Kaip anonimiškai nusipirkti „Bitcoin“ (ir kodėl turėtumėte)

Kaip pirmoji kriptovaliuta, Bitcoin yra didingas. Skaitmeninė skaitmeninio amžiaus valiuta, peržengianti visas sienas ir vyriausybės sunkumus.

Beje, Bitcoin nėra labai anonimiškas. Kiekvienas gali patikrinti knygą, atsekti operacijas ir sąskaitų likučius. Nors niekas nežino, kad turite sąskaitą, teoriškai daugelis mainų vykdo „Pažink savo klientą“ (KYC) patvirtinimą, kurį vyriausybės, mainų darbuotojai ar įsilaužėliai gali naudoti norėdami identifikuoti jus ir jūsų „Bitcoins“.

Niekas neturi žinoti, kiek jūsų Bitcoins yra, ar kaip juos išleidžiate. Tai, ką darote su ateities valiuta, yra jūsų pačių reikalas, todėl štai kaip anonimiškai nusipirkti „Bitcoin“ ir taip jį išlaikyti.

Kaip anonimiškai nusipirkti Bitcoin

Kad galėtumėte anonimiškai laikyti ir naudoti „Bitcoin“, turite kai kuriuos jų turėti. Yra šimtai būdų, kaip nusipirkti „Bitcoin“, tačiau ne visi leidžia išlikti anonimiškiems. Štai keli geriausi jo įsigijimo būdai.

1. Pasinaudokite „Peer to Peer“ paslauga

Vaizdo kreditas:

Savvas Stavrinos /Pekseliai

Pirkdami savo „Bitcoin“ iš kito asmens nereikia atskleisti jokios asmeninės informacijos. Galėtumėte atsiskaityti banko pavedimu, bet jei norite likti už tinklo ribų, tada geriausias būdas įsigyti Bitcoin yra mokėjimas grynaisiais ar prekyba kitomis prekėmis ar paslaugomis..

Natūralu, kad „Bitcoin“ pirkimas naudojant „Amazon“ dovanų kortelę (ar bet kurį kitą mokėjimo būdą) priklausys nuo jūsų pardavėjo malonumo. Tokios paslaugos kaip „LocalBitcoins“ gali susieti jus su vietiniais žmonėmis, norinčiais parduoti „Bitcoin“, nesiimdami jokio komisinio mokesčio, o šiuose įrankiuose nurodomi pardavėjo priimti mokėjimo metodai ir jų bendruomenės įvertinto pardavėjo statusas..

Jei negalite (ar nenorite) susirasti draugiško nepažįstamo žmogaus, kuris jums parduotų „Bitcoin“, tai ar laikėte draugu ar šeimos nariu, jei jie yra kripto entuziastas? Prekyba su patikima šalimi supaprastina procesą.

2. Pirkite „Bitcoin“ naudodamiesi anoniminiu mainu

Keli dideli mainai verčia pateikti asmeninę informaciją, kol jos leis jums prekiauti. Laimei, egzistuoja daugybė mažų paslaugų, kurioms nesvarbu, kas jūs esate, arba kurios yra specialiai sukurtos leisti anonimiškai prekiauti. Pirkdami „Bitcoin“ iš anoniminių draugiškų biržų, galite išvengti stebėjimo, reguliavimo ir valdžios laikymosi, kuris taip dažnai vyksta po didelių mainų.

Decentralizuotas mainai Bisq leidžia jums įsigyti Bitcoin be KYC ar tapatybės patvirtinimo. Jis palaiko banko pavedimus kartu su įvairiomis kitomis trečiųjų šalių paslaugomis, tokiomis kaip „Western Union“.

Kai baigsite pirkimą, saugokite savo „Bitcoin“ anoniminėje kriptovaliutos piniginėje papildomai apsaugai.

3. Naudokite „Bitcoin“ bankomatą

Bitcoin bankomatai atsiranda visur. Tai veikia kaip grynųjų pinigų bankomatas ir leidžia jums įsigyti „Bitcoin“ iš fizinio kiosko su įvairiais mokėjimo būdais. Pasirinkę tinkamą bankomatą, galite nusipirkti „Bitcoin“ su šaltais, kietais, grynaisiais. Dažnai jų negalima atsekti, tačiau pirmiausia turite patikrinti mašiną. Egzistuoja daugybė skirtingų „Bitcoin“ bankomatų, o kartais jiems reikia sąskaitos su keitimo paslaugomis.

Mūsų „Bitcoin“ bankomatų vadove pateikiama sudėtinga informacija, taip pat nurodomi veiksmai, kaip rasti vietinį „Bitcoin“ bankomatą.

4. Prekiaukite kita kriptovaliuta už Bitcoin

Jei stengiatės anonimiškai pirkti „Bitcoin“, tai ar svarstėte galimybę įsigyti kitą kriptovaliutą? Tai skamba priešingai, bet taip nėra. Jei perkate anoniminę kriptovaliutą, pvz., „Monero“, ir tada prekiaujate į „Bitcoin“, labai sunku susieti jus ar savo banko sąskaitą su jums priklausančiais bitkoinais.

Norėdami tai padaryti, galite naudoti anoniminius mainus arba bendraamžių paslaugas ar draugą. Arba galite naudoti kriptovaliutų keitimo platformą, pvz „ShapeShift“. Tam reikalinga nemokama sąskaita, tačiau reglamentai yra labai švelnūs.

5. Naudokite iš anksto apmokėtą debeto kortelę

Jei grynieji pinigai ar kiti alternatyvūs mokėjimo metodai jums netinka, kodėl gi nepasinaudojus iš anksto apmokėta debeto kortele? Šiems žmonėms retai reikia jūsų asmeninės informacijos, kad galėtumėte nusipirkti, ir jūs galite juos naudoti įsigydami „Bitcoin“, saugiai žinodami, kad jo negalima pririšti prie jūsų.

Jūs vis tiek turite būti atsargūs keisdami KYC patikrą, tačiau tai turėtų suteikti jums dar vieną variantą jūsų anoniminiame „Bitcoin“ arsenale. Tai neveiks kreditinėms kortelėms, nes daugelis kreditinių kortelių blokuoja kriptografinius pirkimus, o kai kreditinės kortelės parduodamos naudojant svetimus pinigus, sunku anonimiškai užsiregistruoti vienai iš jų..

Kaip likti anonimu su Bitcoin

Kai turite keletą „Bitcoins“, protinga imtis veiksmų, kad liktumėte anonimi. Čia galite imtis drastiškų veiksmų, pvz., Naudodamiesi viešosios bibliotekos kompiuteriais arba naudodami kietuosius diskus mikrobangų krosnelėje po kiekvieno naudojimo, tačiau yra lengvesnių būdų likti anonimais, kai pasiekiate savo „Bitcoin“.

1. Naudokite „Bitcoin Mixer“

Vaizdo kreditas:

Aa Dil /Pekseliai

„Bitcoin“ maišytuvas arba „Bitcoin Tumbler“ nutraukia ryšį tarp konkrečių „Bitcoins“ ir jūsų piniginės adresų. Jei nenorite, kad mainai žinotų jūsų tikrąjį piniginės adresą, ar norite susimaišyti ar kitaip išvalyti ar užgožti savo „Bitcoins“ kilmę, tai yra būdas eiti.

Vis dėlto būkite atsargūs, nes „Bitcoin“ būgnai dažnai siejami su neteisėta veikla.

Perskaitykite mūsų „Bitcoin“ būgnų vadovą, kad sužinotumėte daugiau.

2. Naudokite TOR arba VPN

Virtualus privatus tinklas (VPN) arba „The Onion Router“ (TOR) tinklas padeda užgožti jūsų IP adresą.

Tai teikia keletą privalumų. Visų pirma, jie užmaskuoja jūsų veiklą internete, įskaitant prieigą prie bet kokių mainų ar piniginės (kai kuriais atvejais). Tai padeda užkirsti kelią mainams ar kitoms paslaugoms, kurios jus stebi ar stebi jūsų „Bitcoin“ sąveiką. Jei esate šalyje, kurioje laikomasi griežtos kriptovaliutų pozicijos, jums gali tekti naudoti tokį įrankį kaip šie, kaip pirmąją gynybos liniją nuo besiplečiančių vyriausybių.

Pirkite „Bitcoin“ šiandien anonimiškai!

Vaizdo kreditas:

Kaique Rocha /Pekseliai

Šie metodai turėtų padėti jums įsigyti anonimiškai „Bitcoin“ ir išlikti anoniminiais, kai naudojate „Bitcoin“. Sujungus jie sudaro labai tvirtą anonimiškumo profilį.

Tai nėra galutinis sąrašas, todėl jei žinote techniką, kurios praleidome, praneškite mums. Nepamirškite apsaugoti savo privačių raktų, nes jei neturite privačių raktų, jūs neturite savo „Bitcoin“!

fb7 cef 771 b7f 9b0 b24 527