Kaip priimti kriptografinius mokėjimus savo svetainėje naudojant „Coinbase Commerce“

„Coinbase Commerce“ leidžia greitai ir lengvai pradėti mokėti kriptovaliuta savo svetainėje ar internetinėje parduotuvėje. Čia yra viskas, ką reikia žinoti.

Kas yra „Coinbase“ prekyba?

„Coinbase Commerce“ yra skaitmeninė mokėjimo sistema, sukurta naudoti interneto svetainėse. Tai leidžia priimti įvairias kriptovaliutas, mokamas tiesiai į kriptografinę piniginę. Tai lengva pradėti ir kriptografiniai mainai „Coinbase“ ją paleisti. Neseniai pradėjome jį naudoti aukoms priimti, taip pat galite ir jūs!

„Coinbase Commerce“ teikia įvairius privalumus internetinio verslo savininkams. Kai kurie iš jų yra:

  • Greitai: „Coinbase“ automatizuotas procesas reiškia, kad galite greitai veikti. Priklausomai nuo kriptovaliutos projekto, mokėjimus galite priimti ir akimirksniu
  • Laisvas: Nereikia mokėti už kriptovaliutos priėmimą.
  • Visuotinis: Nereikia palaikyti tūkstančių skirtingų užsienio valiutų, priimti tarptautiniu mastu prieinamas kriptovaliutas.
  • Negrįžtamas: Kai bus pervesta, klientai negalės grąžinti mokėjimo ar kitaip atsiimti mokėjimo.
  • Jokių tarpininkų: Pervedimai vyksta tiesiai į jūsų piniginę. Net „Coinbase“ nesėdi jūsų sandoriuose.

Nors daugelį šių privalumų teikia pati kriptovaliuta, „Coinbase Commerce“ teikia įrankius, reikalingus greitai ir lengvai priimti mokėjimus jūsų svetainėje..

Kaip veikia „Coinbase“ prekyba?

„Coinbase Commerce“ veikia kaip tarpininkas tarp jūsų ir jūsų klientų, tačiau skiriasi. „Coinbase Commerce“ papildinys palengvina operacijas tarp jūsų ir jūsų klientų. „Coinbase Commerce“ tvarko techninę informaciją, pvz., Kainos koregavimą pagal dabartinę jūsų pasirinktos kriptografijos rinkos normą, pasirinktinio QR kodo tvarkymą ir piniginės adreso bendrinimą. Tai suteikia malonią sąsają vartotojams mokėti, konfigūruojamą laiko limitą (kuris užtikrina, kad klientai negali sulaikyti išpirkos už seną kainą) ir skatina vartotojus, kurie gali persigalvoti.

„Coinbase Commerce“ šifravimo kasa

Pagrindine forma „Coinbase Commerce“ vartotojams tiesiog parodo jūsų piniginės adresą. Vartotojai moka jums tiesiogiai, jokiai vidutinei šaliai nepakeliant. Tai labai altruistinė „Coinbase“ teikiama paslauga, ir jums nereikia jaudintis ir dėl saugumo. Mokėjimai vyksta grandinėje, o jūs turite asmeninius raktus. „Coinbase Commerce“ leidžia lengvai pervesti lėšas į „Coinbase“, tačiau jūs ir toliau visiškai kontroliuojate visas savo lėšas.

„Coinbase Commerce“, palaikanti „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“ ar „Bitcoin Cash“, turi papildinius, galimus visoms pagrindinėms el. Prekybos platformoms, įskaitant „Shopify“, „Drupal“, „Magneto“, „Zen Cart“ ir kt..

Darbo su „Coinbase“ pradžia

„Coinbase Commerce“ palaiko daugybę skirtingų mokėjimo galimybių. Galite pateikti aukojimo mygtuką arba vieno produkto pirkimo mygtuką. Jei esate techniškai nusiteikęs, galite naudoti „Coinbase Commerce“ programos programavimo sąsają (API) programiškai pareikšti naujoms finansavimo užklausoms arba galite naudoti žiniatinklio kablius norėdami atnaujinti bet kurį savo kodą.

Tai gali būti duomenų bazė, kurioje saugomi jūsų atsargų lygiai, arba paprasta el. Pašto sistema. „Coinbase Commerce“ informacijos suvestinėje pateikiama išplėstinė statistika, todėl gali nereikėti rašyti jokio šio papildomo kodo. Jei nesate koduotojas, aukščiau aptarti el. Prekybos papildiniai yra lengviausias būdas parduoti prekes ir priimti kriptografiją.

Pradėti galite sukūrę nemokamą paskyrą su el. Pašto adresu ir slaptažodžiu. Patvirtinę savo el. Pašto adresą turėsite įgalinti dviejų veiksnių autentifikavimą. „Coinbase“ „labai rimtai žiūri į saugumą“, ir jie neleis tęsti to nekonfigūravus. Galiausiai turėsite patvirtinti savo piniginės sėklą. Tai yra įprasta saugumo praktika, ir kadangi „Coinbase Commerce“ neturi prieigos prie jūsų lėšų, turėsite įsitikinti, kad saugiai ją saugote saugioje vietoje..

„Coinbase Commerce“ balansai

Užsiregistravę gausite prieigą prie „Coinbase Commerce“ informacijos suvestinės. Tai pateikia visų jūsų lėšų suvestinę ir leidžia jums sukonfigūruoti visus nustatymus, reikalingus mokėjimams priimti.

Mokėjimo mygtukai arba „kasos“ tvarko konkrečių pirkinių operacijas, ir jų galite turėti tiek, kiek norite. Juos sudaro produkto pavadinimas, aprašymas, kaina ir pasirinktinis produkto vaizdas.

„Coinbase Commerce“ patikros mygtukas

Paprasta informacijos suvestinė parodo jūsų likučius, visus gautus mokėjimus ir visas esamas kasas. Galite koreguoti savo sąskaitos nustatymus, išsiimti lėšų ir pakeisti arba ištrinti visas kasas. Jei nerimaujate dėl kriptovaliutos projekto stabilumo, galite lengvai nustoti priimti mokėjimus bet kuriame iš keturių priimtų

Pradėkite naudoti „Coinbase Commerce“ šiandien

„Coinbase Commerce“ yra greičiausias ir paprasčiausias būdas pradėti priimti kriptografinius mokėjimus savo svetainėje. Tai greita, nemokama, saugi, negrįžtama, lengva naudoti ir veikia bet kurioje pasaulio vietoje.

Kadangi „Coinbase Commerce“ veikia labiau kaip brokeris, o ne mainai, nereikia jaudintis dėl tradicinių monetų laikymo biržoje problemų. Jūs turite savo asmeninius raktus, o „Coinbase“ niekada netvarko jūsų monetų. „Coinbase“ tiesiog pateikia įrankius, kurių reikia norint priimti kriptografiją, ir viskas. Nepaisant to, kiek neapykantos gauna „Coinbase“ (ir tai yra daug: #DeleteCoinbase), „Coinbase“ niekada negali pavogti jūsų lėšų. Vis dėlto nepakenkia išmokti saugoti savo kriptografiją.

Jei pradėjote priimti kriptovaliutos mokėjimus per „Coinbase Commerce“, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje..