pasiūlymą, turėsite prekiauti 30 kartų viršijančia savo indėlį ir premijos sumą. Tai yra skaičius, kurio pasiekti beveik neįmanoma, o tai reiškia, kad niekada negausite pinigų!

 • Pažada investicijų pajamas

Perskaitę „StockFunds“ svetainę pastebėsite, kad šis brokeris žada savo klientams papildomas investicines pajamas. Šio pažado problema yra ta, kad joks brokeris negali garantuoti savo prekybininkams pajamų. Pats išvestinių finansinių priemonių rinkos pobūdis reiškia, kad dauguma prekybininkų (apie 70 proc.) Patirs nuostolių. Šio tipo rinka yra labai spekuliatyvi ir kelia didžiulę riziką. Todėl neetiška, kad bet kuris brokeris žada grąžą.

Tiesą sakant, reguliuojami brokeriai yra teisiškai įpareigoti perspėti savo klientus apie riziką prarasti pinigus rinkoje. Jie taip pat turi paskelbti prekybininkų, kurie prarado pinigus prekybos metu, procentinę dalį. Šis skaičius svyruoja nuo 75% iki 85%!

 • Siūlo automatizuotą prekybos programinę įrangą

„StockFunds“ siūlo savo klientams specialią automatizuotą prekybos programinę įrangą, kurioje galite paprasčiausiai investuoti savo lėšas ir leisti robotui atlikti visą darbą už jus. Teoriškai tai skamba puikiai.

Tačiau brokeriai vadinami rinkos formuotojais. Jie uždirba, kai prekybininkai praranda pinigus rinkoje. Todėl jei leisite rinkos formuotojui tvarkyti jūsų finansus, yra tikimybė, kad jie gali užprogramuoti šį vadinamąjį automatizuotą robotą, kad jūs prarastumėte pinigus, kad jie galėtų pasipelnyti..

Kai rinkos formuotojas siūlo valdyti jūsų lėšas ir prekybos sprendimus už jus, tai vadinama interesų konfliktu.

 • Nėra įsipareigojimų atšaukimo užklausoms apdoroti laiko

Kai bendraujate su reguliuojamu brokeriu, jūsų prašymai dėl pasitraukimo yra greitai apdorojami; vidutinis laikas, kurį tokie brokeriai užima prašymams apdoroti, yra apie 24 valandos (tačiau šiandien yra daug brokerių, kurie gali tai padaryti vos per kelias valandas!).

Naudodamasis „StockFunds“, brokeris aiškiai pareiškia, kad jis neskiria laiko jūsų prašymui pašalinti. Tai reiškia, kad niekada negalėsite patvirtinti prašymo atsiimti!

 • Nepavyksta pasiekti prekybos programinės įrangos

Visų pirma, „StockFunds“ savo klientams nesiūlo demonstracinės prekybos sąskaitos. Tada jokiu būdu negalima atsisiųsti pažadėtos „MetaTrader 4“ platformos, kurią šis brokeris teigia siūlantis.

Taip pat yra nuoroda, kad šis brokeris siūlo „Status WebTrader“ internetinę prekybos platformą.

Kadangi mums nebuvo galimybės pasiekti nė vienos iš prekybos platformų, mes negalime garantuoti, kad šis brokeris iš tikrųjų turi prekybos programinę įrangą.

Išvada 

„StockFunds“ nėra brokeris, kuriuo galite pasitikėti. Labiausiai tikėtina, kad tai tik dar viena sukčiavimo operacija, orientuota į neatsargių savo lėšų investuotojų pardavimą. Brokeris duoda aukštų pažadų, nė vienas iš jų nėra tiesa.

Visiems prekybininkams primygtinai rekomenduojame vengti prekybos su „StockFunds“.

bc4 afe bcc 8ff 25e 529 206