Kurie yra geriausi kriptografinės prekybos robotai?

Kai kurie žmonės neturi nei laiko, nei žinių, nei noro kiekvieną dieną laikyti skirtukus savo šifravimo portfeliuose.

Jei esate vienas iš tų žmonių, galbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti kripto prekybos robotą. Yra keletas skirtingų tipų – kai kurie idealiai tinka pasyviam investavimui, kai kurie orientuojasi į arbitražo galimybes, o kiti leidžia pasinaudoti rinkos skirtumais.

Smalsu? Skaitykite toliau ir sužinokite apie septynis geriausius kriptografinės prekybos robotus, kuriuos galite naudoti.

1. Hodlbotas

„Hodlbot“ yra vienas žinomiausių kriptografinių robotų. Jis skirtas pasyviems investuotojams, t. Y. Tiems žmonėms, kurie nori veikti kripto rinkose ir kurie turi ilgalaikius investavimo terminus.

Portfelio automatizavimo sistemoje yra keturi įmontuoti indeksų fondai, iš kurių galite rinktis („Coinbase“ indeksas ir pačios „Hodlbot“ geriausios 10, 20 ir 30 geriausių indeksų). Arba galite sukurti savo automatinį portfelį, pagrįstą rinkos viršutine riba arba konkrečiu monetų rinkiniu.

Kai kurios geriausios „Hodlbot“ savybės yra pritaikomi balansavimo laikotarpiai, „backtesting“ įrankis ir monetų juodieji sąrašai..

Norėdami užsiregistruoti, turite turėti mažiausiai 200 USD sąskaitos likutį „Binance“ arba „Kraken“. Sąskaitos, kurių vertė didesnė nei 500 USD, apmokestinamos 10 USD per mėnesį.

2. Krevetės

Panašiausias Hodlboto konkurentas yra „Shrimpy“. Įrankis turi daug tų pačių funkcijų kaip „Hodlbot“, įskaitant pritaikomus balansavimo laikotarpius, strategijos patikrinimą ir indeksais pagrįstus automatinius portfelius.

Jei nenaudojate nei „Binance“, nei „Kraken“ (taigi negalite naudoti „Hodlbot“), „Shrimpy“ gali būti atsakymas. Jis palaiko 14 skirtingų mainų, įskaitant „KuCoin“, „Bittrex“, „Coinbase Pro“, „Binance“, „Kraken“, „Poloniex“, „Huobi“, „Gemini“, „Bibox“, „BitMart“, „Huobi Global“, „HitBTC“, „OKEX“ ir „Bitstamp“..

Krevetės taip pat turi plačią bendruomenę. Geriausi prekybininkai gali kurti profilius programoje, o kiti vartotojai gali juos sekti, kad pamatytų savo portfelius ir našumą.

Yra nemokamas planas ir 8,99 USD mokamas planas. Mokamas planas reikalingas tokioms funkcijoms kaip ribos balansavimas, galimybė pamatyti kitų naudotojų paskirstymą ir bandymas atgal.

3. Kriptohoperis

Žmonės, turintys daugiau žinių apie rinkas, turėtų apsilankyti „Cryptohopper“. Tai kripto prekybos botas, pagrįstas techniniais rodikliais.

Galite nustatyti įrankį taip, kad jis prekiautų pagal savo rodiklius arba nukopijuodamas rodiklių profilius, kuriuos naudoja kiti prekybininkai. Iš viso yra daugiau nei 130 skirtingų techninių rodiklių, kuriuos galite pritaikyti savo strategijoje. Jūs netgi galite pirkti ir parduoti patvirtintų prekybininkų prekybos signalus ir strategijas.

Nereikia nė sakyti, kad „Cryptohopper“ yra daug labiau orientuotas į aktyvias investavimo strategijas, o ne į pasyvų požiūrį. Jei norite taikyti pirkimo ir laikymo taktiką, tai gali būti netinkama jums.

Galiausiai „Cryptohopper“ siūlo popieriaus prekybos įrankį. Tai nėra paremta tiesioginiais mainais, kaip kai kurios kitos geriausios šifruoto popieriaus prekybos programos, tačiau tai vis dar yra puikus būdas išmokti lynų.

Pradinio lygio planas yra 19 USD per mėnesį. Planai siekia iki 99 USD per mėnesį.

4. Juodaragis

„Blackbird“ yra atvirojo kodo šifravimo arbitražo robotas. Jį galima gauti tik iš „GitHub“; nėra oficialios svetainės. Tai reiškia, kad a) diegimas yra sudėtingas netechnikos išmanantiems vartotojams, ir b) neturėsite palaikymo komandos, su kuria susisieksite tuo atveju, jei kažkas negerai.

Šis įrankis veikia automatizuodamas ilgas ir trumpas arbitražo galimybes tarp skirtingų kriptografinių mainų. Atminkite, nes tai yra arbitražo botas, nesvarbu, ar rinka kyla, ar žemyn – faktinis monetų našumas neturi įtakos strategijai.

Svarbu tai, kad „Blackbird“ tam, kad galėtų veikti, nereikia pervesti pinigų tarp skirtingų keityklų. Tai yra gyvybiškai svarbi savybė – tai reiškia, kad nepraleisite arbitražo galimybės (o dar blogiau – prarasite pinigų vienai) dėl pervedimo vėlavimo.

5. HaasBot

Pradedančiųjų planui skiriant 0,066 BTC per metus (apie 800 USD, priklausomai nuo valiutos kurso), „HaasBot“ yra vienas iš brangiausių interneto kriptografinių robotų. Tačiau tai taip pat yra vienas iš pilniausių funkcijų.

Galite naudoti „HaasBot“, kad vienu metu vykdytumėte kelis kriptografinės prekybos algoritmus įvairiose biržose. Robotai gali būti naudojami norint pasinaudoti kainų skirtumais, arbitražu ar paprastam senam automatiniam investavimui. Pradedančiųjų planas leidžia 10 robotų vienu metu.

Jei nenorite kurti savo roboto, galite naudoti vieną iš 16 „HaasBot“ iš anksto sukonfigūruotų parinkčių (nors tik aštuoni iš jų yra pradedančiųjų plane)..

Pradedančiųjų planas taip pat turi prieigą prie daugiau nei 20 rodiklių, 10 „seifų“ ir 11 „draudimų“. Seifai ir draudimai yra nuosavybės priemonės, padedančios apsaugoti jūsų investicijas.

Jei norite pašalinti įvairius apribojimus, turėsite būti pasirengę sumokėti nemažą sumą. Didžiausias planas yra 0,187 BTC (maždaug 2 000 USD) per metus.

6. 3Komandos

Rusijos programėlė „3Commas“ yra kriptografinis prekybos terminalas, siūlantis automatizuotus robotus ir portfelio valdymą.

Palaikoma 13 skirtingų mainų. Tai „Binance“, CEX.io, „Coinbase Pro“, „Bittrex“, „BitMEX“, „Poloniex“, „YoBit.net“, „KuCoin“, „Bitfinex“, „OKEX“, „HitBTC“, „Huobi Global“ ir „Bitstamp“.

Įrankis integruojamas su „TradingView“ (kuri yra viena iš geriausių kriptografinių prekybininkų diagramų sudarymo programų), kad pateiktų dešimtis signalų ir indikatorių, kuriuos galite naudoti savo algoritmuose. Taip pat yra QFL robotai, sudėtiniai robotai ir dar daugiau.

Galimi trys planai. Pradinio lygio parinktis yra nemokama ir prieinama vartotojams, kurių portfeliuose yra mažiau nei 750 USD. Nemokamame plane yra keturi robotai. Jei norite pasiekti „Smart Trading“ terminalą kartu su daugiau robotų, turėsite atnaujinti iki 22 USD per mėnesį pradinio plano..

7. Tribeca

Paskutinis mūsų kripto prekybos robotas – „Tribeca“ – yra dar vienas atvirojo kodo „GitHub“ projektas. Ji specializuojasi tik automatizuoto rinkos formavimo srityje, kad galėtų pasinaudoti kainų skirtumais.

Paprasčiau tariant, jis veikia pateikdamas rinkos užsakymą pirkimo kaina ir rinkos užsakymą pardavimo kaina už tą pačią sumą. Užpildžius užsakymą, jūs uždirbsite skirtumą (skirtumas tarp dviejų kainų).

„Tribeca“ turi pritaikomas citatas ir dešimtis valiutų porų, tačiau turėsite rankiniu būdu klonuoti atpirkimo sandorį ir nustatyti savo aplinką, kad ji veiktų. Vėlgi, netechnikos išmanantiems vartotojams tai gali būti tiltas per toli.

Sužinokite daugiau apie prekybą kriptografija

Kriptografinių prekybos robotų naudojimas yra tik viena efektyvios strategijos dalis – nemanykite, kad jomis pasikliaudami jūs užsitikrinsite pelną..

Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite išsamų mūsų „Hodlbot“ darbą ir mūsų geriausių investavimo patarimų, skirtų kriptografijos pradedantiesiems, sąrašą.

Atsakomybės apribojimas: tai nėra patarimas investuoti. Bitcoin ir kitos kriptovaliutos yra labai spekuliacinės. Niekas nėra garantuotas kriptovaliuta. Prieš investuodami visada atlikite savo tyrimus ir niekada neskirkite daugiau pinigų, nei galite prarasti.