Kas yra STO? Ar tai pakeis ICO?

2018-ieji buvo ICO metai. Visur, kur pažvelgėte, kripto ir „blockchain“ kompanijos išleido naujus žetonus. ICO rinka 2019 m. Šiek tiek sulėtėjo. Tačiau yra naujas kriptografinio finansavimo pritraukimo būdas: a Siūlomas saugos žetonas.

Kas yra saugos žetonų pasiūlymas ir kuo jis skiriasi nuo ICO?

Kas yra saugos žetono pasiūlymas?

Saugumo žetonų auka yra kriptovaliutos turtas, kurio vertė gaunama iš išorinio prekybinio turto. Bet koks šifravimo raktas, išlaikęs Howey testą (daugiau apie tai per akimirką), laikomas saugos ženklu.

Be to, Vertybinių popierių ir biržos komisija (SEC) šiuos žetonus laiko vertybiniais popieriais ir gali pasinaudoti tam tikromis išimtimis, kurios suteikiamos tokiu statusu. Kita vertus, SEC juos atidžiai stebi ir reguliuoja.

Prieš pradėdamas žetonų pardavimą visuomenei, STO turi užsiregistruoti SEC. Tai yra vienas iš būdų, kaip SEC pridėjo tam tikrą reguliavimą laukinių kriptografinių investicijų ir paleisties rinkoje. Tačiau tai nėra privaloma, o kriptografijos steigėjai ir „blockchain“ įmonės gali laisvai kreiptis į lėšų rinkimą savo nuožiūra (žinoma, neperžengdamos įstatymų ribų).

ICO ir STO skirtumas

Esminis skirtumas yra tai, ką ICO ir STO siūlo mainais už jūsų investiciją. Šifravimo pasaulyje yra dviejų tipų žetonai:

  • Naudingumas: Jūs gaunate naudingumo žetoną mainais už investicijas į ICO. Naudingumo žetonas patvirtina, kad galite naudoti platformą, kad ir kokia ji būtų. Jūsų raktas iš esmės yra priėmimo kaina. Kai kurios platformos ir „blockchains“ gali pasiūlyti papildomų privilegijų investuoti.
  • Saugumas: Už investiciją į STO mainais gaunate apsaugos žetoną. Apsaugos žetonas iš esmės yra šifravimo paleidimo arba „blockchain“ projekto dalis.

Taigi saugumo žetonas yra kriptovaliutos žetonas, suteikiantis investuotojams galimybę gauti verslo pelno dalį ar dalį verslo. Be to, atkreipkite dėmesį, kad nėra sunkaus ir greito „Utility“ ženklo apibrėžimo. Tai terminas, patekęs į bendrą šifravimo leksiką.

Yra ir kitų reikšmingų skirtumų. Norėdami turėti STO, įmonė turi užsiregistruoti SEC. Registruojantis reikia, kad įmonė pateiktų išsamų bendrovės tikslo aprašymą, apsaugos ženklo aprašymą, išsamią informaciją apie įmonės valdymo struktūrą ir finansinių ataskaitų seriją, kurią patikrino nepriklausomas buhalteris..

Užregistravus JAV, saugos žetonas turi atitikti keletą SEC nuostatų, įskaitant:

  • D 506 taisyklės c punktas: Reikalauja patikrinti, ar investuotojai yra akredituoti ir ar prašymų metu pateiktoje informacijoje nėra melagingų ar klaidinančių teiginių.
  • A taisyklė+: Išimtis, leidžianti STO pasiūlyti vertybinius popierius neakredituotiems investuotojams bendru prašymu (iš esmės siūlant visuomenei).

Tačiau SEC dar nepatvirtina reglamento A + STO, kuris pašalina visus investuotojus, išskyrus institucionalizuotus investuotojus (bent jau JAV). Kai bus patvirtinta taisyklė A + STO, galėsite investuoti ir prekiauti žetonu tą pačią dieną, skirtingai nei ICO, kur jūs turite laukti savaites, kol žetonas netgi pasieks biržą. Štai kur atsiranda reguliavimo nauda.

Kaip nustatyti kriptovaliutą kaip saugumą, naudojant Howey testą

Howey testas naudojamas nustatyti, ar netradicinis turtas yra vertybinis popierius, ar ne. Pavadinimas kilo iš Aukščiausiojo Teismo 1946 m. ​​Sprendimo: SEC prieš W. J. Howey Co.

Pradiniame ieškinyje dalyvavo Floridos Howey kompanija, valdžiusi didelį citrusinių augalų ūkį. Kai „Howey Co“ nusprendė išsinuomoti pusę savo žemės „papildomai plėtrai finansuoti“, iškilo klausimas, ar pati žemė gali būti laikoma vertybiniu popieriumi.

Investuotojai į žemę neturėjo jokių žinių, įgūdžių ir įrangos, reikalingų citrusinių medžių priežiūrai ir auginimui, tačiau tikėjosi, kad jų investicijos atsipirks. Spekuliantai investavo į žemės pardavimą, darant prielaidą, kad kažkas kitas vykdys jų dalį, ir jie matys investicijų grąžą.

Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad investuotojai vertino žemę tik tuo atveju, kai kiti tikisi tęsti darbus, tai buvo investicinė sutartis, o ne žemės pardavimas. Howey Co turėjo būti įregistravęs investicinę sutartį su SEC. Kaip jie to nepadarė, tai pažeidė investicijų įstatymą.

Howey testas yra ypač pritaikomas kriptovaliutų kontekste. Kripto erdvei vis augant, SEC nori formuoti ir apibrėžti kriptovaliutų ribas ir jų ryšį su investicijomis į saugumą. Jei SEC nusprendžia, kad būsimasis šifravimo žetonas yra saugos žetonas, jis turi atitikti SEC taisykles. Arba jis neturi parduoti jokių žetonų JAV investuotojams, laikotarpis. (Dėl šios priežasties daugelis ICO ir šifravimo projektų nevykdo verslo JAV.)

Ar STO paverčia kriptovaliutą saugesne investicija?

SEC, siekdama reguliuoti ir apriboti tai, ką STO gali pasiūlyti oficialiai, yra didžiulis pliusas investuotojams.

Klestinti atvira ICO rinka buvo regėjimas, ir kai kurie ginčytų tikrąją decentralizuoto finansavimo sistemos viziją. Šis priežiūros trūkumas leido kai kuriems projektams uždirbti šimtus milijonų dolerių be reguliavimo patikrinimų. Tačiau tai, ko nori daugelis ICO investuotojų, yra didžiulis investicijų posūkis. Kai ICO žetonas pasieks kai kurias didžiąsias biržas, investicijų pelno marža gali pakilti.

STO neatsisakytų šio potencialo. Bent jau ne visa. Reguliuojama STO investicijų rinka pritrauktų daugiau institucinių investuotojų, o tai savo ruožtu daugiau pumpuotų į kripto ekosistemą, kad padėtų jai klestėti. Teoriškai STO taip pat išskiria trečiąsias šalis, kurios grobiasi ICO rinkoje, tikiuosi, kad dar labiau sumažės manipuliavimas kainomis ir kita apgaulinga investavimo praktika.

Ar STO pakeis ICO?

Trumpuoju laikotarpiu tikrai ne. Dėl patekimo į STO kliūčių jis nėra patrauklus daugumai naujų kriptovaliutų projektų. Kodėl dirbtinai ribojamas investavimo potencialas, kai akivaizdu nereguliuojamo ICO sėkmė.

Ateityje yra didelė tikimybė, kad STO įgis paritetą su ICO, ypač jei kriptovaliutos ir „blockchain“ technologijos toliau vystysis, kaip tai darė.

SEC ir kitų reguliavimo institucijų dalyvavimas visada skirstė nuomonę. Kai kuriems yra lengvas apsisaugojimas. Nėra reikalavimo, kad kiekvienas naujas prieigos raktas taptų STO; tai tiesiog neveiktų taip, o SEC tai žino.

Norite sekti naujausius ICO? Čia yra dešimt geriausių svetainių, kurias galite naudoti sekdami geriausius ICO!