5 kriptografiniai indeksai, apie kuriuos turite žinoti

Kripto indeksai gali suteikti įžvalgų apie visos kriptografijos pramonės veiklą, taip pat apie konkrečių rinkų subsektorių veiklą.

Yra keli šifravimo indeksai, apie kuriuos turėtumėte žinoti. Kai kurie egzistuoja tik analizės tikslais; kiti leidžia investuoti kapitalą į indeksą.

Atsižvelgdami į tai, pateikite penkis kriptografinius rodiklius, kuriuos turėtumėte patikrinti.

1. „Bloomberg Galaxy Crypto Index“

2018 m. „Bloomberg Galaxy Crypto Index“ buvo sukurtas bendradarbiaujant „Bloomberg“ ir „Galaxy Digital Capital Management“. Jo tikslas – pateikti vieną skaidriausių kriptografinių investuotojų etalonų įrankių.

Indeksas stebi didžiausių kriptovaliutų vertę pagal rinkos kapitalizaciją. Naujausi rašymo metu (2019 m. Rugpjūčio mėn.) Turimi duomenys rodo, kad rodyklėje yra tik šeši žetonai. Tai yra „Bitcoin“, „Ethereum“, „XRP“, „Litecoin“, „Bitcoin Cash“ ir EOS. Didžiąją indekso dalį padalija Bitcoin (30 proc.) Ir Ethereum (29 proc.)..

Pagal indekso taisykles, jokiam tokenui negali būti skiriama daugiau nei 30 procentų. Didžiausias skirtingų monetų, kurias gali laikyti „Bloomberg Galaxy Crypto Index“, skaičius yra 12.

Balansavimas vyksta kiekvieno kalendorinio mėnesio pabaigoje. Kad žetonas būtų įtrauktas, jo vidutinė parduodamos vertės vertė turi būti 2 mln. USD ir laisvai kintanti kaina. Todėl stablecinai nėra įmanomi.

Indeksui buvo skirta 1000 taškų bazė paleidimo dieną (2018 m. Gegužės 3 d.). Šiuo metu jis vertas maždaug 400 taškų.

2. CCi30

„CCi30“ yra 30 didžiausių pasaulio monetų kriptovaliutų indeksas pagal rinkos viršutinę ribą. Kaip ir „Bloomberg Galaxy Crypto Index“, „CCi30“ neįtraukia stablino ar kitų žetonų su dirbtinėmis kainomis.

Norint išvengti per didelio indekso sudedamųjų dalių svyravimų, jis naudoja eksponentiškai svertinį slenkamąjį rinkos kapitalizacijos vidurkį. Žetonų skaičius buvo nustatytas 30, nes tai yra mažiausias skaičius, kurio reikia, kad indeksų rezultatai būtų statistiškai reikšmingi.

Tai reiškia, kad paklaidos riba, vertinant indeksą kaip patikimą viso kriptografijos sektoriaus veiklos rodiklį, yra tik 1,1 proc. Rašymo metu kas nors, žiūrėdamas į „CCi30“, matys 92,2 proc. Visos kriptografinės rinkos viršutinės ribos.

Dėl didelės koreliacijos tarp indekso ir rinkos indekso rezultatai nuo jo paleidimo 2017 m. Sausio mėn. Atidžiai stebėjo 2017 m..

3. CRIX

Kitas kriptovaliutų indeksas, kuris nėra investuojamas fondas, yra CRIX.

Skirtingai nuo kai kurių alternatyvių indeksų, CRIX nenustato tik savavališko sudedamojo turto skaičiaus arba minimalaus ar maksimalaus procentinio paskirstymo. Vietoj to, indeksas apima visą kriptografinį turtą, kuris yra didesnis nei 25 procentilis pagal prekybos apimtį naudojant „Laspeyres“ konstrukciją. „Laspeyres“ metodas užtikrina, kad indekso pokyčius lemia kaina, o ne svyruojanti pasiūla.

Turto skaičius gali labai skirtis. Šiuo metu į indeksą yra įtraukti tik keturi žetonai („Bitcoin“, „Ripple“, „Bitcoin Cash“ ir „Litecoin“). Dar 2019 m. Kovo mėn. CRIX indekse buvo 55 žetonai.

Pagrindinis turtas yra subalansuojamas tik kiekvieną ketvirtį; procentinis turto paskirstymas yra subalansuotas kiekvieną mėnesį.

4. TaiFu indeksai

TaiFu indeksai yra trijų krepšelių, įvertintų pagal rinkos kapitalizaciją, šeima.

Trys indeksai yra TaiFu 30 kriptovaliutų rinkos indeksas, TaiFu 30 Altcoin rinkos indeksas ir TaiFu Bitcoin „Ma Bell“ suvestinis indeksas..

TaiFu 30 kriptovaliutų rinkos indeksas

„TaiFu 30“ kriptovaliutų rinkos indeksas yra panašus į „CCi30“. Pagal rinkos viršutinę ribą reikia 30 geriausių šifravimo žetonų ir stebima jų veikla. Tačiau vietoj kas mėnesį atliekamo balansavimo naudojamas kasdieninis balansavimas. Tai reiškia, kad geriausiųjų 30 momentinė nuotrauka bus tikslesnė bet kuriuo metu, nors tai nebūtinai lemia geresnius rezultatus.

TaiFu 30 Altcoin rinkos indeksas

Kaip rodo pavadinimas, „TaiFu 30 Altcoin Market“ indeksas stebi geriausių 30 monetų našumą pagal rinkos viršutinę ribą, išskyrus „Bitcoin“ ir bet kurias „Bitcoin“ kietąsias šakutes, tokias kaip „Bitcoin Cash“. Todėl šis indeksas yra skirtas investuotojams įžvelgti altcoin sektoriaus rezultatus.

Vėlgi, pusiausvyra vyksta kasdien.

TaiFu Bitcoin „Ma Bell“ suvestinis indeksas

TaiFu Bitcoin „Ma Bell“ suvestinis indeksas yra visiškai priešingas TaiFu 30 Altcoin rinkos indeksui. Jis stebi tik „Bitcoin“ ir bet kokių kitų žetonų, kurie a) naudoja tą patį „Bitcoin“ genų bloką, kurį sukūrė Satoshi Nakamoto 2009 m. Sausio mėn., Ir b) yra 30 geriausių monetų pagal rinkos viršutinę ribą, našumą..

Rašymo metu yra įtrauktos tik trys monetos. Tai yra „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir „Bitcoin Gold“.

5. „Lykke“ šifravimo indeksas

Galutinis mūsų sąrašo indeksas yra „Lykke Crypto Index“. Jis naudoja šiek tiek mažesnį šifravimo žetonų rinkinį, įskaitant tik 25 geriausius pagal rinkos viršutinę ribą.

Kaip toks, „Lykke“ šifravimo indeksas yra labai įvertintas link Bitcoin. 2019 m. Rugpjūčio mėn. Ji buvo atsakinga už beveik 60 procentų viso indekso.

Indeksas naudojasi dabartinėmis vidutinės rinkos kainomis ir „CoinMarketCap“ duomenimis, kad informuotų apie savo sprendimus.

Kodėl gi nesukūrus savo šifravimo indekso?

Jei jums nepatinka metodika ar požiūris į penkis indeksus, kuriuos apžvelgėme šiame kūrinyje, kodėl gi nenaudodami tokios programos kaip „Hodlbot“, galite sukurti savo kriptografinį indeksą?

Galite pasirinkti, kuriuos žetonus įtraukti, nuspręsti, kaip svertas jūsų indeksas, ir nustatyti pritaikytą balansavimo laikotarpį. Jūs netgi galite paprašyti Hodlbot automatiškai prekiauti jūsų indeksu tiek „Binance“, tiek „Kraken“.

Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite kitus mūsų straipsnius apie tai, kas yra „Hodlbot“ ir ką ji gali padaryti, bei geriausius kriptografinio indekso fondus.