OoraFX – Ar turėtumėte prekiauti su šiuo brokeriu?

Svetainės URL: http://oorafx.com/

Įkurta: 2008 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų

Indėlių būdai: Neaišku

Minimalus indėlis: 100 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Ne

Turto skaičius: Nežinoma (ribota)

Turto rūšys: Valiutų poros, įvairūs CFD

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„OoraFX“ turi 6 skirtingų tipų sąskaitas, kurias siūlo prekybininkams:

 • Bronza: Šios sąskaitos minimalus indėlių reikalavimas yra 100 USD, maksimalus sverto koeficientas 1: 300, 0 kauliukų skirtumas ir 10 USD už lotą.
 • Sidabras: Norint naudoti šią sąskaitą, reikia sumokėti minimalų 500 USD užstatą, kuris suteikia jums sverto iki 1: 300 ir 0 kauliukų skirtumą po 8 USD už lotą.
 • Auksas: Pradinis indėlis yra 2 000 USD, o prekybininkams siūlomas svertas 1: 200, o 0 punktų skirtumas yra 6 USD už lotą.
 • Deimantas: 5000 USD yra minimalus indėlių reikalavimas, o sverto lygis yra 1: 200. Spredas siekia 0 kauliukų, plius 4 USD už siuntą.
 • Platina: Norint prekiauti šioje sąskaitoje reikalingas minimalus 25 000 USD indėlis. Sverto koeficientas yra 1: 200, o skirtumas yra 0 kauliukų po 3 USD už partiją.
 • Islamas: Reikalingas minimalus 500 USD indėlis ir prekybininkams siūloma 1: 200 svertas. Spredas siekia 0 kauliukų ir yra 8 USD už siuntą.

OoraFX – privalumai

Prekyba šio brokerio platformoje yra tik keletas privalumų:

 • Aukštas sverto lygis

„OoraFX“ siūlo savo klientams svertus, kurie siekia net 1: 300, o tai yra gana gerai. Tai reiškia, kad prekybininkai, kurie nori investuoti į didesnę riziką, taip pat traukia šį brokerį.

Tačiau mes taip pat turime paminėti, kad žaidžiant su dideliu svertu kyla atitinkamai didelė rizika ir kad yra daugybė jurisdikcijų, kurios nustatė viršutinę sverto sumą, kurią brokeris gali suteikti savo klientams.

 • Labai mažai tepasi

Šis brokeris teigia siūlantis 0 kauliukų skirtumą. Nors tai gali būti naudinga prekybininkui, tai taip pat reiškia, kad brokeris negauna jokio pelno.

Tarpininkas, siūlantis tokio pobūdžio kainų skirtumą, kelia įtarimų, nes jokiu būdu jis neuždirbs pinigų savo veiklai.

 • Siūloma „MT5“ prekybos platforma

MT5 („MetaTrader 5“) platforma yra naujausias „MetaTrader“ programinės įrangos pasiūlymas. Jis sparčiai populiarėja, nes siūlo viską, ką daro MT4 platforma, ir dar daugiau. Jame yra MT4 turimi patarėjai ekspertai, diagramų parinktys ir rinkos rodikliai, tačiau klientai taip pat leidžia prekiauti skirtingose ​​rinkose iš vienos sąskaitos..

Taigi tai, kad „OoraFX“ siūlo savo klientams šią platformą, gali būti vertinama kaip teigiama.

OoraFX – trūkumai

Visi mūsų išvardyti privalumai yra dviašmeniai, todėl geriau jums būtų perskaityti likusią apžvalgą, kad suprastumėte, kodėl mes taip atsargiai vertiname šį brokerį.

 • Anoniminė svetainė

Mes patikrinome „OoraFX“ svetainę nuo galo iki galo. Nepaisant to, mums nepavyko rasti jokios korporatyvinės informacijos apie šį brokerį. Apie šią brokerį valdančią ar jai priklausančią įmonę nėra užsimenama. Mes neturime jokios kontaktinės informacijos, išskyrus el. Pašto adresą ir Indijos telefono numerį.

 • Nereguliuojamas

Kai mes patekome į „OoraFX“ internetinį puslapį, pasirodė pranešimas, kuriame teigiama, kad šis brokeris ruošiasi gauti FSC brokerio licenciją. Tačiau jame neminima, su kuria finansine priežiūros tarnyba jis kreipėsi.

Kadangi nieko nežinome apie šio brokerio kompaniją – ar net kur ji yra įsikūrusi – galime drąsiai teigti, kad „OoraFX“ yra visiškai nereglamentuota.

Tai reiškia, kad prekiautojai turi tai, kad jie bendrauja su brokeriu, kuris veikia ne pagal įstatymus, ir kad jie neturi pinigų su „OoraFX“.

 • Nepavyko išbandyti MT5 platformos

Kaip jau minėjome anksčiau, visi „OoraFX“ išvardyti privalumai yra dviašmeniai. Taigi, nors mes sakėme, kad šis brokeris siūlo MT5 prekybos platformą, mums nepavyko patikrinti jos pagrįstumo.

Nepavyko rasti demonstracinės sąskaitos, todėl užsiregistravome tiesioginėje. Priėję prie prietaisų skydelio pastebėjome, kad nėra prekybos terminalo. Nors buvo parodytas MT5 platformos atsisiuntimo mygtukas, jis buvo neaktyvus. Mes negalėjome spustelėti šio mygtuko, norėdami atsisiųsti ir išbandyti jų platformą.

Taigi galime tik padaryti išvadą, kad MT5 platformos pasiūlymas yra melas.

 • Nėra jokių teisinių dokumentų

„OoraFX“ taip pat neturi jokių sąlygų. Taisyklės ir sąlygos yra teisinis dokumentas, apibūdinantis vartotojo (jūsų, prekybininko) ir paslaugų teikėjo (OoraFX) santykius.

Neturėdami šio dokumento, prekybininkai nežinos, kokį sandorį jie sudaro, kokios yra mokėjimo sąlygos, kokios yra atsiėmimo sąlygos ar kokie kiti mokesčiai gali būti taikomi jų sandoriams..

Šis visiškas informacijos trūkumas įtikino mus, kad šis brokeris yra nepatikimas ir visi prekybininkai turi nuo jų nutolti.

 • Nėra informacijos apie pinigų atsiėmimą ir indėlius

Dar kartą nėra informacijos apie tai, kaip klientai gali įnešti ar atsiimti savo lėšas, ar net kokie mokesčiai bus taikomi už šias operacijas.

Viskas, ką radome, buvo vienas sakinys „OoraFX“ pagrindiniame puslapyje, kuriame buvo teigiama, kad tiek grąžinimai, tiek indėliai buvo greiti. Nėra informacijos apie mokėjimo būdus ar procesą, kurio bus laikomasi atliekant šias operacijas.

Išvada 

Pažvelgus į „OoraFX“ siūlomas prekybos sąlygas, gali kilti pagunda jose atidaryti sąskaitą. Prašau vengti šios pagundos. Šis brokeris neturi reguliavimo priežiūros, yra visiškai anonimiškas ir neturi teisiškai privalomų dokumentų. Tai reiškia, kad jei prarastumėte pinigus tvarkydami „OoraFX“, nė viena vyriausybinė agentūra negalėtų padėti jums susigrąžinti tų pinigų.

Mes rekomenduotume laikytis atokiau nuo „OoraFX“ ir rasti skaidrų ir reguliuojamą brokerį.