25 kriptografinės „Twitter“ paskyros, kurių turite laikytis šiandien

Nesvarbu, ar esate naujas kriptografijos pasaulyje, ar patyręs „Bitcoin“ profesionalas, „Twitter“ yra vienas geriausių būdų įsitraukti.

Socialinis tinklas gali padėti jums sužinoti naujausią rinkos analizę, nuolat sekti naujienas, sužinoti apie būsimus ICO ar tiesiog išplėsti savo žinias apie kriptografiją.

Štai keletas geriausių kriptovaliutų „Twitter“ paskyrų, kurias reikia patikrinti šiandien.

1. Andreas Antonopoulos: @aantonop

Andreas Antonopoulos jau kelerius metus yra vienas žinomiausių pasaulyje Bitcoin šalininkų.

Jis pateko į antraštes 2017 m., Kai kripto bendruomenė padėkojo už savo darbą 100 bitkoinų (kurių vertė viršijo 1 mln. USD)..

Andreasas rengia puikų tinklalaidę apie šifravimo sektorių, vadinamą „Pakalbėkime Bitcoin“. Jis taip pat turi „YouTube“ kanalą, kuriame gausu turinio.

2. Lukas Martinas: @VentureCoinist

Lukas Martinas yra vienas iš svarbiausių „Twitter“ prekybininkų kriptografija. Jis specializuojasi techninės analizės srityje ir reguliariai dalijasi savo paskyros diagramomis ir komentarais.

Už 50 USD per mėnesį galite žiūrėti jo tiesioginį internetinį seminarą. Tai labai populiari tarp įprastų prekybininkų.

„Crypto Twitter“ yra pilnas potencialių prekybininkų ir kt. Peržiūrėkite mūsų geriausių kriptografinių „Twitter“ prekybos sąskaitų sąrašą, kurios bus laikomasi dabar.

3. Rogeris Veras: @rogerkver

Rogeris Veras yra ankstyvasis „Bitcoin“ investuotojas, labiausiai žinomas kuriant „Bitcoin Cash“.

Veras yra nesutariantis asmuo, ypač po jo vaidmens „Bitcoin Cash“ „šakių kare“ 2018 m. Pabaigoje. Nepaisant to, daugiau nei 500 000 žmonių sutinka, kad jo „Twitter“ kanalą verta sekti.

4. „CoinTelegraph“: @Cointelegraph

„CoinTelegraph“ yra vienas geriausių žiniatinklio šaltinių, skirtas naujausioms kriptografijos naujienoms iš visos pramonės. Svetainėje pateikiami visi kripto sektoriaus aspektai, taip pat pateikiama sveika nuomonių ir funkcijų dozė.

5. „Bloomberg“ kriptografija: @crypto

„Bloomberg Crypto“ yra galbūt geriausios „blockchain“ tematikos rankenos savininkas visame „Twitter“.

Rezultatas yra viskas, ko galite tikėtis iš „Bloomberg“ kanalo – svarbiausios naujienos, rinkos analizė ir ekspertų nuomonė. Paskyroje retkarčiais skelbiami studijos komentarų vaizdo įrašai.

6. Filakonė: @PhilakoneCrypto

Kitas populiarus prekybininkas Philakone’as yra įsipareigojęs padėti savo gerbėjams rinkose mėgautis tokiu pačiu sėkmės lygiu, kokio jis pasiekė.

Jis pateikia išsamią techninę analizę ir dažnai transliuoja savo tiesioginius sandorius. Jis net kartais daro prekybos iššūkius, kuriuos visada smagu stebėti.

7. Vitalik Buterin: @VitalikButerin

Vitalikas Buterinas yra „Ethereum“ kūrėjas. Jo paskyra patiks žmonėms, kurie domisi techniniais kriptografijos technologijų aspektais. Jis reguliariai komentuoja „blockchain“ smulkmenas ir naujausius tam tikrų monetų pokyčius.

Nenuostabu, kad tai viena didžiausių kriptografinių „Twitter“ paskyrų. Buterinas turi beveik milijoną sekėjų.

8. Charlie Lee: @SatoshiLite

Charlie Lee yra kito didelio Bitcoin varžovo – „Litecoin“ – kūrėjas. Jis žinomas dėl aštraus liežuvio, tačiau taip pat siūlo daugybę analizių ir įžvalgų visose pramonės srityse.

9. Laura Shin: @laurashin

Laura Shin pasivadino „Forbes“ šifravimo eksperte. Būdama „Forbes“ ji paleido „Unchained“ transliaciją. Tai tapo tokia sėkminga, kad ji paliko „Forbes“, kad visą laiką galėtų tai sutelkti.

Šiandien ji rengia du tinklalaides „Unchained“ (aprėpia naujas kriptografijos idėjas) ir „Nepatvirtinta“ (interviu su kriptografijos geriausiais protais).

10. Ran Neu-Ner: @cryptomanran

Ranas Neu-Neras yra CNBC laidos „Crypto Trader“ vedėjas. Jis taip pat įkūrė „Onchain Capital“. Bendrovė siūlo kriptografinių lėšų valdymo paslaugas privatiems klientams.

Jo pozicija CNBC reiškia, kad jis reguliariai turi naujausius šaukštus ir citatas iš didžiausių vardų ir monetų kriptografijoje.

11. „Samson Mow“: @Excellion

Samsonas Mow yra „Blockstream“, pagrindinio „Bitcoin“ duomenų ir „Bitcoin“ mokėjimo paslaugų teikėjo, vyriausiasis saugumo pareigūnas.

„Mow“ yra žinomas dėl patikimos pamatinės monetų analizės, todėl siūlo puikią atsvarą technikos vyrukams, tokiems kaip Lukas Martinas ir Philakone.

12. Ari Paulius: @AriDavidPaul

Jei jus domina teisinė ir norminė kriptografijos pusė, sekite Ari Paul. Jo kanalas „Twitter“ yra įvairus, tačiau tai jo specialybė.

Paulius taip pat gerai žinomas dėl skambučių, kad Bitcoin kaina 2018 m. Gruodžio 28 d. Pasieks 50 000 USD. Jis nusipirko 275 skambučius po 3 600 USD; jų vertė dabar yra maždaug 10 USD. Ergo, tikriausiai neturėtumėte klausytis jo investavimo patarimų.

13. Josephas Youngas: @iamjosephyoung

Josephas Youngas yra žinomas kripto žurnalistas. Jis rašo keliems pirmaujantiems pramonės leidiniams, įskaitant „Forbes“.

Be kriptovaliutų, jis taip pat apima „blockchain“ technologijas, „fintech“ ir platesnę finansų industriją.

14. Jihanas Wu: @JihanWu

Jihanas Wu yra pirmasis šifravimo kasybos specialistas mūsų sąraše. Jis įkūrė „Bitmain“. Jis projektuoja ir kuria konkrečios programos integruotų grandinių (ASIC) lustus bitkoinų kasybai.

Atsižvelgdami į jo žinias, galite tikėtis reguliariai komentuoti naujausias naujienas ir įvykius kalnakasybos bendruomenėje. Jis retkarčiais pateikia įžvalgų, kaip pradėti naudotis kriptografine kasyba.

15. „CoinDesk“ rinkos: @CoinDeskMarkets

„CoinDesk“ yra kripto naujienų ir analizės svetainė. Svetainėje yra pagrindinis „Twitter“ kanalas, tačiau mums ypač patinka jo paskirta rinkų paskyra.

Jis siūlo diagramų srautą ir kainas visą dieną, padėdamas jums užtikrinti, kad niekada nepraleisite investavimo galimybės. Tai yra svarbiausia kriptografinė „Twitter“ paskyra.

16. Riccardo Spagni: @fluffypony

Ricardo Spagni yra vienas iš dviejų „Monero“ kūrėjų, atskleidusių savo tikrąją tapatybę. Kaip tokia, jo „Twitter“ paskyra yra vienas geriausių būdų atnaujinti pagrindinę į privatumą orientuotą monetą.

Apžvelgėme Monero tyrimą monetų tema, jei norėtumėte sužinoti daugiau.

17. Kripto de Medici: @cryptodemedici

Kripto tikslas nėra techninė informacija ir finansinės diagramos. Visada yra laiko kai kuriems anekdotams ir memams.

Vienas iš geriausių juokingo kriptografinio turinio šaltinių yra „Crypto de Medici“. Jis turi beveik 100 000 sekėjų.

18. Nickas Szabo: @ NickSzabo4

Kompiuterių mokslininkas Nickas Szabo yra labai žinomas vardas kriptografijoje. Nors jis ne kartą tai neigė, Szabo yra vienas greičiausių kandidatų į paslaptingąjį Satoshi Yakamoto.

1998 m. Jis sukūrė teorinę decentralizuotą valiutą, pavadintą „Bitgold“. Ekspertai teigė, kad tai yra „tiesioginis Bitcoin pirmtakas“. 2008 m., Prieš išleidžiant „Bitcoin“, jis savo tinklaraštyje sakė, kad planuoja sukurti tiesioginę „Bitgold“ idėjos versiją.

19. Larry Cermakas: @lawmaster

Larry yra „The Block“ tyrimų direktorius. Žinomas dėl nuodugnios žurnalistikos ir pramonės analizės, jis yra puikus vaikinas, kurį reikia sekti, jei norite neatsilikti nuo naujausių šio sektoriaus klausimų. Mūsų nuomone, tai viena geriausių kriptovaliutų „Twitter“ paskyrų.

20. Mike’as Dudas: @mdudas

Kitas „The Block“ vaikinas, kurį verta sekti, yra generalinis direktorius Mike’as Dudasas.

Kaip vienos iš svarbiausių šifravimo svetainių lyderis, Mike’as dažnai pastebimas skleidžiantis naujausias žinias, kol kas nors kitas jų nenusibos..

21. Timas Copelandas: @timccopeland

Timas yra geriausias „Decrypt“ vaikinas. Kaip ir „The Block“, tai yra savarankiškai valdoma svetainė, siūlanti naujienas, analizę ir įžvalgas.

22. CZ Binance: @cz_binance

Kaip didžiausios pasaulyje kripto biržos „Binance“ generalinis direktorius, Changpeng Zhao yra vienas iš labiausiai atpažįstamų veidų visame kripto sektoriuje.

Jis aktyviai veikia „Twitter“ tinkle, reguliariai skelbdamas rinkos nuomones, naujienas ir naujausius savo įmonės naujienas.

23. Willy Woo: @woonomic

Willy Woo yra žinomas vardas kripto sektoriuje. Jis garsėja savo rinkos analize. Jis buvo atsakingas už „Bitcoin NVT Ratio“, vieno iš dažniausiai naudojamų kriptografinės prekybos rodiklių, sukūrimą.

24. Frankas Chaparro: @fintechfrank

Frankas Chaparro yra „The Block“ naujienų direktorius. Jis yra dar vienas būtinas reikalas, jei norite sužinoti apie naujausius pramonės įvykius, kaip jie vyksta.

25. Dekoduoti blokai: @blocksdecoded

Jei norite linksmo analizės, nuomonės ir mokomojo turinio derinio, dabar stebėkite mūsų pačių „Twitter“ paskyrą.

Žinote dar kokių gerų? Pasidalykite savo mėgstamomis kriptografinėmis „Twitter“ paskyromis komentaruose. Nepamirškite perskaityti kito mūsų straipsnio apie geriausius „crypto“ prekybininkus „Twitter“.

d86 d31 ab3 f75 f38 17d 651