CM CryptoFX – ar tai saugus brokeris?

Svetainės URL: https://cm-cryptofx.com/

Įkurta: 2020 m

Reglamentas: Nėra licencijuota

Kalbos: Anglų

Indėlių būdai: „Vload“, „Skrill“, kriptovaliutos, „Neteller“, „PerfectMoney“, debeto kortelė, kreditinė kortelė, banko pavedimas

Minimalus indėlis: 300 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Nėra demonstracinės sąskaitos

Turto skaičius: Neduotas

Turto rūšys: „Fiat“ ir „Crypto“ valiutos, CFD

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

CM CryptoFX siūlo savo klientams šias prekybai skirtas sąskaitas:

  • Bronzinė sąskaita: Norėdami pradėti prekiauti šioje sąskaitoje, turite sumokėti minimalų pradinį 300 USD indėlį.
  • Sidabrinė sąskaita: Tikimasi, kad atliksite pirmąjį mažiausiai 1 000 USD indėlį, kad pradėtumėte prekybą tokio tipo sąskaitomis.
  • Auksinė sąskaita: Norėdami naudoti šią sąskaitą, pirmiausia turite įvesti minimalią 3000 USD sumą.

Be minimalių indėlių sumų, šis brokeris nepateikė jokios kitos informacijos apie savo prekybos sąlygas. Mes nežinome CM CryptoFX siūlomų svertų lygių ar kainų skirtumų.

CM CryptoFX – privalumai

Pabandykite kaip galėjome, mums nepavyko rasti nieko, kas galėtų būti naudinga prekiaujant „CM CryptoFX“. Todėl šią apžvalgos dalį palikome tuščią.

CM CryptoFX – trūkumai

Štai visos priežastys, dėl kurių prekybininkams būtų pražūtinga daryti verslą su šiuo brokeriu:

  • Klaidingi teiginiai apie licencijavimą JAV

„CM CryptoFX“ valdo įmonė „Algobit Ltd“ vardu, kuri, brokerio teigimu, įsikūrusi Kalifornijoje, JAV. „Algobit Ltd“ tariamai valdo šį brokerį kitos įmonės, vadinamos „Finance Group Corp“, vardu Vanuatu.

Mes patikrinome JAV NFA (National Futures Association) internetinį registrą, kad patvirtintume CM CryptoFX reguliavimo būseną. Tai, ką mes atradome, buvo tai, kad nė viena įmonė, kuri turi šį brokerį ar jį valdo, neturi licencijos veikti JAV finansų priežiūros tarnybos.

Iš esmės tai reiškia, kad šis brokeris nėra reguliuojamas JAV taip, kaip ji teigia. Gauti licenciją naudoti finansinių paslaugų platformą JAV yra nepaprastai sudėtinga užduotis.

Norėdamas gauti licenciją iš NFA, brokeris pirmiausia turi gauti RFED (mažmeninės prekybos užsienio valiuta pardavėjo) licenciją. Tada brokeris taip pat turi gauti CFTC („Futures Commission Merchant“) licenciją iš CFTC („Commodity Futures Trading Commission“). Tik įsigijęs šias licencijas brokeris gali tapti NFA nariu.

Prie šių licencijų brokeris taip pat turi turėti ne mažesnį kaip 20 milijonų JAV dolerių kapitalą bet kuriuo metu, būti atviras dažnai auditams ir laikytis visų kitų labai griežtų JAV įstatymų nustatytų taisyklių..

Tai, kad šis brokeris meluoja dėl savo reguliavimo statuso, yra pirmoji raudona vėliava, įspėjusi mus, kad CM CryptoFX negalima pasitikėti prekybininkų lėšomis.

  • Nesąžiningos sutarties nutraukimo sąlygos

CM CryptoFX turi labai keistas ir nesąžiningas pasitraukimo sąlygas. Pirma, kad prekybininkas galėtų atsiimti savo lėšas, jis turi pasiekti 1x prekybos apimties tikslą. Jei nepasieksite šio tikslo, turėsite sumokėti 20 proc. Mokestį už kiekvieną išsigryninimą.

Antra, jei atliksite tarptautinį banko pavedimą, už kiekvieną operaciją turėsite sumokėti 50 USD. Jei grąžinate kreditine ar debetine kortele, būsite apmokestinti 5% nuo pašalinimo sumos.

Trečia, jei neprekiaujate bent kartą per mėnesį, jums bus taikoma 10 JAV dolerių bauda.

Šios sąlygos yra ne tik neįprastos, bet ir nesąžiningos. Joks teisėtas brokeris niekada netaikys tokių sąlygų savo klientams.

  • Nėra demonstracinės sąskaitos

CM CryptoFX nesiūlo savo klientams demonstracinės sąskaitos, ko teisėtas brokeris nedarytų. Norint, kad prekybininkai galėtų patikrinti prekybos sąlygas ir įvertinti prekybos platformos rezultatus, reikalinga demonstracinė sąskaita.

  • Nežinoma prekybos programinė įranga

CM CryptoFX nesiūlo MT4 prekybos platformos. Vietoj to, ji teigia siūlanti kitą internetinę prekybos platformą. Tačiau kadangi šis brokeris net neturi demonstracinės sąskaitos, mes negalėjome įvertinti šios platformos kokybės.

Mes taip pat bandėme atidaryti tiesioginę sąskaitą su CM CryptoFX, tačiau registracija nepavyko. Platformos piktograma neveikia. Kai spustelėsite jį, būsite nukreipti į svetainės paskyros puslapį.

Tai leidžia įtarti, kad šis brokeris iš tikrųjų gali neturėti prekybos platformos.

  • Nėra patvirtinimo dėl indėlių ir išėmimo būdų

Šio brokerio svetainėje yra geriausių mokėjimo metodų logotipai, tačiau kadangi mes negalėjome su jais susikurti sąskaitos, mes tikrai nežinome, ar „CM CryptoFX“ iš tikrųjų siūlo tokias plačias mokėjimo galimybes.

  • Siūlyti prekybos premijas

Prekybos premijos yra uždraustos daugumoje reguliuojamų forex rinkų dėl tam tikrų priežasčių. Sukčiai juos naudoja kaip masalą, kad apgautų prekybininkus atsisakyti savo pinigų. Šios premijos atrodo labai patrauklios, todėl prekybininkai joms krenta. Kai tik jie pasinaudos šiomis premijomis, jiems bus pasakyta, kad jie negali atsiimti lėšų, kol nepasieks beveik neįmanomai didelių prekybos apimčių.

Be to, šie nesąžiningi brokeriai nustatė papildomas sąlygas, kad jie savo nuožiūra gali pakeisti sutarties sąlygas.

Iš tikrųjų prekybininkai praranda pinigus, nes jie negali susigrąžinti pinigų.

Taigi „CM CryptoFX“, siūlanti prekybos premijas, paprasčiausiai nurodo, kad jie greičiausiai yra sukčiai, norintys gauti jūsų pinigų.

Išvada 

Perskaitę mūsų apžvalgą, suprasite, kaip ir mes, kad CM CryptoFX yra sukčius ir kad jūsų pinigai nėra saugūs pas šį brokerį. Mes rekomenduotume ieškoti sąžiningo, skaidraus ir įstatymų ribose dirbančio brokerio.