5 kriptografiniai kolekcionuojami daiktai, kuriuos galite nusipirkti dabar

Šifruoti kolekcionuojami daiktai yra nauja unikalaus skaitmeninio turto forma. Advokatai mano, kad kriptografinių kolekcionuojamų objektų vertė padidės, pavyzdžiui, dailės kūrinys ar unikali skulptūra.

Kiti labiau abejoja perspektyvia unikalaus skaitmeninio turto verte. Tačiau rinka yra labai jauna, o „Magic: The Gathering“ ir „Pokémon“ kortelės turi didžiulę vertę, tad kodėl gi ne?

Įdomu, nuo ko pradėti? Čia yra penkios kriptografiškai kolekcionuojamos serijos, kurias galite patikrinti.

1. „CryptoKitties“

Pirmiausia reikia pasitikrinti „CryptoKitties“.

„CryptoKitties“ yra vienas iš originalių kriptografinių kolekcionavimo objektų, leidžiantis rinkti ir veisti unikalius skaitmeninius rinkinius. Kiekviena katė turi išskirtinį „Cattributes“ rinkinį, apibrėžiantį įvairius katės bruožus. Pavyzdžiui, kai kurie pagrindiniai „Cattributes“ apibrėžia tokius dalykus kaip kailis ir kūno tipas, kailio raštas, akių forma, akių spalva ir pan. „CryptoKitties“ taip pat turi dominuojančius ir recesyvinius genus ir gali būti su „laukiniais“ genais.

Brangiausias „CryptoKitty“ išpardavimas kainavo 600 ETH – maždaug 172 000 USD pirkimo metu. drakonas, aptariamas „CryptoKitty“, net nebuvo ypač retas ar turėjo nuostabų „Cattributes“ rinkinį. Bet tai tikrai atkreipė kažkieno dėmesį! Prieš tai buvo brangiausias „CryptoKitty“ pardavimas Steigėjas katė Nr. 18, vienas iš originalių „CryptoKitties“, už 253 ETH arba 110 000 USD prašymo metu. (Kas vis dėlto yra „Ethereum“?)

drakonas cryptokitty

Tačiau vidutinė kiekvienos „CryptoKitty“ prekybos vertė smarkiai sumažėjo. Nuo investicinių firmų „Andreessen Horowitz“ ir „Union Square Ventures“ pasinėrė į 12 mln „CryptoKitties“, „CryptoKitty“ operacijų skaičius sumažėjo daugiau nei 98%, o vidutinė kaina nukrito iki maždaug 5 USD už kačiuką.

2. Eteremonas

Geriausias būdas apibūdinti Etheremoną yra „Pokemon ant Ethereum blockchain“.

Etheremon’e jūs užfiksuojate ir kovojate su „Mon“. „Etheremon“ turi nuo vieno iki trijų elementarių tipų, įskaitant lapus, geležį, ugnį, mistiką, kovą, drakoną ir kt. Jūsų „Etheremon“ taip pat turi šešis pagrindinius statistinius duomenis, kurie sudaro mūšio galią. Eteremonai taip pat gali transformuotis, kai pasiekia tam tikrą lygį, o kiti – deda kiaušinius, kurie išsirita į tos pačios rūšies eteremonus..

Kaip ir kiti kolekcionuojami monstrų žaidimai, ne kiekvienas monstras yra unikalus. Egzistuoja „Etheremon“ hierarchija, kuri sukuria trūkumą, diktuojančią individualaus turto kainą. Jei sugebėsite išlyginti savo „Etheremon“, rankose turėsite vertingą kolekcionuojamą kriptografinę kolekciją!

Peržiūrėkite septynis geriausius „blockchain“ žaidimus, kurie leidžia jums užsidirbti kriptovaliutą žaidžiant!

3. Decentraland

Decentraland yra virtualus miestas, susidedantis iš atskirų ir unikalių ŽEMĖS sklypų. Galite nusipirkti, pastatyti, pereiti ir vėliau gauti pajamų iš savo LAND. „Decentraland“ yra „Ethereum“ pagrįstas virtualus pasaulis. Kiekvienas LAND sklypas visiškai atitinka ERC-721. Be to, į savo sklypą galite sukurti dar vieną unikalų kriptografiškai kolekcionuojamą turtą, kad padidintumėte jo retumą ir galbūt jo vertę.

Jei perkate kelis „Decentraland LAND“ sklypus, galite juos sujungti į rajoną. Rajonai turi didesnę žemės vertę, be to, jūs galite suteikti savo rajonui temą. Pavyzdžiui, yra kriptografinis rajonas, programoje esanti prekyvietė, vieta, skirta Decentralando universitetui, „Mados gatvė“, tikėdamasi pritraukti „geriausius mados ženklus“, ir daugelis kitų.

„Decentraland“ judėjimo į priekį planas yra tas, kad kiekvienas LAND rajonas ir sklypas turės unikalių pastatų ir patirčių seriją. Vartotojai gali patekti į „Decentraland“, judėti po „Genesis City“ ir pirkti, žaisti žaidimus ir dar daugiau. Žemiau pateiktame „Decentraland“ pavyzdyje paryškinta raudona žemėlapio dalis yra parduodama. 30 sklypų LAND parduodama už 3 000 000 MANA – rašymo metu daugiau nei 150 000 USD.

parduodamas žemės sklypas

4. Dievai be grandinės

Kriptografiniai kolekcionuojami daiktai yra ne tik žemė, kačiukai ir pabaisos. Jei „Etheremon“ yra „Pokemon“, esantis „blockchain“, tai „Gods Unchained“ yra „Magic: The Gathering“. Kiti tai vadino „Hearthstone“ blokų grandinėje, tuo tarpu monikerą jis laiko „pirmuoju grandinės eSportu“.

Kolekcionuojamas kortų žaidimas puikiai tinka šifruotiems kolekcionuojamiems daiktams, su premija, kad jūs negalite prarasti savo „Gods Unchained“ kortelių. Galite išpakuoti naujas korteles, kovoti su kitais vartotojais ir pabandyti pastatyti galingą kaladę, kurioje gausu retų, o kartais ir unikalių kortelių.

Iki šiol brangiausias „Gods Unchained“ kortelių pardavimas buvo skirtas „Mythic Hyperion“, kuris buvo parduotas už 146 ETH – tuo metu viršijo 60 000 USD. Brangiausias visų laikų prekybos kortelių pardavimas „Magic: The Gathering“ pirmojo leidimo „Black Lotus“ kortelei, kuri buvo baigta likus kelioms dienoms iki „Mythic Hyperion“ išpardavimo. „Black Lotus“ kortelė buvo parduota už daugiau nei 87 000 USD, o tai rodo, kad „Gods Unchained“ turgavietė jau turi tam tikrą svorį.

kriptografinių kolekcionuojamų dievų nesuvaldytas hiperionas

5. „CryptoPunks“

„CryptoPunks“ yra tikras kriptografinių kolekcionuojamų objektų atvaizdavimas. Pirmasis nepakeičiamas prieigos raktas „CryptoPunks“ buvo pagrindinis įkvėpimas ERC-721 prieigos raktui, kuriuo paremta dauguma kriptografinių kolekcionuojamų daiktų, skaitmeninio turto ir kitų unikalių šifravimo žetonų..

kriptopankai visi pankai

Kuo „CryptoPunk“ yra unikalus? Na, yra tik 10 000 „CryptoPunk“ žetonų, ir kiekvienas jų yra skirtingas; nėra dviejų vienodų. Kaip viena iš originalių kriptografinių kolekcijų serijų ir palaikanti deramą turto apyvartą, „CryptoPunks“ išlieka populiarus kriptografiškai kolekcionuojamas skaitmeninis turtas. Be to, „CryptoPunks“ yra paprasti. Nusipirkai, ir tau priklauso, arba ne. Ir atvirkščiai, kitos kriptografinės kolekcinės serijos naudoja žaidimus, kad pritrauktų naujus klientus ir padidintų turimo turto retumą.

Koks yra jūsų mėgstamiausias kriptografinis kolekcionavimas?

Kripto surinkimo rinka vis dar randa kojas. Išsklaidytojai negali suprasti, kodėl skaitmeninis turtas, kuris yra žaidimo dalis, turi vertę. Bet tas pats pasakytina ir apie pirmojo leidimo mėtų būklę „Charizard“ arba, kaip matėte, beveik mėtinę „Black Lotus“.

Kai tik investuosite į kolekcionuojamų serijų plėtrą ar plėtrą, kas žino, ką kažkas gali išleisti vienai kortelei, katytei, pankui ar kitaip.

Norite sužinoti daugiau apie nepakeičiamus žetonus? Sužinokite, ar nepakeičiami žetonai verti jūsų laiko ir pinigų.