5 Ekspertų Bitcoin ateities kainos prognozės

Bitcoin eina į vietas. Nesvarbu, ar tai mėnulis, ar latakas, kyla diskusijų. Čia, „Blocks Decoded“, esame dideli tikintieji Bitcoin, bet kaip su pramone? Kas mano, kad „Bitcoin“ šnipščia ir kas mano, kad jis klestės? Kokią kainą pramonės atstovai mano, kad „Bitcoin“ gali pasiekti? Niekas negalėjo numatyti, kad Bitcoinas pasieks 1 USD, 10 USD ar net 100 USD atgal, kai jis pirmą kartą buvo paleistas, tačiau čia mes esame 10 000 USD, ar mes esame astronominės kainos pakraštyje? Štai ką mano ekspertai.

1. Johnas McAfee: 500 000 ir 1 000 000 USD

„McAfee“ saugos bendrovės (dabar priklauso „Intel“) įkūrėjas Johnas McAfee yra didžiulis „Bitcoin“ bulius. 2017 m. Liepos mėn. Jonas per trejus metus paskelbė savo prognozę apie 500 000 USD už Bitcoin. Jis sakė, kad „Bitcoubo [sic] žemos kainos, viršijančios 1800 USD + vakar, paprasčiausiai nepavyko išlaikyti. Ilgainiui Bitcoin per trejus metus viršija 500 000 USD. Lažybos? “ Tada jis sakė: „Jei ne, aš valgysiu savo penį per nacionalinę televiziją“. Jis turėjo jaustis gana patenkintas savimi per aukso karštinę 2017 metų pabaigoje.

Iki 2017 m. Lapkričio mėn. Jonas tęsė „Tweet“ Kai aš prognozavau, kad 2020 m. Pabaigoje Bitcoinas bus 500 000 USD, jis naudojo modelį, kuris prognozavo 5000 USD 2017 m. Pabaigoje. BTC paspartėjo daug greičiau nei mano modelio prielaidos. Dabar prognozuoju, kad iki 2020 m. Pabaigos Bircoin [sic] sieks 1 mln. USD. Aš vis tiek valgysiu savo penį, jei bus neteisinga. “

„John’s Tweets“ buvo peradresuota daugiau nei 10 000 kartų, generuojant daugiau nei 6500 teigiamų įvertinimų ir daugiau nei 1 000 komentarų. Po kriptografinės žiemos ir turint omenyje, kad šiai prognozei išsipildyti liko šiek tiek daugiau nei vieneri metai, Jonas šiuo metu turi būti labai pasitikintis savimi arba labai susirūpinęs.

2. Cameron Winklevoss: 320 000 USD

Cameron Winklevoss yra pusė Winklevoss dvynių, kurie sėkmingai padavė „Facebook“ į teismą dėl savo idėjos vagystės ir tada įkūrė „Gemini“ mainus..

Ne paslaptis, kad Cameronas Winklevossas yra didelis Bitcoin gerbėjas. Žinomas kaip vienas pirmųjų „Bitcoin“ milijardierių (kitas yra jo brolis Taileris), Cameronas mano, kad „Bitcoin“ vertė gali būti 40 kartų didesnė už šiandienos kainą. Šios prognozės metu Bitcoin prekiavo 8 000 USD. Jis nenurodė, kada ši kaina gali būti pasiekta, tačiau aptarė 10–20 metų požiūrį.

Galite stebėti šią prognozę (ir įdomesnę Bitcoin diskusiją) per Camerono CNBC interviu.

3. „Max Keizer“: 100 000 USD

Per kriptografinės žiemos gelmes max Keizeris prognozavo, kad Bitcoinas pasieks 100 000 USD, ir jis šoktelės taip aukštai, kai kaina pasieks 28 000 USD. Maksso prognozė sulaukė tik 727 teigiamų įvertinimų ir 184 pakartojimų, o tai skamba įspūdingai, kol nepamatote, kad jis turi daugiau nei 228 000 sekėjų. Tikėtina, kad šiuo neramu laiku nuotaikos aplink Bitcoin buvo žemos.

Maksas yra amerikiečių transliuotojo „The Huffington Post“ rašytojas ir Rusijos televizijos tinklo RT reporteris. Nepaisant ryšių su Rusija, Maxas pažymėjo JPMorganą Chase’ą kaip „didžiausią finansinį teroristą Volstrytoje“, todėl tai yra didelis mūsų knygų pliusas.

4. Billas Gatesas: 0 USD

„Microsoft“ įkūrėjas, daugiamilijardierius ir filantropas Billas Gatesas yra gerai žinomas technologijų bendruomenėje. Bilas nėra „Bitcoin“ gerbėjas.

Gatesas garsiai gavo vieną „Bitcoin“ kaip gimtadienio dovaną, tačiau jis greitai atsisakė technologijos ir netrukus po to ją pardavė. Gatesas teigė, kad, jei tik galėtų, sutrumpintų Bitcoin, ir interviu CNBC sakė: „Kaip turto klasė, jūs nieko negaminate, todėl neturėtumėte tikėtis, kad tai padidės. Tai tam tikra „didesnio kvailio teorijos“ tipo investicija “.

2018 m. Gegužės mėn. Tyleris Winklevossas paragino Gatesą „įdėti savo pinigus ten, kur yra tavo burna“ su „Bitcoin“. Tai reiškia, kad Gatesas turėtų sutrumpinti Bitcoin, ir tai gali padaryti su jų „Gemini Futures“ sutartimis.

5. Warrenas Buffetas: blogas pabaiga

Warrenas Buffetas, tarptautinės investicinės įmonės „Berkshire Hathaway“ generalinis direktorius, labai nekentė Bitcoino. Kažkada jis pavadino Bitcoin „žiurkių nuodų kvadratu“, tačiau jo prognozės yra šiek tiek mažiau konkrečios nei kitos šiame sąraše. Jis sakė: „Kalbant apie kriptovaliutas apskritai, beveik užtikrintai galiu pasakyti, kad jos baigsis blogai“.

Toliau Buffetas sakė: „Jei galėčiau nusipirkti penkerių metų įdėjimą į kiekvieną kriptovaliutą, mielai tai atlikčiau, bet niekada nepritrūkčiau nė cento“. Ar jis žino, kad dabar yra daugiau nei du tūkstančiai kriptovaliutų?

Istorija tuo nesibaigia. „Tron“ įkūrėjas Justinas Sunas neseniai sumokėjo 4,57 mln. USD už pietus su Warrenu. Justinas tikisi su Warrenu aptarti visus kriptovaliutas dalykus, tačiau dėl sveikatos problemų teko jį perplanuoti. Kas buvo teisus, parodys tik laikas.

Kokia yra jūsų Bitcoin kainos prognozė?

Šios kai kurių kriptovaliutos, finansų, saugumo ir technologijų lyderių prognozės rodo, kiek spekuliacijų vyksta kriptovaliutų erdvėje. Nuo Johno McAfee, Camerono Winklevoso ir Maxo Keiserio beprotiškų kainų iki abejotinų Billo Gateso ir Warreno Buffeto rūpesčių. Jaučių ir meškų yra daug, ypač šiais neramiais Bitcoin laikais.

Be to, Bitcoinas visą laiką skelbiamas mirusiu, tačiau vis tiek jis viršija lūkesčius. Nors ankstesni rezultatai ne visada rodo būsimus rezultatus, pirmieji dešimt metų „Bitcoin“ buvo stebinantis kalnelius, kaip atrodys ateinantys dešimt metų?