Kas yra „Binance Moneta“ (BNB)? Kripto monetų tyrimas

„Binance Coin“ yra oficiali ketvirtosios pagal dydį kriptovaliutų biržos „Binance“ kriptovaliuta..

„Binance Coin“ rinkos viršutinė riba stabiliai padidėjo nuo jos įkūrimo 2018 m. Bet kas yra „Binance Coin“ ir kaip jūs ją naudojate?

Kas yra „Binance“ moneta?

„Binance Coin“ yra oficiali „Binance“ kriptovaliuta. „Binance Coin“ žymeklis yra BNB, o iš viso yra 200 milijonų BNB žetonų.

Iš šių 200 milijonų BNB žetonų 100 milijonų buvo suteikta per BNB ICO, vykusį 2017 m. Iš likusių 100 milijonų žetonų „Binance“ įkūrėjų komanda pasiliko 80 milijonų, o 20 milijonų buvo rezervuota investuotojams angelams..

„Binance“ moneta yra „Ethereum ERC20“ žetonas. Jis turi ribotą 200 milijonų žetonų tiekimą, po kurio keičiantis nebeliks monetų. Jūs negalite minėti BNB.

Prisiregistruokite gauti „Binance“ sąskaitą naudodami mūsų nuorodą, kad „Blocks Decoded“ būtų įjungta šviesa!

Kaip veikia „Binance“ moneta?

„Binance Moneta“ pirmiausia naudojama mokėti „Binance“ keitimo mokesčius, o naudojant platformą prekiaujama kriptovaliuta. Kodėl verta mokėti valiutos keitimo mokesčius vietoj Bitcoin ar kriptovaliutos, kuria prekiaujate, BNB?

Jūs naudojatės didžiulėmis nuolaidomis keitimo mokesčiams, jei naudojatės BNB! Štai kaip veikia BNB keitimo mokesčio nuolaida:

 • 1 metai: 50% nuolaida mokesčiui
 • 2 metai: 25%
 • 3 metai: 12,5%
 • 4 metai: 6,75%
 • 5 metai: jokia nuolaida

Taigi pirmaisiais metais įprastas 0,10% prekybos mokestis nukrenta iki 0,05%.

Nuolaidų lygis laikui bėgant mažėja, nes tikėtasi, kad sumažės ir BNB žetono vertė. „Binance“ birža planuoja laikui bėgant sunaikinti BNB žetonus, kad valdytų bendrą tiekimą, sumažinant bendrą tiekimą nuo 200 milijonų žetonų iki 100 milijonų. Sutartys dėl tiekimo turėtų neutralizuoti mažėjančios nuolaidos poveikį ir ilgainiui sukurti stabilią kainą BNB ir jos vartotojams.

„Kiekvieną ketvirtį mes sunaikinsime BNB, remdamiesi prekybos apimtimi mūsų kripto-kriptografijos platformoje, kol sunaikinsime 50% viso BNB. Visos operacijos bus vykdomos „blockchain“. Galiausiai sunaikinsime 100MM BNB, o 100MM BNB liks “.

Pagal BNB informacinio dokumento sąlygas, „Binance“ planuoja panaudoti 20% pelno, kurį mainai gauna kiekvieną ketvirtį, kad galėtų nusipirkti ir sudeginti BNB žetonus, kol bendras tiekimas sumažės iki 100 milijonų žetonų. Čia yra šeštosios detalės, naujausia BNB moneta sudega.

„Šeštąjį„ Binance Monetų “deginimo kartojimą mes„ Binance “deginame 1 623 818 BNB. Šis neseniai įvykęs nudegimas atitinka laikotarpį nuo 2018 m. Spalio 1 d. Iki gruodžio 31 d. Šis skaičius yra gana artimas 1 643 986 BNB sumai, kurią mes anksčiau sudegė penktame BNB degime “.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Binance“ mainus ir „Binance“ monetas, apsilankykite „Binance Whitepaper“ [PDF]. Tačiau dabar jus perspėju; jame nėra daug informacijos apie BNB raidą.

Kaip nusipirkti Binance monetą?

Rašymo metu vienas BNB kainuoja 18,50 USD, o tai nėra per toli nuo visų laikų rekordo – 24,46 USD (2018 m. Sausio mėn.). BNB bendra rinkos kapitalizacija yra 2 611 433 128 USD, pagal rinkos viršutinę ribą ji yra 7-oji pagal dydį kriptovaliuta. Kaip minėta pirmiau, „Binance“ nėra vienintelė birža, kurioje galite įsigyti BNB.

„binance“ monetų monetų rinkodaros diagrama

„Coincodex“ išvardijamos 25 biržos, prekiaujančios BNB, su 52 monetų poromis.

convodex bnb monetų mainų sąrašai

„Binance Coin“ taip pat palaiko keletą partnerysčių su kitais kriptografijos projektais. Pavyzdžiui, galite naudoti BNB žetonus, norėdami:

 • Įsigykite skaitmeninių dovanų „Uplive“ vaizdo transliacijos tarnyboje
 • Pirkite prekes ir paslaugas visame Brisbeno oro uoste (plius 150 kitų įstaigų, kurias aptarnauja „TravelbyBit“)
 • Išduodami trumpalaikes ekologiško poveikio paskolas besivystančių šalių smulkiajam verslui per „Moeda“
 • „Pundi X“, kaip mokėjimo būdas už kriptografinius prekybos taškus
 • Užtikrinti paskolą per kriptografinės paskolos paslaugą, Nexo
 • Kaip mokėjimo būdas „Loom Network“ žaidimų programose, tokiose kaip „Zombie Battleground“

BNB taip pat bendradarbiauja su „Crypto Visa“ kortelių bendrove Monake. Partnerystė leidžia išleisti BNB naudojantis „Monaco Visa Card“ kortele arba per „Monaco“ mobiliąją programėlę.

Čia pateikiamos penkios geriausios kriptografinės 2019 m. Kreditinės kortelės, įskaitant Monaką.

Binansinės monetos ateitis

„Binance“ moneta išliks pagrindine „Binance“ biržos ypatybe. Pradinis BNB diegimas sulaukė nemažai susidomėjimo ir didžiulio investicijų antplūdžio į Binance biržą.

Pagrindinis BNB bruožas – mažesni prekybos mokesčiai – yra patrauklus prekybininkams kriptovaliutomis. Mažesni mokesčiai reiškia pelningesnę prekybą, dar labiau skatinantį „Binance“ prekės ženklo lojalumą. Kadangi yra labai mažai paskatų kitoms biržoms apsvarstyti BNB įtraukimą į sąrašą, „Binance“ gali ir toliau naudoti savo žetoną kaip beveik unikalų pardavimo tašką. (Nors kai kuriose kitose biržose yra BNB sąrašas.)

BNB taip pat glaudžiai susijęs su „Binance“ raida. „Binance“ jau seniai siekia pereiti prie decentralizuotos mainų struktūros, o generalinis direktorius Changpengas Zhao patvirtino, kad birža naują decentralizuotą „Binance“ versiją pateiks iki 2019 m. Balandžio pabaigos. Be to, „Binance“ Singapūre pradės „fiat-to-crypto“ prekybos paslaugą tuo pačiu metu. „Binance“ netgi naudoja BNB žetonus apdovanokite vartotojus, kurie išbando prekybos strategijas „Binance DEX“.

„Binance Moneta“ taip pat bus rodoma „Binance ICO Launchpad“. Vartotojai gali įsigyti išskirtinius „Binance ICO Launchpad“ pardavimus naudodamiesi BNB, skatindami „Binance“ ekosistemą ir toliau stiprindami BNB pozicijas.

Prisijunkite prie „Binance Coin“ bendruomenės

Kadangi „Binance Coin“ turi tokius glaudžius ryšius su pagrindine „Binance“ birža, yra keletas internetinių bendruomenių, diskutuojančių apie BNB.

Jei norėtumėte perskaityti daugiau monetų vadovų, mes taip pat parašėme apie „Žvaigždutes“, „Ripple“, „Monero“ ir kt..