10 „YouTube“ kanalų, kad sužinotumėte, kaip prekiauti kriptografija

Prekyba kriptografija nėra panaši į įprastų akcijų prekybą. Rinkas lemia skirtingi veiksniai ir jos elgiasi skirtingai.

Jei norite sužinoti, kaip prekiauti kriptografija, „YouTube“ yra puiki vieta pradėti. Kai kurie profesionalūs prekybininkai reguliariai skelbia mokomuosius vaizdo įrašus, strategijos idėjas ir bendrą rinkos analizę.

Čia yra 10 populiariausių „YouTube“ kanalų apie tai, kaip prekiauti kriptovaliuta.

1. Diagramos čempionai

„Chart Champions“ vadovauja buvęs profesionalus vertybinių popierių prekybininkas, kuris 2017 m.

Pagrindinis kanalo tikslas yra pažvelgti į įvairių kriptografinių žetonų diagramas ir atlikti techninę analizę. Naujas vaizdo įrašas nusileidžia daugeliu dienų.

Taip pat rasite daug vaizdo įrašų, kuriuose bus išmokyta atlikti savo techninę analizę. Aptariamos temos: „Elliott Wave Theory“, „Bollinger Bands“, kaip panaudoti „stop loss“, kaip nustatyti ir prekiauti rinkos tendencijas, ir dar daug daugiau..

2. „InnerCircleTrader“

„InnerCircleTrader“ yra vienas svarbiausių „Forex“ prekybininkų „YouTube“. Nors jo vaizdo įrašai nėra konkrečiai susiję su kriptografija, pamokos, kurias sužinosite lankydami jo mokomuosius kursus, bus labai geri, kad gautumėte pelną iš kriptografinių rinkų..

Bet prieš pradedant žiūrėti, įspėjamasis žodis. „InnerCircleTrader“ vaizdo įrašai yra sudėtingi; nebandykite ir šokinėkite atsitiktinai. Pradėkite nuo pradžių ir žiūrėkite visus jo vaizdo įrašus chronologine tvarka. Nepamirškite užsirašyti!

3. „Bitcoin Bravado“

„Bitcoin Bravado“ yra narystės pagrindu sukurta internetinė prekybininkų bendruomenė. Abonementas kainuoja 97 USD per mėnesį. Mes nesame prenumeratoriai, todėl negalime komentuoti turinio, kurį gaunate už tą mokestį, kokybės.

Tačiau galime pakomentuoti grupės „YouTube“ vaizdo įrašų kokybę. Apskritai kanalas rodo dvi tuo pačiu metu vykstančias serijas: „Don“ ir „Jack Live“ (poroje daugiausia dėmesio skiriama prekybos pavedimų srautui) ir „The Correction“ (kuri labiau orientuota į švietimą ir analizę)..

Džekas yra populiarus šifravimo „Twitter“ bendruomenės narys. Jį galite rasti adresu @BTC_JackSparrow.

4. Prekyba „Cheds“

Visi, kurie seka kriptografinį „Twitter“, taip pat susidūrė su „Big Cheds“ (@bigcheds). Jis plačiai vertinamas kaip vienas sėkmingiausių ir patikimiausių prekybininkų kriptografija ir skelbia nesibaigiantį diagramų ir analizės srautą. Jis taip pat reguliariai prisideda prie CNBC laidos „Crypto Trader“.

Galbūt mažiau žinoma, kad Chedsas taip pat turi sėkmingą „YouTube“ kanalą. Nauji vaizdo įrašai išleidžiami tik maždaug kartą per mėnesį, tačiau jie nuosekliai yra vieni iš įžvalgiausių ir išsamiausių žiniatinklio šifravimo vadovų..

5. Filakonė

Kita „Twitter“ asmenybė, valdanti populiarų „YouTube“ kanalą, yra „Philakone“. Jo dėmesys skiriamas dienos prekybai, todėl nesitikėkite, kad pamatysite vaizdo įrašų, kuriuose kalbama apie tai, kokia gali būti Bitcoin kaina per porą savaičių, o ką jau kalbėti apie porą mėnesių.

Jo mėgstamiausi rodikliai yra „Elliott Wave“, RSI ir MACD, todėl galite tikėtis pamatyti daug diskusijų šiomis temomis.

6. Kripto kreditas

Kaip ir „Cheds Trading“, „Crypto Cred“ nėra tas kanalas, kuris kas kelias dienas skelbia naują vaizdo įrašą. Tačiau, kai naujas jo kriptografinės prekybos vaizdo įrašas nusileidžia, tai panašu į aukso dulkes. Kiekvienas, norintis išmokti prekiauti kriptografija, turi žiūrėti turinį.

Jei nieko nėra, įsitikinkite, kad žiūrėjote kanalo „Techninės analizės serijos“ vaizdo įrašus. Rašymo metu buvo paskelbta 10. Iki šiol aptartos kriptografinės prekybos temos yra RSI, „Trendlines“, „Ichimoku Cloud“, užsakymų srautas, „Fibonacci“ lygiai, rizikos valdymas, horizontalusis pardavimas, žvakidžių diagramos, įėjimo trigeriai ir „S / R Trade Setup“..

7. „TheChartGuys“

„TheChartGuys“ daugiausia dėmesio skiria techninės analizės mokymui keliuose sektoriuose, tačiau šifravimui skirta didelė dalis turinio.

Du grojaraščiai, kuriuos reikia stebėti, yra prekybos pamokos ir BTC bei kriptovaliutų techninė analizė. Pastaroji iš dviejų vis dar gauna naujų vaizdo įrašų – galite tikėtis, kad kas porą dienų naujas vaizdo įrašas nukris.

Prekybos pamokų serija baigėsi prieš porą metų, tačiau joje pateikiamos pamokos yra neįkainojamos. Iš viso šioje serijoje yra 37 vaizdo įrašai ir viskas aprėpia pradedančiųjų tendencijų brėžinius iki žymiai sudėtingesnių dalykų.

8. „DataDash“

„DataDash“ yra dar vienas „YouTube“ kanalas, apimantis visus prekybos ir investicijų aspektus, ne tik kriptografiją.

Tačiau kanalas išleido „Prekybos patarimų“ seriją su 20 atskirų vaizdo įrašų. Pamokos, kurias sužinosite žiūrėdami serialą, gali būti pritaikytos bet kuriai investavimo galimybei, įskaitant kriptografiją.

Serija puikiai tinka tiems, kurie neturi daug laiko praleisti žiūrėdami valandos trukmės vaizdo įrašus apie tai, kaip prekiauti kriptografija. Beveik visi šios serijos vaizdo įrašai rodomi mažiau nei 10 minučių.

9. Suplakta

„Bitraged“ yra orientuotas tik į prekybą – jūs nerasite bendrų kriptografinių naujienų ar nuomonės. Pagrindinės kanalo temos yra rinkos analizė, prekybos strategija ir švietimas.

Deja, nauji vaizdo įrašai buvo dažnai skelbiami, tačiau, atrodo, kad pastaraisiais mėnesiais naujo turinio srautas nudžiūvo. Nepaisant to, senesnę medžiagą tikrai verta pasigilinti, kad gautumėte įžvalgių pamokų.

10. Kripto gnomas

Mes baigiame „Crypto Gnome“. Jis teikia mokomąjį turinį kartu su naujienomis ir analize.

Daug šio kanalo turinio yra skirtas prekybos platformoms, automatiniams prekybos algoritmams ir robotams bei techninei analizei.

Tai taip pat kitas kanalas, kuris puikiai tinka visiems, kuriems trūksta laiko. Labai nedaug vaizdo įrašų trunka ilgiau nei tris minutes.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip prekiauti kriptografija

„YouTube“ kanalų prekyba kriptografija yra puikus šaltinis norint patikrinti, tačiau jei norite tapti ekspertu kriptografijos prekeiviu, jie yra tik viena galvosūkio dalis. Tačiau jie iliustruoja, kodėl nereikia prisijungti prie mokamų signalų grupės. Yra daugybė nemokamų išteklių, kurie išmokys prekiauti neišleidžiant nė cento.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų straipsnius apie geriausias knygas apie prekybą kriptografija ir geriausius pagrindinius kriptografinės analizės rodiklius.