6 paprasti „Raspberry Pi“ šifravimo projektai, kuriuos gali sekti visi

„Raspberry Pi“ yra kreditinės kortelės dydžio kompiuteris su kriptografinio potencialo paketais. Maži kompiuteriai reguliariai veikia kaip laikmenų centrai arba prie tinklo pridedamos saugyklos valdikliai. Bet ar žinojote, kad galite naudoti „Raspberry Pi“ kaip pagrindinį kriptovaliutos projekto tašką?

Čia yra šeši kripto „Raspberry Pi“ projektai, kuriuos galite pradėti dabar!

Būtina aparatinė įranga

Prieš gilindamiesi į „Raspberry Pi“ kriptovaliutų idėjų sąrašą įsitikinkite, kad turite šią aparatinę įrangą:

  • Avietė Pi. Akivaizdu, bet jums reikia „Raspberry Pi“, kad užbaigtumėte šias pamokas. Daugelyje vadovėlių naudojamas „Raspberry Pi 3“ ir jo variantai. Tačiau keli pataria naudoti naujausią „Raspberry Pi 4“, kiti – ankstesnę „Raspberry Pi 2“.
  • Sandėliavimas. Daugeliui šių projektų reikia didelio saugojimo įrenginio; apsvarstykite bent 128 GB „micro SD“ kortelę ir didesnę, jei norite bendrauti su „Bitcoin“ blokine grandine.
  • Maitinimo kabelis. Jūsų avietei Pi; kai kurie projektai reikalauja, kad aparatinė įranga liktų internete
  • Ethernet kabelis: Nereikia 100 procentų, jei turite „Raspberry Pi“, kuriame veikia „Wi-Fi“, tačiau laidinis įrenginys veikia geriau nei belaidis įrenginys.
  • Įvesties įrenginiai: Daugeliu atvejų jūs sąveikausite su savo „Raspberry Pi“ tiesiogiai per pelę, klaviatūrą ir monitorių.

„Raspberry Pi“ operacinės sistemos skirtingose ​​mokymo programose skiriasi, tačiau dauguma jų naudoja „Raspbian Linux“ distributorių. Peržiūrėkite dešimt kitų „Linux“ distributoriai, kuriuos gali paleisti „Raspberry Pi“ mūsų sesers svetainėje „MakeUseOf“.

Jei jūsų „Raspberry Pi“ kriptovaliutos mokymo programoje naudojama „Raspbian“, galite ją patraukti čia:

Parsisiųsti: „Raspbian Buster“ su darbalaukiu ZIP | „Torrent“ nuoroda (Laisvas)

1. Naudokite Raspberry Pi kriptovaliutai išgauti

„Raspberry Pi 4“ (naujausias modelis) yra reikšmingas atnaujinimas, palyginti su ankstesne versija. Negalėsite pavienio Raspberry Pi paversti Bitcoin kalnakasiu – pašalinkime tai iš kelio. Tačiau yra keletas mažesnių altcoinų, kuriuos galite išgauti naudodamiesi „Raspberry Pi“ Storj, Magai, Veriumas, ir Varnas.

Nori kalbėti grįžta? Daugiausia jūs ketinate išgauti kelis centus kriptovaliutos per dieną. Tačiau daugelis kriptovaliutų, kurias galite išgauti naudodami „Raspberry Pi“, taip pat yra „Stake“ monetų įrodymas. Kai sukaupiate daugiau kriptovaliutos, tos monetos taip pat yra naudojamos.

Be to, neapsigaukite dėl kitų vadovų, kurie žada neįtikėtiną grąžą iš „Raspberry Pi“. Didžioji dauguma tų straipsnių pataria brangią kasybos įrangą prijungti prie „Raspberry Pi“. Tuo jie neklysta; jie tiesiog neteisi.

2. Pasinaudokite kriptovaliuta naudodami „Raspberry Pi“

Tęsdami kriptovaliutos kasybą naudodami „Raspberry Pi“, taip pat galite naudoti įrenginį kriptovaliutoms pakloti. Kriptovaliutos, naudojančios „Proof of Stake“ (PoS) algoritmus, o ne daug energijos reikalaujančius „ProW of Work“ (PoW) algoritmus, grąžina energiją galutiniams vartotojams, o ne milžiniškiems kasybos baseinams.

Grožis naudojant „Raspberry Pi“ kepimui yra mažos energijos sąnaudos. Galite palikti „Raspberry Pi“ prijungtą kelias dienas nepastebėdamas didelių energijos sąnaudų, todėl jūsų kriptovaliuta jums tinka, nesunaikindama elektros sąskaitos ar nereikalaudama brangios įrangos.

Kaip minėta pirmiau, naudodamiesi savo „Raspberry Pi“ galite kriptovaliutą išminuoti ir tada sukaupti. Bet jei jau turite „PoS“ žetonus, galite juos įsidėti į „Raspberry Pi“, laikydami žetonus internete visą parą. Tai reiškia, kad galite išjungti energiją išeikvojantį kompiuterį ir palikti internete mažą „Raspberry Pi“, kaupti monetas ir uždirbti papildomą kriptovaliutą..

3. Paleiskite „Full Bitcoin Node“ naudodami „Raspberry Pi“

„Raspberry Pi“ galite paleisti pilną „Bitcoin“ mazgą, kad patvirtintumėte ir apsaugotumėte savo operacijas, taip pat padėtumėte apdoroti kitų „Bitcoin“ vartotojų tinklo operacijas..

Svarbu pažymėti, kad vykdant pilną „Bitcoin“ mazgą jūs neuždirbate „Bitcoin“. Kiekvienos operacijos metu jūsų „Bitcoin“ piniginė neišsipūs. Tačiau jūs prisidedate prie „Bitcoin“ tinklo saugumo ir autentiškumo, kuris yra gyvybiškai svarbi „Bitcoin“ paslauga.

Norint paleisti pilną „Bitcoin“ mazgą, reikia atsisiųsti „Bitcoin“ blokų grandinę, kuri rašymo metu viršija 225 GB. Jums reikalinga 256 GB „micro SD“ kortelė kaip minimalus minimumas, tačiau didesnė kortelė „Bitcoin“ mazgą ilgiau palaikys internete ir turės daugiau erdvės augti (atminkite, kad „Bitcoin“ blokų grandinė visą laiką auga).

Pradinis sinchronizavimas taip pat gali užtrukti labai ilgai (daugelis prieš sinchronizuodami „Raspberry Pi“ nusprendžia sinchronizuoti „Bitcoin“ blokų grandinę).

Yra dvi pamokos, kurių galite laikytis, kad įdiegtumėte pilną „Bitcoin“ mazgą savo „Raspberry Pi“:

  1. Raspnode pasidaryk pats „Bitcoin Node“ nebėra atnaujinamas, bet mokymo programa veikia gerai.
  2. Aviečių Pi pilnas mazgas svetainė kurį laiką negavo atnaujinimo, tačiau vėlgi, pamoka veikia puikiai.

Galiausiai „RaspiBolt“ pradedančiųjų žaibo vadovas avietėje Pi yra išsamios instrukcijos, kaip įdiegti visą mazgą ir „Lightning Network“ mazgą – labai patogu šiame skyriuje.

4. Paleiskite „Bitcoin Lightning Network Node“ su „RaspiBlitz“

„Bitcoin Lightning Network“ yra ne grandinės mokėjimų apdorojimo protokolas. Tai smarkiai pagreitina Bitcoin operacijas. Užuot operacijai užtrukus dešimt minučių, reikia kelių sekundžių.

2019 m. Vasario mėn. Kūrėjas Christianas Rotzollas RaspiBlitz Bitcoin žaibo mazgas „Raspberry Pi“ pristatė savo 1.0 versiją. Į orientyrą buvo įtrauktos baigtos instrukcijos, kaip paversti „Raspberry Pi“ žaibo tinklo mazgu. Pamoka apima išsamią informaciją apie papildomo LCD ekrano įdiegimą, kuris kainuoja papildomai. Tačiau galite pakeisti LCD ekraną į įprastą monitorių.

„RaspbiBlitz“ mokymo programa skirta ne tik pradedantiesiems. Daugelis „Lightning Network“ vartotojų jau naudoja „RaspiBlitz“ kaip pigų ir mažai energijos naudojančią „Lightning Network“ mazgo valdymo metodą. Kaip ir „Bitcoin“ visiškas mazgas, „Lightning Network“ pilno mazgo operatoriai prisideda prie saugaus ir patikimo tinklo veikimo.

5. „Raspberry Pi“ šifravimo žymeklis

Galite užprogramuoti savo avietę Pi, kad ji veiktų kaip kriptovaliutos žymeklis, rodydamas naujausius kriptovaliutų prekybos kursus per dieną.. Kieranco projektas „Hackaday“ yra lengva sekti, reikalauja minimalių įrankių ir yra pritaikomas norimoms pamatyti kriptovaliutoms (numatytasis nustatymas yra „Bitcoin“ ir „Monero“).

6. Sukurkite „Raspberry Pi“ šifravimo piniginę

Saugi aparatinė piniginė išlieka geriausias pasirinkimas norint apsaugoti savo „Bitcoin“. Tačiau naujasis „Trezor“ ar „Ledger“ grąžins jums mažiausiai 60 USD, jei ne daugiau. Bet jei turite „Raspberry Pi“ ir „micro SD“ kortelę, galite pasidaryti „pasidaryk pats“ kriptovaliutos aparatinę piniginę.

Sekantis Bitcoin forumo pamoka padės jums per procesą, naudodamiesi populiariaisiais Šarvojimo salė piniginė.

„Pasidaryk pats“ „Raspberry Pi“ piniginė yra puikus projektas. Tačiau mes primygtinai patartume naudoti saugią aparatinę piniginę bet kokiam rimtam kriptovaliutos kiekiui.

Norite sužinoti daugiau? Patikrinkite septynios saugiausios „Bitcoin“ piniginės, kurias galite įsigyti dabar.

Geriausi „Raspberry Pi“ kriptovaliutų projektai

Dažniausiai kriptovaliutos projektai „Raspberry Pi“ yra susiję su mokymusi. Kriptovaliutą galite išgauti naudodami „Raspberry Pi“, bet ne didžiuliu kiekiu. Jei norite naudoti „Raspberry Pi“, kad išgautumėte „Bitcoin“, jums reikia brangios papildomos įrangos.

Vis dėlto „Bitcoin“ ir „blockchain Raspberry Pi“ projektų masyvas puikiai iliustruoja mažo kompiuterio universalumą.

Norite gauti kriptovaliutą? Peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip rasti geriausią kriptovaliutų kasybos GPU.