8 „Bitcoin“ šakutės, apie kurias tikriausiai niekada negirdėjote

Visi, kurie domisi kriptografija, žinos pagrindines „Bitcoin“ šakutes. Bet ar žinojote, kad Bitcoin buvo išsišakojęs daugiau nei 100 kartų?

Iš šakių maždaug 75 proc. Vis dar veikia. Kai kurie iš jų yra kvaili, kai kurie iš jų yra nereikalingi, kai kurie iš jų yra juokingi – ir keli iš jų yra naudingi!

Čia yra keletas „Bitcoin“ šakių, apie kurias tikriausiai niekada negirdėjote.

1. „Bitcoin Pizza“ ($ BPA)

Nepaisant menko pavadinimo, „Bitcoin Pizza“ turėjo rimtą tikslą – ji norėjo sumaišyti DAG (nukreipto aciklinio grafo) technologiją su „Bitcoin“, taip sukurdama „susmulkintą Bitcoin“.

Tačiau „DAG blockchain“ blokų nėra, todėl šakutė buvo tik pirmas žingsnis. Kūrėjai planavo integruoti būdą keistis žetonais DAG palaikomoje blokų grandinėje.

Atrodo, kad projektas yra miręs. Nuo 2018 m. Sausio mėn. „Pizza“ komanda nebeturėjo „Twitter“ pranešimų.

2. Bitcoin rodis ($ XRC)

Bitcoin yra įstrigęs nuolatiniame virvės traukime tarp tų, kurie nori, kad tai būtų mokėjimo sprendimas, ir tų, kurie nori, kad tai būtų vertės saugykla.

„Bitcoin Rhodium“ tikslas yra sukurti retą žetoną, kuris galėtų veikti kaip vertės kaupiklis investuotojams, turintiems ilgą laiką. Bendras „Bitcoin Rhodium“ kiekis yra 2,1 mln.

„XRC“ šiuo metu prekiauja penkiose biržose: BISQ, „Tradesatoshi“, P2PB2B, „FatBTC“ ir „WhiteBIT“..

3. „Bitcoin Post-Quantum“ (USD BPQ)

Vienas iš didžiausių klausimų, susijusių su ilgalaikiu Bitcoin gyvybingumu, yra galimas kvantinių kompiuterių poveikis.

Šiuo metu įprastam kompiuteriui prireiktų milijardų metų, kad viešasis „Bitcoin“ raktas būtų pakeistas į privatų raktą. Baiminamasi, kad kvantinis skaičiavimas gali sumažinti šį skaičių iki mėnesių, savaičių ar net dienų. Ekspertai prognozuoja, kad tai gali atsitikti nuo 10 iki 100 metų.

„Bitcoin Post-Quantum“ siekia išspręsti šias problemas kvantinio saugaus parašo schema. Patikrinkite Baltas popierius Daugiau informacijos.

4. „Bitcoin Air“ ($ XAP)

Kita reikšminga Bitcoin kritika yra jo poveikis aplinkai.

„Digiconomist“ skelbia „Bitcoin“ energijos vartojimo indeksą, o rašymo metu moneta per metus sukramto 65,93 TWh elektros energijos. Tai daugiau nei visa Čekijos šalis.

„Bitcoin Air“ naudoja „anglies kreditų turtu užtikrintą dvigubos grandinės blokinę grandinę“, o tai reiškia ne tik tai, kad ji patiks aplinką tausojantiems investuotojams, bet ir turės nepastovią ir statinę vertę..

Viena grandinės pusė gali veikti nepastoviąja verte ir atlikti pagrindinius kriptovaliutos sandorius […]. Antroji grandinės pusė veiks statine verte ir veiks kaip kriptografiškai paremta „Bitcoin Air“ grandinė..

5. „Bitcoin Candy“ ($ CDY)

Ak, dar viena „Bitcoin“ šakutė kvailu vardu. „Bitcoin Candy“ (kuris iš tikrųjų yra „Bitcoin Cash“ šakutė) atlieka kelis pagrindinius originalaus „Bitcoin“ bruožų pakeitimus.

Visų pirma, tiekimas padidinamas nuo 21 milijono iki 21 milijardo, blokavimo intervalas sutrumpinamas iki dviejų minučių ir naudojamas GPU pagrįstas „Equihash“ darbo įrodymo algoritmas. „SegWit“ nėra.

6. „Bitcoin Lambo“ (USD BTL)

Daugelis žmonių teigia, kad siaučiančios spekuliacijos yra kripto sektoriaus rykštė. Kai kurie netgi tvirtina, kad visa pramonė yra paremta spekuliacijomis.

Jei esate prieš spekuliacijas, „Bitcoin Lambo“ nėra jūsų moneta. Tai teigė, kad tai yra pirmoji PSD moneta – PSD reiškia „grynai spekuliacija valdoma“. Nebuvo jokio realaus naudojimo atvejo; nebuvo jokių pagrindinių vertybių. Vienintelis monetos tikslas buvo padėti žmonėms praturtėti.

Deja, investuotojams būtų pasisekę nusipirkti žaislą „Lambo“. Moneta niekada nepateko į mainus.

7. Bitcoin palūkanos ($ BCI)

Bitcoin palūkanos negalėjo pasirinkti blogiausio laiko gyventi. Šakutė įvyko 2018 m. Sausio 20 d., Praėjus vos porai savaičių po to, kai „Bitcoin“ paskelbė visų laikų rekordą – 20 000 USD.

Tačiau, kūrėjų garbei, moneta vis dar gyva. Pagal rinkos viršutinę ribą jis yra 750 geriausių monetų ir šiuo metu prekiauja 0,09 USD.

Taigi, kuo ypatinga Bitcoin palūkanos? Pagrindinis jo dėmesys yra kuoliukas; galite uždirbti palūkanas už savo monetas, nereikalaudami išstumti monetų iš savo piniginės.

8. „MicroBitcoin“ (USD MBC)

Mes baigiame „MicroBitcoin“. Jis pradėjo veikti 2018 m. Gegužės mėn. Ir vis dar stiprus, nors jo rinkos riba yra maža. Rašymo metu jis net neprasiveržia į 2000 geriausių „CoinMarketCap“ monetų.

Turint iš viso 210 mlrd. Atsargų, tai tikrai netinka spekuliantams. Taigi, kokį tikslą atlieka „MicroBitcoin“?

Tai specialiai skirta mikroekonomikai. Viena iš „Bitcoin“ problemų yra ta, kad operacijų mokesčiai ir operacijų laikas daro jį nepraktišku, jei norite sumokėti už kavos puodelį ar parkavimo skaitiklį. MBC sprendžia šias dvi problemas.

„MicroBitcoin“ taip pat naudoja ASIC atsparų darbo įrodymo algoritmą, vadinamą „Rainforest“; tai reiškia, kad žmonės, neturintys aukštos kokybės techninės įrangos, gali minuoti ir naudoti žetoną.

MBC galima įsigyti P2PB2B, STEX ir BiteBTC biržose.

Investavimo į Bitcoin šakutes pavojai

Saugokitės, kad šios monetos nėra tinkamos investicijos niekam, išskyrus labiausiai patyrusius prekybininkus. Likvidumas mažas, nepastovumas didelis, o rinkos formuotojai manipuliuoja kainomis.

„Blocks Decoded“ neteikia finansinių patarimų. Jei norite investuoti į bet kurią iš mažai žinomų „Bitcoin“ šakių, kurias aptarėme, prieš išsiskirdami su savo grynaisiais atlikite savo tyrimus..

Jei norėtumėte sužinoti apie kai kurias pagrindines „Bitcoin“ šakutes, būtinai perskaitykite mūsų straipsnį apie „Bitcoin“ šakutes, apie kurias turite žinoti. Nepamirškite pirmiausia atsižvelgti į visų jus dominančių šakių maišos normą.