10 populiariausių kripto naujienų, investavimo ir prekybos patarimų telegramų kanalų

Tiesioginių pranešimų programa „Telegram“ yra vienas iš populiariausių būdų, kaip žmonės gauna naujienas, naujienas, informaciją apie rinką ir patarimus investuoti į kriptografiją.

Deja, yra daug baisių šifravimo „Telegram“ kanalų, kuriuose pilna šlamšto, beprotiškų plepių ir „pro“ patarimų mokėjimo užklausų.

Tačiau įsigilinkite į daugybę klausimų, kuriuos verta užsisakyti. Štai keletas geriausių, kuriuos radome.

1. JK kriptografija

kripto telegramos grupė

„UK Crypto“ siūlo mokomojo turinio, rinkos įžvalgų ir naujausių naujienų derinį.

Kanalas ypač vertingas tiems, kurie nori sužinoti, kaip atlikti techninę (pagal diagramas) ir pagrindinę (iš esmės vertę) įvairių kriptovaliutų analizę.

Kanalas turi apie 2000 narių.

2. „WhaleClub Traders“

Kaip rodo pavadinimas, „WhaleClub Traders“ orientuojasi į kriptografinės erdvės prekybos ir investavimo aspektus.

Pagal rinkos kapitalizaciją kanalas orientuojasi tik į penkias geriausias monetas. Natūralu, kad ši linija yra šiek tiek neryški, nes žetonų vertė auga ir krinta, tačiau nesitikėkite, kad rasite žmonių, rašančių išsamią neaiškių altkoinų analizę.

„Telegram“ kanalas yra platesnio pasiūlymo dalis, apimanti įrašytus interviu ir tiesioginius „Google Hangout“.

„WhaleClub Traders“ turi daugiau nei 25 000 narių.

3. Kripto naujienos

kripto telegrama

„Crypto News“ dalyvauja tik 300 dalyvių, tačiau mažesnė nebūtinai reiškia blogesnę, kai kalbama apie „Telegram“ kanalus. Kai kuriuos didžiausius kanalus, kuriuose yra dešimtys tūkstančių narių, sunku sekti dėl didžiulio pranešimų kiekio.

Ši grupė yra populiariausias kripto naujienų telegramos kanalas. Tai teikia tiesioginį svarbiausių tos dienos kripto naujienų srautą, o vartotojai aptaria, ką tai reiškia sektoriui.

Pastaba: Peržiūrėkite šias geriausias kriptovaliutų naujienų svetaines, jei norėtumėte išspręsti problemą tradicinėmis priemonėmis.

4. Cointelegraph

Kitame skalės gale yra „Cointelegraph“. Tai yra oficialus komandos „Cointelegraph“ tinklalapio kanalas, kuriame yra 65 000 narių.

Taip, pranešimus gali būti sunku sekti. Tačiau yra keli masinių kanalų dalyvavimo pranašumai: galite būti tikri, kad internete visada bus žmonių, su kuriais galėsite kalbėtis, ir galite būti labiau tikri, kad kiekviena nuotoliniu būdu svarbi informacija bus iškelta ir išanalizuota.

„Cointelegraph“ kanalo turinys apima naujausias naujienas, tyrimo tyrimus ir rinkos duomenis.

5. Prekybos signalai nemokamai

kripto telegrama

Kai rinkose įvyksta kažkas, kas atrodo tinkamas laikas pirkti (arba parduoti) turtą, tai vadinama prekybos signalu.

Galimų signalų yra begalė. Gali būti, kad tam tikras pasipriešinimas buvo nutrauktas, kad tam tikroje monetoje yra didelis prekybos apimtis arba netgi atsirandantis diagramos modelis.

Daugelis „Telegram“ kanalų teigia teikiantys tokius signalus. Tačiau atidžiau apžiūrėjus, daugelis jų yra „pump-and-dump“ schemos. Kanalo savininkai verčia žmones investuoti į jiems priklausančią monetą, kad kaina pakiltų, kad tik parduotų savo turimą akciją.

Tačiau kai kurie kanalai yra teisėtesni. Mums patinka prekybos signalais nemokamai; tai vienas geriausių „Telegram“ kanalų. Mes niekada nepastebėjome jokių „pump and dump“ schemų požymių. Kaip visada, atlikite savo tyrimus prieš skirdami pinigų arbatpinigiams.

6. „CoinMarketCap“

„CoinMarketCap“ yra viena iš geriausių svetainių, leidžiančių patikrinti monetos kainą, apimtį, rinkos viršutinę ribą ir diagramų istoriją.

Šis neoficialus kanalas yra robotas. Tai leis jums sužinoti 10 geriausių monetų kainą, išsiųsti pranešimus apie jums svarbių monetų kainų pokyčius, išleisti atnaujinimus apie bendrą rinkos viršutinę ribą ir pateikti septynių dienų kainų istorijas.

7. „AirdropAlert“

aliarmo perspėjimas

Kai pradės veikti nauja kriptovaliuta, kūrėjai dažnai nemokamai platina žetonus dideliam skaičiui esamų piniginės adresų. Procesas vadinamas „aerodromu“.

Lėktuvų lašai padeda naujai monetai pritraukti bendruomenę. Jie taip pat padeda monetai nusipirkti naudotoją. Logika yra ta, kad žmogui labiau rūpi projektas, jei jis turi savo akcijų.

Galite rasti daug svetainių, kuriose skelbiami būsimų oro lašų sąrašai. Tačiau jei norite veikti per „Telegram“, prisijunkite prie „AirdropAlert“ kanalo.

Tą patį pavadinimą turinti svetainė valdo kanalą. Joje yra 120 000 narių.

8. ICOC atsiskaitymas

Kitas populiarus naujų žetonų apsaugos būdas yra dalyvavimas „pradiniame monetų aukojime“ (ICO). Tai yra IPO šifravimo atitikmuo.

2018 m. ICO tapo populiaresnis nei bet kada; įvyko daugiau nei 1 000. Jie surinko daugiau nei 20 mlrd. USD finansavimą.

Jei norite neatsilikti nuo visų būsimų ICO, rekomenduojame prisijungti prie ICOCountdown. Joje yra 15 000 narių.

Atminkite, kad labai svarbu atlikti savo kruopštumą. Taip, ICO yra puikus būdas investuoti į naują projektą, tačiau jie taip pat yra dažnas kriptografinių sukčių atakų vektorius.

9. „Venture Coinist“

Lukas Martinas vadovauja „Venture Coinist“. Luko specialybė yra techninė analizė, ir jis yra vienas iš geriausių šifravimo žmonių, kuriuos galima sekti „Twitter“.

Jei jums patinka skleisti diagramas, kad ieškotumėte investavimo galimybių, turėtumėte užsiprenumeruoti. Visiems altcoinams taikoma aprėptis, tačiau diskusija daugiausia vyksta apie 10 geriausių žetonų.

Taip pat rasite deramą mokomosios medžiagos kiekį; Lukas iš naujo dalijasi senais topais ir paaiškina, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad galėtumėte atrasti naujų galimybių sau.

10. Oficialios monetų telegramų grupės

Galiausiai atminkite, kad daugelis kriptovaliutų valdo savo oficialius „Telegram“ kanalus. Greita paieška atitinkamos monetos svetainėje ar „subbreddit“ paprastai įtraukia nuorodą.

Oficialūs kanalai yra geriausias būdas sekti naujausias konkrečios monetos naujienas ir techninę pažangą.

Mūsų nuomone, jie yra geresni nei oficialios „Twitter“ paskyros; dažnai kanale rasite kelis kūrėjus, o ne „PR“ valdomą balsą, kurį gaunate „Twitter“.

Norėdami sužinoti daugiau būdų, kaip įsitraukti į šifravimo pasaulį, peržiūrėkite geriausių žiniatinklio šifravimo forumų ir bendruomenių sąrašą.