20 geriausių prekybininkų, kuriuos galima stebėti „Crypto Twitter“

Gali būti nelengva apsukti galvą apie kriptografijos rinkas. Net žmonėms, turintiems tradicinių akcijų, kripto peizažas yra visiškai kitoks žvėris, kurį gali būti sunku prisijaukinti.

Vienas iš būdų pradėti mokymosi procesą yra sekti keletą geriausių kriptografinių prekių pardavėjų „Twitter“. Geriausios sąskaitos pateikia analizę realiuoju laiku, prekybos pagrindimą ir rinkos įžvalgas.

Skaitykite toliau, kad šiandien atrastumėte 20 geriausių kriptografinės prekybos paskyrų „Twitter“.

1. Jokūbas Canfieldas (@JacobCanfield)

Jokūbas yra vienas aukščiausių „Bitcoin“ analitikų diagramų programoje „TradingView“. Jis taip pat buvo „Forbes“ ir CNBC svečias. Jis paskelbia įvairius prekybos nustatymus, šifravimo naujienas ir kriptografinės rinkos analizę.

2. „DonAlt“ (@CryptoDonAlt)

Viena populiariausių kriptografinės prekybos paskyrų „Twitter“ yra „DonAlt“. Jis artėja prie 130 000 sekėjų. Galite tikėtis daugybės diagramų, kainų veiksmų įžvalgos ir altcoins analizės.

3. Philakone (@PhilakoneCrypto)

Philakone yra sėkmingas kriptografijos dienos prekybininkas. Nors jo tonas nėra kiekvieno skonio, jis skiria labai daug laiko aukštos kokybės švietimo šaltinių, įskaitant tiesioginius prekybos vaizdo įrašus ir šifravimo kursus, gamybai..

Jis taip pat yra įdomus pavyzdys, kaip kriptografinė prekyba gali paveikti jūsų privatų gyvenimą; jis atvirai susidūrė su kai kuriais asmeniniais demonais, visiškai matydamas savo pasekėjus.

4. Nikas Patelis (@cointradernik)

Nik yra „An Altcoin Trader’s Handbook“ autorius. Išleista 2018 m., Knyga greitai tapo galutiniu mokymosi šaltiniu tiems, kurie bando sukti galvą apie spekuliacinę kriptografinę prekybą.

Jei norite stebėti mažų ir mažų dangtelių monetas, jo sąskaita yra būtina.

5. filbfilb (@filbfilb)

filbfilb yra dar vienas populiarus „TradingView“ vartotojas. Jo „Twitter“ sklaidos kanale gausu trumpalaikių sąrankų, šifravimo diagramų ir prekybos idėjų. Jis taip pat skelbia savaitinį informacinį biuletenį, kurį puikiai skaito, ir jis teikia nemokamą kriptografijos žurnalą „Telegram“, kurį visi gali užsisakyti..

6. „Bitcoin Jack“ (@BTC_JackSparrow)

Kai kurie prekybininkai kriptografija laiko diagramų piešimą meno forma. Bitcoin Jack yra vienas iš tų žmonių. Jis paskelbia daugybę galimų sąrankų, o visas jo darbas atrodo vizualiai nuostabus.

Jis taip pat yra „YouTube“ kanalo „Bitcoin Bravado“ dalis. Jei niekada nepažiūrėjote jokio jo turinio, eikite ir patikrinkite. Tai verta jūsų laiko.

7. Dideli čedai (@BigCheds)

„Big Cheds“ yra dar vienas prekybininkas kriptografija, kuris yra kažkas įžymybės. Jis kelis kartus dalyvavo CNBC ir valdo savo tinklaraštį ir „YouTube“ kanalą.

Dauguma jo tweetų skiria dėmesį techninei analizei ir rinkos pokyčių ataskaitoms.

8. Skruzdė (@ThisIsNuse)

Skruzdė savo „Twitter“ paskyrą traktuoja kaip prekybos žurnalą. Rasite komentarus apie jo įėjimo ir išėjimo taškus, prekybos pasiūlymus ir daug techninės analizės.

9. Joshas Rageris (@Josh_Rager)

Joshas valdo vieną labiausiai nusistovėjusių „crypto“ „Twitter“ prekybos sąskaitų. Skirtingai nei daugelis „Twitter“ prekybininkų kriptografija, jis vengia erzinančių memų ir pasikartojančių pokštų. Jo turinys yra švarus, aiškus ir profesionalus. Tai būtina sekti paskyra.

10. Mayne (@Tradermayne)

Mayne pateikia techninę analizę, įžvalgą apie jo priimtus prekybos sprendimus ir rinkos prognozes, pagrįstas kainų veiksmais. Jis yra kriptografinėje erdvėje nuo 2013 m., Todėl jis yra žymiai labiau patyręs nei daugelis kitų kriptografijos prekeivių, pasirodžiusių 2017 m..

11. Kripto randas (@crypto_rand)

„Crypto Rand“ yra galbūt geriausia „crypto trading“ paskyra „Twitter“. Su 220 000 sekėjų tai didžiausia sąskaita mūsų sąraše.

Be techninės rinkos analizės, „Crypto Rand“ taip pat puikiai paaiškina ryšį tarp kriptografinių rinkų ir realaus pasaulio ekonomikos.

12. „CryptoGainz“ (@ CryptoGainz1)

„CryptoGainz“ naudoja daugybę algoritmų, kad galėtų priimti savo prekybos sprendimus. Tiems, kurie mėgsta automatizuotą prekybą signalais, būtina laikytis šios sąskaitos. Daugelį jo naudojamų algoritmų galima rasti „TradingView“.

13. „Rekt Capital“ (@rektcapital)

„Rekt Capital“ yra dar vienas prekybininkas kriptografija, kuris taip pat buvo paskelbtas pagrindinėje žiniasklaidoje; jis yra populiarus „Forbes Crypto“ prekybininkas.

Galite tikėtis daugybės diagramų, kainų analizės ir rinkos spekuliacijų.

14. Feras_Y (@ FeraSY1)

Ferasas neturi didžiulės sekėjos – apie 12 000, tačiau jis labai gerbiamas kriptografinės prekybos „Twitter“ bendruomenėje. Jis pateikia įžvalgų ir analizės lygį, kurio dauguma paskyrų negali priartėti prie pakartojimų. Jis taip pat skelbia turinį apie įprastas akcijų rinkas.

15. Ponas Andersonas (@ TrueCrypto28)

Ponas Andersonas per ilgai nebuvo „Twitter“ tinkle – jis prisijungė tik 2018 metų sausį jaučių rinkos įkarštyje. Paprastai nerekomenduojame laikytis šių tipų sąskaitų, tačiau ponas Andersonas mus laimėjo sumaniu įžvalgos ir analizės deriniu.

16. Erikas Choe (@CryptoChoe)

Beveik 150 000 sekėjų turintis Ericas Choe yra vienas iš „Twitter“ dažniausiai stebimų kriptografijos prekybininkų. Jis buvo rodomas „Forbes“, „CoinDesk“ ir „Cointelegraph“. Galbūt labiausiai žinomas dėl nuolatinio tiesioginės prekybos iššūkio paversti 0.2BTC milijonu JAV dolerių, jo strategija dažniausiai orientuota į tendencijas ir prekybos svyravimus.

17. Tamsioji energija (@ D4rkEnergYYY)

Kaip ir Jacobas Canfieldas, „Dark Energy“ yra „TradingView“ žvaigždė. Jis yra viena iš visų laikų aukščiausio rango prekybininkų platformų. Jo diagramos dažniausiai būna gana sudėtingos, o jo sąrankos nebūtinai yra lengviausios pradedantiesiems.

18. Goomba (@goombacrypto)

Jei galite pažvelgti pro rožinės ir violetinės spalvų schemą, Goomba verta sekti. Jis atvirai prisipažįsta, kad prisijungęs prie kriptografinio „Twitter“ 2018 m. Buvo pradedantysis, todėl jo sėkmė gali būti įkvepianti naujokams..

19. Zavanas (@opchecksig)

Zavanas valdo nedidelę sąskaitą, tačiau maža nereiškia blogiau. Jis siūlo aiškią įžvalgą ir reguliarų komentarą apie savo sėkmes ir nesėkmes.

20. „CoinDesk Markets“ (@CoinDeskMarkets)

„CoinDesk“ rinkos nėra vienas prekybininkas. Tai veikiau oficialių kriptografinių rinkų tiekimas iš „CoinDesk“. Ji per dieną paskelbia kelis „tweets“, realiuoju laiku aptardama signalus ir rinkos pokyčius. Tai puiki paskyra, kurios reikia laikytis, jei norite atsilikti nuo kainos veiksmo.

Negalima aklai sekti „Crypto Traders“ „Twitter“

Nė vienas prekybininkas nėra teisingas 100 proc. Laiko. Jei aklai laikotės jų pasiūlymų, tai yra tikras būdas prarasti pinigus. Prieš įsipareigodami prekiauti, būtinai atlikite tyrimus patys. O ir jūs niekada neturėtumėte prisijungti prie mokamų signalų grupės.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip prekiauti kriptografija, būtinai perskaitykite kitus geriausių „YouTube“ kanalų straipsnius, kad sužinotumėte, kaip prekiauti kriptografija, ir mūsų geriausius patarimus naujiems kriptografijos prekeiviams ir investuotojams..

Atsakomybės apribojimas: tai nėra patarimas investuoti. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos yra labai spekuliacinės. Niekas nėra garantuotas kriptovaliuta. Prieš investuodami visada atlikite savo tyrimus ir niekada neskirkite daugiau pinigų, nei galite prarasti.