8 geriausios „Ethereum“ pamokos pradedantiesiems

Kas yra Ethereum? Kaip galite naudoti „Ethereum“ savo kasdieniame gyvenime? Kaip naudoti decentralizuotą „Ethereum“ programą (DApp)? Tai gali būti naujokų klausimų tipai.

Užuot bandę pasakyti, kas yra „Ethereum“, mes leisime kitiems žmonėms dirbti sunkų darbą! Čia yra aštuonios geriausios „Ethereum“ pamokos pradedantiesiems.

1. Kriptovaliuta: pilnas Bitcoin, Ethereum, Altcoins

udemy ethereum pamoka

„Udemy“ kursai „Kriptovaliuta: pilnas Bitcoin, Ethereum, Altcoins“ skirtas visiškai naujokams. Manoma, kad beveik nežinote apie kriptografinį pasaulį ir jo veikimą.

Tai ne tik „Ethereum“ pamoka; ji taip pat paaiškina skirtumus tarp Ethereum ir Bitcoin, taip pat daugybės altkoinų. Neturėdami elementarių žinių apie kitus svarbius žetonus, jūs stengsitės suprasti „Ethereum“ vietą platesniame kriptografijos sektoriuje. Aštuonių valandų trukmės vaizdo kurse yra 74 atskiros paskaitos.

Kadangi kursas yra „Udemy“, turėsite sumokėti mokestį, kad galėtumėte į jį patekti. Visa kaina yra 200 USD, tačiau dažnai galite rasti net 95 proc. Nuolaidas.

2. „Ethereum“ mokymo programa

tutorialspoint ethereum pamoka

„Ethereum“ mokymo programa skirta patyrusiems šifravimo programų kūrėjams pateikti išsamią „Ethereum“ išmaniųjų sutarčių apžvalgą.

Kadangi kursai pirmiausia skirti programuotojams, daroma prielaida, kad turite žiniatinklio kūrimo žinių, „JavaScript“, „Ajax-Requests“, „AngularJS“, „Gulp / Grunt“ ir „Node Package Manager“. Kai baigsite kursą, turėtumėte turėti vidutinį supratimo lygį.

Kursuose rasite 18 skyrių. Jame aprašoma, kaip sukurti „Ethereum“ sutartis, kaip jas diegti, kaip pridėti vartotojus prie „Ethereum“ sutarčių, kaip naudotis „MyEtherWallet“ (MEW) ir daug daugiau. Yra daugybė ekrano kopijų, kurios padės jums atlikti įvairius procesus.

3. Universitetas: Kaip sukurti Ethereum

„DApp University“ yra populiarus „YouTube“ kanalas visiems, norintiems sužinoti, kaip kurti decentralizuotas programas „Ethereum“ blokų grandinėje.

Tiesą sakant, mes rekomenduotume pažvelgti į visus jų vaizdo įrašus, tačiau pradedantiesiems išsiskiriantis yra „Kaip sukurti„ Ethereum DApp “(decentralizuotą programų kūrimo pamoką)“. Tai pusantros valandos ilgio, todėl tai nėra greitas laikrodis. Bet tai apima visus esminius dalykus, kuriuos turite žinoti, jei norite, kad „DApp“ būtų gyvas.

Vėlgi, vaizdo įraše daroma prielaida, kad turite tam tikrų žinių apie kodavimą. Jei to nepadarėte, patikrinkite geriausios programavimo pamokos mūsų sesers svetainėje „MakeUseOf“.

4. Kas yra Ethereum (ETH)? Kripto monetų tyrimas

Jei dar nesinaudojote kriptografija, galbūt nesuprantate, kas tiksliai yra „Ethereum“. Aišku, tai kriptovaliuta, bet kas dar? Kokia yra „Ethereum“ kainų istorija? Kaip veikia „Ethereum“? Kas yra Ethereum baltraštyje?

Tai yra klausimai, į kuriuos atsakėme „Ethereum“ monetų tyrime „Dekoduoti blokai“. Tai nėra ilgas skaitymas, tačiau tai suteiks jums pagrindo Vitaliko Buterino kūryboje.

5. Kas yra Ethereum? Pasaulio decentralizavimo platforma

Kas yra „Ethereum“ pamoka

„Kas yra„ Ethereum “? Pasaulio decentralizavimo platforma “- tai„ Edureka “kursai. Tai suteikia pagrindinę apžvalgą apie tai, kas yra „Ethereum“, kaip veikia „Ethereum“ ir kodėl jo plėtra turi tiek ilgalaikio potencialo.

Pamoka yra padalinta į aštuonias dalis. Jie apima pradinio lygio informaciją, kurią turi žinoti „Ethereum“ pradedantieji, įskaitant išmaniąsias sutartis, DApps, decentralizuotas autonomines organizacijas (DAO), keletą įdomiausių projektų, šiuo metu naudojančių „Ethereum“, ir tai, kam „Ethereum“ bus naudojama ateityje.

Teksto kursą galima nemokamai atsisiųsti ir perskaityti.

6. „Ethereum“ pamoka – gilesnis žvilgsnis į „Ethereum“

Ethereum pamoka --- Gilesnis žvilgsnis į Ethereum

„Ethereum“ pamoka – gilesnis žvilgsnis į „Ethereum“ yra dar vienas nemokamas „Edureka“ kursas. Kursą parengė vienas iš bendrovės tyrimų analitikų, kuris yra „Ethereum“, kibernetinio saugumo ir kriptografijos ekspertas. Tai remiasi kai kuriomis temomis, pristatytomis ankstesniame „Kas yra Ethereum“ kurse.

Penki pagrindiniai „Ethereum“ mokymo programos akcentai yra šie:

  • „Ethereum“ sąskaitos
  • „Ethereum“ virtuali mašina
  • „Ethereum“ tinklas
  • Eteris ir dujos
  • Ethereum kasyba

7. Ethereum.wiki

ethereum wiki turinys

Ethereum.wiki yra nemokama internetinė wiki, kurią tvarko Ethereum ekspertai. Ją oficialiai patvirtina Vitalikas Buterinas ir jo komanda.

Ši svetainė apima visą „Ethereum“ mokymo programų spektrą. Rasite viską, pradedant pagrindiniu turiniu, kurio reikia naujokams, ir baigiant naujausių pažangiausių „Ethereum“ kūrimo instrukcijų vadovais..

Jei esate „Ethereum“ pradedantysis, rekomenduojame peržiūrėti išsamų žodyną, „Ethereum“ įvado skyrių, DUK ir skyrių „Naudojimas: DAO ir DApps“. Jie yra geriausios vietos pradėti.

8. Kas naujo „Eth2“

Kas naujo „Eth2“ ​​naujienlaiškyje

Kas naujo „Eth2“ ​​yra oficialus „Ethereum“ naujienlaiškis. Jame pateikiamos naujausios naujienos ir naujienos „Ethereum“ pasaulyje ir pateikiama dešimtys nuorodų į išorines „Ethereum“ mokymo programas ir mokymosi šaltinius..

Naujienlaiškis prasidėjo 2018 m. Spalio mėn. Jis leidžiamas vidutiniškai kas dvi ar tris savaites, tačiau kartais būna ilgesnių pertraukų ir dažnesnių atnaujinimų.

Visus ankstesnius leidimus galite rasti svetainės šoninėje juostoje, taigi, jei esate „Ethereum“ pradedantysis, rekomenduotume pradėti nuo pirmojo leidimo ir juos visus nagrinėti nuosekliai.

Kuris yra geriausias „Ethereum“ mokymas?

Sunku galutinai pasirinkti „geriausią“ „Ethereum“ mokymo programą. Daug kas priklauso nuo to, ko norite išmokti, taip pat nuo turinio tipo, kurį jums lengviau įsisavinti.

Tačiau vienas dalykas yra tikras. Jei naudosite visus aštuonis išteklius, kuriuos aptarėme šiame kūrinyje, baigę nebebūsite pradedantieji!

Jei norite sužinoti daugiau apie „Ethereum“, būtinai perskaitykite kitus mūsų straipsnius apie geriausius „Ethereum“ veikiančius DApps ir skirtumus tarp „Bitcoin“ ir „Ethereum“..