6 geriausios svetainės, skirtos iškart įsigyti Bitcoin naudojant kreditinę ar debetinę kortelę

„Bitcoin“ populiarumas ir toliau auga kartu su mažmeniniams investuotojams teikiamomis galimybėmis. Nepaisant to, daugeliui prekybininkų gali būti sunku įsigyti bitkoiną, nes daugelyje biržų ir kitų svetainių yra nustatytos ir sudėtingos procedūros ar apribojimai, kaip įsigyti bitino. Tačiau daugelis mainų dabar rado būdą, kaip suteikti savo prekybininkams lengvą sprendimą, leidžiantį klientams įsigyti bitino tiesiogiai kreditine ar debetine kortele.

Kadangi bitkoino kaina vis dar siekia tūkstančius dolerių, galimybė gauti investicinę grąžą ir toliau patinka daugeliui būsimų investuotojų. Kreditinės kortelės naudojimas gali padėti patekti į rinką ir įsitraukti į vieną iš naujausių naujausių atminties turto klasių, tačiau visada turėtumėte būti atsargūs. Tai yra keletas populiariausių ir gerai peržiūrėtų svetainių, kuriose galite įsigyti bitkoinų su debeto ar kredito kortele.

Greitas palyginimas

vardas

Reikia tapatybės?

Kreditinės kortelės mokesčiai

Interneto svetainė

Coinbase.com V (teigiama vertė) 3,99%
Localbitcoins.com X (neigiama vertė) Nė vienas
Bitit.io V (teigiama vertė) 6,9%
Cex.io X (neigiama vertė) 2,9% + 4,99 USD
Coinmama.com V (teigiama vertė) 5%
Coinmama.com V (teigiama vertė) Nė vienas

1. Monetų bazė

„Coinbase“, turinti reputaciją kaip viena iš labiausiai reguliatoriams patogių ir patikimiausių kriptovaliutų biržų keliose šalyse, teikia greitų paslaugų ir patikimumo derinį, kai perkate bitcoiną su savo kredito ar debeto kortele. Dvi bendrovės platformos – „Coinbase Pro“ ir „Coinbase.com“ – siūlo skirtingą prieigą prie populiaresnių kriptovaliutų. Coinbase.com svetainėje patvirtinti mažmeninės prekybos prekybininkai gali įsigyti „Bitcoin“ kartu su keliomis populiariausiomis kriptovaliutomis naudodami kreditinę ar debetinę kortelę. Tačiau svarbu pažymėti, kad ši funkcija nėra prieinama naujiems vartotojams, nes bendrovė neseniai pakeitė savo politiką šiuo klausimu. Nepaisant to, vartotojai, kurie buvo patikrinti prieš taisyklių pakeitimus, vis tiek gali naudoti savo korteles pirkdami. Jei norite laikyti didelius kiekius, taip pat galite pasinaudoti bendrovės „Coinbase Custody“ platforma.

Pagrindinė „Coinbase“ informacija
Palaikomi regionai: Šiaurės Amerikos, Europos, Azijos ir Australijos šalys
Reikia tapatybės patvirtinimo: Taip
Išrašytų monetų skaičius: 4
Dviejų veiksnių autentifikavimas: Taip
Kreditinės kortelės mokestis: 3,99%
Kreditinės kortelės pašalinimo mokestis Jokių pasitraukimų į CC
Dienos / mėnesio pirkimo limitas: 7500 USD / 100 000 USD
Interneto svetainė Pirkite BTC su „Coinbase“

Pirmasis žingsnis norint įsigyti „Bitcoin“ per „Coinbase“ yra paprastas el. Pašto patvirtinimas ir kodas, išsiųstas į jūsų mobilųjį telefoną. Įvedę savo duomenis ir baigę registraciją, galėsite pasiekti savo informacijos suvestinę ir sekti kriptovaliutų „Coinbase“ sąrašus („Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“ ir „Litecoin“), taip pat savo portfelio ir operacijų istoriją..

Norėdami įsigyti „Bitcoin“, tiesiog eikite į pirkimo / pardavimo meniu, kuriame pateikiamos įvairios mokėjimo galimybės. Meniu pasirinkę „Bitcoin“, galite pasirinkti mokėti bet kuria iš jūsų susietų ir per „Coinbase“ patikrintų kortelių. Nors tai nėra momentinis pirkinys, jis yra arti, o mokėjimai kreditine kortele turi laukimo laiką.

Jei prieš pirkdami nepatvirtinote kredito ar debeto kortelės, būsite paraginti užbaigti procesą. Kai užpildysite kortelės duomenis, „Coinbase“ atliks tris nedidelius mokesčius fiat (maždaug 1 USD), kuriuos reikia patvirtinti. Patvirtinimo ekrane turėsite įvesti tikslią sumą, kad būtų užbaigtas procesas.

Kai jūsų kortelė yra sistemoje, kitas žingsnis yra pasirinkti „Bitcoin“ iš „Pirkti / parduoti“ ekrano, pasirinkti savo kortelę ir pasirinkti pirkimo sumą. Keitimasis apriboja tiek pirkimą (7500 USD per savaitę), tiek išėmimą (100 000 USD per savaitę), tačiau nustato keletą kitų apribojimų, kaip galite įsigyti, perkelti ar prekiauti savo turtu. Taip pat galite pasirinkti nustatyti automatinius pirkimus kasdien, kas savaitę, kas mėnesį ar kas du mėnesius. „Coinbase“ ima mokestį už bet kokius pirkinius ir paprastai būna apie 3,50%.

2. „LocalBitcoins“

Skirtingai nuo ankstesnių variantų, „LocalBitcoins“ nėra mainai, o veikiau P2P tinklas, kuriame vartotojai gali lengvai pirkti ir parduoti „Bitcoin“. Iš Suomijos įsikūrusi įmonė yra tiesiog tarpininkė vartotojams prekiauti žetonais, todėl pati įmonė nelaiko monetų. Dar viena unikali „LocalBitcoins“ siūloma savybė yra ta, kad platforma neparduoda monetų pagal jų rinkos vertę, o ta kaina, kurią kiti vartotojai nori dalintis savo „Bitcoin“. Vartotojai gali ir parduoti, ir pirkti monetas, o „LocalBitcoins“ veikia kaip arbitras kilus bet kokiems ginčams. Dar svarbiau tai, kad lėšos laikomos sąlyginio deponavimo tikslais, kol bus galima patikrinti vartotojus ir operacijas, taip padidinant svetainės saugumą. „LocalBitcoins“, kurio aprėptis yra daugiau nei 248, pateikia vieną iš efektyvesnių būdų įsigyti „Bitcoins“ su kreditine kortele.

Pagrindinė „LocalBitcoins“ informacija
Palaikomi regionai: 248 šalys visame pasaulyje
Reikia tapatybės patvirtinimo: Ne
Išrašytų monetų skaičius: 1
Dviejų veiksnių autentifikavimas: Ne
Kreditinės kortelės mokestis: Nė vienas
Kreditinės kortelės pašalinimo mokestis Jokių pasitraukimų į CC
Dienos / mėnesio pirkimo limitas: Nė vienas
Interneto svetainė Pirkite ETH su „LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ taip pat turi vieną iš lengvesnių registracijos procesų, nes tai nėra mainai ir todėl jiems netaikomi daugybė tų pačių taisyklių. Įvedę pagrindinę informaciją, įskaitant savo vardą ir el. Pašto adresą, taip pat vartotojo vardą ir slaptažodį, patvirtinate savo sąskaitą naudodami el. Pašto nuorodą ir esate pasirengę pradėti naudotis platforma.

Pirkdami per „LocalBitcoins“, turite šiek tiek ieškoti, norėdami rasti pageidaujamą kainos tašką, taip pat sėkmės. Norėdami greitai nusipirkti, galite tiesiog peržiūrėti esamus sąrašus ir derėtis tiesiogiai su asmeniu, kuris paskelbė skelbimą. Arba galite atlikti greitą paiešką naudodamiesi svetainės greito pirkimo įrankių juosta, kurioje galite nurodyti sumą, valiutą, šalį ir mokėjimo metodą. Pasirinkę pasiūlymą, kurį norite užpildyti, prekybininkui pateikiate užklausą dėl konkretaus norimo įsigyti Bitcoin kiekio, o jei bus patvirtinta, jums bus išsiųstos konkrečios instrukcijos, kaip atsiskaityti. Norėdami gauti monetas, turite užpildyti mokėjimo užklausą ir pranešti pardavėjui, kad lėšos buvo pervestos, taip išlaisvindami savo „Bitcoin“.

Sistema nėra tokia efektyvi, kaip tose vietose, kur veikia labiau įsitvirtinę biržos, tačiau vartotojams, kurie gali būti nepatvirtinti ar iki galo nepatvirtinti, ji siūlo susidurti su kriptovaliutomis. Bendrovė taip pat neima mokesčių už monetų pirkimą ir pardavimą, nors į jas įeina 1,00% mokestis reklamuotojams, kai prekyba bus baigta. Tai taip pat neskaičiuoja jokių konkrečių mokesčių, kuriuos gali imti jūsų kredito kortelių teikėjas.

3. Bititas

Mažesnis ir naujesnis dalyvis šioje srityje, Prancūzijoje įsikūręs „Bitit“ siūlo greitą ir lengvą būdą įsigyti „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas kreditine ar debetine kortele. Bendrovė priima „Visa“ ir „Mastercard“ korteles, taip pat „American Express“ ir „Maestro“. Viena iš „Bitit“ teikiamų naudingų funkcijų yra galimybė įsigyti kriptovaliutas įvairiomis valiutomis, įskaitant populiariausias (USD, EUR, GBP). Bendrovė taip pat yra reguliuojama Prancūzijoje ir siūlo sandorius realiuoju laiku, kad sumažintų prekybininkų poveikį rinkos kintamumui. Be to, vartotojai gali registruotis iš bet kurios pasaulio vietos be jokių apribojimų.

Pagrindinė „Bitit“ informacija
Palaikomi regionai: Visos šalys
Reikia tapatybės patvirtinimo: Norėdami pašalinti pirkimo dangtelius
Išrašytų monetų skaičius: 15
Dviejų veiksnių autentifikavimas: Taip
Kreditinės kortelės mokestis: 6,9%
Kreditinės kortelės pašalinimo mokestis Jokių pasitraukimų į CC
Dienos / mėnesio pirkimo limitas: 7500 USD / 100 000 USD
Interneto svetainė Pirkite BTC su „Bitit.io“

Bendrovė reklamuoja greitą ir neskausmingą registracijos procesą, ir jie daugiausiai vykdo. Pradžia trunka kelias sekundes ir apima greitos formos užpildymą prieš pasirenkant vartotojo vardą ir slaptažodį. Užregistravę, galite nedelsdami pradėti prekiauti ir pirkti „Bitcoin“ arba užbaigti patvirtinimo procesą, kad pašalintumėte pirkinių viršutines ribas.

Norėdami pirkti, tiesiog spustelėkite „Pirkti“ ir pasirinkite norimą įsigyti kriptovaliutą. Pasirinkę mokėjimo būdą ir pasirinkę sumą „fiat“, įveskite piniginės adresą, į kurį norite įnešti savo lėšas. Apskritai procesas užtruks kelias minutes, kol galėsite pradėti naudoti monetas kaip norite.

„Bitit“ turi keletą didesnių bendrovių sandorių mokesčių, kuriuos peržiūrėjo, nors ir nedaug. Už operacijas, atliktas kreditine kortele, pridedamas 6,90% mokestis, neįskaičiuojant jokių procesoriaus mokesčių.

4. CEX.io

Londone įsikūrusi CEX.IO priima klientus ir prekybininkus iš beveik visų pasaulio šalių. Nepaisant to, kai kurioms vietovėms (pvz., Viduriniai Rytai ir Afrika) gali tekti pasinaudoti ilgesnėmis mokėjimo galimybėmis, nes kreditinių kortelių pirkimas regionuose yra ribojamas. Tai nėra bendras draudimas, tačiau nukentėjo kelios šalys, tokios kaip Kataras, Saudo Arabija, Jemenas, Omanas, Nigerija, Irakas ir net Europoje esanti Islandija. JAV CEX.IO yra tik 24 valstijose. Nepaisant to, „CEX.IO“ turi didžiulę saugumo reputaciją ir taip pat siūlo švarią ir lengvai naudojamą sąsają, kuri padeda vartotojams prisitaikyti ir teikia pažangius prekybos įrankius..

Pagrindinė informacija CEX.io
Palaikomi regionai: Visos šalys, išskyrus tam tikras Vidurio Rytuose ir Afrikoje
Reikia tapatybės patvirtinimo: Ne
Išrašytų monetų skaičius: 8
Dviejų veiksnių autentifikavimas: Taip
Kreditinės kortelės mokestis: 2,9% + 4,99 USD
Kreditinės kortelės pašalinimo mokestis Iki 3,50 USD
Dienos / mėnesio pirkimo limitas: 1 000 USD / 3 000 USD
Interneto svetainė Pirkite BTC su CEX.io

Norint užsiregistruoti naudoti CEX.IO, reikia galiojančio el. Pašto adreso arba aktyvios „Google“ ar „Facebook“ paskyros. Patvirtinus, CEX.IO išsiunčia kodą SMS žinute į jūsų telefoną, kad užbaigtų registracijos procesą. Bendrovė taip pat padeda vartotojams sustiprinti savo sąskaitos saugumą naudojant dviejų veiksnių autentifikavimą, nors to nereikia (tačiau įmonė labai rekomenduoja jį suaktyvinti).

Kad galėtumėte naudotis savo kredito ar debeto kortele, taip pat pirmiausia turite ją patvirtinti. Procesas užtrunka nuo dviejų iki trijų dienų. Kai būsite pasirengę, galite apsilankyti CEX.IO pirkimo / pardavimo puslapyje ir išskleidžiamajame meniu pasirinkti BTC parinktį (taip pat savo mokėjimo valiutą) prieš pasirinkdami, kiek norėtumėte įsigyti..

„CEX.IO“ nustato tam tikrus pirkimo apribojimus – 1000 USD kasdieniams pirkimams ir 3000 USD „Basic“ nariams. Tačiau patvirtintose sąskaitose galima neribotai įnešti ir išsigryninti. Bendrovė taip pat siūlo standartinius mokesčius pramonei, už indėlių apdorojimo mokestį – 3,50%, o atsiimant iki 3,80 USD, atsižvelgiant į naudojamą valiutą. Laimei, CEX.IO siūlo mokėjimus įvairiomis valiutomis, įskaitant dolerius, rublius, eurus ir Didžiosios Britanijos svarus. Bendrovė taip pat leidžia pirkti tiek „Mastercard“, tiek „Visa“.

5. Coinmama

„Coinmama“, turinti daugiau nei 200 000 klientų ir gerą pasirinktų kriptovaliutų pasirinkimą, tapo vienu iš populiariausių centrų vartotojams, norintiems greitai ir lengvai įsigyti bitkoinų. Bendrovė siūlo savo paslaugas visame pasaulyje (nors ir su kai kuriomis išimtimis) ir turi gerą saugumo reputaciją. Platforma nesiūlo mainų paslaugų, greičiau vykdo klientų užsakymus iš savo valdų. Vartotojai gali atsiskaityti „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis, taip pat banko pavedimais. Nors bendrovės mokesčiai yra šiek tiek didesni nei kitų bitkoinų pirkimo variantų, „Coinmama“ išsiskiria saugia platforma ir patogumu naudotis.

Pagrindinė „Coinmama“ informacija
Palaikomi regionai: 180 pasaulio šalių, įskaitant Europą, 26 valstijas JAV, didelius Afrikos ir Azijos plotus, išskyrus kai kurias vietines išimtis.
Reikia tapatybės patvirtinimo: Taip
Išrašytų monetų skaičius: 8
Dviejų veiksnių autentifikavimas: Taip
Kreditinės kortelės mokestis: 5%
Kreditinės kortelės pašalinimo mokestis Nė vienas
Dienos / mėnesio pirkimo limitas: 5000 USD / 20 000 USD
Interneto svetainė Pirkite BTC su „Coinmama“

Norėdami pirkti, turėsite susikurti paskyrą ir gauti patvirtinimą. Tačiau procesas trunka tik kelias sekundes ir yra paprastas. Norėdami pradėti, tiesiog paspauskite mygtuką „Prisiregistruoti“ pagrindiniame puslapyje ir užpildykite prašomą išsamią informaciją, įskaitant el. Pašto adresą, vardą ir gyvenamosios vietos šalį. Atlikę šį pradinį veiksmą, turėsite patvirtinti savo el. Pašto paskyrą, o po to galėsite prisijungti prie savo paskyros.

Norėdami užbaigti registraciją ir galėti įsigyti bitkoinų, turėsite atlikti paskutinį pirminio patvirtinimo veiksmą. Jūsų bus paprašyta pateikti daugiau asmeninės informacijos, taip pat oficialaus asmens tapatybės dokumento su nuotrauka nuotrauką ir asmenukę, kurioje esate su savo asmens tapatybės kortele. Baigę būsite patvirtinti pirkimams iki 15 000 USD. Baigę paraišką ir patvirtinimo procesą, galėsite pradėti pirkti bitkoiną.

Norėdami nusipirkti monetas, puslapio viršuje paspauskite „Pirkti“ ir pasirinkite bitkoiną. Pirkimo puslapyje galite pasirinkti, kuria kriptovaliuta, taip pat „fiat“ valiuta, kuria norite atlikti sandorį. Galite pasirinkti vieną iš keturių iš anksto nustatytų greitų pirkimų variantų (100 USD, 250 USD, 1 000 USD arba 3 000 USD) arba naudoti slankiklį žemiau šių parinkčių, kad pasirinktumėte tiksliai, kiek bitino norite įsigyti. Galėsite pamatyti sumą bitkoinais ir jos ekvivalentą pasirinkta valiuta.

Nepaisant šiek tiek didesnių mokesčių, „Coinmama“ suteikia jums saugų ir greitą būdą įsigyti bitkoiną ir įvairias kitas kriptovaliutas. Greitas platformos patvirtinimo procesas ir saugus vartotojų portalas yra puikus pasirinkimas, jei norite paprastumo ir saugumo savo kriptografijos reikmėms.

6. Skausmingas

„Paxful“ greitai įgijo gerą ir saugų bitkoinų pirkimo ir pardavimo būdą visų įgūdžių ir patirties vartotojams. Bendrovės platforma yra „peer-to-peer“ mainai, leidžiantys vartotojams parduoti savo bitkoinus ir pirkti juos tiesiogiai iš kitų vartotojų, o tai reiškia, kad pačiam „Paxful“ nereikia užfiksuoti jūsų informacijos ar naudoti jokių invazinių patvirtinimo metodų. Kai kuriems pardavėjams gali reikėti papildomo identifikavimo, tačiau pati platforma reikalauja tik atidaryti pagrindinę sąskaitą. Be to, įmonė išsiskiria tuo, kad teigia neturinti jokių mokesčių už bitkoino pirkimą (nors pardavėjams taikomas nedidelis 1,00 proc. Priedas). Be to, nėra jokių apribojimų, kiek bitkoinų galite įsigyti per dieną ar mėnesį, todėl bet kuriuo metu galite gauti tiek, kiek norite.

Sunki pagrindinė informacija
Palaikomi regionai: Visos šalys, išskyrus tas, kurias uždraudė JAV Užsienio turto kontrolės tarnyba.
Reikia tapatybės patvirtinimo: Taip
Išrašytų monetų skaičius: 1
Dviejų veiksnių autentifikavimas: Taip
Kreditinės kortelės mokestis: Nė vienas
Kreditinės kortelės pašalinimo mokestis Nė vienas
Dienos / mėnesio pirkimo limitas: Nė vienas
Interneto svetainė Pirkite BTC su Paxful

Pradžia trunka kelias sekundes, ir jums tereikia susikurti sąskaitą, kad pradėtumėte pirkti bitkoinus. Registracijai reikalingas tik jūsų el. Paštas, norimas vartotojo vardas ir slaptažodis. Atlikę šį veiksmą, galėsite peržiūrėti savo paskyros profilį ir pradėti pirkti ar parduoti monetas. Tačiau svarbu nepamiršti, kad nors pačiam „Paxful“ nereikalaujama patvirtinimo, konkretūs pardavėjai gali paprašyti suteikti daugiau tapatybės nustatymų pagal jūsų pasirinktą mokėjimo metodą.

Norėdami įsigyti bitkoinų, tiesiog įveskite norimą įsigyti sumą pageidaujama valiuta ir pasirinkite parinktį „BET KURI kreditinė ar debetinė kortelė“, tada paspauskite Ieškoti. Tai pateks į visų jūsų pageidavimus atitinkančių galimų pardavėjų sąrašą. Atminkite, kad kadangi perkate ne iš biržos, o iš kitų vartotojų, kiekvieno pardavėjo nurodyta kaina gali skirtis. Pasirinkę pasiūlymą, turėsite pradėti pokalbį su pardavėju, nustatyti galutinius parametrus ir pateikti visą reikalingą papildomą informaciją. Kai sutinkate, „Paxful“ lėšas padeda į sąlyginį depozitą, o jūs turite atlikti lėšų pervedimą per nustatytą laiką, kitaip jūsų operacija bus atšaukta.

„Paxful“ siūlo tiesioginio sandorio su pardavėju patogumą, o tai sumažina bet kokio pardavimo mokesčius ir reiškia, kad galite gauti bitkoinų už jums labiausiai tinkančią kainą. Tačiau, kadangi įmonė negarantuoja sandorių savo svetainėje, svarbu būti atsargiems ir sąmoningiems dėl pardavėjų, su kuriais dirbate. Nepaisant to, įmonės nemokama garantija ir paprastas naudojimas daro tai idealiu pasirinkimu, jei jums reikia greitai įsigyti bitkoinų.

Paskutinės mintys

Kai bitkoinų kainos yra prieinamesnės nei buvo per kelis mėnesius, pirkti ir patekti į rinką dabar gali būti naudinga. Tačiau vartotojams, kurie nėra patyrę kriptovaliutų ar nori viską paprasčiau, galimybė tai padaryti kreditine kortele yra vertinga. Pateikti mainai suteikia galimybę greitai, lengvai naudotis ir draugiškais pradedantiesiems. Tačiau, atsižvelgiant į jūsų poreikius, kai kurie gali būti optimalesni.

Kad įsitikintumėte, jog pasirinkote teisingą sprendimą, svarbu atsižvelgti į tai, kokie veiksniai jums yra svarbiausi. Kai kuriems gali būti naudinga šiek tiek didesni mokesčiai už tiesioginį bendradarbiavimą su platforma, o kiti gali rinktis greitį ir privatumą, kurį suteikia „peer-to-peer“ sistema. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, bet kurioje iš šių svetainių galite rasti gerą variantą įsigyti bitkoinų su kredito ar debeto kortele..