5 geriausi monetų iš monetų įrodymai, kad jūsų pinigai būtų naudingi jums

Dalių monetų įrodymas yra puikus būdas užsidirbti palūkanų už kriptovaliutas. Užšaldę monetas, galite uždirbti naudingus dividendus, tuo pačiu išlaikydami monetas saugiai ir jų neparduodami! Štai keli projektai, kurie šiuo metu yra geriausi.

Vykdant daugumą „PoS“ akcijų projektų, didesnis akcijų paketas (daugiau monetų) dažnai prilygsta didesniam atlygiui, tačiau tai ne visada tiesa su kiekviena moneta. Kai kurie projektai grąžina atsitiktinį monetų skaičių kiekvienam kuolui, o kiti grąžina fiksuotą sumą, kuri skiriasi pagal projektą.

Jei nesate tikras, kaip veikia akcijų paketo įrodymas, perskaitykite mūsų blokų grandinės konsensuso algoritmų palyginimą. Tai apima viską, ką turite žinoti, kad greitai spartintumėte..

1. NEO: 2,4%

NEO „išmanioji ekonomika“ yra tvirtas pasirinkimas. NEO naudoja GAS žetoną mokėti už operacijas ir kaip grupinį atlygį. Kiekvieną kartą, kai mazgas atranda naują bloką, visi NEO turėtojai gauna septynių GAS žetonų dalį, paskirstytą automatiškai ir vienodai. Jei sukursite daugiau NEO žetonų, gausite didesnę atlygio dalį, proporcingą jūsų statymui.

Norint apskaičiuoti atlygį, reikia laikytis formulės:

Jūsų turimi fondai * 7 * 5760/100 000 000

Ši formulė grąžina jūsų dienos atlygį GAS, tačiau nepamirškite, kad iš šio skaičiaus išskaičiuojami jūsų sumanaus kontrakto sandorio mokesčiai, todėl jis dažnai yra mažesnis, nei formulė reiškia. Tarkime, kad jums priklauso 10 000 NEO (rašymo metu vertė siekia maždaug 123 000 USD). Jūsų dienos uždarbis gali būti maždaug 8 USD arba 0,69 NEO. Dėl to kasmet padidėja maždaug 2952 USD (240 NEO) arba 2,4% visos jūsų valdos.

Šis derlius gali keistis. Jei blokavimo laikas padidės arba NEO kaina sumažės, pastebėsite, kad jūsų atlygis sumažės, tačiau maždaug 3% yra puiki grąža, ypač jei įsigijote savo NEO seniai arba įsigijote per ICO. Geriausia tai, kad norint prisijungti reikia tik vieno NEO.

2. PIVX: 9,4% IG

Privatumo moneta PIVX duoda daug didesnę grąžą nei NEO – maždaug 10% per metus. Kad galėtumėte pradėti statyti, jums reikės rekomenduojamo mažiausiai 100 PIVX, ir nors jūs galite uždirbti naudą mažiau, vargu ar pastebėsite reikšmingą laimėjimą..

Bloko atlygio paskirstymas skiriasi priklausomai nuo to, kas atranda bloką. Apdovanojimai platinami PIV ir zPIV žetonais, o paskirstymas priklauso nuo jūsų turimo žetono.

Jei stovi PIV, masternodai gauna 3 PIV, o suinteresuotieji – 2 PIV. Už zPIV masternodai gauna 2 zPIV, o suinteresuotieji – 3 zPIV.

PIVX „apvers“ tarp PIV ir zPIV, bandydamas sumažinti šališkumą labiau linkdamas prie masternodų ar suinteresuotų asmenų. Kadangi „PIVX“ sandorio mokesčių beveik nėra, jūs uždirbsite ne iš akcijų. Maži mokesčiai, už kuriuos imamas mokestis, iškart sudeginami.

Jei turite 10 000 PIVX (rašymo metu vertė yra maždaug 3000 USD), galite tikėtis maždaug 286 USD (940 PIVX) arba 9,6% metinės investicijų grąžos. Tai yra zPIV IG ir sumažinama iki 8% PIV kepant.

3. Tron: 4,4% IG

„Tron“ IG yra maždaug 5%, o kadangi dabartinė rinkos kaina rašymo metu yra maždaug 0,02 USD, už savo pinigus galite gauti daug monetų. Jums reikės bent vieno „Tron“, kad galėtumėte pradėti statyti. „Tron PoS“ veikia kitaip nei dvi ankstesnės monetos. „Tron“ naudoja deleguotą akcijų paketo įrodymą, kai dalyviai (suinteresuotieji subjektai) naudoja savo monetas balsuodami už atstovą, o atstovai nusprendžia, kaip paskirstyti pajamas. Dauguma atstovų proporcingai paskirsto pajamas balsuojantiems nariams, tačiau tai gali skirtis.

Yra 27 „super atstovai“, ir tai yra daugiausiai balsų surinkę mazgai (vienas Tronas yra lygus vienam balsui). Jei jūsų atstovas surinks tik tiek balsų, kad būtų 28-as atstovas, negausite jokio atlygio. Yra 182 superkandidatai, todėl kova dėl viršenybės gali būti nuožmi.

Kiekvienas blokas apdovanoja visus super atstovus 32 TRX žetonais. Be šio atlygio, kiekvienas super atstovo kandidatas uždirba 115 200 TRX proporcingai jų balsams, atiduotiems super atstovo rinkimuose. Šie rinkimai vyksta kas šešias valandas, todėl net jei jūsų pasirinktas kandidatas netampa super kandidatu, vis tiek galite gauti dalį uždarbio.

Jei turite 10 000 TRX (rašymo metu verta maždaug 200 USD), galite tikėtis maždaug 8,5 USD (440 TRX) arba 4,4% metinės IG..

4. Zcoinas: 17% IG

Šiuo metu „Zcoin“ teikia didžiulę 17% investicijų grąžą. Kaip ir PIVX, Zcoinas naudoja masternodus, jiems skiriama 30% blokinio atlygio. Blokinis atlygis yra 25 XYZ žetonai, tačiau norint pradėti, jums reikės mažiausiai 1000 XYZ. Šiuo metu rašant kainuoja 7,76 USD, turėsite turėti nemažą vertę, kad galėtumėte pradėti statyti.

Statybiniai baseinai (kurie yra kaip kasybos baseinai) yra populiarus „Zcoin“ pasirinkimas dėl didelio įėjimo taško. Šie baseinai paprastai veikia gana gerai ir dauguma jų siūlo proporcingą viso baseino atlygio procentą, tačiau jie nėra tobuli. Prisijungę prie grupės, jūs prarandate likvidumą ir galimybę akimirksniu atsiimti savo lėšas. Norėdami išeiti, jums reikia baseino nario, kuris nusipirks jūsų monetas. Baseine gali nepakakti lėšų veikti be monetų, todėl dauguma neleis greitai išeiti.

5. DASH: 6%

DASH veikia kaip grynųjų pinigų pakeitimas realiuoju laiku ir bet kur pervesti lėšas kainuoja mažiau nei centą. Nors tai yra paslaugų įrodymo blokų grandinė, atlygiams gauti naudojami masternodai veikia labai panašiai kaip „PoS“.

Norėdami uždirbti dividendus naudodamiesi DASH, turite paleisti masternodą. Tai nėra taip sunku padaryti, bet jums reikia turėti bent 1000 DASH. Nesvarbu, ar buvote ankstyvas DASH vartotojas, ar turite gilias kišenes, metinė grąža apie 6% yra verta pastangų.

Jei jums priklausys 10 000 DASH (dabartinė vertė yra 1 115 000 USD), galite tikėtis maždaug 73 000 USD (620 DASH) arba 6,3% metinės IG..

Pradėkite statyti šiandien!

Nors mes apėmėme tik dalį visų turimų „Stake Stake“ monetų įrodymų, šios parinktys yra puikus pasirinkimas. Nepamirškite, kad POS vis dar yra rizikingas verslas. Kriptografijos rinka gali vėl sugesti ir išnaikinti monetų vertę, niekada nenurodykite procentinio padidėjimo, kurį įgijote įdėdami.

Jūsų pasirinkta kriptovaliuta gali žlugti arba patirti katastrofišką nulaužimą, todėl jos nebegalėsite tęsti. Galbūt pagrindinis baseinas, prie kurio prisijungiate, yra sukčiavimas, o ką apie seną gerą programinės įrangos klaidą pasirinktoje „blockchain“?

Kaip ir visi dalykai kriptografinėje erdvėje, paprastai yra gera laikyti savo asmeninius raktus, o sukaupti monetas, kurios jums jau priklauso ar kurias įsigijote žemomis kainomis, reiškia mažesnę riziką nei išleisti visą savo paveldą kriptovaliutai. Čia gali būti naudingas mūsų asmeninio rakto saugos vadovas.

Nebijokite akcijų paketo, nes yra daugybė galimybių, kad monetos būtų jums naudingos. Likdami kruopštūs ir balsuodami naudodamiesi oficialiomis projekto patvirtintomis piniginėmis, vargu ar susidursite su daugybe problemų. Nepriklausomai nuo to, ką turite, praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyriuje.