Pirkite „Bitcoin“ su SWIFT

Peržiūrėjome platformas, kurios priima SWIFT pavedimas kaip mokėjimo būdas už BTC. Sekite naujienas, kai surašome mainus ir vertiname juos pagal tikrinimo reikalavimų mokesčius ir paslaugų prieinamumą. Nepamirškite perskaityti mūsų trumpojo vadovo, jei vis dar nežinote, kaip pradėti naudoti bitkoiną.

Santrauka: Bitkoinų pirkimas naudojant SWIFT

 1. Užregistruokite sąskaitą pasirinktoje biržoje („LocalBitcoins“, „Bitfinex“, CEX.IO, ir pan.).
 2. Kai kuriuose mainuose turite patvirtinti savo sąskaitą, todėl turite eiti į patvirtinimo puslapį ir įkelti nuskaitytas savo asmens tapatybės dokumento ir komunalinių paslaugų sąskaitų kopijas..
 3. Eikite į savo puslapį „Sąskaita“ ir spustelėkite mygtuką „Indėlių lėšos“ arba lygiavertį mygtuką.
 4. Pateikite išsamią banko sąskaitos informaciją ir pasirinkite pinigų sumą, kurią norite pervesti.
 5. Nuo dviejų iki penkių darbo dienų jūsų lėšos jau turėtų pasiekti jūsų balansą.
 6. Pasirinkite prekybos porą, EUR arba USD į BTC ir spustelėkite „Pirkimas / keitimas“.
 7. Paimkite monetas į savo piniginę pateikdami adreso kodą.

SWIFT pervedimai yra populiarūs dėl daugelio priežasčių perkant bitkoinus. Pervedimo būdas gali būti naudojamas nesvarbu, kur gyvenate, jei tik turite lėšų savo banko sąskaitoje. Apsaugos elementai yra aukšti, nes lėšas galima grąžinti pastebėjus klaidą ir pranešus apie tai banko atstovams.

Pirkite bitkoinus su SWIFT

Jūs taip pat daugeliu atvejų turite labai mažus mokesčius, todėl ši galimybė yra viena pigiausių, kai kalbama apie prekybą bitkoinais. Vienas iš retų trūkumų yra lėtas perkėlimo laikas, kuris kartais užtrunka iki penkių darbo dienų.

Apie SWIFT

SWIFT reiškia „Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication“ – organizaciją, palaikančią banko pavedimus visame pasaulyje. Tai Belgijoje įsikūręs kooperatyvas, jungiantis daugiau nei 11 000 įstaigų, kurios pateikė paraišką dalyvauti programoje.

SWIFT svetainė

Jei jūsų bankas nepasirašė sutarties su minėta įstaiga, SWIFT parinktis jums nebus prieinama. Dauguma pasaulio valiutų yra priimamos kaip SWIFT pervedimo sistemos dalis, todėl šis mokėjimo būdas gana populiarus tiek prekybos bazėje, tiek biržose. Finansinės nuojautos per SWIFT tinklą išleidžia standartus, kurių turėtų laikytis visi bankų nariai kaip pasaulinės programos dalį, suteikdami daug saugumo funkcijų..

Kur nusipirkti Bitcoin su SWIFT?

Šioje apžvalgoje mes surinkome informaciją apie geriausias biržas, kurios priima SWIFT mokėjimo metodą kaip būdą gauti bitkoinų. Kiekviena platforma vertinama pagal prekybos rodiklius, kad būtų galima juos palyginti ir pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią rinką.

Užsisakykite BTC su SWIFT biržose

Pasirinkti verslai yra „Bitfinex“, „LocalBitcoins“, 247 mainai, Kubitai, CEX.IO, Xapo, „HappyCoins“, MrCoin ir Skausmingas.

„Bitfinex“

„Bitfinex“ yra didžiausia USD į BTC prekybos platforma pasaulyje, turinti daugiau nei 3 mlrd. USD vertės BTC ir USD prekybos kasdien. Norint, kad SWIFT tarptautiniai pervedimai būtų prieinami prekybininkui, platforma reikalauja užbaigti visišką patikrinimą. Reikalingi dokumentai, kuriuos turėtumėte pateikti, yra nuskaitytas asmens tapatybės dokumentas, adreso įrodymas ir banko išrašas.

BTC platforma „Bitfinex“

Kalbant apie mokesčius, mainų įrankių kūrėjas & pirkėjo struktūra, svyruoja nuo 0% iki 0,2% prekybos vertės, priklausomai nuo pasiektos mėnesio prekybos apimties. SWIFT pervedimai jums kainuotų papildomai 0,1%, kai pervesite lėšas naudodamiesi minėta galimybe.

„Bitfinex“ yra prieinamas visame pasaulyje

Paslauga teikiama visame pasaulyje, o apsauga buvo labai patobulinta po 2016 m. Įsilaužimo incidento, kai buvo pavogta apie 65 mln. USD vertės BTC..

Argumentai “už”

 • paslauga yra prieinama visame pasaulyje;
 • maži sandorių mokesčiai už SWIFT indėlius;
 • gilus USD ir BTC likvidumas ir turimas kiekis;
 • pakankamas apsaugos funkcijų skaičius.

Minusai

 • asmens tapatybę ir banko sąskaitą patikrinti būtina;
 • sąsaja gali būti painu pradedantiesiems, nes platforma skirta ekspertams.

„LocalBitcoins“

Būti bendraamžių (P2P) platforma, „LocalBitcoins“ siūlo įvairius pirkimo būdus, įskaitant SWIFT tarptautinius pervedimus. Sandorio mokestis siekia 1%, neatsižvelgiant į pasirinktą apimtį ar valiutą. Prekybininkų, naudojančių šį metodą, skaičius yra tinkamas, suteikiant jums atsargų rinkinį, iš kurio galite pasirinkti perkant bitkoinus.

Gaukite bitkoinų „LocalBitcoins“ biržoje

Bitcoin SWIFT prekyba yra prieinama visame pasaulyje, jei yra prekybininkų, norinčių sutikti su mokėjimo galimybe. Beveik visos valiutos palaikomos, nes prekybininkai nustato fiat pinigus, kuriuos jie priima išplatindami BTC.

„LocalBitcoins“ yra prieinamas visame pasaulyje

Patvirtinimas paliekamas prekyboms palaikyti, daugelis prekiaudami kriptografinėmis monetomis nusprendžia išlikti anonimais. Kai kurie pardavėjai gali pareikalauti pateikti nuskaitytą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, o ne apgaviką.

Argumentai “už”

 • patikrinimas nėra privalomas perkant bitkoinus;
 • puikus „fiat“ valiutų pasirinkimas;
 • paslauga prieinama visuose regionuose, kuriuose prekybininkai yra aktyvūs;
 • maži 1% sandorio mokesčiai.

Minusai

 • aferos buvo patvirtintos anksčiau;
 • paprastai vienintelis mažas BTC kiekis, kurį galima parduoti.

247 mainai

Jei ieškote būdo, kaip įsigyti bitkoinus visiškai privačiai, tada 247 mainai yra tinkama vieta pradėti. Vienintelis privatumo klausimas yra tas, kad minėtas pasiūlymas veikia iki 300 USD vertės pirkimų. Po šio numerio turite pateikti nuskaitytą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Pirkite BTC 247exchange

Sąsaja skirta pradedantiesiems ir yra labai paprasta naudoti. Viskas, ką turite pateikti, yra banko sąskaitos informacija ir piniginės adresas. Mokesčiai siekia 1%, pridėjus tinklo mokesčius (šiuo metu siekia maždaug 5 USD).

Yra daugybė „Fiat“ valiutų

Paslauga yra prieinama visame pasaulyje, perkant bitkoinus galima naudoti daugybę „Fiat“ valiutų. Beveik kiekviena šalis suderinama su SWIFT. Taip pat planuojama, kad 2018 m. Birža pasiūlys sudėtingesnių prekybos funkcijų, nors naujoji platforma dar nėra paskelbta.

Argumentai “už”

 • privatus būdas įsigyti BTC prekybai, kurios vertė siekia iki 300 USD;
 • monetas galite įsigyti iš bet kurios pasaulio vietos;
 • galimas didelis vidaus valiutų skaičius;
 • maži prekybos mokesčiai, tik 1%.

Minusai

 • dėl didelio naujų vartotojų skaičiaus užsakymai šiuo metu yra išjungti;
 • patikrinimas reikalingas po to, kai bus peržengta 300 USD riba.

Kubitai

Kubitai yra vienas iš tų mainų, dėl kurio jums reikės patvirtinti savo tapatybę, kad galėtumėte patikrinti prekybos sąsają. Reikalingi dokumentai yra nuskaitytas asmens tapatybės dokumentas ir adreso įrodymas, o pats patikrinimas gali užtrukti iki savaitės, o per pastarąsias savaites prašymų buvo daug.

Kubitų mainai

Mokesčiai siekia 0,9%, o SWIFT pervedimui yra 17 „Fiat“ valiutų. Nors klientai buvo raginami mobiliųjų platformų, birža dar neišleis savo „iOS“ ir „Android“ versijų.

Argumentai “už”

 • Kubitais priimta 17 „fiat“ valiutų;
 • paslaugas, teikiamas daugelyje pasaulio šalių;
 • maži 0,9% prekybos mokesčiai.

Minusai

 • prekybininkams turi būti atliktas visiškas patikrinimo procesas;
 • nėra mobiliųjų platformų.

CEX.IO Bitcoin keitiklis

CEX.IO yra birža, siūlanti savo paslaugas visame pasaulyje, naudojant ribotą pirkimo būdų kiekį, įskaitant SWIFT trenerius. Priimamos valiutos yra USD, EUR ir RUB, todėl būtina patikrinti, ar prekybininkai gali naudotis banko pavedimais.

Pirkite bitino CEX.IO biržoje

Kalbant apie JAV, yra 26 valstybės, kurių nepalaiko „CEX.IO“ platforma, nes verslo vadybai reikalingos licencijos nebuvo gautos. Naudojant SWIFT, jums nieko nekainuos, kai įnešate lėšas į savo sąskaitą, o išimant iš jų fiksuotas 50 USD mokestis.

Argumentai “už”

 • galite pervesti lėšas per SWIFT iš bet kurios pasaulio vietos (išskyrus 26 JAV valstijas);
 • indėliai naudojant SWIFT pervedimus yra nemokami.

Minusai

 • patikrinimas yra būtinas atliekant mokėjimus banke;
 • Nepalaikomos 26 JAV valstijos.

Xapo

Xapo iš pradžių pradėjo veikti kaip piniginės ir saugyklos saugojimo paslaugų teikėjas, vėliau keisdamasis mainais, kai jis tapo populiaresnis kriptovaliutų pramonėje. Dabar galite įsigyti bitkoinus ir tuo pačiu metu juos laikyti saugykloje, sumažindami tinklo mokesčius, reikalingus BTC išėmimui..

Keisk bitcoin su Xapo

Mainų minusas yra tas, kad visa rinka yra pagrįsta tik mobiliaisiais telefonais, o interneto naršymo versija dar neišleista. Sąskaita turi būti patvirtinta naudojant nacionalinę asmens tapatybės kortelę ir gyvenamosios vietos įrodymą. Mokesčiai siekia 0,2%, neatsižvelgiant į pasirinktą prekybos apimtį ir metodą.

Argumentai “už”

 • saugykla suteikia pakankamą saugumą jūsų bitkoinams;
 • maži 0,2% prekybos mokesčiai;
 • paslauga prieinama visame pasaulyje.

Minusai

 • platforma prieinama tik mobiliosiose platformose;
 • reikalingas patikrinimas, kad prekyba vyktų.

„HappyCoins Marketplace“

„HappyCoins“ siūlo lanksčią patikrinimo struktūrą, kur jūs turite galimybę įsigyti keletą bitkoinų be būtinybės įkelti dokumentus. Registracijos metu jūsų bus paprašyta pateikti banko sąskaitos duomenis ir tikrąjį vardą. Kalbant apie mokesčius, „HappyCoins“ taiko tik kalnakasių mokesčius, o prekybos išlaidos yra paslėptos pagal BTC valiutos kursą, kuris, mūsų manymu, nėra skaidrus.

Gaukite BTC „HappyCoins“

Paslauga teikiama visame pasaulyje, jei turite banko sąskaitą ir joje likutį, kad SWIFT tarptautiniai pervedimai būtų naudojami kaip indėlių priemonė. Tik euras yra priimamas kaip valiuta.

Argumentai “už”

 • visi, turintys banko sąskaitą, gali naudoti SWIFT „HappyCoins“;
 • galimybė įsigyti bitkoinų be patikrinimo.

Minusai

 • mokesčiai nėra rodomi skaidriai;
 • tik euras priimamas kaip fiat valiuta.

MrCoin

Jei ieškojote būdų, kaip gauti bitkoinų, išlaikant privatumą, tada MrCoin gali būti labai vertinga jums. Mokesčiai imami pagal fiksuotą tarifą, banko išlaidos siekia 5 EUR, o tinklo mokesčiai – 20 EUR.

„MrCoin“ mainai

Jei pirkimas yra mažesnis nei 81 EUR, banko mokestis netaikomas. Patikrinimo gali prireikti, jei pirkimo užsakymai yra dideli, nors įmonė nenurodė tikslios sumos.

Argumentai “už”

 • privatumas leidžiamas mokant SWIFT;
 • paslauga prieinama visiems prekybininkams, turintiems EUR banko sąskaitą.

Minusai

 • tik EUR ir HUF yra priimtinos valiutos;
 • tikrinti gali prireikti su laiku.

„Paxful BTC Trader“

Skausmingas yra labai panašus į „LocalBitcoins“, nes ji taip pat siūlo P2P turgų prekybininkams pirkti ir parduoti BTC vieni iš kitų. Pardavėjams mokesčiai siekia 1%, o sąskaitos patvirtinimas priklauso nuo individualių prekybininkų. SWIFT mokėjimas nėra toks populiarus rinkoje, nors pridėtume, kad tai tik šiuo metu vykstanti tendencija.

Sunkus bitkoinų keitimas

Taip pat yra daugybė valiutų ir kitų mokėjimo būdų, nors rinkdamiesi pardavėją turėtumėte būti atsargūs. Anksčiau buvo pranešta apie daugybę aferų, todėl į tai turėtų atsižvelgti tik patvirtinti pardavėjai, turintys teigiamą istoriją.

Argumentai “už”

 • paslauga prieinama visame pasaulyje;
 • priimta daugybė „fiat“ valiutų;
 • maži 1% sandorio mokesčiai.

Minusai

 • SWIFT pasiūlymų trūkumas rinkoje (šiuo metu);
 • aferos yra įprasta rinkos dalis.

Pagrindiniai veiksniai

Renkantis mainus, turėtumėte stebėti kelis rodiklius, kurie turi atitikti jūsų asmeninius poreikius. Platformos skiriasi pagal turimas prekybos funkcijas, „fiat“ valiutas ir paslaugų prieinamumą. Daugelyje mainų reikalaujama pateikti asmeninius dokumentus, o tik nedaugelis yra privatūs.

Apsaugoti nuo įsilaužimo incidentų

Stebėkite ir naujausius saugumo pokyčius, nes praeityje įvyko daug įsilaužimų.

Kas yra geriausia vieta laikyti mano BTC?

Mes labai rekomenduojame naudoti geriausias aparatinės (HD) pinigines, tokias kaip „Nano S“ knyga, TREZORAS ir „KeepKey“ saugodami savo monetas. Šios piniginės siūlo aukščiausios kokybės saugumo funkcijas, veikia internete ir neprisijungus ir nėra priklausomos nuo gamintojų serverių.

Laikykite bitkoinus savo piniginėje

Mes stengėmės atsakyti į visus galimus klausimus, susijusius su SWIFT mokėjimais, tačiau jei atsitiks, kad turite kelis, kurie nebuvo aptarti šiame vadove, susisiekite su mumis tiesiogiai „BitcoinBestBuy“.