Geriausi „Crypto Trader“ mokesčių ataskaitų įrankiai

Kriptovaliutų apskaita ir mokesčių programosŠiame puslapyje norime pasidalinti geriausiomis iki šiol žinomomis kriptografinių mokesčių priemonėmis. Kripto prekybininkams mokesčių klausimas yra tai, kas gali sukelti daugiau galvos skausmo nei vienas, nei kitas prarasti prekybą. Jei daug nežinote apie kriptovaliutų sandorių mokestį, Taxas greičiausiai jaučiasi kaip didelis nežinomas monstras, pasislėpęs kažkur miške arti jūsų, stebėdamas jus pavojingomis žvilgančiomis akimis. Kalbant apie pinigus, svarbu visada žinoti savo padėtį, visada žinoti visus veiksnius, turinčius įtakos jūsų finansams, kad tikrai žinotumėte, kiek turite.

Prekybininkas yra tarsi verslo savininkas, kuris turi stebėti visas savo išlaidas ir mokesčius bei apyvartą. Ypač kalbant apie kriptografinę prekybą reikia žinoti, kiek pinigų reikia fiat tam tikru ateities momentu, kai bus mokami mokesčiai. Ir jei jūs prekiaujate daug ir norite viską teisingai atlikti teisingai, tai gali būti sunku ar nepageidaujamos papildomos pastangos atlikti tuos mokesčių skaičiavimus visą laiką. Darant prielaidą, kad jūs iš tikrųjų žinote, kaip tai veikia jūsų šalyje.

Lengviausias būdas išspręsti mokesčių klausimą yra naudoti profesionalią paslaugą ar įrankį, kuris yra specializuotas būtent tuo klausimu. Per pastaruosius kelerius metus tokios paslaugos buvo įkurtos dėl kripto prekybos filialo augimo, ypač 2017 m. Pabaigoje bėgant link parabolinio burbulo. Yra daugybė svetainių ir paslaugų, tačiau kripto yra daug šešėlinių paslaugų ir aferų, todėl mes stengiamės atskirti kviečius nuo pelų.

Žemiau jūs sužinosite 4 kriptografinių mokesčių ataskaitų įrankius, kuriuos, mūsų manymu, verta paminėti rašant šį straipsnį:

Nr. 1 „Koinly“ (su nemokamos bandomosios paskyros sąskaita)

koinly kriptografinių mokesčių programa

„Koinly“ yra portfelio stebėjimo ir mokesčių skaičiuoklės įrankis, leidžiantis apskaičiuoti metinį pelną ir nuostolius kiekvienam vartotojui.

Ši platforma, palaikanti šimtus šalių, tūkstančius kriptovaliutų ir lengvai integruojama su kai kuriomis populiariausiomis biržomis, yra viena iš geriausių, į kurią reikia kreiptis, kai slinks mokesčių sezonas..

Pažvelkime į kai kurias funkcijas, kurias galite tikėtis naudodami „Koinly“.

Koinly – remiamos šalys

 • JAV
 • Kanada
 • Australija
 • JK
 • Švedija
 • Danija
 • Airija
 • Naujoji Zelandija

Svarbu pažymėti, kad aukščiau išvardytas šalis palaiko tik kelios „Koinly“ (kurios matomos jų svetainėje). Platforma palaiko daugiau nei 100 šalių. Tie, kurie domisi platformos naudojimu, bet nemato savo šalies, esančios skirtuke „Paramos šalys“, gali susisiekti su „Koinly“ ir sužinoti daugiau apie tai, kokios paslaugos teikiamos jų vietovėje..

Palaikomi brokeriai / biržos

remiami mainai ir brokeriai

Iš to, ką galima pamatyti jų svetainėje, „Koinly“ palaiko tokius svarbius mainus kaip:

 • Binansas (įskaitant maržos sandorius)
 • Monetų bazė
 • „Coinbase Pro“
 • Dvyniai
 • Poloniex
 • „Bitstamp“
 • Bittrex
 • „Kraken“ (įskaitant maržos sandorius)
 • „Bitfinex“ (įskaitant maržos sandorius)
 • „BitMex“
 • Idex

Tačiau tai tik pradeda gremžti jų visiškos atramos paviršių. Jei šiek tiek kassite, pamatysite, kad „Koinly“ palaiko stulbinančius 339 mainus, 73 pinigines, daugiau nei 6000 „blockchain“ ir 9 paslaugas. Savo integracijos puslapyje galite sužinoti daugiau apie visus elementus, kuriuos jie palaiko.

Koinly kainodara

koinly kainodara

Kai pirmą kartą prisijungiate prie „Koinly“ platformos, jums suteikiama nemokama bandomoji versija, kuri baigsis tik tada, kai nuspręsite eksportuoti mokesčių dokumentus.

Kai jums reikia atsisiųsti šiuos dokumentus, galite pasirinkti „Hodler“ planą, kuris kainuoja 79 USD per metus ir suteikia jums iki 300 šifravimo operacijų, „Trader“ planą, kuris kainuoja 179 USD per metus ir suteikia jums iki 3 000 kriptografinių operacijų ir „Oracle“ planą, kuris kainuoja 399 USD per metus ir suteikia jums iki 10 000 operacijų. Pastarieji du planai taip pat pasižymi patobulinta parama ir papildomomis funkcijomis, kurių gali prireikti patyrusiems prekybininkams.

Svarbu tiksliai žinoti ir tai, ką vartotojai gauna su savo paketais. „Koinly“ yra paprastas registracijos procesas, greitas duomenų importavimas naudojant API raktus, viešuosius raktus ar CSV failus, greita kapitalo prieaugio / nuostolių analizė, taip pat turto sekimas ir priskyrimas (pajamos, prarastos monetos, oro lašai), pagrindinių formų ataskaitų formos tipai, tokie kaip FBAR, K4, 8949 forma ir D sąrašas, ir galimybė eksportuoti formas į pagrindinius mokesčių programinės įrangos tiekėjus, tokius kaip „TaxAct“, „TurboTax“ ir „Xero“.

„Koinly“ taip pat yra papildomų funkcijų, tokių kaip mokesčių praradimas, mokesčių įtakos galimybės, padėsiančios suprasti, kaip prekyba gali paveikti jūsų metinius mokesčius, ir audito ataskaitos, skirtos apsaugoti vartotojus audito atveju.

Apskritai ši platforma suteikia prieinamą, išsamią aprėptį, kurios gali būti sunku rasti panašiuose produktuose.

Mokesčių ataskaitos

„Koinly“ leidžia jums atsisiųsti 8949 formą, D sąrašą ir išsamią mokesčių ataskaitą. Jie taip pat palaiko turbotax internetinę ir CD / DVD versiją. „Koinly“ taip pat rūpinasi tarptautiniais investuotojais ir leidžia atsisiųsti specializuotas ataskaitas Norvegijai, Švedijai, JK, Airijai ir kt. Tai yra šalia jų informacijos suvestinės, kurioje rodomos bet kokių metų ataskaitos.

koinly kripto mokesčių ataskaita

Ar jie praneša IRS?

Neatrodo taip, tarsi jie praneštų IRS. Galite sužinoti daugiau apie tai, kaip juose saugoma ir naudojama jūsų informacija Privatumo politika.

# 2 „Cointracking.info“

Kripto prekybininko mokesčių ataskaitų įrankiaiŠis išsamus kriptografinių prekybininkų mokesčių ataskaitų įrankis yra pats sudėtingiausias, kai reikia stebėti kriptovaliutų prekybos veiklą ir susijusias mokesčių ataskaitas.

Prekiautojai gali importuoti duomenis iš 54 prekybos platformų, įskaitant tokias svetaines kaip „Cobinhood“, „KuCoin“, „Hitbtc“ ar „cryptobridge“, tik norėdami paminėti keletą. Platforma ne tik leidžia prekybininkams sekti visus jų sandorius, nesvarbu, iš kurios platformos, cointracking.info taip pat pateikia kainų tendencijų apžvalgas ir, žinoma, puikiai paruošia jūsų prekybos ir pajamų duomenis mokesčių ataskaitoms..

„Cointracking.info“ palaiko visas ten esančias kriptovaliutas, kurios jau yra daugiau nei 6000 altcoins.

Tai, kas mums ypač patinka šiame didžiuliame šifravimo sekimo įrankyje, yra puikus jų prietaisų skydelis, suteikiantis puikią jūsų portfelio apžvalgą labai ryškių diagramų ir apskritimo grafikų pavidalu.

Ši programa, sukurta Vokietijoje, tiesiogine to žodžio prasme sugeba viską valdyti, kai reikia sekti, kur finansiškai esate kriptovaliutų atžvilgiu..

„CoinTracking Dashboard“ - „Crypto Trader“ mokesčių ataskaitų įrankis

Jie netgi turi specialių paslaugų funkcijų, tokių kaip el. Pašto įspėjimai apie kylančias ar krentančias monetų kainas, susijusias su jums priklausančiomis monetomis.

Palaikomos šalys

Paskyros nustatymuose galite pasirinkti savo šalį iš ilgo sąrašo, kuriame, atrodo, yra visos šios planetos šalys. Taip pat galite pasirinkti tarp visų pagrindinių pasaulio valiutų, todėl programą galima naudoti daugiau ar mažiau bet kurioje šalyje. Taigi trumpai pasakytume „visos šalys“, be garantijos.

Palaikomi brokeriai / biržos

Trumpai tariant: VISI brokeriai, pvz..

 • „Bitfinex“
 • Binansas
 • „KuCoin“
 • Bittrex
 • Kobinija
 • Cex
 • Kriptopija
 • Hitbtc
 • Kraken
 • ir visi kiti

Kainodara

Yra du planai. „Pro Plan“ yra įprastas planas, skirtas vidutiniams prekybininkams ir investuotojams, o „Neribotas“ planas yra skirtas profesionaliems investuotojams, kaip jie tai vadina. Išsamią informaciją galite sužinoti jų svetainėje. Kainos atrodo sąžiningos, palyginti su jūsų gaunama paslauga. Tiesiog pagalvokite apie įprastus buhalterių tarifus ar mokesčių programinę įrangą apskritai, tada pastebėsite, kad „Cointracking“ kainos yra visiškai teisingos.

„CoinTracking“ kainodara

Cointracking.info – remiamos šalys

Pagal numatytuosius nustatymus palaikoma JAV, JK, Vokietija, Nyderlandai, Kanada ir Australija. Tačiau išmanioji programa sukurta taip, kad atitiktų bet kurios šalies mokesčių situaciją, nes galite koreguoti mokesčio tarifą, kuris bus naudojamas skaičiuojant. Taigi jūs tiesiog turite žinoti savo šalies kriptovaliutų prieaugio mokesčių tarifus (trumpalaikiai ir ilgalaikiai tarifai gali skirtis).

Kadangi mūsų svetainėje yra apžvalga apie cointracking.info, norėtume pasiūlyti jums ją peržiūrėti čia, kad mums nereikėtų vėl gilintis į daugiau informacijos..

Ar jie praneša IRS?

Savo paskyroje cointracking.info jums nereikia pasakyti savo tikrojo vardo ar pateikti jokios asmeninės informacijos, todėl sąskaitas galima naudoti anonimiškai, jei pasirinksite mokėti BTC ar altcoins. Jei mokate „paypal“ ar kreditine kortele, žinoma, sąskaita bus susieta su tikruoju jūsų vardu. Bet matote, kad paslauga akivaizdžiai nesuinteresuota pranešti apie savo klientus valdžios institucijoms, o naudojant anonimines paskyras tai net nebūtų įmanoma, ypač jei naudojatės VPN prieš naudodamiesi platforma. Šiaip ar taip, tai Vokietijos įmonė, neturinti nieko bendra su JAV IRS.

# 3 CryptoTrader.tax

paprastas kriptovaliutų prekybininkų mokesčių ataskaitų įrankisŠis išmanusis įrankis taip pat leidžia jums importuoti savo kriptografijos pajamas ir sandorius į programą, kurioje bus apskaičiuojami jūsų pelnas ir mokesčiai.

Programa taip pat parengs mokesčių formą, taigi jūs tiesiog neturite jokių pastangų atlikdami nuobodžius ir daug laiko reikalaujančius skaičiavimus, nes praleisite kelias minutes naudodami „cryptotrader.tax“ paslaugų programą, o ne valandas, atlikdami viską patys. ranka.

Taigi „CryptoTrader.tax“ turi tik tas pagrindines funkcijas be jokių papildomų funkcijų, todėl, palyginti su „Cointracking.info“, tai labai paprasta, tačiau ji atlieka savo darbą.

Cryptotrader.tax – remiamos šalys

Programa tinka bet kuriai šaliai. Savo paskyros nustatymuose galite pasirinkti platų „fiat“ valiutų asortimentą, todėl greičiausiai bus atstovaujama tai šaliai, kurioje gyvenate. Šių šalių „fiat“ šalis galima pasirinkti, todėl akivaizdžiai galėsite apskaičiuoti šių regionų mokestį:

„CryptoTrader“. Mokesčių šalys

 • JAV
 • Australija
 • Brazilija
 • JK
 • Europa
 • Norvegija
 • Švedija
 • Lenkija
 • Danija
 • Vengrija
 • Honkongas
 • Čekijos Respublika
 • Turkija
 • Indija
 • Japonija
 • Malaizija
 • Taivanas
 • Singapūras
 • Izraelis
 • Rusija
 • Saudo Arabija
 • pietų Afrika
 • Pietų Korėja

Kaip veikia Cryptotrader.tax?

RegistruotisPrograma yra labai paprasta naudoti. Pirmiausia užsiregistruokite pateikdami tik vardą ir slaptažodį. Viskas. Jie nenori nieko daugiau sužinoti iš jūsų.

Tada tiesiog atlikite 3 paprastus veiksmus.

Kai užsiregistruosite ir būsite prisijungę, jūsų bus paprašyta nustatyti pagrindinę informaciją, kuri yra jūsų šalies valiuta, jūsų laiko juosta ir turite pasirinkti kriptografinius tarpininkus, kuriais prekiaujate. Cryptotrader.tax palaiko prekybos eksporto failus iš „Binance“, „Coinbase“, „Coinbase Pro“, „Gemini“ ir „Poloniex“.

Jei taip pat naudojate kitas prekybos platformas, vis tiek galite importuoti tuos duomenis, tačiau turite tinkamai paruošti CSV failą, kad programa galėtų apdoroti duomenis. Čia yra kaip tai veikia parengti CSV.

Antrasis žingsnis susijęs su kriptografinėmis operacijomis už prekybos ribų. Taigi, jei iš savo kriptovaldiklių turite kokių nors gaunamų ar siunčiamų operacijų, kurios neturi nieko bendro su pervedimais iš brokerių ar tarpininkams prekybos tikslais, tuomet tuos įrašus turite pridėti antrame žingsnyje, vadinamame skyriuje „Pridėti operacijas“. Čia bus sukurtas sąrašas su duomenimis, kuriuos turite pateikti kiekvienam pajamų įrašui, pvz., Kriptovaliuta ir suma, be to, bus sukurta jūsų įrašo laiko žyma ir kiekvienas įrašas bus pažymėtas taip, kaip jūs jį apibrėžėte. Tokie kaip „pajamos“, „dovana“, „kasyba“ ar iš kur gali atsirasti pinigų.

Trečias žingsnis – importuoti savo sandorius iš biržų / brokerių. Kiekvienoje šifravimo biržoje ar tarpininke paprastai galite eksportuoti CSV failą su visais savo ankstesniais sandoriais. Nereikia kur nors pildyti šimtų sandorių rankiniu būdu.

Vėliau galite peržiūrėti savo sandorius, pateikdami visą informaciją, pvz., Mainus, rūšį, monetas, kuriomis prekiavote, sumą po mokesčių ir pan. Kai tai patikrinsite ir lentelė atrodys gerai, jau galite pereiti penktą žingsnį kuris yra jūsų ataskaitos kūrimas.

„CryptoTraderTax“ naudojimas

Palaikomi brokeriai / biržos

 • Binansas
 • Monetų bazė
 • „Coinbase Pro“
 • Dvyniai
 • Poloniex

Jei naudojate kitas prekybos platformas, turite paruošti CSV su tinkama duomenų struktūra.

CryptoTrader.tax kainodara

Kainodara CryptoTrader.Tax„Cloud SaaS“ kainodara yra labai paprasta, susidedanti iš nemokamos versijos ir mokamos prenumeratos. Žinoma, skiriasi jūsų siūlomos funkcijos. Prisiregistruodami gauti nemokamą sąskaitą, galite importuoti prekybą, gauti neribotą ataskaitų peržiūrą, bet negalite atsisiųsti ataskaitų.

Kai sumokėsite 39,99 USD už sumokėtą planą, gausite pajamų ataskaitą ir galėsite eksportuoti IRS mokesčių formą. Taip pat galite eksportuoti savo mokesčių buhalterio duomenis, jei turite ką nors, kas už jus užpildys jūsų mokesčių formą.

Jūs bet kada kontroliuojate savo duomenis, nes paskyra leidžia ištrinti visus norimus duomenis. Šią duomenų įrankio skiltį galite rasti spustelėję vartotojo avataro simbolį viršutiniame dešiniajame kampe. Čia taip pat rasite savo paskyros nustatymus ir nuorodą į klientų palaikymo puslapį.

Tvarkyti duomenis

Kalbant apie klientų palaikymą, paprasčiausias būdas susisiekti su paslauga yra tiesiog naudoti tiesioginio pokalbio langą, kurį rasite dešiniajame kampe svetainės apačioje..

Ar jie praneša IRS?

Į klausimą, ar crpytotrader.tax pateiks savo vartotojų duomenis IRS, jie aiškiai taip Ne.

# 4 Bitcoin.tax

Bitcoin.taxŠios platformos požiūris vėlgi yra kiek kitoks nei pirmiau minėtų atveju.

Paprastai taip pat galite importuoti savo monetų prekybą iš įvairių prekybos svetainių ir leisti programai apskaičiuoti mokesčius už jus. Be to, naudodami šį kriptografinių prekybininkų mokesčių ataskaitų įrankį galite importuoti savo kasybos naudą iš piniginės adresų ar CSV.

Be to, galite stebėti atskirus piniginės adresus ir, žinoma, programa jums tvarko IRS 8949 formą, kad neturėtumėte jokių rūpesčių pildydami mokesčių ataskaitą..

Skirtumas tas, kad jie suteikia galimybę tiesiogiai rasti mokesčių konsultantą ar buhalterį per savo svetainę. Turėtumėte nepamiršti, kad visos šios mokesčių apskaičiavimo platformos nepakeičia profesionalių apskaitos patarimų atskirais atvejais. Taigi jums vis tiek gali prireikti pagalbos apskaitai ar dėl mokesčių deklaracijos, ir tam yra skirtas „Bitcoin.tax“.

Palaikomos šalys

 • Jungtinės Valstijos
 • Australija
 • Kanada
 • Naujoji Zelandija
 • Vokietija
 • JK
 • Švedija
 • ir kiti

Bitcoin.tax visų pirma gali apskaičiuoti Vokietijos, JK, Švedijos, Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos ir Jungtinių Valstijų kriptografinį mokestį. Bet tai bus naudinga ir kitoms šalims.

Be to, platforma teikia mokesčių specialistų katalogą kitoms mokesčių paslaugoms, pvz., Advokatams mokesčių konsultacijoms ar mokesčių planavimui. Žinoma, kataloge yra išvardyti tik „Bitcoin“ mokesčių specialistai.

Platforma taip pat yra skirta mokesčių specialistams ir buhalteriams, kurie gali ją naudoti apskaičiuodami savo klientų šifravimo numerius.

Bitcoin.tax buhalterių katalogas

Palaikomi brokeriai / biržos

 • Binansas
 • „Bitfinex“
 • bitFlyer
 • „BitStamp“
 • Bittrex
 • BTC-e / WEX
 • „CampBX“
 • Cex.io
 • Apskritimas
 • Monetų bazė
 • „Coinbase Pro“ (GDAX)
 • Kriptopija
 • Vartai.io
 • Hitbtc
 • Kraken
 • „KuCoin“
 • Liqui.io
 • „LocalBitcoins“
 • Mokamas
 • Poloniex
 • Palaikyk
 • „VorWox“
 • ir kitus rankiniu būdu paruoštu CSV

Bitcoin.tax kainodara

bitcoin.tax kainodaraKalbant apie tai, ką gaunate, jų kainos atrodo gana pagrįstos. Įprasti planai tiks daugumai vartotojų. Bet net ir didelės apimties planai nėra brangūs, kai pagalvojate apie didžiulius duomenis, kuriuos prekybininkas gali sukurti per metus ir visa tai aptarnauja tarnyba. Atrodo gana teisingai. Taip pat pagalvokite, kad finansinės paslaugos visada turi savo vertę ir kainą.

Ar jie praneša IRS?

Pasak jų, jie teigia, kad naudotojų duomenimis su trečiosiomis šalimis dalinsis tik gavę vartotojo sutikimą. Jie nesidalins asmeniniais duomenimis, kurie identifikuoja jų vartotojus, nebent vartotojas sutiks. Taigi panašu, kad jie neperduoda savo vartotojo duomenų jokioms institucijoms.

Tai taip pat būtų gana kvaila tos srities bendrovei. Jiems būtų sunku sulaukti naujų klientų, jei paaiškėtų toks pasitikėjimo pažeidimas.

Cryptocurrency-tax.info – sužinokite savo šalies kripto mokesčio tarifą

Kriptovaliutų mokesčių informacija visame pasaulyje

Ši svetainė yra puikus unikalus projektas kriptografinės prekybos mokesčių informacijos ir paslaugų srityje. Jame pateikiamas interaktyvus žemėlapis apie mokesčių tarifus, kad spustelėdami ant jo galite rasti savo šalies mokesčių tarifus. Spustelėjus šalį, žemėlapis priartinamas ir atidaromas informacinis laukelis, atsakantis į tokius klausimus kaip „kokia yra mokesčių kategorija?“, „Kiek yra mokesčio tarifas?“, „Kurie mokestiniai įvykiai yra apmokestinami?“. tarsi būtų kokių nors specialių mokesčių taisyklių ir dar daugiau. Taigi jums gali prireikti šio žemėlapio, kai naudojatės viena iš aukščiau paminėtų paslaugų, jei nesate iš vienos iš jų palaikomų šalių.

Šio žemėlapio naudojimas yra nemokamas. Kaip papildomą nemokamą paslaugą, kurią siūlo svetainė, galite užsiprenumeruoti jų el. Pašto sąrašą, kad gautumėte jums aktualių reguliavimo naujinių.

Taigi tai yra 4 svetainės, kurias galime rekomenduoti. Tikimės, kad vienas ar kitas jums bus naudingas. Gerai tai, kad galite nemokamai prisiregistruoti ir tiesiog juos patikrinti.