Bitcoin prekyba mažiausiomis arba be jokių mokesčių

Šiame puslapyje rasite visus tarptautinius ir įsitvirtinusius „Bitcoin“ brokerius, kurie siūlo prekybą mažiausiomis arba net visai nemokamais. Dažniausiai reikia mokėti tik už kriptovaliutos pervedimo įmokas arba išsigryninimo mokesčius, kurie neturi nieko bendra su brokeriu, bet su įprastais „blockchain“ pagrįstais tinklo pervedimo mokesčiais..

Patarimas pelningesnei prekybai: Jei jums reikia patobulinti savo įgūdžius ar stengtis gauti pelną, galbūt norėsite išbandyti profesionalią prekybos grupę. Neseniai išbandėme „Bitcoin Trade Group“ ir nustebome jų darbo kokybe. Jų narių sąskaitos per mėnesį auga apie 20% (vidutiniškai). Skaitykite mūsų apžvalgą čia.

Dabartiniai kuponai:

Bitcoin prekyba mažiausiomis ar net nemokamomis!

brokeriai be prekybos mokesčiųAukščiau pateiktoje lentelėje pateikiamos geriausios bitkoinų prekybos platformos, kurios netaiko jokių prekybos mokesčių ar bent jau labai mažų. Mėgaukitės prekyba pigiau!

Paprastai bitkoinų prekybos svetainių vartotojai, norėdami naudotis platformos paslaugomis, privalo mokėti tam tikrus mokesčius.

Indėlių ar pinigų atsiėmimo mokesčiai

Daugeliu atvejų svetainės ima naudotojams mokestį už sąskaitos finansavimą taikant kitokius indėlių metodus ir lėšų išėmimą iš sąskaitų. Mokesčiai priklauso nuo pervedimo tipo. Bankiniai pavedimai, kredito kortelių papildymas ir alternatyvių mokėjimo paslaugų teikėjų naudojimas kainuoja pinigus dar prieš pradedant prekiauti. Indėlių ir pinigų išėmimo mokesčiai svyruoja nuo 1 iki 5%.

Dėl kriptografinių pervedimų tik tinklo mokesčiai

Kriptovaliutos indėliai ir išėmimai paprastai yra nemokami, mokėti reikia tik už kasybos mokėtiną operacijos mokestį. Šis mokestis nėra nustatytas ar mokamas platformai, jis yra labiau reikalingas norint patikrinti operacijas „blockchain“.

Prekybos mokesčiai

Be sąskaitos finansavimo, bitkoinų prekybos svetainės taip pat gali imti prekybos mokesčius už pavedimų atlikimą platformoje. Prekybos mokesčiai paprastai svyruoja nuo 0,1% iki 0,25%, tačiau gali būti iki 1% prekybos sumos. Kai kurie bitkoinų brokeriai siūlo skirtingas sąlygas rinkos formuotojams ir kainų rinkėjams. Gamintojas yra asmuo, pateikiantis užsakymą į užsakymų knygą, o priimantysis yra asmuo, kuris iš užsakymo knygos išima užsakymą. Gamintojo mokesčiai visada yra mažesni, palyginti su imtojo mokesčiais, nes tokiu atveju vartotojai suteikia rinkai likvidumo, kuris naudingas prekybos bendruomenei, todėl įvertino bitkoino brokeris.

Tam tikrose bitkoinų prekybos svetainėse visiškai nereikia mokėti jokių prekybos mokesčių. Šiuo atveju jūsų pavedimo prekybos išlaidos yra tik platformos siūlomas skirtumas. Užsakymams nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai.

Nemokamų kainų modelio privalumai

Kai platforma (pvz., „Whaleclub“ ar „Simplefx“) nusprendžia vykdyti kainų skirtumo pagrindu kainų nustatymo modelį, prekybos veikla tampa populiaresnė tiems, kurie nori dažnai vykdyti pavedimus, ypač didelio dažnio prekybos atveju. Nemokamas kainodaros modelis suteikia rinkai reikšmingą likvidumą. Kadangi bitkoino kainos nepastovumas laikomas realiai dideliu, palyginti su tradiciniu turtu, kainų pasiskirstymu pagrįsta kainų struktūra leidžia vartotojams užsiimti didesne prekybos veikla, kad būtų galima išnaudoti rinkos galimybes nemokant didelės sumos mokesčių.

Nemokamų mokesčių trūkumai

Šiuo metu nėra jokio reguliavimo, leidžiančio reguliuoti spartos dydį, kurį gali taikyti bitkoinų prekybos platforma. Prieš pradedant bet kokią prekybos veiklą, patartina pirmiausia patikrinti pavedimų knygą, nes bet kurio turto skirtumai gali keistis..

„Bitcoin Brokers“ neturi jokių mokesčių galimybių

Banginių klubas

Whaleclub paprastai taiko nemokamų mokesčių politiką. Jie netaiko mokesčių už indėlius, likučius, sandorius ar neveikimą. Nors grąžinimai kainuoja papildomai 0,001 BTC, tai tik sandorių mokesčiai, mokami kalnakasiams. Vieninteliai mokesčiai taikomi už maržos prekybą.

Apsilankykite „Whaleclub“ svetainėje Skaitykite „Whaleclub Review“

Paprasta FX

„Simple FX“ neapmokestina už indėlius ir neturi jokių prekybos mokesčių. Kriptovaliutos išėmimas iš bitkoino ir litecoin yra nemokamas, tačiau grąžinimai į banką į kreditines korteles, tačiau turi šiek tiek mažesnius mokesčius.

Apsilankykite „Simplefx“ svetainėje Skaitykite „Simplefx“ apžvalgą

Štai keletas daugiau informacijos apie prekybos mokesčius:

Suprasti Maker / Taker mokesčio modelius:

f2f 99c 3c4 f27 309 de4 e72