Geriausi kriptografinių signalų teikėjai 2021 m

perspėjimai apie kripto prekybąBūk atsargus, prašau: Signalų paslauga gali parodyti didelės tikimybės prekybos sąrankas, tačiau jos negali už jus prekiauti, todėl labai svarbu pirmiausia sugebėti savarankiškai valdyti profesionalius sandorius. Daugelis prekybos pradedančiųjų praranda pinigus, nepaisant gerų prekybos signalų. Štai kodėl mes iš pradžių labai rekomenduojame sukurti profesionalią prekybos žinių bazę: Neseniai mes išbandėme „Bitcoin“ maržos prekybos grupę, turinčią tikrai gerą reputaciją, vadinamą „Bitcoin Trade Group“ (BTG)..

BTG teikia daugiausia „Bitcoin“, bet ir kitus kriptografinės prekybos signalus (ETH, LTC), tačiau papildomai arba kaip pagrindą jie moko techninės analizės ir prekybos strategijų bei teikia „Bitcoin“ rinkos apžvalgas, kad sukurtų savimi pasitikinčius ir atsakingus prekybininkus, kurie galėtų savarankiškai valdyti savo prekybą taikant gana profesionalų požiūrį. Mes galime labai rekomenduoti juos patikrinti, nes jų nariai paprastai naudojasi gražiai augančiomis prekybos sąskaitomis. Patikrinkite mūsų BTG apžvalgą.

šifravimo signalo teikėjo apžvalgos

Kas iš tikrųjų yra kriptografinių signalų teikėjai – ko iš jų galite tikėtis?

Signalų teikėjai yra paslaugos, kurios jums siųs prekybos signalus / įspėjimus apie tam tikras kriptovaliutas, kurias, jų manymu, galima nusipirkti tam tikru kainų lygiu. Šie svarstymai yra pagrįsti rankine diagramos analize, kurią atlieka profesionalus prekybininkas, kuris žino, kuriuos rodiklius naudoti norint rasti didelės tikimybės sandorius, arba remiasi prekybos robotų analize..

Bet kuriuo atveju paslauga pateiks duomenis apie tai, kada prekiauti kokia moneta, tai reiškia, kad jie atsiųs jums įvežimo kainos lygį arba įėjimo kainos zoną, taip pat paprastai išėjimo zoną arba tikslią išėjimo kainą. Štai kodėl jie yra populiarūs – sekėjai mano, kad jiems nereikia daug daryti patiems. Ir tai netgi gali būti tiesa tam tikru mastu. Vienintelis trūkumas yra tas, kad šios paslaugos teikia tik aiškūs signalai — žmonės vis tiek turi patys tvarkyti savo prekybą, kai tik užsiima prekyba.

Taigi žmonės vis tiek turėtų patys žinoti, ką daro, kaip veikia prekyba ir rizikos valdymas bei kaip tinkamai valdyti savo vykdomus sandorius. Taigi net kai naudojatės signalo paslauga, kurios sėkmės rodiklis gali būti aukštas, vis tiek turėtumėte iš anksto gauti pagrindinį prekybos išsilavinimą, kad žinotumėte, ką darote ir apie ką kalba tie vaikinai iš kriptografinio signalo tarnybos.

Kitas minusas toje srityje apskritai yra daugybė aferų ar siurblio ir savivarčio grupės kurios yra skirtos gauti savo abonentų pinigus, o jie negrąžina nieko, išskyrus sukčių sistemą, kur žmonės net praras ne tik abonentines išlaidas. Taigi svarbu žinoti, kurios paslaugos yra rimtos ir vertos investicijų, tarp visų šešėlinių telegramų kanalų ir prekybos įspėjimų teikėjų iš bet kur.

Taigi, čia yra geriausi šifravimo signalo teikėjai, kuriuos mes laikome teisėtais ar rimtais, bent jau tokie geri, kokie gali būti šioje srityje.

Zignaly – signalai & Bot

ziganilio kriptografinės prekybos signalai ir robotų tarnyba

„Zignaly“ yra pigiausia automatizuota prekybos platforma mūsų sąraše, vis dar teikianti pakankamai išsamią paslaugą.

Platforma vienija kvalifikuotus kripto prekybininkus, kuriais kiti gali sekti, kad galėtų kopijuoti jų strategijas. Abonentai taip pat randa rinkoje profesionalių signalų paslaugų pasirinkimą.

Signalo paslaugos kainuoja papildomai, o tai yra natūralu, nes jas teikia kiti žmonės, o Zignaly yra tik tarpininkas. Pagrindinė mėnesio kaina yra skirta tik prekybos robotui. Tačiau nėra jokių apribojimų dėl brokerių, monetų porų ir prekybos boto pozicijų kiekio. Be to, kiekvienam vartotojui teikiama pirmenybė.

Tarnyba turi gerą reputaciją. Internete sunku rasti nepatenkintų vartotojų komentarų, o tai yra gana geras ženklas, nes nusivylę žmonės paprastai jaučia poreikį pasidalinti savo bloga patirtimi forumuose ir apžvalgos svetainėse. Taigi, kadangi sunku rasti ką nors neigiamo, mes vertiname paslaugą kaip rekomenduojamą.

„Zignaly“ paslaugų apžvalga:

 • Nemokama pagrindinė sąskaita
 • Prekybos Bot
 • Singlų teikėjai
 • Nesantaikos grupė
 • Daugybė mokėjimo galimybių
 • Vartotojui patogi sąsaja

„Cryptohopper“ – išsami prekybos bendruomenė su „Bot“ ir signalais

cryptohopper.com

Kaip žinote, „Crypto Signal Services“ sritis yra labai abejotina sritis, kurioje yra daugybė plėšikų ir sukčių. Kaip rimta platforma mums sunku pateikti daug rekomendacijų šioje srityje. Štai kodėl pas mus „Signal Services“ srityje nerasite plataus sąrašo, nurodančio svetaines ar grupes, kurios norės iš jūsų gauti daug pinigų.

Tačiau viena platforma, kurią galime rekomenduoti turėdami gana gerą sąžinę, yra „Cryptohopper“. Kai kurie žmonės susies šį prekės ženklą tik su prekybos botu. Tačiau sudėtinga automatizuota prekybos sistema, skirta robotų entuziastams, yra tik vienas iš „Cryptohopper“ produktų.

Iš tikrųjų šis pavadinimas reiškia labai plačią prekybos bendruomenę, ir kai kurie jų nariai siūlo kriptografinio signalo paslaugas. Ir visa tai mažomis mėnesio kainomis. Vietoj šimtų dolerių, kuriuos kitos prekybos paslaugos ir grupės taiko kitaip, „Cryptohopper“ siūlo signalo paslaugas tik už 10 arba 20 USD. Tai leidžia vienu metu išbandyti kelias paslaugas nemokant per daug pinigų.

kriptohoperio signalo teikėjasJei užsiregistruosite „Cryptohopper“, signalus rasite meniu punkte Prekyvietė -> o paskui Signalai.

Ten yra net keletas nemokamų signalų paslaugų, tačiau, žinoma, dauguma jų kainuoja šiek tiek.

Šiuo metu „Cryptohopper“ rinkos apžvalgoje yra 30 signalo teikėjų. Savo tarnybų puslapiuose šios tarnybos (žmonės / grupės) taip pat nurodo išorines svetaines ir privačius telegramos kanalus.

„Cryptohopper“ yra patikima paslauga, kurią remia gerbiama įmonė. Signalo paslaugas teikia ne įmonė, o vartotojai, tačiau jos yra pigios ir realių vartotojų įvertintos žvaigždutėmis. Priešingu atveju objektyvaus įvertinimo negalima rasti su kriptografinių signalų teikėjais ir „Telegram Groups“.

Jums nereikia priimti įprastos mokamos prenumeratos, nurodančios robotą. Galima tiesiog užsiregistruoti 7 dienų bandomajam laikotarpiui ir tada nepriimti mokamos robotų prenumeratos, o tiesiog nusipirkti pasirinktus signalus.

„Cryptohopper“ paslaugos apžvalga:

 • Pažangi botų sistema
 • Galinės stotelės
 • Prekyba popieriumi
 • Veidrodinė prekyba
 • Strategijos kūrėjas
 • Pigių signalų paslaugos
 • Mokomieji vaizdo įrašai

Banginių rezervuaras – aktyvių „Crypto Pro“ prekybininkų signalai

„Whaletank Signals“ platforma

Whaletank yra signalų paslauga, turinti profesionaliai sukurtą svetainę su vartotojo portalu. Taigi jie nėra vieni iš šifravimo signalų teikėjų, turintys tik telegramos kanalą, kur jie mesti savo signalus, ir viskas.

Banginių rezervuaro komanda įdėjo daug daugiau darbo, kad sukurtų padorų aptarnavimą su gera prekybos valdymo sistema savo vartotojams. Savo svetainės informacijos suvestinėje vartotojai randa savo portfelį, signalų sritį, edukacinį skyrių apie rizikos valdymą ir svarbius naujus dalykus, susijusius su prekybinėmis monetomis..

Registracija „Whaletank“ yra nemokama ir veikia per telegramą. Kai naudojate registracijos nuorodą svetainėje, gausite aiškias instrukcijas, kaip veikia paprastas registravimasis telegrama. Telegramos kanalas, prie kurio prisijungiate, yra palaikymo kanalas. Vienintelis trūkumas šiuo metu yra tai, kad turite užsiregistruoti naudodami savo telefono numerį. Kai kurie to gali nenorėti dėl duomenų privatumo.

Per nemokamą pagrindinę sąskaitą gausite nemokamus signalus, kad galėtumėte paragauti to, ką jie daro. Norėdami gauti visas paslaugas, turite užsiregistruoti į aukščiausios kokybės planą, pradedant nuo 0.0.5BTC 2 mėnesiams.

Banginių talpykla taip pat yra prekybininkų grupė, siūlanti tai rimtai reikšti savo signalų tarnyba. Jie daro viską, kad padėtų savo klientams ilgainiui stabiliai padidinti savo dalį.

Banginių rezervuaro paslaugos apžvalga:

 • Nemokama pagrindinė sąskaita su nemokamais signalais
 • „Binance“, „BitMEX“ signalai
 • Kietas rizikos valdymas
 • Altcoin projekto analizė
 • Telegramos palaikymo kanalas

„Cryptowatch“ – „Cross-Plattform“ prekybos terminalas su SMS perspėjimais

geriausi šifravimo signalo teikėjai - kriptovardas

„Cryptowatch“ veikia jau nuo poros metų. Tai nėra prekybos grupė, teikianti singlus šia prasme. Daugiausia „cryptowatch“ yra prekybos terminalas, sukurtas žmonėms, kurie daug prekiauja įvairiose platformose, kurie gali naudoti kriptografinį laikrodį kaip visų šių sandorių valdymo įrankį (per API)..

„Cryptowatch“ turi grafikų įrankį, o platforma teikia SMS pranešimus, kai įvyksta tam tikri kainos ar apimties pokyčiai. Vartotojams, kurie kreipiasi į teismą dėl aktyvaus prekybos, platforma siūlo portfelio informacijos suvestinę, todėl jūs visada gerai stebite savo turtą.

„Singup“ yra nemokama, kaip ir pagrindinė sąskaita. Norėdami naudotis visomis funkcijomis ir naudoti platformą prekybai bei sms signalams, vartotojai turi pasirinkti vieną iš mokamų planų.

„Cryptowatch“ paslaugos apžvalga:

 • Kelių platformų prekybos terminalas
 • SMS pranešimai apie prekybą
 • Portfelio informacijos suvestinė
 • Jokios prekybininkų komandos, tik įrankis
 • Bendruomenės pokalbis

„4C Trading“ – labai profesionalios prekybos grupės signalai

„4C Trading Signals“ platforma

„4C Trading“ yra išsami signalų paslauga, kuriai vadovauja profesionalių kriptovaliutų prekybininkų grupė. Pats signalas yra geras, tačiau paslauga siūlo dar daugiau nei tai:

Nariams naudinga puiki mokomoji medžiaga, nes labai svarbu būti geru prekybininku ir aklai nepasikliauti kitų signalais. Teisingi signalai blogam prekybininkui ilgainiui nepadės, nes jis greičiausiai nesugeba teisingai valdyti savo sandorių. „4C“ komanda yra labai atsidavusi, todėl vartotojai niekada nelieka vieni su savo klausimais ar problemomis.

„4C“ taip pat siūlo automatizuotas prekybos sistemas (robotus), sakoma, kad „SmartUSD“ yra geriausia, atsižvelgiant į kelių vartotojų nuomonę.

„4C“ prekyba yra skirta padėti vartotojams padidinti savo prekybos kapitalą ilgą laiką, nereikalaujant nuolat aktyviai ten sėdėti ir „daytrade“. Tai turėtų kažkaip veikti iš šono. Jie kalba apie dvigubą jūsų akcijų paketą per metus, tačiau sunku pasakyti, ar tai tiesa.

4C vartotojo portalasMes galime tiesiog pasakyti, kad jų signalai apskritai yra tikrai geri, ypač po to, kai jie dar labiau vystosi, ir jie moko pagrįstai valdyti riziką. Jų reputacija apskritai yra teigiama.

Komanda yra tikrai aistringa, o tarnyba pradžioje turėjo sunkumų, tačiau jiems pavyko pašalinti pradines savo robotų silpnybes ir patobulinti savo signalus į kitą lygį, todėl tarnyba pasiūlo teisėtą, o ne sukčiavimą. Be to, „4C“ jau veikia gana ilgai, išskyrus daugumą kitų signalų paslaugų, kurios išnyksta taip greitai, kaip jos buvo įkurtos.

Ilgalaikiai abonementai su tokiomis paslaugomis yra prasmingi, nes per naktį kapitalas nebus padvigubintas. Prekiautojai turi būti nuoseklūs ir, be abejo, sutikti, kad kartais būtų sustabdyti. Tai yra žaidimo dalis, taip pat ir su signalų paslaugomis, o tai yra ilgalaikė sėkmė.

„4C“ prekybos paslaugų apžvalga:

 • Puiki prekybos informacijos suvestinė
 • Viršutiniai signalai
 • Telegramos kanalas
 • Galingi prekybos robotai
 • Labai gerai įvertintas „SmartUSD“ robotas
 • Aukštos kokybės mokomoji medžiaga
 • Labai atsidavusi palaikymo komanda
 • Kietas rizikos valdymas
 • Nuolaidos ilgesniam laikotarpiui

TURTLEBC – šifravimo signalo teikėjas – neveikia!!

geriausi šifravimo signalo teikėjai - „TurtleBC“

Ką tiksliai teikia „TurtleBC“?

„TurtleBC“ yra profesionali prekybos kriptovaliuta sistema, teikianti automatinius pirkimo ir pardavimo signalus. Jų signalai yra susiję tiek su ilgalaikėmis investicijomis, tiek su trumpalaikiais sandoriais. Jų prekybos botas analizuoja tris „Binance“, „Poloniex“ ir „Bittrex“ prekybos platformas, kurios yra daugmaž pagrindinės prekybos altkoinais platformos..

Jų teikiami signalai yra pagrįsti jų botų algoritmu. Kasdienio prekybos signalo pavyzdys galėtų būti „pirkti Dash 2018-06-25“ ir tada „sell Dash 2018-07-03“, kažkas panašaus.

Jie turi skirtingas strategijas, tokias kaip 4 valandų signalai, dienos ir 30 minučių signalai.

4 valandų signalai yra vidutinės trukmės signalai, pagrįsti 4 valandų uždarymo laiku. Klientai nedelsiant įspėjami, jei botas randa prekybos signalą.

Žmonės taip pat gali naudoti dienos signalus, kurie klientams siunčiami kiekvieną rytą 8:15 val. UTC.

Pradedantiesiems labiau tinka naudoti didžiausią kasdienio laiko intervalo signalą, nes šiuos sandorius yra šiek tiek lengviau valdyti ir stebėti, nei dažnesnius trumpalaikius signalus. Štai kodėl trečią kartą pagrįstus signalus – 30 minučių signalus – verčiau turėtų naudoti prekybininkai, turintys tam tikros patirties. Reikalas taip pat yra tas, kad norėdami pasinaudoti 30 minučių signalais, turite būti nuolat šalia, sekite prekybą ir atitinkamai reaguokite.

Kitas jų teikiamų signalų tipas vadinamas MACD – slankiojo vidurkio konvergencijos / divergencijos signalai. Tokiu atveju tam tikra rodiklio sąranka naudojama norint rasti pirkimo ir pardavimo sritis ilgesniam laikotarpiui, todėl šie signalai gaunami kasdien ar kas savaitę.

geriausi altcoin signalo teikėjai

„TurtleBC‘S“ „Twitter“ puslapį galite rasti čia, bet tai nerodo jokios naujausios veiklos.

Kiek kainuoja „TurtleBC“?

Kripto prekybos signalo paslauga siūlo skirtingus paketus, atsižvelgiant į laikotarpį, kurį domina roboto naudojimas, pvz., Metus, 1 mėnesį ar tik kitas 3 dienas. Galite sumokėti BTC arba ETH:

„TurtleBC“ kriptografija signalizuoja apie kainodarą

Trijų dienų prieiga kainuoja tik kelis pinigus, todėl tai gali būti vertinama kaip 3 dienų bandomoji versija.

Ar galima abonementus atšaukti anksčiau laiko?

Abonemento negalima atšaukti, todėl sumokėję turėtumėte juo pasinaudoti, kitaip tai bus pinigų juosmuo.

Išvada apie vėžlįBC

Panašu, kad apie šią kriptografinių signalų paslaugą niekada nebuvo jokių gandų, todėl internete nerandate įspėjimų apie sukčiavimą ar blogos reputacijos. Tiesą sakant, aplink tarnybą ramu, nei gerų, nei blogų komentarų apie tai. Taigi panašu, kad tarnyba atlieka savo darbą. Bet svarbiausia yra tai, kad jis turėtų būti naudojamas turint prekybos žinių. Jūs neturėtumėte tai vertinti kaip būdą lengvai užsidirbti be pastangų. Robotas tiesiog teikia signalus apie galimai pelningus sandorius, tačiau nusipirkę monetą turite patys susitvarkyti su savo prekyba.

Deja, vienintelė pamoka yra ispanų kalba, tačiau net jei nemokate ispanų kalbos, ji vis tiek gali suteikti šiek tiek pagalbos stebint vaikiną naudojantis programa:

„SignalsHunt“ – kriptografinių signalų teikėjas

Geriausi kripto signalo teikėjai

Ką tiksliai teikia „SignalsHunt“?

Ši profesionali kriptografinio signalo paslauga teikia momentinius kombinuotus prekybos signalus, kuriuos jie renka iš daugiau nei 15 pelningiausių „Telegram“ signalo kanalų. Jų signalai taip pat apima momentinius „BitMEX“ signalus, susijusius su didžiausia „Bitcoin margin“ prekybos brokerio platforma profesionaliems mažmeninės prekybos prekybininkams.

Kita „SignalsHunt“ teikiama paslauga yra giluminė ICO apžvalga, todėl vartotojai seka naujus altkoinus ir gauna idėją apie naujus projektus.

Be to, šis kriptografinių signalų teikėjas moko techninės analizės ir pateikia rinkos apžvalgas, kad sukurtų savimi pasitikinčius ir atsakingus prekybininkus, kurie patys galėtų tvarkyti savo sandorius taikydami gana profesionalų požiūrį. Signalų tarnyba negali prekiauti už jus, nors, be abejo, signalų gavimas yra nepaprastai svarbi pagalba, nes prekybininkui sunku sekti visas altcoin rinkas.

„SignalsHunt“ apžvalga

Taigi, be pačių prekybos signalų, vartotojai įgyja tam tikrą prekybos išsilavinimą. Jie gali sužinoti apie diagramų analizę, prekybos strategijas ir rizikos valdymą, o tai yra gera idėja, nes žmonės niekada neturėtų pasikliauti tik signalų paslauga, bet ir sugebėti pelningai prekiauti patys. Signalų teikėjai yra pagalba, leidžianti sutaupyti laiko tuo pačiu metu žiūrint daugybę diagramų.

Savo svetainėse jie netgi pateikia našumo analizę atviro „Google“ dokumento forma, kur lankytojai gali išsamiai patikrinti naujausius rezultatus. Šią lentelę galite rasti čia:

„SignalsHunt“ našumas

Pagal jų duomenis vartotojai gali uždirbti vidutiniškai nuo +600 iki 800% pelno per mėnesį.

Aktyvų „SignalsHunt“ palaikymą gali naudotis visi jų abonentai visą parą.

Kiek kainuoja „SignalsHunt“?

Kažkas, kas mums patinka šiame kripto signalo teikėjuje, yra tai, kad jie turi nemokamą planą, todėl vartotojai gali patikrinti paslaugą nerizikuodami. Tokiu atveju, žinoma, negausite momentinių signalų, nes tai yra didelės vertės paslauga, kuri kainuoja, tačiau signalus vėluojate. Taigi galite bent pamatyti, kaip veikia paslauga, ir patikrinti kriptovaliutos signalų kokybę. Nemokamas planas taip pat apima techninės analizės ir ICO apžvalgų kursus.

„Premium +“ plane yra 9 valandų prekybos pagrindų vaizdo įrašų kursai.

Visą parą dirbanti klientų aptarnavimo tarnyba yra prieinama visoms antrinėms grupėms, nesvarbu, ar tai nemokamas, ar mokamas.

„SignalsHunt“ kainodara

Aukščiau pateiktame paveikslėlyje parodyti „SignalsHunt“ trijų mėnesių planai. Jei norite užsiprenumeruoti kitam laikotarpiui, turite spustelėti jų pateiktus kainų planus, kurie veda prie visų jų planų. Čia rasite jų planus 1 mėnesiui, taip pat metinę ir viso gyvenimo prenumeratą.

detalieji planai

Ar galima abonementus atšaukti anksčiau laiko?

Nėra pinigų grąžinimo garantijos ar galimybės atšaukti prenumeratą, kol ji baigsis. Taigi turėtumėte iš anksto žinoti, kiek laiko norite naudotis paslauga ir gauti tinkamą planą. Kadangi jie turi nemokamą planą, leidžiantį patikrinti paslaugą, tai neatrodo nesąžininga.

Išvada apie „SignalsHunt“

Šis šifravimo signalo tiekėjas yra palyginti jaunas ir veikia tik nuo 2018 m. Rudens. Tačiau sistema yra gana protinga ir efektyvi, ir atrodo, kad visas projektas sukurtas su meile ir pastangomis. Nepamirškite ir užsiimančios komandos, kuri visada yra jų abonentams. Kadangi jie turi nemokamą planą, tikrai verta užsiregistruoti, todėl nerizikuodami galite jį patikrinti ir sužinoti, ar jis jums atrodo įdomus. Galite užsiregistruoti čia.

294 a75 94a 9b2 f91 27d c8f