Ontologijos tinklo (ONT) apžvalga: pasitikėjimo fondas

„Ontology Network“ yra naujos kartos viešosios grandinės infrastruktūra, taip pat paskirstyto pasitikėjimo bendradarbiavimo projektas. Jis kuria „peer-to-peer“ (P2P) patikimumo tinklo, kuris yra grandinės, kelių sistemų, įvairių pramonės šakų, kelių programų ir kelių įrenginių, infrastruktūrą. Viešosios platformos idėja yra pašalinti kliūtis tarp „blockchain“ ir verslo sektoriaus. Ontologija dirba kartu su NEO.

Atnaujinimas: Ontologija pristatė savo pagrindinį tinklą, kuris sutampa su jo žymėjimo apsikeitimo žemėlapių sudarymo ir perkėlimo metodais.

Straipsnio santrauka

 • Idėja ir komanda už ONT
 • ONT partnerystė
 • ONT kainų istorija
 • ONT technologija
 • ONT tinklas
 • „Ontology Mainnet“ paleidimas
 • Kaip įsigyti ONT
 • Kaip laikyti ONT
 • Gairės ir ateities atnaujinimai

Ontologijos tinklo svetainė

Idėja ir komanda už ONT

Norėdami suprasti ontologijos idėją, pirmiausia turime šiek tiek suprasti apie kriptovaliutą, vadinamą NEO. Ontologiją pradėjo NEO, Kinijos kompanijos „Onchain“, kurios pagrindinis tikslas yra skaitmeninio turto perdavimo, išmaniųjų sutarčių ir skaitmeninio patikrinimo naujovės, kūrėjai..

„Onchain“ 2017 m. Sukūrė ontologiją, siekdama leisti įmonėms įgyvendinti pasitikėjimo mechanizmus ir pritaikyti juos savo individualiems verslo poreikiams. Trumpai tariant, Ontologija buvo sukurta siekiant panaikinti atotrūkį tarp privačių ir viešųjų blokų. Ši technologija sukurta siekiant pašalinti bet kokią mokymosi kreivę, kuri anksčiau buvo reikalinga įmonėms integruoti „blockchain“ į savo infrastruktūrą.

Ontologija yra NEO įsteigto „Open BlockChain Foundation“ fondo dalis. Fondas bendradarbiauja su universitetais ir mokslinių tyrimų grupėmis, kad plėtotų „blockchain“ technologijas visame pasaulyje.

Ontologijos tinklo komanda

Da Hongfei yra Ontology generalinis direktorius ir vienas iš NEO įkūrėjų. Jis greitai nustatė tikslą bendradarbiauti su Guiyango vyriausybe Kinijoje, kad padėtų viešosioms paslaugoms pritraukti „blockchain“ ir skaitmeninį identifikavimą..

Jun Li yra Ontologijos įkūrėjas, taip pat vyriausias Onchain architektas. Ankstesnė jo patirtis – darbas Kinijos ateities finansų biržoje. „Mes sukūrėme tvirtą pasitikėjimo bendradarbiavimui skirtingą infrastruktūrą pagal įvairius scenarijus, kurie sudaro ontologijos pasitikėjimo ekosistemą, ir tikimės, kad pasaulinis poveikis prasidės JAV“, – sakė jis „Business Insider“..

ONT partnerystė

Be didelių Kinijos rizikos kapitalo įmonių, įskaitant „Sequoia China“, „Danhua Capital“, „Matrix Partners China“ ir „ZhenFund“, paramos, Ontologija gavo paramą visoje Azijoje. Bendrovė paskelbė „Co-Builder“ planą su Singapūre įsikūrusia privataus kapitalo įmone „Tembusu Partners“, ankstyvojo etapo rizikos kapitalo įmone „Accomplice“, Pietų Korėjos kriptofondu „Hashed“ ir „Onchain“..

Ontologijos tinklo partnerystės

Ji taip pat užmezgė strateginę partnerystę su „Microsoft China“, „Alibaba“, „Hyperledger“ (kurias organizuoja „The Linux Foundation“, tai atviro kodo bendradarbiavimo pastangos skatinti pramonės šakų „blockchain“ technologijas), taip pat gavo investicijų iš vienos didžiausių Kinijos įmonių „Fosun Group“. investuotojams.

ONT kainų istorija

Ontologija neturėjo viešo pardavimo ar ICO, tačiau palankiai vertino daugiafazį simbolinį atlygio planą. Ji taip pat nusprendė įgyvendinti dvigubą ekonomiką su ONG (ontologinėmis dujomis) – NEO dujų ir ONT ekvivalentu. 2018 m. Kovo mėn. Bendrovė NEO turėtojams išleido 20 milijonų ONT.

Moneta viršijo milijardo dolerių rinkos viršutinę ribą 2018 m. Balandžio mėn., Po to, kai tik 5 savaitės buvo rinkoje, ir pagal 23 „Coinmarketcap“ informaciją 23-ios pateko tarp 25 geriausių monetų. Komanda nori, kad iki 2019 m. Rinkos riba būtų 10 mlrd. USD.

Pirminė valiutos paleidimo simbolinė kaina buvo 0,2 USD, o balandžio viduryje ji siekė 4,69 USD. Ar šis augimas tęsis, ar ne, dar laukia.

ONT monetų kainų istorija

ONT technologija

„Pasitikėjimas yra pagrindinis žmogaus organizavimo ir socialinio bendradarbiavimo komponentas. Pasitikėjimas tapo pagrindiniu socialinės ir ekonominės partnerystės reikalavimu, kurį per visą istoriją sukūrė technologijos, įstatymai ir bendruomenė “. – Ontologijos įvadinė baltoji knyga

Kartu su savo vaidmeniu kriptovaliuta, „blockchain“ taip pat sustiprina naują vaidmenį – „pasitikėjimo ekonomikos“ lyderiu. Patikima ekonomika remiasi sandorio šalies reputacija ir skaitmenine tapatybe, visa tai saugoma „blockchain“.

Ontologija sukurta kaip pasitikėjimo ekosistemos pamatinė infrastruktūra. Jis palaiko decentralizuotas technologijas ir duomenų sistemas, tuo pačiu metu sujungdamas skirtingus tinklus, kad kiekvienas galėtų sutelkti dėmesį į savo verslo operacijas.

Idėja yra ta, kad yra trys esminiai pasitikėjimo ramsčiai; pasitikėjimas per technologijas, pasitikėjimas per teisines sistemas ir pasitikėjimas per bendruomenę. Dabartinėje sistemoje egzistuoja daugybė pasitikėjimo klausimų, įskaitant melagingos informacijos nustatymą ir tikslų tapatybės patikrinimą. Siekdamas pasiūlyti tokio tipo pasitikėjimo iššūkius, Ontologijos tinklas sujungia paskirstytą tapatybės patikrinimą, keitimąsi duomenimis, bendradarbiavimą su duomenimis, procedūrų protokolus, bendruomenes, atestaciją ir įvairius pramonės šakos modulius..

Ontologijos technologija

Ontologijos technologija skirta visiškai pritaikyti, kad atitiktų skirtingų pramonės šakų poreikius. Tai yra viešoji „blockchain“, kuri gali būti sukurta siekiant patenkinti specifinius pramonės poreikius.

Tai daro remdama skirtingus modulius įmonėms. Šie modeliai gali būti naudojami įvairiems verslo scenarijams, įskaitant skaitmeninės tapatybės sistemą ir keitimąsi duomenimis. Tai panašu į „plug and play“ svetainės ar programinės įrangos modulį.

Keletas skirtingų modulių ir protokolų yra:

 • ONT ID („Ontology Distributed Identity Framework“) – decentralizuotas tapatybės protokolas, palaikantis paskirstytą ir daugiakomponentį žmonių ir organizacijų patvirtinimą, identifikavimą ir sertifikavimą. Siūloma kriptografija pagrįsta skaitmeninė tapatybė, tapatybės ir duomenų turtas, kurį galima visiškai kontroliuoti.
 • ONT duomenys – modulis, palaikantis bendradarbiavimą duomenų srityje ir keitimąsi duomenų išteklių valdymu, sumanias sutarčių operacijas ir leidžiantis pritaikyti duomenų prekybos rinkas, užtikrinančias duomenis ir finansinį saugumą
 • ONT rezultatai – šie balai teikia paramą įvairioms įmonėms, nustatant skirtingą kredito vertinimo logiką pagal paskirstytus patikimus duomenis

Ontologija ir toliau teiks modulius įvairiems paskirstytų scenarijų tipams, atsižvelgiant į jų specifinius reikalavimus.

ONT tinklas

Ontologijos tinklą sudaro trys skirtingi sluoksniai:

 • Paskirstytos knygos, įskaitant šias pagrindines savybes:
 • Consensus – sutarimo variklis, panašus į NEO
 • Architektūra – algoritmai ir knygos yra „plug and play“, prireikus juos galima naudoti atskirai
 • Atestavimas – knyga registruoja duomenis ir sąveiką su duomenimis
 • P2P tinklo protokolas (t. Y. „Distributed Trust Framework“) – šis sluoksnis turi tapatybės, kelių šaltinių autentifikavimo, vartotojo įgaliojimo ir paskirstyto duomenų mainų protokolus.
 • „Application Framework“ – šį sluoksnį sudaro moduliai (API ir SDK), kurie gali kurti decentralizuotas programas neturėdami patirties paskirstytojoje knygoje. Keletas taikymo pavyzdžių būtų: skaitmeninės autorių teisės, vartotojo autorizacijos valdiklis ir pretenzijų valdymas.

Ontologijos tinklo sistema ir protokolai

„Ontology Mainnet“ paleidimas

Ontologija oficialiai pristatė savo maitinimo tinklą nuo birželio 30 d. Infrastruktūra suteikia naujų didelio našumo viešųjų blokų grandinių, turinčių visas paskirstytas knygas ir palaikančių išmaniąsias sutarčių sistemas, tuo pačiu metu įtraukiant viešosios grandinės pritaikymą ir grandinių tinklo bendradarbiavimą. „Ontology 1.0“ apima decentralizuotą tapatybės patvirtinimo protokolą, paskirstytą duomenų valdymo protokolą ir kredito balo protokolą.

Naujos jo funkcijos taip pat apima:

 • Išmaniųjų sutarčių įrankis „SmartX“ – vieno langelio integruota kūrimo aplinka (IDE), kuri gali sudaryti, įdiegti ir naudoti pažangias sutartis su daugeliu išmaniųjų sutarčių šablonų. Protingi sutarčių vartotojai gali tai naudoti kaip nuorodą arba pritaikyti savo sutarčių šablonus.
 • „Triones Consensus Group“ – viešosios grandinės valdymo modelis, skatinantis atvirojo kodo bendradarbiavimo paskirstytą pasitikėjimo ekosistemą.
 • VBFT algoritmas – naujas sutarimo algoritmas, integruojantis „Stake Proof“ („PoS“), patikrinamą atsitiktinę funkciją (VRF) ir bizantinę trikčių toleranciją (BFT). Kartu su ontologijos valdymo modeliu jis gali pagerinti viešųjų tinklų tinklų veikimą ir naudojimą.

„Ontology“ maitinimo tinklas sutaps su jo žetonų paleidimu. Žetono paleidimas vyks naudojant įvairius metodus, įskaitant:

 • Vienkartinis kartografavimas – tai daroma atsisiųsdami Ontology ONTO piniginę ir registruodamiesi. Norėdami gauti daugiau informacijos, vadovaukitės nuorodas „Mainnet ONTO“ žetonų keitimo vadove.
 • Kitas piniginės atvaizdavimas – O3 ir SEA piniginės taip pat palaiko ONTO atvaizdavimą. Sužinokite daugiau apie oficialius jų pranešimus.
 • „Exchange“ automatinis kartografavimas – „Binance“, „Huobi Pro“, „Upbit“, „KuCoin“, „OKEx“, „CoinEgg“ ir „Gate.io“ palaiko mainų atvaizdavimą. Vykdykite jų oficialias instrukcijas savo svetainėje, kad sužinotumėte, kaip atlikti kiekvienos biržos žemėlapį.
 • Didžiosios knygos žemėlapis Didžiosios knygos vartotojai gali užbaigti susiejimą per mainus, nes knyga nepalaiko privataus rakto ištraukimo.

Kaip įsigyti ONT

Ankstyvą ontologijos pirkimą buvo galima įsigyti iš tų, kurie turėjo NEO. Kiekvienos NEO norma buvo 0,2 ONT.

Nuo kovo mėnesio ontologiją galima įsigyti „Binance“. Birža šventė sąrašą įtraukdama Ontologiją į 5050 populiariausių vartotojų. Šiuo metu „Binance“ turi didžiausią ONT prekybos apimtį ir leidžia keistis ONT su „Bitcoin“.

Kaip įsigyti ONT

Užsiregistravę „Binance“ galite įsigyti ONT arba su „limitiniu“ užsakymu, kur rankiniu būdu nustatote kainą, už kurią norite įsigyti ONT, arba „rinkos“ pirkimą, kur perkate ONT už geriausią prieinamą kainą. Kitas variantas yra „stop-limit“, tai yra nurodymas pirkti ar parduoti monetą, kai kaina pasiekia nurodytą kainą.

Perskaitykite mūsų vadovą, kaip naudotis „Binance Exchange“

ONT taip pat galima įsigyti šiose biržose:

Kaip laikyti ONT

Ontologija gali būti saugoma bet kurioje piniginėje, palaikančioje NEO monetas, pavyzdžiui, „Neon“ piniginėje. Įsitikinkite, kad piniginė palaiko ONT ekraną – ne visi jie buvo po oro lašo.

Be to, ONT galite laikyti aparatinėse piniginėse, tokiose kaip „Ledger Nano S“ ir „Trezor“.

Gairės ir ateities atnaujinimai

Ontologija turi agresyvų ateinančių trejų metų planą, kuris apima geresnį pagrindinės grandinės funkcionalumą ir našumą, pasitikėjimo ekosistemą ir užtikrinimą, kad skirtingos „blockchain“ architektūros yra suderinamos su ekosistema, kad būtų sudarytos sąlygos kelių grandinių verslo sąveikumui..

Ontologijos tinklo gairės

Ateities planai, kurie gali turėti įtakos kainodarai, apima Kinijos vyriausybės partnerystę. Ontologija gali būti raktas norint gauti NEO ir Ethereum pripažinimą vyriausybės sektoriuje. Jei taip, jo reikšmė kriptovaliutų sferoje taps vis reikšmingesnė.

bac 2fa 38a 942 4ba ad6 b44