6 geriausios „Altcoins“ biržos

Taigi, jums priklauso keletas pagrindinių kriptovaliutų, tokių kaip „Bitcoin“ ir „Ethereum“, tačiau dabar norite sužinoti, ką gali pasiūlyti platesnis kriptovaliutų pasaulis. Norite nusipirkti altcoins.

Altcoinas yra bet kuri kriptovaliuta, kuri nėra Bitcoin. Tai reiškia, kad tūkstančiai altcoinų laukia atradimo.

Norite juos patikrinti? Čia yra šeši geriausi „altcoin“ mainai.

1. Binansas

altcoin valiutos keitimas

Ko gero, tikėjotės neaiškios kriptovaliutos? Ne, geriausios „altcoin“ biržos dažnai yra geriausiai žinomos. Tuo Binance siūlo 500 monetų porų rašymo metu, todėl tai buvo viena iš gausiausių altcoin biržų. Vartotojams svarbu, kad „Binance“ turi didelę prekybos apimtį ir labai stiprią saugumo istoriją.

„Binance“ taip pat turi tvirtą naujų altkoinų pristatymo istoriją. „Binance Launchpad“ padeda filtruoti geriausius naujus „altcoin“ projektus (žinomus kaip „Initial Exchange Offerings“), suteikiant jiems galimybę augti ir atskleisti didžiulę auditoriją pagrindinėje prekybos svetainėje..

Reikia „Binance“ sąskaitos? Sukurkite naują „Binance“ paskyrą naudodami mūsų nuorodą ir padėkite sukti „Blocks Decoded“ ratus!

2. „HitBTC“

„HitBTC“ yra dar viena pagrindinė birža, turinti didelę prekybos apimtį. Tai reguliariai pasiekiama 500 mln per 24 valandas. Tai taip pat siūlo didžiulį prekybos porų skaičių: daugiau 750 rašymo metu.

Porų skaičius priskiria HitBTC tarp didžiausių altcoin biržų bet kur. „YoBit“ birža tikriausiai yra numeris vienas (su daugiau nei 4000 monetų poromis), tačiau ji turi labai neigiamą reputaciją.

Bet mes nukrypstame. Didelis porų skaičius reiškia, kad kiekvienas, norintis įsigyti altcoins, turi didelę galimybę rasti tai, ko nori.

Kaip ir bet kuri kriptovaliutų birža, „HitBTC“ turi nemažą dalį neigiamų atsiliepimų. Patariame prekiauti nedidelėmis HitBTC prekėmis, kad būtų saugu.

3. IDEX

idex altcoin mainai

IDEX yra decentralizuota „Ethereum“ turto birža ir dar viena puiki birža pirkti altcoins.

Biržoje daugiausia dėmesio skiriama „ERC-20“ tarpusavio ženklų prekybai, reguliariai kaupiant daugiau nei 500 mln. USD per 24 valandų prekybos apimtį. IDEX siūlo daugiau 500 prekybos porų rašymo metu daugiausia dėmesio skyrė „Ethereum“ pagrindu veikiantiems žetonams.

IDEX yra populiarus dėl daugybės priežasčių. Tai yra decentralizuota, teikianti papildomą saugumą vartotojams vykdydama tarpusavio operacijas. Iš tiesų, IDEX yra mūsų geriausių decentralizuotų mainų sąraše.

Be to, jis turi labai mažas dujų sąnaudas, mažinant sandorių mokesčius iki minimumo, taip pat turi daugybę rinkos analizės ir diagramų įrankių.

4. Bittrex

kripto altcoin keitimas bittrex

„Bittrex“ naudojau labai ilgai, kol perėjau prie „Binance“, kad galėčiau pasinaudoti „Binance“ „Launchpad“ ir pradinių mainų pasiūlymais..

Tačiau „Bittrex“ išlieka populiari birža, net jei jos prekybos apimtys pastaruoju metu sumažėjo. Tačiau vienas teigiamų „Bittrex“ yra daugiau nei porų, kurias gali įsigyti vartotojai 350 rašymo metu.

Kaip ir „Binance“, „Bittrex“ taip pat turi kriptovaliutų paleidimo pultą. Pradiniai „Bittrex“ mainų pasiūlymai prasidėjo prastai ir, tiesą sakant, nėra geriausios reputacijos. Tačiau pati svetainė vis dar yra viena saugiausių aplinkoje, taigi yra viena iš geriausių „altcoin“ biržų.

Suprantama, kad puikus saugumo įrašas yra vienas iš dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis kriptografinę biržą.

5. „OKEx“

„OKEx“ yra Maltoje veikianti „altcoin“ birža, kurioje yra daugiau nei 400 monetų porų rašymo metu.

Jis reguliariai pateikiamas geriausių kriptovaliutų mainų sąrašuose ir nesunku suprasti, kodėl. Draugiška vartotojo sąsaja, minimalus nerimas dėl pinigų grąžinimo ar keitimo ir patikima saugumo istorija palaiko „OKEx“ link „altcoin“ mainų reitingo viršaus..

„OKEx“ reguliariai mato 500 milijonų dolerių parą per parą vykstančią prekybos apimtį, o tai yra pagrindinis pliusas prekybininkams, kuriems reikalingas likvidumas.

Tačiau „OKEx“ kriptovaliutų naujienose išlaiko ne tik altcoinai. Birža taip pat bando sukurti globalizuotą standartą, kurio privalo laikytis visos kriptovaliutų biržos, panašiai kaip Pasaulio biržų federacija..

„Kriptovaliutos yra globalios ir decentralizuotos, o pramonė išlieka nauja, todėl jurisdikcijos reglamentų nepakanka. Vienintelis būdas mainams augti ir daryti poveikį yra susivienijimas kurti praktiką ir politiką, kuri nustatys pasaulinį standartą ir prisitaikys prie regioninės reguliavimo sistemos “.

Andy Cheungas, „OKEx“ operacijų vadovas

6. p2pb2b

geriausia altcoin birža

Mūsų sąrašas baigiasi sparčiausiai pasaulyje augančia altcoin birža p2pb2b.

Kaip ir daugumos kitų šiame sąraše esančių „altcoin“ biržų atveju, „p2pb2b“ 24 valandų prekybos apimtys reguliariai viršija 500 milijonų dolerių. Joje išvardyta 450 monetų porų.

Ji taip pat gauna patikimas vartotojų apžvalgas iš įvairių šaltinių ir savo vartotojams reguliariai pateikia naujus altkoinus.

„p2pb2b“ taip pat turi patogią mobiliąją programą, leidžiančią naršyti altcoins kelyje (taip pat išlaikyti savo altcoin krepšių viršuje!).

Nors p2pb2b turi didelę apimtį ir daugybę monetų porų, ji taip pat yra gana nauja altcoin birža. Prieš patardami didelį kiekį kriptovaliutos, patartume būti atsargūs.

Kokia geriausia „Altcoin“ birža?

Mums geriausia „altcoin“ birža yra tas, kuris rimtai vertina jūsų saugumą.

Visų pirma, jūs turite žinoti, kad jūsų kriptovaliuta yra saugi. Atminkite, kad kol neperkelsite kriptovaliutos iš biržos į savo asmeninę piniginę, nesate saugūs 100 proc.

Antra, tai tikrai priklauso nuo norimo įsigyti altcoino. Kai kuriuose „altcoin“ biržose nurodomas tik nedidelis žetonų skaičius, todėl norimo altkoino galite nerasti.

Nepaisant to, geriausia praktika yra laikytis tų, kurie turi tvirtą reputaciją. Nenukrypkite į atsitiktinius mainus su maža prekybos apimtimi – galite daugiau niekada nematyti savo investicijų.

Jei norite sužinoti daugiau apie geriausias altcoin biržas, perskaitykite kitus mūsų straipsnius apie geriausias decentralizuotas kriptografines biržas ir geriausias kriptografines biržas su marža.

60b db0 b6d c54 aa0 99b efc