5 neteisėti kriptovaliutų naudojimo būdai, kurie vis dar galioja ir šiandien

Blokų grandinės ir kriptovaliutos jau pakeitė pasaulį, ir yra didelė tikimybė, kad jos tai darys per ateinančius metus ir dešimtmečius.

Bet nebūtinai visi pokyčiai buvo geresni. Kriptografijos anonimiškumas reiškia, kad ji greitai tampa pasirinktu mokėjimo metodu už daugybę neteisėtų veiksmų.

Neteisėta veikla: kripto revoliucijos varymas?

Čia dažnai pamatysite, kaip kalbame apie realaus pasaulio kripto ir „blockchain“ pritaikymą čia, „BlocksDecoded“. Mes norime, kad visi vartotojai ir vyriausybės pradėtų naudotis „blockchain“.

Iš pirmo žvilgsnio skaičiai atrodo džiuginantys. Esamų „Bitcoin“ piniginių skaičius viršijo 30 milijonų; „Ethereum“ adresai viršijo 35 milijonus. Tai rodo, kad vis daugiau žmonių pradeda laikyti du pagrindinius pasaulyje šifravimo žetonus.

Bet kiek to gaunama iš teisinės veiklos? Yra plačiai paplitę nesutarimai.

Pasak Sidnėjaus universiteto mokslininkų, 44 proc. Bitcoin operacijų yra dėl neteisėtos veiklos. Prieš dvylika mėnesių jie sakė:

„Mes nustatome, kad maždaug ketvirtadalis Bitcoin vartotojų ir pusė Bitcoin operacijų yra susijusios su neteisėta veikla. Maždaug 72 milijardai JAV dolerių neteisėtos veiklos per metus apima „Bitcoin“, kuris yra artimas JAV ir Europos nelegalių narkotikų rinkų mastams “.

Tačiau DEA agentė Lilita Infante sako, kad skaičius yra arčiau 10 proc. (Sumažėjo nuo 90 proc. 2014 m.), Tuo tarpu Demokratijų gynybos fondas teigia, kad mažiau nei vienas procentas.

Verta paminėti, kad 10 proc. Rinkos 2019 m. Yra 500 mln. USD, tuo tarpu 2014 m. Pradžioje 90 proc. Buvo tik 45 mln. USD. Kad ir kuo labiau tikėtumėte, akivaizdu, kad neapdorotas skaičius auga.

Taigi, kam išleidžiami keli neteisėti milijardai? Čia yra penki abejotini dalykai, kuriems kriptovaliuta gali būti naudojama.

1. „Usenet“ indeksuotojai

„Usenet“ yra „Unix“ pagrindu sukurta sistema, kuri buvo šiuolaikinio interneto pirmtakas; jis gyvuoja nuo 1980 m.

Žinoma, pats „Usenet“ nėra neteisėtas. Kai kurie interneto paslaugų teikėjai vis dar teikia prieigą kaip savo interneto paketų dalį.

Tačiau nemažą dalį šiuolaikinio „Usenet“ tinklo naudoja autorių teisių piratai. Už nedidelį mokestį kiekvieną mėnesį jie gali atsisiųsti tiek nelegalaus turinio, kiek nori. Kadangi „Usenet“ remiasi tiesioginiais atsisiuntimais, jiems nereikia jaudintis dėl interneto paslaugų teikėjų priežiūros taip pat, kaip ir su torrentais.

Mokesčiai mokami indeksuotojams. Jie yra atsakingi už visų „Usenet“ failų sugretinimą į paieškos formatą. Šiandien daugelis indeksuotojų priima Bitcoin tik dėl anoniminių savybių.

2. Ransomware

Šalys, kurias paveikė „WannaCry“

Šalys, kurias paveikė „WannaCry“

Kai kurie žmonės užjaučia autorių teisių piratus. Jie teigia, kad atsižvelgiant į kino teatrų bilietų ir kabelinės televizijos abonementų kainą, kai kuriems vartotojams nelieka nieko kito, kaip kreiptis į tokius šaltinius, jei jie nori pasiekti naujausią turinį.

Tačiau niekas neturi simpatijų išpirkos programų kūrėjams. Jų motyvai yra grynai savanaudiški.

Garsiausias pastarųjų metų išpirkos programų pavyzdys buvo 2017 m. „WannaCry“. Tai paveikė daugiau nei 200 000 kompiuterių 150 šalių.

Pagrindiniai tikslai buvo įmonės, nors bene labiausiai nerimą kėlė ir sveikatos paslaugos visame pasaulyje. Tarp jų buvo Didžiosios Britanijos NHS, Nacionalinis sveikatos institutas Kolumbijoje ir kelios ligoninės Indonezijoje.

„WannaCry“ reikalavo atsiskaityti Bitcoin. Jei vartotojai mokėjo, jie vėl gavo prieigą prie savo mašinų. Manoma, kad užpuolikams galiausiai buvo išsiųsta daugiau nei 200 000 USD Bitcoin.

Praėjus dvylikai mėnesių, buvo dar daugiau baimės, kai el. Laiškai, kuriuos tariamai siuntė „WannaCry“ įsilaužėliai, reikalavo dar 0,1 Bitcoin iš paveiktų vartotojų.

Laiškų kilmė niekada nebuvo galutinai nustatyta, nors Šiaurės Korėja buvo plačiai apkaltinta esanti už pirminio išpuolio.

3. Šilko kelias 3.0

Šilko kelias yra viena iš labiausiai pagarsėjusių tamsiojo tinklo vietų. Jis parduoda narkotikus, nelegalią pornografiją, ginklus ir kitas neteisėtas prekes. Pagalvokite apie tai kaip apie „Amazon“ versiją.

Svetainė buvo uždaryta 2013 m., Vėl 2014 m. Ir vėl 2017 m. Rossas Ulbrichtas, vienas iš originalių svetainės kūrėjų, šiuo metu JAV atlieka dvigubą gyvenimo bausmę..

Netrikdyta svetainė vėl atsistoja ant kojų ir sėkmingai prekiauja savo gaminiais. Beveik visos svetainių pardavėjos veikia tik kriptovaliuta. Bitcoin yra labiausiai paplitęs, tačiau visos pagrindinės monetos yra plačiai pripažintos.

4. Prekyba žmonėmis

Teisėsaugos institucijos taip pat pripažįsta, kad Bitcoin naudojimas dabar yra didžiulė problema prekybos žmonėmis pasaulyje.

Internete galite perskaityti gana siaubingų istorijų. Kai kurie tyrimai rodo, kad prekiautojai žmonėmis moka už savo internetinius skelbimus „Bitcoins“, kad būtų išvengta sekimo, o kiti žurnalistai teigia radę įrodymų, kaip žmonės naudojasi „Bitcoin“, norėdami pirkti moteris ir merginas seksui, nesijaudindami dėl įstatymų..

Nauja realybė vedė Tarptautinį dingusiųjų centrą & „Eksploatuojami vaikai“ (ICMEC), norėdami sukurti savo skaitmeninės ekonomikos darbo grupę, o FTB – „Virtualios valiutos kylančių grėsmių“ darbo grupę.

Mūšis tęsiasi.

5. Pinigų plovimas

Kriptovaliutos yra pinigų plovimo rojus. Jie gali būti naudojami grynųjų pinigų iš bet kokios neteisėtos veiklos integravimui į asmens balansą.

Pagrindiniai mainai turi kovos su pinigų plovimu patikrinimus; tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios naujų vartotojų tikrinimo procesas gali būti toks varginantis.

Tačiau „darknet“ tinkle nusikaltėliai naudojasi „Bitcoin“ maišytuvais (dar vadinamais „maišytuvais“). Jie suskirsto operaciją, atmeta ją aplink šimtus tamsių interneto adresų, tada vėl sujungia į vieną adresą, kuriuo savininkas gali jį atsiimti..

Mokesčiai už griuvimo procesą svyruoja nuo vieno iki trijų procentų.

Ar neteisėtumas yra kriptovaliutos problema?

Taigi, ar turėtume jaudintis, kaip protingi, įstatymų besilaikantys šifravimo savininkai? Mes taip nemanome; „fiat“ valiuta taip pat buvo naudojama neteisėtai veiklai šimtus metų ir vis dar stiprėja.

Mes net nesame įsitikinę, kad neteisėtumas yra viena iš svarbiausių problemų, su kuria šiandien susiduria kriptografinis pasaulis. Peržiūrėkite mūsų straipsnį, kad sužinotumėte daugiau.