7 geriausios kriptografinės kreditinės kortelės 2020 m

Kripto kreditinės kortelės gali vaidinti gyvybiškai svarbų vaidmenį skatinant didesnį visuomenės įsisavinimą. Jie leidžia žmonėms tiesiogiai sumokėti už kriptografiją parduotuvėse ir internete, taigi jie geriau susipažįsta su technologijomis.

Kiti kriptografinių kreditinių kortelių pranašumai yra maži konversijos mokesčiai, jei esate užsienio šalyje, ir panaikinimas pasitikėjimo tradiciniais bankais dėl galimybės naudotis grynaisiais.

Jei norite kripto kredito kortelės, skaitykite toliau. Tai geriausios kriptografinės kreditinės kortelės, kurias galima įsigyti 2020 m.

1. „TenX“

„TenX Visa Card“ yra viena populiariausių kripto kreditinių kortelių. Nepaisant kai kurių ankstyvų dantų dygimo problemų (įskaitant uždelstą fizinės kortelės išleidimą 2018 m.), Bendrovė dabar klesti.

Deja, kriptografinės „TenX“ kreditinės kortelės prieinamumas yra ribotas. Turite gyventi Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, Vokietijoje ar Austrijoje. Tikimasi, kad artimiausiomis savaitėmis / mėnesiais bus remiama daugiau šalių.

Išskyrus keletą išimčių (daugiausia Afrikoje), kortelė veiks bet kurioje „Visa“ priimančioje parduotuvėje visame pasaulyje, įskaitant JAV

Kortelės užsakymas kainuoja 15 USD, jos metinis mokestis yra 10 USD, jei per 12 mėnesių išleidžiate mažiau nei 1 000 USD. Taip pat yra 3,25 USD mokestis už kiekvieną bankomato operaciją.

„TenX“ leidžia atlikti mokėjimus Bitcoin, Ethereum ir Litecoin. Mokėjimo kortelė priklauso nuo „TenX“ (PAY žetono).

2. Nexo

„Nexo“ išgarsėjo kaip viena iš pirmųjų kompanijų, pasiūliusių greitų, kriptografiniu būdu paremtų paskolų platformą. Tai leidžia jums pasiekti savo kripto vertę neparduodant turto.

„Nexo“ leidžia jums pasiimti kredito liniją daugiau nei 45 valiutomis. Kreditas garantuojamas kartu su jūsų kriptografiniu turtu; kredito suma, kurią galite panaudoti, yra proporcinga kriptografijos sumai jūsų „Nexo“ piniginėje. Keičiantis kriptografijos vertei, keičiasi ir kredito suma, kurią galite pasiimti. „Nexo“ pinigines remia „Goldman Sachs“ ir jos yra patvirtintos SEO.

Nėra jokio prašymo, kredito patikrinimo ar peržiūros proceso. Garantuojama, kad visos paraiškos bus sėkmingos. Taip pat nerasite jokių minimalių grąžinimų; „Nexo“ automatiškai nurašys palūkanas iš jūsų turimo balanso. Jūsų pirkinių balandis prasideda nuo 5,9 proc.

„Nexo“ savo piniginėse priima 23 skirtingas kriptovaliutas. Tai apima „Bitcoin“, „Ethereum“, „Litecoin“, EOS, „Cardano“, „Stellar“, „Bitcoin Cash“, NEO ir „Ripple“.

Jei norite gauti 30 procentų dividendų, prieigą prie „Nexo“ mokėjimų kortelės ir reikalaujate, kad bankas išsiimtų iki 2 milijonų dolerių, turėsite atlikti išplėstinį patvirtinimo procesą.

Pati kortelė išduodama per „MasterCard“. Tai suteikia greitą visų pirkinių grąžinimą, nemokamas papildomas virtualias korteles ir mokėjimus vietine valiuta,

3. Crypto.com

Crypto.com kriptografinėje kreditinėje kortelėje (anksčiau – Monakas) siūlomos penkios skirtingos „Visa“ kortelės. Pradinio lygio kortelė yra nemokama ir nereikalaujama, kad jūs deponuotumėte kokius nors savo įmonės Monako (MCO) žetonus. Galimos keturios kitos 50, 500, 5000 ir 50 000 MCO galimybės.

MCO žetonai jums grąžinami, jei ateityje atšauksite kortelę.

Crypto.com kriptografinės kreditinės kortelės suteikia vartotojams puikių privilegijų. Šios privilegijos apima 100 procentų grąžinamą grąžinimą iš jūsų „Netflix“, „Spotify“ ir „Amazon Prime“ prenumeratų, 10 procentų grąžinimą už „Expedia“ ir „Airbnb“ užsakymus ir grynųjų pinigų grąžinimą iki penkių procentų, priklausomai nuo to, kurią kortelę turite..

Aukščiausios klasės kortelės taip pat siūlo didesnes mėnesines nemokamas bankomatų pasiėmimo ribas ir konkurencingesnius valiutų kursus.

Kaip ir „Nexo“, jūsų kredito limito dydį lemia kripto suma, kurią įnešate į programą. Apibendrinant, maždaug 10 000 USD paskolai pakanka 10 000 USD MCO žetono. 10 000 USD „Bitcoin“ suteiks maždaug 4000 USD paskolą. Kredito čekių nėra.

Galite naudoti savo „MCO Visa“ kortelę norėdami atsiskaityti daugiau nei 40 milijonų parduotuvių ir parduotuvių visame pasaulyje.

4. Monolitas

„Monolith“, anksčiau žinomas kaip „Token“, bando pasiūlyti savo vartotojams pilną DEFI sąskaitą.

Jei sukursite sąskaitą, gausite „Visa“ debeto kortelę, prijungtą prie su laisvės atėmimu nesusijusios piniginės, būdą sukeisti ir išleisti žetonus, palūkanas už jūsų turtą ir net rūšiavimo kodą, sąskaitos numerį ir Europos IBAN numerį..

Viena iš unikalių „Monolith“ savybių yra mokėjimų padalijimas; naudodamiesi susieta programa galėsite padalinti pirkimo parduotuvėje kainą kelioms kriptografijos valdoms..

Keisdami monetas, galite mėgautis rinkos kainomis „Monolith“ DEX agregatoriaus dėka. Jis veikia su „UniSwap“, „Kyber“, „Bancor“, „0x“, „Mesh“ ir „EtherDelta“.

Norėdami naudoti kortelę, turėsite išsiųsti savo kriptografiją į įmonės visiškai decentralizuotą, „ERC-20“ suderinamą išmaniąją sutartinę. Bendrovė neturi prieigos prie jūsų piniginėje esančių lėšų.

Per „Monolith“ galima įsigyti dvi kriptografines kreditines korteles – GBP ir EUR. Nei vienas, nei kitas neturi mėnesio mokesčio, jūs gaunate du nemokamus bankomatų išėmimus per mėnesį, o jų dienos išlaidų limitas yra 7500 svarų..

„Monolith“ kortelės veiks bet kurioje įmonėje, kuri priima „Visa“ mokėjimus.

5. „Bankera“

„Bankera“ už „blockchain“ erą yra atsiskaitoma kaip bankas. Be kriptografinių kreditinių kortelių, įmonė siūlo platų finansinių paslaugų spektrą, įskaitant asmeninį IBAN numerį, galimybę siųsti ir gauti pinigus, tarpvalstybinius mokėjimus keliomis valiutomis ir dirbtinio intelekto biudžeto sudarymo įrankius..

Kaip ir kitoms šiame sąraše esančioms kriptografinėms kreditinėms kortelėms, jūsų kriptografija suteikia „fiat“ paskolos pagrindą. Mažiausia paskola, kurią galite paimti, yra 25 USD; didžiausia – 1 mln. Galite mėgautis paskolos ir vertės santykiu (LTV) 75 proc., O balandis – nuo 6,95 proc.

Galite įnešti „Bitcoin“, „Ether“, „NEM“ ir „Dash“ kaip užstatą.

6. „BlockCard“

JAV įsikūrusi „BlockCard“ siūlo vieną geriausių kriptografinių kreditinių kortelių rinkoje. Tai yra viena iš vienintelių kortelių, leidžiančių likti investuotam į kriptografiją, kai neišleidžiate (daug kortelių, konvertuojančios jūsų turtą į USD deponavus).

„BlockCard“ taip pat palaiko mokėjimus per „Apple Pay“, „Google Pay“ ir „Samsung Pay“ – tai dar viena retenybė šiame sektoriuje.

Jei norite kreiptis dėl „BlockCard“ kortelės, turėsite atlikti KYC procesą.

7. „Revolut“

„Revolut“ yra kriptografinė kortelė, skirta daug tarptautinių kelionių keliaujantiems žmonėms. Galite išleisti daugiau nei 150 valiutų.

Jei grynaisiais pinigais atsiimsite daugiau nei 5000 USD per mėnesį, turėsite sumokėti 0,5 proc. Mokestį.

„Revolut“ kortelėje taip pat yra daug saugumo funkcijų. Galite savo nuožiūra įšaldyti ir atšaldyti savo kortelę, įjungti / išjungti tokias funkcijas kaip bekontaktiai mokėjimai ir bankomatų išėmimai ir įjungti vietovės saugumą, kuris blokuoja mokėjimus, vykdomus ne iš jūsų leidžiamų zonų..

Sužinokite daugiau apie šifravimo išlaidas

Kripto kreditinės kortelės yra tik vienas iš būdų, kaip jūs galite išleisti savo šifravimo žetonus „realiame gyvenime“.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų dalykų, kuriuos galite įsigyti naudodami kriptografiją, sąrašą ir įmonių, kurios priima mokėjimus už kriptografiją, sąrašą.

64d b0f c35 4c6 2ea a7e cf0