Kaip uždirbti „PIVX“, kad gautumėte premiją už statymą

PIVX yra kriptovaliuta, orientuota į privatumą. Tačiau tai ne tik į privatumą orientuota moneta. Galite padėti savo PIVX monetas, kad PIVX tinklas nenutrūktų. Mainais už savo PIVX sumą jūs gaunate monetų dividendus, taip pat ir PIVX.

„Staking“ yra puikus būdas priversti jūsų kriptovaliutas dirbti jums, kol jūs grumiatės. Štai kaip užsidedate PIVX, kad uždirbtumėte pasyvių kriptografinių pajamų!

1. Atsisiųskite oficialią „PIVX“ piniginę

Pirmas dalykas, kurio jums prireiks, yra oficiali PIVX piniginė.

(Aš darau prielaidą, kad jau turite pasirengę siųsti PIVX į savo piniginę. Jei ne, patikrinkite penkias geriausias biržas, kad įsigytumėte kriptovaliutą, įskaitant PIVX.)

Eikite į PIVX piniginės atsisiuntimo puslapis. „PIVX“ piniginę galima naudoti „Windows“, „MacOS“ ir „Linux“. „PIVX“ piniginę gali naudoti „Android“ ir „iOS“, tačiau statymo funkcija galima tik darbalaukio versijoje.

2. Įdiekite, užšifruokite ir atnaujinkite

Toliau įdiekite PIVX piniginę pasirinktame įrenginyje. Baigus diegimą yra dvi svarbios užduotys.

sukite slaptafrazę

Pirmasis pasirenka slaptafrazę, kuria užšifruosite savo PIVX piniginę. Slaptafrazė yra ilgesnė nei slaptažodis ir joje yra daugiau atskirų simbolių. Jūsų slaptafrazė taip pat turėtų būti lengvai įsimenama, o ne sunkiai įsimenama raidinė ir skaitinė eilutė.

Pasirinkę slaptafrazę ir apsaugoję savo sąskaitą, turite palaukti, kol atsisiųs PIVX blokų grandinę. Tai ilgiausia proceso dalis. Jei paliksite įjungtą sistemą ir „PIVX“ piniginė bus atidaryta, tai turėtų užtrukti tik dieną, o gal pusantros.

3. Perkelkite PIVX į savo piniginę

Kai PIVX piniginės sinchronizavimas bus baigtas, būsite pasirengę nusiųsti kai kuriuos žetonus į piniginę.

Kairiajame stulpelyje pasirinkite Gauti. Galite pateikti mokėjimo užklausą naudodami formą arba nukopijuoti gaunamos mokėjimo piniginės adresą į bet kurią vietą, iš kurios siunčiate. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Prašyti mokėjimo mygtuką ir nukopijuokite PIVX piniginės URI arba patį adresą. Nepamirškite nukopijuoti viso adreso, kitaip operacija neveiks.

„pivx“ piniginės qr kodo adreso pavyzdys

Patogiai galite pasirinkti vieną iš mygtukų, esančių langelio „Prašyti mokėjimo“ apačioje, kad nukopijuotumėte adresą į mainų sritį. Arba galite išsaugoti „PIVX“ piniginės QR kodą, tada jį nusiųsti arba rodyti visur, kur norite.

PIVX operacijos yra greitos. Juk tai yra varde.

4. Įdėkite savo PIVX

Eikite į Nustatymai > Atrakinkite Piniginę. Pažymėkite Dėl anonimizavimo ir įsmeigimo tik variantą. Įveskite savo PIVX piniginės slaptafrazę, kad atrakintumėte piniginę. Spustelėkite Gerai.

Viskas. Dabar jūs dedate savo PIVX ant PIVX blokų grandinės, kad tinklas nenutrūktų.

„pivx“ piniginės įdėjimas yra aktyvus

Kiek aš galiu uždirbti, turėdamas PIVX?

PIVX suma, kurią uždirbate kaip dividendą, priklauso nuo to, kiek PIVX uždirbate. Galite naudoti „PIVX“ apdovanojimų skaičiuoklė kad suprastum, kiek galėtum uždirbti. Matote, savo dabartinėje piniginėje turiu 122 PIVX. Turėsiu laukti 131,46 dienos, kol gausiu išmoką 2,03 PIVX.

pivx statymo atlygis apskaičiuotas

Jei turite daugiau nei 10 000 PIVX, jūs galite tapti pagrindiniu. Masternodas uždirba papildomą susidomėjimą PIVX ir tiesioginį balsą, kaip veikia PIVX tinklas. Rašymo metu 10000 PIVX masternodo jums uždirbo 2,48 PIVX per dieną arba 53,92 PIVX per mėnesį. Kaip ir įprastas statymas, jūs niekada neprarandate savo monetų kontrolės, tačiau iš tikrųjų galite užsidirbti mainais.

pivx masternode staking atlygis apskaičiuotas

Atkreipkite dėmesį, kad pagrindiniam mazgui reikalingas virtualus privatus serveris (VPS), kad būtų užtikrinta, jog pagrindinis magistras išliks prisijungęs visą parą. Tai turėtumėte atsižvelgti į savo pelno skaičiavimus.

Kaip aš galiu pretenduoti į savo „PIVX“ akcijų atlygį?

Kai pretenduojate į „PIVX“ akcijų atlygį, jis bus rodomas jūsų operacijų istorijoje kartu su kitais jūsų įplaukomis ir išlaidomis..

Ar verta įdėti PIVX?

„Stiv PIVX“ yra maišytas maišelis. Jei nenaudojate savo monetų niekam kitam, kodėl gi ne jas sukrauti? Jūsų akcijų paketas lemia jūsų atlygį. Pamokos labui turėjau 122 „PIVX“, o iš įdėtos skaičiuoklės vaizdų matote, kad mano grąža yra minimali. Kai naudojuosi pinigine savo darbalaukyje, aš nemoku jokių papildomų sąskaitų už elektrą, o jūsų plačiajuosčio duomenų leidimo (jei turite) kaina yra minimali..

Mažas grąžinimo rodiklis yra gana panašus visoje lentoje, įrodant akcijų žetonus, nors PIVX gali grąžinti iki 10%, jei turite pagrindinį kodą.

Ar jus domina kriptovaliutos įdėjimas, kad gautumėte atlygį? Peržiūrėkite šiuos keturis monetų, įrodančių, kad galite grąžinti savo investicijas, įrodymą!

1e6 e16 09d c47 d00 66e ec6