Geriausios Bitcoin ir kriptovaliutų taupomosios sąskaitos

Naujas finansinis produktas, leidžiantis asmenims ir organizacijoms, turintiems kriptografinį turtą, uždirbti iki 12% metinių palūkanų nuo sumos, pervestos skaitmeninėmis valiutomis, dabar yra prieinamas kelioms jaunoms „FinTech“ įmonėms. Procentai, kuriuos klientai gali gauti iš kriptovaliutų taupomųjų sąskaitų, viršija tradicinių bankų siūlomas vidutines 2% palūkanas.

* Yra specialūs ETH dalyvavimo „Kraken“ terminai – būtinai perskaitykite juos prieš pradėdami statymo sutartį su šiuo teikėju: https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/360053188871

Bitcoin & Kriptovaliutų palūkanų sąskaitos

„Stablecoin“ kaupiamosios sąskaitos yra moderni alternatyva tradicinėms taupomosioms sąskaitoms bankuose. Stablecoins yra kriptovaliutos, susietos su JAV doleriu, o kai kurios „FinTech“ kompanijos siūlo taupomąsias sąskaitas su didele grąža už tą skaitmeninį turtą, pvz. su USDC (Coinbase stablecoin).

„Stablecoin“ kaupiamosios sąskaitos yra vienintelė galimybė šiandien vis dar gauti pagrįstas palūkanas už taupymą, tuo tarpu bankai dažnai jau taiko neigiamas palūkanas. Taigi žmonės turi mokėti pinigus už tai, kad santaupas paliko bankuose – neįtikėtina. Štai kodėl verta apsvarstyti tokias alternatyvias taupymo galimybes, kurias siūlo kriptovaliutų pasaulis. Savaime suprantama, kad visada turėtumėte iš anksto ištirti riziką. Tačiau rizika yra susijusi su viskuo, taip pat ir su tradicine bankų sistema. Pagalvokite apie bankų krizę, banko žlugimą, hiperinfliaciją, nusavinimą ir kt., Dalykus, kurie visi jau įvyko kelis kartus istorijoje, kurie gali kelti grėsmę jūsų santaupoms.

Naujus finansinius produktus siūlo pora kompanijų, įsikūrusių JAV ir Europoje, siūlančioms kriptovaliuta susijusias finansines paslaugas tarptautiniams klientams. Tai yra kriptografinės sąskaitos, panašios į taupomąsias sąskaitas, atidaromas tradiciniuose bankuose, kurios aktyvuojamos išlaikant minimalų Bitcoin (BTC) arba eterių (ETH) balansą..

BTC taupymo kiaulėTokiu būdu, išlaikant šią deponuotą BTC ar ETH sumą, susidaro palūkanos bet kuria iš šių dviejų kriptografinių valiutų. Ši galimybė siūloma kaip alternatyva investuotojams, kurie linkę laikyti savo turtą šaltyje, siekdami jį išlaikyti ilgą laiką.

Palūkanos už indėlius kriptovaliutomis paprastai bus mokamos kas mėnesį, tačiau priklauso nuo teikėjo ir jas gali kaupti savininkai, siekdami padidinti savo metinę grąžą iki 12% (tiksli norma priklauso nuo sutartų sąlygų). Klientai gali pervesti lėšas per vieną dieną, nors apdorojimas gali užtrukti iki kelių darbo dienų.

„BlockFi“ atveju sąskaitas, kurių turtą saugos „Gemini Trust Company“ ir kurios bus naudojamos teikiant institucines bei verslo paskolas, gali atidaryti žmonės iš viso pasaulio. Tačiau yra apribojimų tiems vartotojams, kurie gyvena šalyse, įtrauktose į tarptautinius stebėjimo sąrašus, arba yra Niujorke, Konektikute ir Vašingtone, JAV. Tikriausiai taip yra dėl to, kad šių valstybių įstatymai reikalauja leidimų valdyti su kriptografiniu turtu susijusius produktus.

Ši idėja siūlyti pelną iš kriptovaliutų likučių nėra nauja. 2017 m. „Coincheck“ paskelbė bitkoinų kaupimo sąskaitas, kurios mokėjo palūkanas. Taip pat mainų platforma „Uphold“ siūlo produktus, vadinamus „Uphold Borrow“ ir „Uphold Earn“, kurie leidžia uždirbti nuo 2 iki 9% kripto monetų palūkanų..

Kriptovaliutų taupomųjų sąskaitų tipai

Prieš keletą metų pirmieji tokių kriptografinių paslaugų teikėjai, kur P2P skolinimo platformos, kuriose skolintojai uždirbs palūkanas už savo įneštą užstatą. Skolininkai šį užstatą gautų kaip paskolą ir turėtų mokėti palūkanas tiesiogiai skolintojui (kuriam tai būtų tarsi taupomoji sąskaita). Paskola įvyko tarp vartotojų, o platforma tarnavo tik kaip tarpininkas. Iš esmės, naudojant tokio tipo P2P skolinimo platformas, buvo gana didelė rizika, kad skolininkai negrąžins paskolos ir paskolos davėjai neatgaus užstato. Tokiu atveju skolininkas platformoje gautų blogą įvertinimą ir tikriausiai nebegalėtų jo naudoti ateityje. Bet vis tiek pinigų nebeliks. Ši rizika, be abejo, yra pagrindinė priežastis, kodėl ši sistema negalėjo savęs patvirtinti.

Tačiau padėtis pasikeitė ir atsirado protingesnių ir saugesnių paslaugų. Pavyzdžiui, „Coinloan“ taip pat yra „P2P Lending“ platforma, tačiau jų sistema siūlo aukštą saugumo lygį. Juose skolininkai mainais į paskolą grynaisiais turi įnešti kriptografinį užstatą. Ir tuo atveju, jei jis negali sumokėti paskolos, paskolos gavėjas gauna kriptovaliutos užstatą. Taigi dabar žmonės nebegali gauti paskolos, nepateikę užstato iš kriptovaliutos įkeitimo. Štai kodėl skolintojų investicijos yra taupomos.

Kita galimybė yra finansinių paslaugų įmonės (raktinis žodis „FinTech“), siūlančios kriptovaliutų taupomąsias sąskaitas, taip pat paskolą, bet ne P2P. Taigi turėsite sudaryti sutartį su įmone, o ne su kitais vartotojais. Tokiu atveju jūs deponuojate savo „Bitcoin“ kaip indėlį ir gaunate mėnesines palūkanas iš bendrovės, o ne iš žmonių, kurie indėlį ima kaip paskolą. Tai gali būti fone, tačiau jums, kaip taupomosios sąskaitos klientui, gali tekti nesvarbu, iš kur įmonė gauna sumokėtas palūkanas. Kadangi jūs turite palūkanų sutartį tiesiogiai su įmone, o ne su privačiu skolininku.

Kaip tiksliai veikia „Bitcoin“ taupomosios sąskaitos?

Šių modernių „FinTech“ įmonių dėka labai lengva susikurti „Bitcoin“ taupomąją sąskaitą. Tiesiog eikite į svetainę, prisijunkite ir patikrinkite savo tapatybę, ir jūs turite prieigą prie kaupiamosios sąskaitos, į kurią galite įnešti indėlį.

Koks yra minimalus indėlis už Bitcoin taupomąją sąskaitą?

Minimalūs indėliai kiekvienam teikėjui skiriasi ir prasideda nuo 1 USD.

Kiek saugios yra „Bitcoin“ taupomosios sąskaitos?

Geriausia ieškoti įmonės, kuriai taikoma oficiali finansinių paslaugų teikėjo licencija. Ilgalaikiam monetų saugojimui geriau venkite ofšorinių kompanijų, kur tikrai nežinote, ar savo pinigus dedate į sukčiavimą. Geriau pasiimkite įmonę, kuriai taikoma finansinė priežiūra, o tai reiškia, kad ji turi garantuoti savo klientų indėlių saugumą. Naudodamosi reguliuojamomis finansinėmis paslaugomis, kriptovaliutos indėliai saugomi naudojant reguliuojamas trečiųjų šalių saugojimo paslaugas ir klientai gali būti tikri, kad gali bet kada išmokėti savo indėlius.

Koks yra BTC / kriptografinių taupomųjų sąskaitų terminas?

Paprastai vartotojai gali patys nustatyti terminą. Jūs gaunate palūkanas tol, kol paliekate monetas tiekėjui, ir visada tiksliai iki indėlio sumos. Jei sumokėsite dalį savo indėlio, t. Y. Sumažinsite indėlį, gausite atitinkamai mažiau palūkanų. Šia prasme nėra nei minimalaus, nei maksimalaus termino.

Iš kur įmonė gauna palūkanas?

Žinoma, tokios įmonės fone vykdo kitas finansines operacijas, kai uždirbamos klientų indėlių palūkanos. Paprastai tai yra paskolos, kurios suteikiamos kitiems klientams ir, be abejo, turi mokėti palūkanas. Galimi ir kiti spekuliaciniai sandoriai, panašūs į tai, ką daro bankai. Tačiau svarbiausia yra tai, kad jūs gaunate palūkanas iš įmonės ir kad indėlis yra saugus ir jo negalima pavogti, kol vėl negrąžinsite.

Kiek susidomėjimo sulaukiate?

Palūkanų suma, kurią galite uždirbti už monetas, žinoma, priklauso nuo teikėjo. Tačiau jie iš esmės yra daug didesni, nei šiandien galite gauti už savo pinigus bet kuriame tradiciniame banke. Bet kokiu atveju, jūs gaunate keletą procentų per metus už kriptovaliutas.

Tūkstantmečio gyventojai teikia pirmenybę šifravimo santaupoms, o ne tradiciniam turtui

Neįtikėtinas kriptografinių pinigų rinkos augimas per pastaruosius metus daro Bitcoin labai patrauklia investicija. Žmonės, kurie pirko Bitcoin anksčiau šiais metais, dabar naudojasi 820% investicijų grąža. Tai, žinoma, yra daug sunkiau pasiekti naudojant tradicinių taupomųjų sąskaitų palūkanų normas fiziniuose bankuose. Tūkstantmečiai (žmonės, gimę 1981-1996 m.) Pradeda atkreipti dėmesį.

Nauja ataskaita šia tema rodo, kad ši investuotojų karta vengia taupomųjų sąskaitų, kad būtų naudinga pirkti Bitcoin. Kūdikių kūdikiai dabar gali eiti ir įrašyti „taupomąsias sąskaitas“ į sąrašą, kurį tūkstantmečiai gadina.

Aptariama ataskaita yra pagrįsta tyrimu, kurį atliko coinspectator.com. Jis sako, kad vis daugiau tūkstantmečių žmonių renkasi „Bitcoin“, o ne taupomąsias sąskaitas, kad „saugotų savo turtus. Iš dalies dėl to, kad tokių įprastų sąskaitų siūlomos palūkanų normos, palyginti, dažnai nuvilia.

Ko tūkstantmečiai nori iš savo investicijų

Anot pranešimo, 60% tūkstantmečio gyventojų nėra patenkinti savo taupomųjų sąskaitų palūkanų normomis, tik 10% jų patenkinti. Likę 20% respondentų paprasčiausiai neturi aiškios nuomonės.

Tuo tarpu 65% respondentų mano, kad „Bitcoin“ yra „saugesnis“ kapitalo saugojimui. 30% mano priešingai, tuo tarpu tik 5% nėra tikri. Reikėtų pažymėti, kad iš dešimties tūkstančių apklaustų tūkstantmečio gyventojų praėjusiais metais 61% pirko „Bitcoin“, 29% svarsto apie tai ir tik 10% nežino, kas yra „Bitcoin“.

Tačiau tūkstantmečiai nėra suinteresuoti nušluoti bankų nuo žemės paviršiaus. Priešingai, nes 45 proc. Respondentų sako, kad norėtų, jog jų bankas pasiūlytų „Bitcoin“ pagrindu sukurtas taupomąsias sąskaitas. Tai gali būti įdomi galimybė tradicinio finansų sektoriaus raidai. Kita vertus, 35% respondentų nėra tikri dėl prisijungimo prie bankų ir kriptovaliutų, o 20% atmeta idėją.

Tūkstantmečiai ir kriptovaliutos

Tūkstantmečius domina ne tik Bitcoin, bet ir kitos ekosistemos kriptovaliutos. Du trečdaliai apklaustų moterų ir ketvirtadalis vyrų taip pat yra investavę į „Ethereum“. Ši kriptovaliuta vis dar yra antra vertingiausia. Likę respondentai vis dar nerizikuoja.

„Jaunoji karta buvo žinoma greičiau pasitelkusi naujas technologijas, kaip tai nutiko su išmaniaisiais telefonais. Tai leido „Millennials“ investuoti į „Bitcoin“ dar prieš pradedant įsitraukti į finansines institucijas.

Palyginus labai mažą pelną su pernelyg dideliu pelnu už tą pačią investicijų sumą, atsakymas yra akivaizdus. Bitcoin ar bet kuri kita kriptovaliuta yra daug vaisingesnis statymas nei banko palūkanų normos. Nenuostabu, kad tūkstantmečiai nusprendžia investuoti į kriptovaliutas, užuot dėję pinigus į bankus. Tiesą sakant, galbūt kūdikių amžius ir ankstesnės kartos turėtų pagalvoti apie tai, kaip laikytis šio samprotavimo.