Kas yra „Hodlbot“ ir ką jis gali padaryti?

Po pristatymo 2018 m. Pradžioje „Hodlbot“ tapo vis populiaresne priemone tarp ilgalaikių kriptografijos investuotojų.

Bet kas yra Hodlbotas? Ką gali Hodlbotas? Kas turėtų naudoti „Hodlbot“?

Kas yra Hodlbotas?

Iš pradžių „Hodlbot“ pavadino kaip indekso HODL20 kūrėją. Kaip ir kai kurie kiti geriausi kriptografinio indekso fondai, indeksas sekė 20 geriausių monetų pagal rinkos viršutinę ribą, leidžiančią investuotojams gauti didelę įtaką kriptografijos rinkai.

Šiandien „Hodlbot“ tapo visišku kriptografijos portfelio įrankiu. Jis prisijungia prie jūsų „Binance“ arba „Kraken“ prekybos sąskaitos, tada suteikia jums sąsają, kad galėtumėte automatizuoti kelis prekybos aspektus..

Tai ideali priemonė pasyviems investuotojams, neturintiems laiko ar žinių aktyviai prekiauti monetomis kriptografiniame biržoje.

Ką veikia Hodlbotas?

Pagrindinė „Hodlbot“ sąsaja suteikia prieigą prie dešimčių rinkos metrikų, jei norite sukurti naują portfelį, arba galite suskirstyti tiesiai į kūrimo etapą, jei jau turite omenyje monetas.

„Hodlbot“ taip pat vis dar siūlo „HODL20“ kartu su dviem naujais rodikliais – „HODL10“ ir „HODL30“. Kiekvienas turi savo valdymo taisykles. Prieš investuodami būtinai atidžiai juos ištirkite.

Pasirinkę pradinį portfelį, galite nustatyti svertinę strategiją ir palyginti ją su ankstesniais rinkos duomenimis.

Tačiau svarbiausia, kad „Hodlbot“ siūlo automatinį balansavimą. Judant kriptografijos rinkai, ji pirks ir pardavinės monetas, atsižvelgdama į jūsų pasirinktus portfelius.

Pritaikomos funkcijos apima balansavimo dažnį ir galimybę įtraukti monetas į juodąjį sąrašą. Pastarasis yra naudingas, jei norite išvengti kai kurių žetonų, bet vis tiek norite sukurti savo indeksų fondą.

Ar svarbu subalansuoti dažnį?

Jei naudojate „Hodlbot“ kurdami savo kriptografijos aplanką, neišvengiamai kyla klausimas, kaip dažnai turėtumėte jį subalansuoti.

Paprastas atsakymas: nesvarbu. Kadangi kiekvienas portfelis yra unikalus, nėra vieno teisingo atsakymo.

„Hodlbot“ kūrėjai į šį reiškinį išnagrinėjo išsamiau a tinklaraščio straipsnis. Atlikę 10 000 pakartotinių bandymų, jie neaptiko jokios sąsajos. Straipsnį verta perskaityti.

Kas gali naudoti „Hodlbot“?

„Hodlbot“ nenustato jokių apribojimų vietai. Jei turite sąskaitą „Binance“ arba „Kraken“, galite naudoti programą.

Tai ypač naudinga kriptografijos investuotojams JAV. Daugybė kriptografinių indeksų fondų, pvz., BIT10 Abra, nėra prieinami šalies piliečiams ar gyventojams.

Yra keli kiti reikalavimai, kuriuos turėsite peršokti. Visų pirma, „Hodlbot“ nustato minimalų 200 USD valiutos likutį, laikomą bet kuria kriptovaliuta.

Vartotojų bazė vis dar maža. Hodlboto duomenimis, maždaug 10 000 žmonių turi sąskaitą. Nepaisant to, programa sėkmingai apdorojo 50 milijonų dolerių apimties per 400 000 sandorių.

Kaip veikia Hodlbot?

„Hodlbot“ prisijungia prie jūsų pageidaujamo mainų, naudodama API raktus. Jei kuriate „Hodlbot“ API raktą, įsitikinkite, kad įgalinote prekybos leidimus.

Bet kokius duomenis, siunčiamus tarp programos ir jūsų mainų, užšifruoja „Hodlbot“ naudodamas HMAC SHA-256 saugą.

Birža yra visiškai atsakinga už jūsų sandorių vykdymą. „Hodlbot“ niekada nėra apdorojami jokie sandoriai, taip pat „Hodlbot“ nelaiko jūsų monetų piniginėje. Programa neturi atsiėmimo teisių jūsų paskyroje.

Kiek kainuoja Hodlbotas?

Jei jūsų sąskaitos vertė yra mažesnė nei 500 USD, „Hodlbot“ gali laisvai naudoti. Sąskaitoms, viršijančioms 500 USD, kaina yra 10 USD per mėnesį.

Taigi, jūs turite galvoti apie tai, kiek pinigų skiriate „Hodlbot“. Sąskaitai, kurios vertė yra šiek tiek didesnė nei 500 USD, reikėtų dviejų procentų padidėjimo per mėnesį, kad būtų pasiekta pusiausvyra.

Planai su nuolaida galimi trims mėnesiams (9 USD per mėnesį) ir vieneriems metams (8 USD per mėnesį)..

Hodlboto minusai

Mes mėgstame Hodlbotą, tačiau vis dar reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų.

API sauga

Kai kurie žmonės gali jaustis nejaukiai teikdami trečiosios šalies programai prekybos teises savo sąskaitoje. Nebuvo jokių saugumo trūkumų pasiūlymų, tačiau visada yra tikimybė, kad kažkas gali nepavykti.

Minimalūs prekybos limitai

„Binance“ ir „Kraken“ nustato minimalius prekybos apribojimus. Riba skiriasi nuo monetos iki monetos.

Pavyzdžiui, investuojant į BTC / USDT porą, „Binance“ yra mažiausias prekybos dydis – 10 USD. Taip pat minimali prekybos suma yra 0,000001 BTC.

Todėl kuo daugiau monetų norite laikyti savo portfelyje, tuo didesnė turi būti jūsų portfelio vertė. Jei pasiskirstote per mažai, „Hodlbot“ negalės atlikti reikalingų sandorių, kad jūsų portfelis atitiktų jūsų pageidavimus.

Kai sukursite naują „Hodlbot“ portfelį, jis suteiks jums minimalų rekomenduojamą portfelio dydį.

Naudojant subsąskaitas

Pagal numatytuosius nustatymus „Hodlbot“ prekiaus visu jūsų valiutos sąskaitos balansu.

Kai kurie žmonės gali norėti, kad kai kurie fondai būtų atskirai skirti kitiems projektams. „Binance“ galite sukurti subsąskaitas, jei esate įmonės ar „VIP 1“ vartotojas. Kiti vartotojai gali įgalinti šią funkciją siųsdami palaikymo pranešimą.

„Kraken“ neturi subsąskaitos funkcijos, tačiau „Kraken“ ir „Binance“ leidžia vartotojams sukurti kelias pagrindines paskyras. Tai neprieštarauja nė vienos įmonės naudojimo sąlygoms.

Ar turėtumėte naudoti „Hodlbot“?

Hodlbotas tinka ne visiems. Kaip ir kiekvienam investavimo sprendimui, prieš skirdami savo kapitalą, turite turėti omenyje tikslus.

Trumpai tariant, Hodlbotas gali būk tinkamas, jei tenkinama kuri nors iš šių sąlygų:

  • Jums labiau patinka pasyvi investavimo strategija, o ne aktyvi monetų prekyba.
  • Norite išlaikyti subalansuotą monetų portfelį, nesijaudindami dėl mikrovaldymo.
  • Jūs norite laikyti krepšelį iš dešimties geriausių monetų, 20 ar 30 monetų.
  • Kriptu turite mažiausiai 200 USD.

(Atsakomybės apribojimas: „Blocks Decoded“ neteikia finansinių patarimų. Prieš investuodami į kriptografiją, atlikite savo tyrimus.)