7 geriausios geriausios kriptovaliutų pirkimo biržos su „Fiat“ (USD, EURO)

Viena sunkiausių įsitraukimo į kriptovaliutą dalių yra „greita“ – surasti kur nusipirkti kripto mainais į fiat (normalius) pinigus. Nepaisant to, kad „Bitcoin“ ir „blockchain“ juda į pagrindinę sritį ir pritraukia net įsitvirtinusias finansų įstaigas, vis tiek varginantis sunku rasti biržą, kuri konvertuos jūsų dolerius į kriptografiją.

Čia yra septynios geriausios kriptovaliutų su „fiat“ pirkimo svetainės.

1. Monetų bazė

„Coinbase“ yra viena žinomiausių pasaulyje „fiat-to-crypto“ platformų. Įsikūręs San Franciske, jis taip pat yra vienas iš labiausiai reguliuojamų.

„Fiat“ galite pervesti į „Coinbase“ iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, todėl tai yra plačiausiai reguliuojama svetainė. Tai taip pat yra viena iš nedaugelio galimybių žmonėms, gyvenantiems Niujorke, kur „Bitlicense“ taisyklės privertė daugumą kripto bendrovių atsisakyti.

Pirkti „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ar „Bitcoin Cash“ yra taip paprasta, kaip atidaryti „Coinbase“ sąskaitą, susieti ją su banko sąskaita ir nuspręsti, kurią kriptovaliutą pirkti. Pervedimo greitis priklauso nuo jūsų banko: nors dauguma jų yra beveik akimirksniu, kai kurių nustatymas ir pasiekimas gali užtrukti kelias dienas.

(ekrano kopija iš chaseohlson.com)

Ši svetainė taip pat leidžia jums įsigyti debeto kortelėmis, nors šiuo metu ne kreditinėmis kortelėmis. Debeto kortelė įsigyjama nedelsiant, tačiau daugeliu atvejų reikia patvirtinti asmens dokumentą su nuotrauka.

Pagrindiniai investuotojai (dešimtimis tūkstančių dolerių) taip pat gali pervesti lėšas į biržą ir iš jos, jei visa sąskaitos informacija sutampa, pinigus pervedėte iš JAV banko ir jūs FedWire savo lėšas (nenaudokite ACH).

Didžiausias „Coinbase“ trūkumas yra jos mokesčiai: perkant kriptovaliutą su „fiat“, taikomas 1,49% mokestis, jei naudojate prijungtą banko sąskaitą, arba 3,99% mokestis už debeto kortelių operacijas..

2. „LocalBitcoins“

Dar labiau nutolus nuo vyriausybės reguliavimo, „LocalBitcoins“, įsikūrusi Suomijoje, siūlo „peer-to-peer“, asmeninių ar internetinių „fiat-to-crypto“ sąrašus. Vietoj centralizuoto mainų, svetainė siūlo klasifikuoto stiliaus pirkimo ir pardavimo sąrašus daugybei kriptovaliutų..

Iš pradžių ši svetainė buvo sukurta siekiant palengvinti realaus gyvenimo susitikimus tarp privatumo nesilaikančių šifravimo gerbėjų, suteikiant jiems galimybę prekiauti asmeniškai. Laikui bėgant, jis buvo išplėstas įtraukiant internetinės bankininkystės galimybes, deponavimą vietoje ir atsiliepimus apie reputaciją.

5 būdai anonimiškai įsigyti Bitcoin ir Ethereum be asmens tapatybės dokumento

Užuot deponavę „fiat“ lėšas kriptovaliutoms pirkti, jūs rasite pardavėją ir pasirūpinsite mokėti jiems vienu iš daugybės būdų. Galite pervesti lėšas iš savo banko, įnešti grynuosius pinigus į pardavėjo banką, naudotis „PayPal“ ar „Western Union“, sumokėti dovanų kuponais, atsiųsti „Moneygram“ ar net siųsti grynuosius pinigus paštu.

Svetainėje nėra imami jokie sandorių mokesčiai, tačiau už Bitcoin pašalinimus imama apie 0,50 USD.

„Localbitcoins“ grynųjų pinigų indėlis - USD, GBP

Akivaizdus „LocalBitcoins“ trūkumas yra visiškas reguliavimo trūkumas. Jūs esate visiškai atsakingas už apskaitos tvarkymą, ataskaitų apie pirkimus ir pardavimą vykdymą ir nacionalinių bei valstybinių taisyklių laikymąsi.

3. „Coinbase pro“ (anksčiau – GDAX)

GDAX yra „Coinbase“ prekybos birža. „Fiat-to-crypto“ ir „crypto-trading“ platformos laikomos atskirai, nors galite iš karto perkelti turtą iš „Coinbase“ piniginės į GDAX.

„GDAX“ taip pat leidžia pervesti „fiat“ tiesiogiai iš banko arba pavedimu.

„Gdax“ banko pavedimas

Ir čia yra naudinga gudrybė. Skirtingai nuo „Coinbase“, GDAX ima fiksuotą 10 USD mokestį už pavedimus ir nulinius mokesčius už ACH indėlius. Priklausomai nuo to, kiek pinigų pervedate, galite įnešti savo lėšas į GDAX daug pigiau.

Be to, „gamintojo“ rinkos mokesčiai už GDAX yra lygūs nuliui. Gamintojai yra žmonės, kurie pateikia ribotus pavedimus biržoje; imantys yra tie, kurie perka ar parduoda atsakydami. Taigi, jei jūs deponuosite savo „Fiat“ lėšas, pateikite limitinį pavedimą (ne rinkos kainos pavedimą), kad nusipirktumėte kriptovaliutą už nustatytą kainą, jūs esate gamintojas.

Kai tik kas nors sutiks su jūsų kaina, gausite savo kriptografiją ir nemokėsite jokio operacijos mokesčio. Kriptografiniam turtui taip pat netaikomi mokesčiai, todėl galite šiek tiek atsargiai ir atidžiai sutaupyti didelę sumą!

4. „Bitstamp“

Antroje vietoje po „Coinbase“ yra populiarumas „Bitstamp“, įsikūręs Liuksemburge. „Bitstamp“ startavo 2011 m. Kaip dabar nebeveikiančio „MtGox“ konkurentas, todėl turi ilgą patikimumo istoriją.

Taip pat visiškai reguliuojamas „Bitstamp“ užsiima verslu visose 28 ES valstybėse narėse ir daugumoje kitų pasaulio šalių. JAV vartotojai yra laukiami, jei patvirtinsite savo tapatybę su asmens tapatybės dokumentu su nuotrauka ir gyvenamosios vietos įrodymu (pavyzdžiui, sąskaita už komunalines paslaugas). „Bitstamp“ atitinka Užsienio sąskaitų mokesčių atitikties įstatymą (FATCA), pranešdamas apie kriptografinio turto apmokestinimą IRS.

Binance - populiariausia kripto birža

„Bitstamp“ siūlo „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ir „Ripple“, kuriuos visus galima nusipirkti arba JAV doleriais, arba eurais. Galite įsigyti pervesdami lėšas iš banko (pavedimu ar SEPA pavedimu) arba naudodamiesi registruota debeto kortele. „Bitstamp“ taip pat bendradarbiauja su „AstroPay“ ir siūlo indėlius iš šalių, kurios kitaip negali dalyvauti.

„Bitstamp“ vis dar priima atsiskaitymus kreditine kortele, nors pirmiausia turėtumėte pasitarti su savo teikėju: kai kurie prideda papildomų mokesčių už, jų manymu, rizikingus pirkimus šifravimo priemonėmis.

„Bitstamp“ tarptautinis pavedimas

„Bitstamp“ mokesčiai už banko indėlius yra švelnesni – už tarptautinius (JAV) pavedimus mokama tik 0,05 proc. Tačiau jie jums taikys 5% mokestį už kreditinių kortelių pirkimą.

Skirtingai nuo „Coinbase“, „Bitstamp“ taip pat atsiims jūsų debeto kortelę, nors mokesčių grafikas yra sudėtingas.

5. Krakenas

„Kraken“ yra mažiau populiarus nei „Coinbase“ ir „Bitstamp“, tačiau kriptografinėje erdvėje jis turi didžiulį autoritetą. Ši svetainė pateikia „Bloomberg“ „Bitcoin“ kainų duomenis, yra Skaitmeninio turto perdavimo tarnybos (DATA) įkūrimo komiteto narė ir dalyvauja daugelyje monetų apžvalgų, saugumo vertinimų ir kriptografinių partnerysčių su bankais, mokėjimo paslaugų teikėjais ir pramonės atstovais. lyderiai.

„Kraken“ siūlo Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Dash, Gnosis, Iconomi, Melon, Monero, Augur, Ripple, Zcash ir Stellar. Birža veikia visame pasaulyje ir priima indėlius JAV doleriais, Kanados doleriais, eurais ir Japonijos jena.

JAV vartotojai gali deponuoti tik banko pavedimu, už fiksuotą 5 USD mokestį už indėlį. Turite patvirtinti savo sąskaitą, kad suaktyvintumėte „fiat“ indėlius: norint įnešti iki 2 000 USD, jums reikalinga bent „3 pakopos“ sąskaita, reikalaujanti savo vardo, gimimo datos, šalies, adreso patvirtinimo ir telefono numerio..

Norint padidinti šią ribą iki 25 000 USD, reikalinga papildoma valstybės išduota asmens tapatybės kortelė, patvirtintas gyvenamosios vietos įrodymas, socialinio draudimo numeris ir asmenukė, turinti asmens tapatybę, kurią naudojote patvirtinimui..

„Kraken“ yra viena saugiausių biržų pasaulyje: ji niekada nebuvo įsilaužta, nepaisant to, kad didžiąją dalį 2017 m. Praleido beveik nuolat puolant išplatintų paslaugų atsisakymo (DDoS) išpuolius.

6. Dvyniai

Dvyniai yra naujas vaikas. Pradėta 2015 m., Kad būtų lengviau ir saugiau pirkti (ir saugoti) „Bitcoin“, tai yra Niujorko patikėjimo bendrovė, kurią reguliuoja Niujorko valstijos finansinių paslaugų departamentas (NYSDFS). Tai greitai įgijo autoritetą ir buvo viena iš nedaugelio biržų, kuriomis pasitiki „BlockTower Capital“ rizikos draudimo fondas.

Dvyniai užsiima Bitcoin ir Ethereum. Birža veikia vis daugiau šalių, jas riboja tik tapatybės patvirtinimo reikalavimai. Svetainė yra viena griežčiausių reguliavimo sričių: jūs net negalite užsiregistruoti neužbaigę jų identifikavimo patvirtinimo proceso.

Galite įnešti JAV dolerius banko pavedimu arba pavedimu. Skirtingai nuo daugumos kitų mainų, „Dvyniai“ siūlo kelių vartotojų sąskaitas, kelias banko sąskaitas ir momentinius ACH indėlius. Svetainėje nėra jokių mokesčių už gaunamus fiat.

Dvynių indėlis USD (banko pavedimas)

Nepaisant ribotų galimybių, „Gemini“ siūlo į klientą orientuotas funkcijas, kurių dauguma kitų mainų iki šiol nepaisė.

7. Bitfinex

„Bitfinex“ yra viena pažangiausių (ir gražiausių) kriptografinių mainų pasaulyje, tačiau tikriausiai atpažinsite pavadinimą iš visos neigiamos spaudos. Bendrovė susidūrė su daugybe reguliavimo problemų JAV ir visame pasaulyje dėl savo monetos „Tether“ ir dėl savo tvirto pasipriešinimo reguliavimui, kuris kenkia vartotojų privatumui..

„Bitfinex“ siūlo vis daugiau kriptografinio turto, įskaitant „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ (ir „Classic“), „Ripple“, „Bitcoin Cash“, „Bitcoin Gold“, „Monero“, „Zcash“, „OmiseGo“ ir daugybę kitų, įskaitant ERC-20 žetonus ETH blokų grandinėje. Biržoje priimami fiat indėliai JAV doleriais, eurais, svarais sterlingais ir japonų jenomis.

JAV vartotojai gali pervesti lėšas tik banko pavedimu. Naujiems vartotojams „Bitfinex“ turi mažiausiai 1000 USD akcijų paketą: prieš pradėdami prekiauti, turite turėti 1 000 USD likvidumo („fiat“ arba „crypto“), nors gerai, kai esate aktyvus, kai esate aktyvus.

Nors galite prekiauti anonimiškai, turite patvirtinti savo sąskaitą, kad suaktyvintumėte „fiat“ pervedimus. „Bitfinex“ reikalingas jūsų vardas, telefono numeris, dvi vyriausybės asmens tapatybės dokumento su nuotraukomis formos, banko išrašas ir adreso įrodymas.

Svetainė ima 0,1% mokestį (mažiausiai 20 USD) už visus fiat indėlius.„Bitfinex“ indėlių puslapis (banko pavedimas - EUR, USD, Jena, GBP)

Nepaisant neigiamos spaudos, „Bitfinex“ ir toliau išlieka patikimas ir atsakingas. Tai puikus pasirinkimas vartotojams, kuriems nepatinka didėjantis vyriausybės reguliavimas šifravimo mainams.

Paskutiniai žodžiai

Kuris jums yra geriausias? Tai priklauso nuo to, ko norite. „Fiat-to-crypto“ konversija suteikia jums teisę į kripto erdvėje nuolat kintantį reguliavimą (ir įstatymus). Jei norite žaisti saugiai ir laikytis taisyklių, rinkitės reguliuojamą biržą su mažiausiomis jūsų situacijai mokesčiais; jei jums labiau rūpi privatumas ir laisvė, „LocalBitcoins“ gali būti geriausias jūsų pasirinkimas.