Ar jums laikas prisijungti prie #DeleteCoinbase judėjimo?

Reguliariai sekite kriptovaliutų naujienas? Jūs tikriausiai pastebėjote #DeleteCoinbase kampaniją, vykstančią „Twitter“. Dalis „Coinbase“ vartotojų (tikriausiai buvusių vartotojų, tikriausiai) buvo labai nepatenkinti dėl didžiulės kriptografijos biržos, perkančios italų programinės įrangos kūrėją „Neutrino“.

Bet jei „Neutrino“ yra tik programinės įrangos kūrėjas, o „Coinbase“ yra tik šifravimo birža, kodėl kyla toks pyktis dėl įsigijimo? Kodėl pikti vartotojai užplūsta „Twitter“ žinutėmis apie „Coinbase“ paskyrų kaip moralinį ištrynimą?

Štai ką turite žinoti apie #DeleteCoinbase.

„Coinbase“ įsigijo „Neutrino“

2019 m. Vasario 15 d. „Coinbase“ išleido 13,5 mln. USD programinės įrangos kūrėjams „Neutrino“ įsigyti. „Neutrino“ kuria analizės sprendimus, skirtus sekti ir stebėti visas „blockchain“ ekosistemas. Pavyzdžiui, sekti pavogtas lėšas ir nusikalstamą veiklą, ištirti išpirkos programų naudojimą ir analizuoti „darknet“ rinkas.

Įsigijimo priežastys skiriasi. Į interviu su Čedaru, „Coinbase“ institucinių pardavimų direktorė Christine Sadler sako, kad „Mums buvo svarbu pereiti nuo dabartinių paslaugų teikėjų. Jie pardavinėjo kliento duomenis išoriniams šaltiniams, ir tai buvo priversti mus kontroliuoti tą ir patentuotą technologiją, kurią galėtume panaudoti saugodami duomenis ir apsaugodami savo klientus. “

Tvirtos pretenzijos „blockchain“ analitikos bendrovei „Elliptic“. („Elliptic“ generalinis direktorius dr. Jamesas Smithas taip pat atrodo abejotinas reikalavimas, viešas pareiškimas tvirtai paneigiantis teiginius.)

„Neutrino“ susieta su įsilaužėlių komanda ir „#DeleteCoinbase Hit Twitter“

Po paskelbimo apie įsigijimą, akylai žvelgiantys kriptografijos vartotojai greitai atrado, kad „Neutrino“ valdymo komanda vadovavo garsiai įsilaužėlių komandai (būtent trys vadovai: generalinis direktorius Giancarlo Russo, CTO Alberto Ornaghi ir CRO Marco Valleri). Įsilaužėlių komanda palaiko glaudžius ryšius su daugybe engiančių vyriausybių, žinomų dėl žmogaus teisių pažeidimų.

Toronto universiteto „Citizen Lab“ padengė „Hacking Team“ šnipinėjimo programa „Untraceable“ – įrankis, kurį naudoja ir parduoda tik vyriausybės. Šis įrankis, žinomas kaip RCS, buvo naudojamas prieš atvirus naujienų kanalus, žmogaus teisių aktyvistus ir daugybę žurnalistų visame pasaulyje.

Tvirtas ryšys tarp „Neutrino“, „Hacking Team“, RCS šnipinėjimo programos ir patvirtinto jos naudojimo kaip politinio šnipinėjimo įrankio kai kuriems „Coinbase“ vartotojams buvo per daug. Siūlymas, kad įmonė, turinti tokius tvirtus ryšius su šnipinėjimo programomis, duomenų rinkimu ir vyriausybės slaptu susitarimu, pradėtų veikti kartu su vienu didžiausių mainų, galėtų turėti rimtų pasekmių „Coinbase“ vartotojų privatumui.

Taigi „#DeleteCoinbase“ judėjimas pasiekė „crypto-Twitter“.

Kritikai apie įsigijimą ir galimą grėsmę „Coinbase“ vartotojo saugumui primygtinai patarė kitiems kriptografijos vartotojams ištrinti „Coinbase“ paskyras. Vienintelis būdas sukurti tikrą stovėjimą, jų manymu, yra pataikyti į „Coinbase“ ten, kur skauda: apatinėje eilutėje.

Ar veikia #DeleteCoinbase? Ar „Coinbase“ klausosi?

Keista, kad taip. „Coinbase“ klausosi garsiai ir aiškiai. Na, klausau. #DeleteCoinbase buvo dalijamasi tūkstančius kartų. Pikti „Coinbase“ vartotojai pradėjo skelbti vaizdus, ​​kuriuose jie išvalo „Coinbase“ sąskaitą iš lėšų, tada ištrina sąskaitą. Daugiau sekė. Vartotojai paskelbė pamokas, kaip ištrinti „Coinbase“ paskyrą, o kiti paskelbė „Coinbase“ vaizdus, ​​atsisakančius visiškai pašalinti paskyrą šiuo metu.

„Coinbase“ generaliniam direktoriui Brianui Armstrongui pakako #DeleteCoinbase impulso paskelbti, kad „Tie, kurie anksčiau dirbo„ Hacking Team “(nepaisant to, kad šiuo metu nėra susiję su„ Hacking Team “), pereis iš„ Coinbase “.

Armstrongas taip pat pripažino, kad „mūsų darbštumo procese buvo spraga. Nors atidžiai stebėjome „Neutrino“ gaminio technologijas ir saugumą, visko tinkamai neįvertinome iš savo, kaip kriptografijos įmonės, misijos ir vertybių perspektyvos “.

Didelis laimėjimas? Ne visai.

Nuolatinės #DeleteCoinbase problemos

Nuo tada, kai „Coinbase“ įsigijo „Neutrino“, o judėjimas „#DeleteCoinbase“ įsibėgėjo, mažiausiai dvi kriptovaliutų biržos paskelbė atsisakančios dirbti su „Neutrino“. Kodėl? Dėl tikslių priežasčių kritikuoja įsigijimo kritikai.

Pirmiausia „Kraken“ generalinis direktorius Jesse Powellas išleido „Tweet“, kuriame atskleidė jų atitikties procesą. „Tweet“ (patikrinkite žemiau) pateikia išsamų paaiškinimą, kodėl „Kraken“ sumažino „Neutrino“ iš savo blokų grandinės analizės įrankių.

BHB tinklo vadovas Giacomo Zucco pasakojo „Bitcoin Magazine“, kad jo įmonė taip pat atsisakė „Neutrino“ dėl panašių priežasčių, kaip ir „Kraken“ analizė.

„Coinbase“ sprendimą įsigyti ir dirbti su „Neutrino“ perša ne tik kitos konkuruojančios biržos..

Janine, kaip ir aukščiau esančiame „Tweet“, išsiaiškina, kaip „Coinbase“ galėjo pažeisti paslaugų teikimo ir privatumo policijos sąlygas, leisdama parduoti asmeninius duomenis trečiosioms šalims. Dar vienas „Coinbase“ pasitikėjimo pažeidimas, prilygstantis gana varganam mėnesiui.

Kas toliau „Coinbase“?

Ar „Coinbase“ čiuožia ant plono ledo? Arba „#DeleteCoinbase“ išsiverš taip pat greitai, kaip ir išsiveržusi? Sunku pasakyti. Kritikai, laikantys „Coinbase“ kliūtį šalia judėjimo „#DeleteFacebook“, tikriausiai yra šiek tiek platūs. Teisingas ketinimas, tačiau „Coinbase“ niekur neprilygsta visuomenės patrauklumui ar privatumo pažeidimų įrašui, nes socialinės žiniasklaidos elgesys.

Įdomu tai, kaip aiškiai „Coinbase“ žymi savo ateitį kaip ne tik pagrindinę biržą, bet ir kaip kriptomagnetą.

Nuo pat įkūrimo „Coinbase“ įsigijo 15 bendrovių įvairiose kriptovaliutų industrijose. Pavyzdžiui, ji nusipirko vertybinių popierių prekiautoją „Keystone Capital“, decentralizuotą mainus, „Paradex“, skaitmeninės tapatybės ir privatumo paleidimą, paskirstytas sistemas ir „Earn.com“ – paleidimą, leidžiantį užsidirbti pinigų atliekant įprastas internetines užduotis (pvz., Skaitant ir atsakant į el. Laišką). ). Tai neįtraukiant daugybės „Coinbase Venture“ investicijų, kurias daro ir „Coinbase Ventures“.

Nepaisant neigiamos reakcijos į „Coinbase“, tai yra kriptografinių šarvų įdubimas, o ne mirtinas smūgis. Ar prisijungiate prie #DeleteCoinbase judėjimo? Patikrinkite „XCH4NGE“, kad gautumėte naujų mainų su dideliu potencialu!