ECNSwiss – saugu ar ne?

Svetainės URL: https://www.ecnswiss.com/

Įkurta: 2019 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų, arabų, olandų, ispanų, italų, rusų, švedų

Indėlių būdai: „Visa“, „MasterCard“, banko pavedimas, „WebMoney“

Minimalus indėlis: 500 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Ne

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Valiutų poros, indeksai, metalai, atsargos, indeksai, prekės

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„ECNSwiss“ teigia esanti „Forex“ brokeris, kuris naudojasi MT5 („MetaTrader 5“) prekybos platforma, kuri savo klientams siūlo 3 skirtingus sąskaitų tipus prekybai:

 • Bronza: Norint prekiauti šioje sąskaitoje, turite sumokėti minimalų 500 USD indėlį.
 • Auksas: Norėdami prekiauti šia sąskaita, turite sumokėti minimalų 10 000 USD indėlį.
 • Platina: Norint prekiauti šioje sąskaitoje, turite sumokėti minimalų 20 000 USD indėlį.

Kalbant apie prekybos sąlygas, brokeris savo klientams siūlo net 1: 500 svertą ir 1 pipo skirtumą savo „Bronze“ sąskaitai, fiksuotą „aukso“ sąskaitą ir stebėtiną 0 taškų (tačiau yra dalyvaujanti komisija) už savo Platinos sąskaitą.

„ECNSwiss“ – privalumai

Pastebėjome keletą prekybos ECNSwiss privalumų. Čia yra sąrašas:

 • Prekybos platforma

„ECNSwiss“ savo klientams siūlo prekybą MT5 platforma. Tai, mūsų manymu, yra tikrai didelis pliusas, nes tai yra viena geriausių prekybos platformų pasaulyje.

Ši programinė įranga yra naujausias „MetaQuotes“ pasiūlymas ir yra atnaujinta senesnės „MT4“ prekybos platformos versija. Tai yra dauguma populiariausių „MT4“ funkcijų – aukščiausio lygio diagramų parinktys, prekybos robotai, vadinami „Expert Advisors“ automatinei prekybai, funkcijos, kurias galima pritaikyti ir kt..

MT5 platformos pranašumą suteikiantis priedas yra tas, kad jis taip pat leidžia prekybininkams prekiauti skirtingose ​​rinkose per vieną sąskaitą.

 • Mažas užtepimas

Pagal informaciją, kurią gavome iš brokerio platformos, „ECNSwiss“ savo klientams siūlo maždaug 1 pipirą (pagrindinei sąskaitai). Tai yra patraukli kaina, nes ji veikia prekybininkų naudai. Tačiau kadangi brokeris nesiūlė demonstracinės sąskaitos, mes tikrai negalėjome patikrinti šių pretenzijų.

 • Didelis svertas

„ECNSwiss“ taip pat siūlo labai dosnų sverto lygį 1: 500. Toks svertas tinka visų tipų prekybininkams, nesvarbu, ar jie naujokai, ar ekspertai.

Tačiau šiuo metu reikia pasakyti žodį atsargiai. Aukštas finansinio sverto lygis taip pat kelia masiškai didesnę riziką, todėl daugelis griežtai reguliuojamų šalių nustato viršutinę ribą, kokio lygio finansinį svertą brokeris gali pasiūlyti savo klientams.

 • Prekybos galimybių diapazonas

„ECNSwiss“ savo klientams siūlo platų ir įvairų prekybos priemonių asortimentą. Jie apima valiutų porų, akcijų, įvairių indeksų, metalų ir skirtingų prekių CFD.

ECNSwiss – trūkumai

Turėdami tiek daug privalumų, galite susimąstyti, kokia gali būti prekybos su ECNSwiss problema. Problema ta, kad trūkumų sąrašas yra kur kas ilgesnis nei privalumų. Be to, dėl šių trūkumų rizikuojate savo pinigais.

 • Anonimas brokeris

Didžiausia raudona vėliava, kurią randame, yra tai, kad ECNSwiss yra anonimas brokeris. Išskyrus adresą Vokietijoje, nėra jokios kitos korporatyvinės informacijos apie brokerį.

Mes nežinome įmonės, kuri valdo ir valdo tarpininkavimą, pavadinimo. Atrodo, kad jos tinklalapyje nurodytas adresas iš tikrųjų nepriklauso šiam brokeriui.

Tai reiškia jums, kaip prekybininkui, kad nežinote, kuo pasitikite savo pinigais. Kai brokeris yra anonimas, jo nesaisto jokie įstatymai, ginantys jūsų interesus, taigi, jei turite realių nusiskundimų dėl tokio subjekto, nėra nė vieno, į kurį galėtumėte kreiptis pagalbos.

 • Nereglamentuota

Dėl šio brokerio anonimiškumo galime aiškiai pasakyti, kad ECNSwiss nereglamentuoja jokia finansų institucija.

 • Į juodąjį sąrašą įtraukė CNMV

Ispanijos finansų reguliavimo institucija CNMV („Comision Nacional Del Mercado De Valores“) įtraukė šį brokerį į juodąjį sąrašą kaip sukčių ir prekybos paslaugų teikimą be atitinkamų institucijų reguliavimo..

 • Nėra demonstracinės sąskaitos

„ECNSwiss“ savo klientams nesiūlo demonstracinės sąskaitos. Demonstracinė sąskaita yra svarbi, nes ji leidžia prekybininkams patiems patikrinti prekybos sąlygas, prekybos priemonių asortimentą, skirtumus ir svertus..

Demonstracinės paskyros neturėjimas paprastai yra sukčių, kurie nenori, kad būsimos savo sukčių aukos žinotų, ko tikėtis, prekės ženklas..

 • Didelis minimalaus indėlio reikalavimas

ECNSwiss reikalauja pradinio 500 USD indėlio, kuris yra dvigubai didesnis nei pramonės vidurkis. Dauguma kitų brokerių prašo užstatą nuo 100 iki 250 USD kaip pradinę investiciją.

Vienu metu įdėti tiek daug pinigų yra labai rizikinga, ypač kai brokeris jau pažymėtas kaip sukčius.

 • Prekybos platforma

Taip. Mes žinome, kad kaip pranašumą pridėjome „ECNSwiss“ MT5 prekybos platformą. Priežastis, dėl kurios mes taip pat pridėjome ją kaip trūkumą, yra ta, kad tai nėra atsisiunčiama MT5 platformos versija.

Tai reiškia, kad jūsų duomenys ir asmeninė informacija nėra tokie saugūs, kaip būtų naudojant platformą, kurią atsisiuntėte į savo įrenginį. Nors internetinė platforma yra puiki galimybė naudoti, jei brokeris yra reguliuojamas ir juo pasitikima, jis tampa pavojumi, kai jis yra sukčiaus, tokio kaip ECNSwiss, rankose..

Išvada

Atlikę deramą ECNSwiss patikrinimą, patariame visiems prekybininkams likti toli nuo šio brokerio. Visos raudonos vėliavos nurodo aiškią sukčių sąranką, taigi, jei investuosite pinigus į šį brokerį, jūsų šansai dar kartą pamatyti tuos pinigus bus nedideli..

Todėl dėl savo saugumo prašau neprekiauti su ECNSwiss.