Kaip nusipirkti Bitcoin Pietų Afrikoje

Vietos klausimas visada jaudina prekybininkus, nes jiems rūpi visų galimybių ir paslaugų prieinamumas. Šiame trumpame vadove parodysime, kur ir kaip nusipirkti bitkoinų, jei esate Pietų Afrikoje.

Santrauka: BTC pirkimas Pietų Afrikoje

 1. Užregistruokite sąskaitą pasirinktoje platformoje (Remitano šiame vadove).
 2. Pateikite asmens duomenis ir patvirtinkite savo el. Pašto adresą, po kurio nurodoma šalis (Pietų Afrika).
 3. Eikite į puslapį „Pirkti“ ir pasirinkite geriausią pasiūlymą pagal BTC kainą ir priimtą mokėjimo metodą.
 4. Peržiūrėkite prekybos sutartį ir sąlygas, taip pat pardavėjo sandorių istoriją.
 5. Kai būsite patenkinti, spustelėkite mygtuką „Pirkti BTC“ ir vykdykite pardavėjo nurodymus.
 6. Atlikę pervedimą, patikrinkite likutį ir išimkite monetas į išorinę piniginę spustelėdami „BTC piniginė“, tada – „Pateikti“..

Bitcoin yra vertas turtas, kad ir kur gyventum. Kriptovaliuta turi daug naudos jos savininkams, nes ji skirta palengvinti sandorių procesus, tuo pačiu keliant ir patrauklų investicinį elementą..

Kaip pirkti bitkoiną Pietų Afrikoje

Apžvelgsime populiarias platformas, kuriose įvairiais mokėjimo būdais galite įsigyti kriptografinių monetų. Mes taip pat išanalizuosime dabartinį teisinį bitkoino nustatymą ir tai, ar turėtumėte mokėti mokesčius už savo BTC prekybos veiklą.

Bitcoinas Pietų Afrikoje – ar tai teisėta?

Pietų Afrikos valdžia eina panašiu keliu, kurį kol kas ėjo daugelis kitų vyriausybių. Nėra jokio konkretaus reguliavimo, susijusio su kriptovaliutomis, išskyrus bendrą sutarimą, kad pagal daugybę naujienų ir vyriausybės konferencijų jų negalima laikyti teisėta mokėjimo priemone. Jie laikomi internetiniu turtu, o tai reiškia, kad kapitalo prieaugis ir pajamų mokesčiai taikomi kaip ir bet kurioms kitoms prekėms.

Bitcoin legalumas

Vis dėlto bendras reguliavimo agentūrų elgesys yra pasyvus. Bitkoinas lieka iš esmės nereglamentuotas, mokesčiai mokami tik tuo atveju, jei yra susijusios valiutos ar pelnas. Jums leidžiama prekiauti, kasinėti ir parduoti BTC be jokių problemų, tačiau taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kad jūs taip pat nesate apsaugotas dėl nepakankamo vyriausybės įsitraukimo.

Saugi Bitcoin birža Pietų Afrikoje

Šiame straipsnyje mes sudarėme mainų, kuriuos gali įsigyti Pietų Afrikos bitkoinų entuziastai, sąrašą, kad pateiktų jums galimybes, kur ir kaip įsigyti BTC. Jie skiriasi tikrinimo reikalavimais, mokesčiais, turimais mokėjimo būdais ir keliais kitais kiekvienos platformos veiksniais, kad suteiktų jums naujausią tikslią informaciją apie prekybą bitkoinais.

Saugūs BTC mainai

Remitano

Panašiai kaip Skausmingas ir „LocalBitcoins“, Remitano yra birža, kurią valdo „Babylon Solutions Ltd.“, o jos būstinė yra Seišeliuose. Tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų Afrikoje, kai kalbama apie bitkoinų pirkimą, siūlant keletą mokėjimo būdų, įskaitant banko pavedimus ir indėlius grynaisiais. Panašiai kaip „LocalBitcoins“ ir „Paxful“, „Remitano“ siūlo bendrą turgų, kuriame prekybininkai gali pirkti ir parduoti monetas tarpusavyje..

Remitano mainai

Tam reikia labai lengvai laikytis KYC politikos, nes norint pradėti prekiauti šioje platformoje, reikia vienintelio el. Pašto. Mokesčiai siekia 1%, neatsižvelgiant į pasirinktą prekybos sumą ar mokėjimo būdą, prilygstant kitoms „peer-to-peer“ (P2P) platformoms.

Argumentai “už”

 • privatus būdas gauti bitkoinų;
 • maži sandorių mokesčiai, į kuriuos įeina depozitinė paslauga.

Minusai

 • dėl lengvos KYC politikos aferos yra įprasta rinkos dalis;
 • paprastai kiekvienam skelbimui galima įsigyti tik mažas BTC partijas.

Paxful BTC brokeris

Skausmingas yra viena iš pirmaujančių peer-to-peer (P2P) platformų, kur prekybininkai gali nusipirkti, kad galėtų tarpusavyje parduoti monetas naudodamiesi platformos turgaviete. Paxful taip pat laikomas tiesioginiu varžovu su „LocalBitcoins“ kadangi daugelis jo funkcijų ir savybių yra labai panašios į „LocalBitcoins“. Dėl savo populiarumo galite naudoti daugiau nei 300 mokėjimo galimybių ir „fiat“ valiutų, įskaitant ZAR.

Sunkus bitkoinų keitimas

Pardavėjai moka 1% mokesčių už visas operacijas, nors turėtumėte žinoti, kad šios išlaidos paprastai yra įskaičiuotos į bitkoino kainą.

Argumentai “už”

 • yra daugybė mokėjimo galimybių, palaikančių ZAR;
 • galimybė įsigyti monetas visiškai privačiai.

Minusai

 • sukčiavimas galimas dėl tapatybės patikrinimo nebuvimo;
 • ZAR pasiūlymų gali būti nedaug Skausmingas turgus.

„LocalBitcoins“

Nesvarbu, kokia konkurencija, atrodo, kad taip „LocalBitcoins“ vis dėlto klesti. Tai vis dar yra viena didžiausių P2P platformų prekybai bitkoinais, kur prekybininkai iš viso pasaulio, įskaitant Pietų Afriką, leidžiasi į BTC sandorius. Kai mokesčiai siekia 1%, neatsižvelgiant į mokėjimo metodus, ši platforma siūlo daugybę pirkimo kanalų SA investuotojams, išlaikant mažas išlaidas..

BTC pirkimas „LocalBitcoins“ keitiklyje

Patvirtinimas priklauso nuo pačių asmenų. Daugelis pardavėjų nereikalauja, kad pirkdami monetas iš jų pateiktų nuskaitytą asmens tapatybės dokumentą.

Argumentai “už”

 • ZAR mokėjimai per 100 galimų mokėjimo būdų;
 • nėra nustatytų reikalavimų dėl asmens tapatybės tikrinimo.

Minusai

 • didelis sukčių potencialas, nes trūksta nuskaitytų asmens tapatybės reikalavimų;
 • paprastai nedidelis kriptos kiekis, prieinamas kiekvienam pasiūlymui.

Keitimasis # bitcoin-otc

Jei ieškote platformos, kurioje vienu metu galite įsigyti didelį BTC rinkinį, Bitcoin-otc bet kuriuo atveju turėtų būti jūsų radare. „P2P“ birža siūlo bendrą rinką, kur prekybininkai ir investuotojai skelbia papildomus duomenis apie savo kriptografinius fondus. „Bitcoin-otc“ sąsaja yra gana paprasta, tačiau prekybos veikla yra labai sudėtinga. Norėdami suprasti, kas jums siūloma, turite ištirti pažangius komunikacijos pranešimus platformoje.

Pirkite BTC # bitcoin-otc biržoje

Nėra jokių išlaidų, susijusių su bitkoino pirkimu, o tikrinti nereikia norint pirkti ir parduoti kriptografijas. Pietų Afrikos prekybininkams gali pasirodyti, kad pasiūlymai ZAR yra gana menki, o JAV doleris yra populiariausias metodas kartu su banko instruktoriais.

Argumentai “už”

 • gera vieta pirkti monetas didelėmis partijomis;
 • visišką privatumą galima užtikrinti bendraujant su norinčiu pardavėju.

Minusai

 • sukčiavimai yra dažni;
 • ZAR pasiūlymų galima rasti labai retai.

„ShapeShift“

Ar turite altcoins, kad norite atsikratyti? „ShapeShift“ siūlo tokį sprendimą, kuriame galite akimirksniu pakeisti kitas kriptovaliutas, kurių jums nereikia bitkoinams. Šveicarijos birža siūlo unikalią prekyvietę, kurioje galima įsigyti daugiau nei 50 altcoinų. Registracijos procesas nėra vykdomas, todėl privatumas yra vienas iš pagrindinių platformos bruožų.

Pirkite bitkoinus naudodami „ShapeShift“

Neigiama yra tai, kad limitai keičiasi kasdien, o mokesčiai nėra rodomi skaidriai. Į rodiklius, kuriuos matote, jau įtrauktos visos šios išlaidos į BTC kainą. Be „cryptos“, „ShapeShift“ nėra „fiat“ valiutos ir mokėjimo metodų, todėl tai tik „crypto-to-crypto“ mainai.

Argumentai “už”

 • garantuojamas visas anoniminis pirkimas;
 • palaikoma daugybė altcoinų.

Minusai

 • BTC pirkimui nėra jokių „fiat“ valiutų ar mokėjimo būdų;
 • mokesčiai nėra rodomi skaidriai.

ICE3X

Dabar pasiekėme pirmąją šiame straipsnyje pateiktą Pietų Afrikos šifravimo biržą, ICE3X. Bitkoinų kompanija Pietų Afrikoje siūlo keletą valiutų, skirtų BTC prekybai, natūraliai įtraukta ZAR, o tai suteikia pranašumų prieš užsienio platformas. „ICE3X“ saugo visas monetas šaltoje saugykloje, užtikrindama saugumą ir draudimą įsilaužimo atakų atveju. Galite naudoti banko pavedimus, kad sukauptumėte pusiausvyrą, o prekybos mokesčiai yra nuo 0% iki 1%, atsižvelgiant į jūsų pasiektą mėnesio apimtį.

ICE3X bitino birža

Už indėlius mokestis netaikomas, be bitkoino taip pat galite įsigyti „Ethereum“ (ETH) ir „Litecoin“ (LTC). Norint prekiauti šioje platformoje, reikia patvirtinti tapatybę, o tai reiškia, kad tai nėra privatu naudoti. Reikalingi dokumentai yra nuskaitytas asmens tapatybės dokumentas, banko išrašas ir gyvenamosios vietos įrodymas (sąskaita už komunalines paslaugas).

Argumentai “už”

 • galimybė įsigyti monetas mokant ZAR;
 • maža įkainių struktūra su pakankama prekybos apimtimi kas mėnesį.
 • Minusai
 • reikalingas išsamus pirkimas ir indėlių patikrinimas;
 • atsiskaitymo būdai priimami tik banko pavedimais.

„Coinmama BTC“ brokeris

Kreditinės kortelės įsigyjamos dėl pasiekto operacijos greičio. Tai rašoma didžiosiomis raidėmis Coinmama, kuri yra birža, prekybininkams siūlanti pirkti monetas naudojant banko korteles. Priimamos valiutos yra USD ir EUR, o tai reiškia, kad ZAR kortelėms būtų atliktas pinigų konvertavimas, o tai padidintų baseino sąnaudas.

Pagrindinis „Coinmama“ puslapis

„Coinmama“ leidžia vartotojams be patikrinimo įsigyti iki 150 USD, o norint viršyti šią vertę reikės nuskaityto asmens tapatybės ir komunalinių paslaugų sąskaitos. Mokesčiai siekia aukštą 5% prekybos vertės, kuri, galima sakyti, yra aukštesnėje rinkos dalyje. Monetų bazė, pavyzdžiui, siūlo variantą, kurio kaina 3,99%.

Argumentai “už”

 • greita prieiga prie BTC per kreditines korteles;
 • galimybė įsigyti didelių partijų, jei patikrinimas bus baigtas.

Minusai

 • tik kreditinės kortelės yra kaip pirkimo galimybė;
 • šiek tiek didelis 5% sandorio mokestis.

Vietinis grybiena

Grybiena pradžioje buvo piniginė ir skliauto platforma. Vėliau ji taip pat pridėjo P2P platformą, kad patenkintų didėjančius klientų poreikius. Platforma už sandorio vertę ima 1 proc., O tai atitinka kitas tarpusavio rinkas. Patikrinimas priklauso nuo individualių prekybininkų ir tik bendraujant tarp pirkėjo ir pardavėjo.

Mycelium P2P turgavietė

Saugyklos ir piniginės paslaugos yra vienos saugiausių kriptografiniame pasaulyje. Grybai veikia tik telefonų įrenginiuose, palaikomi tiek „iPhone“ („iOS“), tiek „Android“ įrenginiai. Mokėjimo būdai ir valiutos priklauso nuo atskirų pardavėjų, o tai reiškia, kad Pietų Afrikos investuotojai gali rasti sandorių, kurie veikia su ZAR.

Argumentai “už”

 • labai saugios talpos, išreikštos piniginėse ir skliautuose;
 • gali būti privatus naudoti ir pirkti monetas;
 • galimybė rasti ZAR išreikštus pasiūlymus.

Minusai

 • kai kurie pasiūlymai gali pasirodyti kaip sukčiai;
 • ZAR pasiūlymų galima rasti labai retai.

Luno

Luno yra Europos birža, pradėjusi savo veiklą 2013 m. Su būstine Londone platforma save vadina visame pasaulyje prieinamu BTC teikėju, siūlančiu ZAR mokėjimus. Priimtini indėlių kanalai yra banko pavedimai, grynųjų pinigų įmokos ir kreditinės kortelės (tik „PayU“ sąskaitos), tai yra vienintelis šiuo metu galimas finansavimo kanalas. Atsižvelgiant į pasiektą mėnesio prekybos apimtį, mokesčiai svyruoja nuo 0,2% iki 1%, o fiatų deponavimas jums kainuotų 1,58%.

Luno bitkoinų birža

Dėl griežtos KYC ir AML politikos turite turėti patvirtintą sąskaitą, jei norite įsigyti monetų iš „Luno“ biržos..

Argumentai “už”

 • Pietų Afrikos klientams galimi ZAR mokėjimai;
 • mobilioji programa lengvai pasiekiama nemokamai.

Minusai

 • grynaisiais pinigais yra šiek tiek dideli 5% + 20 ZAR;
 • nėra privatus, nes tapatybės patikrinimas yra būtinas.

„Bitfinex“

„Bitfinex“ yra didžiausia USD į BTC mainų platforma pasaulyje, jos dienos prekybos apimtis viršija 6,7 ​​mlrd. USD vertės bitkoinų. Nors Pietų Afrikos prekybininkai mielai naudojasi valiutos keitimo funkcijomis, jie gali finansuoti savo sąskaitas tik atlikdami banko pavedimus, išreikštus eurais, JAV doleriais ir keletu kitų faktų, bet ne ZAR. Be to, reikalinga patikra, nes finansavimas ir „Fiat“ susiejimas su BTC neįmanomi be visiškai atsiskaitomosios sąskaitos.

BTC platforma „Bitfinex“

Pinigų įnešimas į „Bitfinex“ neapmokestinamas, o prekybos išlaidos organizuojamos pagal gamintojo / gavėjo struktūrą, svyruoja nuo 0% iki 0,2%, atsižvelgiant į per mėnesį pasiektą kiekį. Po 2016 m. Įsilaužimo, kai buvo prarasta 73 mln. USD, bendrovė atnaujino apsaugos sistemą.

Argumentai “už”

 • gilus likvidumas ir pasiūla;
 • parduodamos didelės BTC partijos.

Minusai

 • kad būtų vykdoma prekyba, reikia atlikti patikrinimą;
 • buvo nulaužtas praeityje (2016 m.).

„HitBTC“

„HIT Solution Ltd.“ valdoma birža savo veiklą pradėjo 2013 m., Siekdama pagrindinio tikslo tapti pažangiausia pasaulyje kriptografine birža. Žvelgiant į platformą, ji teikia kai kurias sudėtingesnes funkcijas perkant monetas, įskaitant „stop-loss“ ir kainų ribojimo įrankius. „HitBTC“ taip pat pateikia kainų ir apimčių diagramas, kurios turėtų padėti jums kuriant savo strategiją.

HitBTC mainai

Maržinės prekybos naudojant svertą nėra, taip pat nėra ir „fiat“ valiutų. Keitimasis yra griežtai orientuotas į kriptografiją, o tai reiškia, kad jis vis dar nėra pažengęs, ypač lyginant su tokiomis kompanijomis „Bitfinex“. Laisva struktūra yra organizuojama per gamintoją & gavėjo struktūra, kurios išlaidos svyruoja nuo 0,1% iki -0,01% (nuolaida gamintojo užsakymams).

Galite dirbti su nepatvirtinta sąskaita, tačiau patikrinimas duoda naudos, įskaitant šaltą monetų saugojimą, kasdienius prekybos apribojimus ir prieigą prie ne biržos rinkos..

Argumentai “už”

 • ne biržos buvimas ir papildoma prekybos nauda tikrinant;
 • maža mokesčio struktūra;
 • daugybė altcoinų, palaikomų prekybai.

Minusai

 • nepriimami jokie pinigai ar mokėjimo būdai;
 • nepatvirtintiems vartotojams nėra prieinamų šaltojo saugojimo paslaugų.

„Bitstamp“

„Bitstamp“ yra Slovėnijoje įsikūrusi birža, siūlanti monetas visame pasaulyje, įskaitant Pietų Afriką. Priimami mokėjimo metodai yra banko pavedimai ir kreditinės kortelės, nors tik USD ir EUR yra priimami kaip valiuta. Turėdama kitą biurą JK, platforma ieškojo būdų išplėsti savo verslą, tapdama reguliuojama Europos internetine birža. Taigi pagal KYC politiką vartotojai turi patikrinti savo tapatybę prieš perkant BTC.

Keisk bitcoin su Bitstamp

Panašiai kaip „Bitfinex“, „Bitstamp“ siūlo kūrėją & gavėjo mokesčio struktūra, kai mokate nuo 0,1% iki 0,25% už visą prekybą, priklausomai nuo mėnesio apimties. Kredito kortelėms taikomas 5% mokestis, o banko pavedimams – 0,05%. Pietų Afrikos prekybininkai taip pat turėtų atsižvelgti į ZAR konversijos kursą į EUR arba USD.

Argumentai “už”

 • galimybė greitai gauti monetas naudojant kreditines korteles;
 • maži mokesčiai naudojant banko pavedimus;

Minusai

 • kadangi reikia patikrinti, „Bitstamp“ nėra į privatumą orientuotas mainai;
 • kreditinės kortelės kainuoja šiek tiek dideles išlaidas.

SpectroCoin

„SpectroCoin“ yra dar viena birža, siūlanti savo paslaugas visame pasaulyje, pasiekianti ir Pietų Afrikos prekybininkus. SA investuotojai turi keletą mokėjimo būdų, tai yra kredito kortelės, pavedimai, „Skrill“, „Payeer“, „Neteller“ ir „Perfect Money“. Banko kortelės kainuoja 5,5% išlaidų, o kiti metodai skiriasi nuo 3,5% („Skrill“) iki didelių 20% („Payeer“)..

„SpectroCoin“ BTC mainai

Pagrindinės valiutos yra USD ir EUR, o ZAR nėra tiesiogiai priimami. Tai reiškia, kad konversija turi įvykti, jei norite įnešti pinigus kredito kortelėmis arba pavedimu. Patikrinimas reikalingas norint atrinkti indėlius, atliktus visais šiame vadove nurodytais būdais.

Argumentai “už”

 • galimi keli mokėjimo būdai;
 • galimybė įsigyti daug monetų su patvirtinta sąskaita.

Minusai

 • platforma neleidžia nepatikrintoms sąskaitoms atlikti fiat indėlių;
 • ZAR valiuta nepriimama kaip mokėjimo priemonė.

Kubitai

Kubitų mainai siūlo savo paslaugas nuo 2014 m., įskaitant bitkoinų pirkimą skirtingomis valiutomis. Nors jų yra daug (EUR, USD, SEK, HRK, CAD, JPY ir keletas kitų), deja, ZAR nepalaikomas. Tai reiškia, kad jūs, kaip Pietų Afrikos investuotojas, turėtumėte apskaityti papildomas keitimo išlaidas, pavyzdžiui, keisdami ZAR su USD.

Kubitų mainai

Kalbant apie mokėjimo kanalus, jūs turite atvirų galimybių, nes jūsų žinioje yra kreditinės kortelės, SWIFT pervedimai, „Skrill“ ir „Dotpay“. Patikrinimas yra natūrali mainų proceso dalis, nes prekybos centras orientuojasi į valiutą.

Platforma apmokestina 0,9% už visus sandorius, vykstančius jos perimetre, o indėliai turi savo rinkinį, kuris svyruoja nuo 1,8% („OKPay“, „Dotpay“) iki 5% (kreditinės kortelės, „Skrill“). Kita vertus, banko pavedimai atliekami visiškai nemokamai.

Argumentai “už”

 • daugybė mokėjimo ir „fiat“ variantų, galimų įnešant pinigus;
 • galimybė greitai gauti monetas per banko korteles.

Minusai

 • reikalingas patikrinimas norint deponuoti ir prekiauti bitkoinais;
 • ZAR mokėjimus reikia konvertuoti į USD arba EUR.

Poloniex

Jei ieškote platformos, kurioje teikiama panaši paslauga „ShapeShift“ bet tada su šiek tiek sudėtingesnėmis prekybos priemonėmis Poloniex bet kokiu atveju. Platforma yra griežtai „crypto-to-crypto Marketplace“, kur mainais su bitkoinais galima prekiauti daugybe altkoinų. Jūs įnešate šias monetas į mūsų likutį ir tada naudosite paprastus rinkos ir (arba) „stop-limit“ įrankius, kad gautumėte kuo daugiau naudos iš prekybos.

Poloniex BTC mainai

Jums nereikia patvirtintos sąskaitos, kad galėtumėte visapusiškai dalyvauti rinkoje, o fiatai visiškai nepriimami. Mokesčiai svyruoja nuo 0% iki 0,25%, atsižvelgiant į tai, ar jūsų užsakymas yra gamintojas, ar priimėjas.

Argumentai “už”

 • geras kanalas keistis mažiau populiariais altcoinais su BTC;
 • maži mokesčiai, palyginti su pramone.

Minusai

 • fiatai visiškai nepalaikomi;
 • platforma buvo nulaužta kelis kartus nuo 2014 m.

Bitit

Bitit yra prancūzų šifravimo birža, leidžianti klientams pirkti monetas naudojant skirtingus mokėjimo metodus. Šie kanalai yra kredito ir debeto kortelės, grynųjų pinigų čekiai ir „TrustPay“ (tiesioginė bankininkystė). Panašiai kaip ir kitos užsienio platformos, ZAR mokėjimai turi būti konvertuojami į priimtą valiutą, kuri „Bitit“ atveju yra EUR.

Pirkite kriptografiją su „Bitit“

Mokesčiai skiriasi atsižvelgiant į pasirinkimo galimybes: kreditinės kortelės turi 6,9%, kuponai nuo 5,9% iki 11,9% ir „TrustPay“ 3%. Kuponus galima naudoti tik tuo atveju, jei šalia jūsų yra parduotuvė, kuri juos priima ir kurios šiuo metu trūksta Pietų Afrikai. Taigi, SA prekybininkai tikrai turi galimybę pirkti monetas per kreditines korteles ir tik „TrustPay“. Tapatybės patikrinimas yra būtinas, jei norite naudoti šį mainą savo BTC tiekimui.

Argumentai “už”

 • greita prieiga prie BTC naudojant kreditines korteles;
 • galimybė naudotis dovanų / išankstinio mokėjimo kortele.

Minusai

 • Ši platforma nepriima ZAR;
 • dideli mokesčiai, kurie yra didesni nei pramonės vidurkis.

CEX.IO

CEX.IO yra dar viena visame pasaulyje esanti birža, siūlanti paslaugas, susijusias su bitkoinu, praktiškai visoms pasaulio šalims, išskyrus tas, kurios uždraudė bitkoiną ir kitas kriptografijas. BTC galite įsigyti naudodamiesi kreditinėmis kortelėmis ir banko pavedimu, suteikdami jums reikiamą lankstumą operacijų greičio atžvilgiu.

CEX.IO mainai

Įdomu tai, kad platforma pradėjo veikti kaip pirmasis debesų kasybos operatorius, nors paslauga nebepasiekiama. ZAR vartotojai nusivils, nes vieninteliai USD, EUR, GBP ir RUB yra priimami kaip fiat pinigai. Kredito kortelėms taikomas 3,5% mokestis, o banko pavedimai neturi jokių išlaidų.

Argumentai “už”

 • platforma teikia tiek paprastas biržos, tiek maržos prekybos funkcijas;
 • banko pavedimai neturi jokių mokesčių;

Minusai

 • reikia nuskaityti ir įkelti asmens dokumentus;
 • reikia perskaičiuoti iš ZAR į EUR arba USD, teiraujantis papildomų mokesčių.

„CoinCorner“ šifravimo birža

Įsikūręs Meno saloje, „CoinCorner“ pozicionuoja save kaip vieną iš pirmaujančių Europos biržų, siūlančių savo paslaugas visame pasaulyje. Norint pasiekti šį tikslą, platforma leidžia atlikti mokėjimus kreditinėmis kortelėmis, banko pavedimais ir „Neteller“. Priimami fiatai yra EUR ir GBP, o tokios valiutos kaip ZAR ar net USD nėra.

CoinCorner bitino birža

Būtina turėti patvirtintą sąskaitą, nes įmonė veikia laikydamasi griežtų KYC ir AML nuostatų. Yra du rinkinių rinkiniai, kai perkate bitkoinus iš „CoinCorner“. Pirmasis yra susijęs su pinigų indėliais, kurių dydis siekia 2,5%, neatsižvelgiant į mokėjimo būdą. Kita yra prekybos išlaidos, kurios siekia 1%. Taip pat turėtumėte apskaityti ZAR konversiją, nes indėjant pinigus valiuta nepalaikoma.

Argumentai “už”

 • galimybė lengvai ir akimirksniu gauti bitkoinus naudojant kreditinę kortelę;
 • maži mokesčiai už kreditinių kortelių pirkimą, palyginti su bendraamžiais.

Minusai

 • norėdami naudotis paslaugomis, turite įkelti savo asmens tapatybės dokumentą ir sąskaitą už komunalines paslaugas;
 • USD ir ZAR indėlių trūkumas, patiriant papildomų konvertavimo išlaidų.

Pietų Afrikos Bitcoin bankomatai

Bitcoin Bankomatai yra bene anonimiškiausias būdas gauti bitkoinus, nes naudojant mašiną nereikia jokių dokumentų. Be to, pats procesas yra beveik greitas, ypač todėl, kad BTC galite gauti naudodamiesi grynaisiais ir kreditinėmis kortelėmis.

Pirkite BTC su bitkoinų bankomatu

Neigiama yra tai, kad pati paslauga yra gana brangi, o mokesčiai svyruoja nuo 5% ir daugiau. Kitas klausimas yra aptarnavimo laikas, nes bankomatai gali visiškai sustabdyti savo funkcijas, kai įvyksta gedimas.

Galiausiai, didžiausia problema, su kuria šiuo metu susiduria Pietų Afrikos prekybininkai, yra Centrinio banko nenoras leisti pirmiausia egzistuoti tokioms mašinoms. 2014 m. Buvo pranešta apie pirmąjį SA bankomatą, tačiau šiuo metu nė vienas neveikia iki galo. Priežastis ta, kad bankai laikėsi šiek tiek neigiamos pozicijos kriptovaliutų atžvilgiu, neleisdami bankomatų egzistuoti, jei yra pinigų.

Argumentai “už”

 • palyginti privatus naudoti perkant bitkoinus;
 • tiesioginė prieiga prie monetų, jei naudojamos grynosios ir kredito kortelės.

Minusai

 • prieinamumas labai priklauso nuo centrinio banko požiūrio į kriptografijas;
 • darbo valandos ne visada gali būti tikras darbo laikas.

Kaip pasirinkti?

Eidami per platformas, turite pasirinkti keletą veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš pasirinkdami sau tinkamiausią. Kiekvienas turi savo pirmenybę, kai kyla abejonių dėl monetų pirkimo. Nuo jūsų priklauso, ar norite įsigyti bitkoino privačiai, ar nenorite pateikti nuskaityto asmens tapatybės dokumento. Jei pasirinksite pastarąjį variantą, daugelis mainų būtų jums atviri.

Pasirinkite Bitcoin mainus

Mokesčių lygis, galimi mokėjimo metodai ir ZAR sutikimas yra svarbūs, o raktinis žodis yra lankstumas. Kuo daugiau kanalų atidaroma, tuo daugiau galimybių yra jūsų prekybos bitkoinais strategijoms vykdyti. Projekto saugumas ir kompanija taip pat verta tyrimo, ypač todėl, kad daugelis jų pasirodė esą sukčiai ir „Ponzi“ schemos.

Siūlome naudoti mūsų vadovą ir sukurti lentelę, kurioje kiekvienam mainui pateikite visus privalumus ir trūkumus. Tokiu būdu bus lengviau atskirti reikiamą platformą nuo kitų, kai viską turėsite ant popieriaus.

DUK

Kokie yra „Bitcoin“ mokėjimų mokesčiai?

Pagal tai, ką nusprendė Pietų Afrikos atsargų bankas (SARB), bitkoinas ir kitos kriptovaliutos nelaikomos teisėta mokėjimo priemone. Tai reiškia, kad nebus laikomasi kriptos judėjimo į šalį ir iš jos, taip pat nebūsite apmokestinti, kaip tai darytumėte su USD ir EUR operacijomis. Tačiau tai nereiškia, kad jūs esate nenaudojamas, jei turėtumėte dalyvauti fiatuose.

Bitcoin mokesčiai

Bitcoin dažniausiai vertinamas kaip turtas, egzistuojantis internete. Taigi perkant ir parduodant bitkoinus naudojant fiatus, gaunami pajamų ir kapitalo prieaugio mokesčiai, ypač jei uždirbote iš sandorių. Kriptografija-kriptografija yra neapmokestinama, nes ZAR jokiu būdu nedalyvauja prekiaujant platformose, kurios leidžia atlikti tokius sandorius.

Kur parduoti Bitcoin Pietų Afrikoje?

Beveik visi mainai, išskyrus Coinmama, pasiūlyti paslaugą parduoti bitkoinus atgal. Tai yra gana patogu, jei atsitiksite bitkoinų gavėjas, apsiginklavęs brangia kasybos įranga. Kaip galite nusipirkti BTC, taip ar galite juos parduoti, nors prieš įsitraukdami į tokią veiklą turėtumėte atsižvelgti į keletą veiksnių.

Kur parduoti BTC

Pirma, skirtumas tarp pirkimo ir pardavimo kainos gali būti gana didelis. Vieną dieną galite nusipirkti pigia kaina, kad artimiausiomis dienomis parduotumėte už santykinai tą pačią kainą, nors tendencijos pasisekė jūsų naudai. Kitas yra patikrinimo poreikis, nes kai kurios biržos, kuriose siūlomi privatūs nustatymai, gali priversti patvirtinti savo sąskaitą, ypač jei partija yra didelė.

Galiausiai turėtumėte apskaityti mokesčius, jei uždirbote pelno iš savo veiklos, visų pirma pajamų mokesčio. Jei planuojate įtraukti ZAR į prekybą, jums bus taikoma reguliavimo politika dėl pajamų iš kriptovaliutų generavimo..

Kaip laikyti mano BTC?

Jei jums reikia internetinio turto saugumo, aparatinės įrangos piniginės turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas. Šios į USB panašios piniginės užtikrina geriausią jūsų lėšų saugumą, nes joje naudojami keli jūsų turto apsaugos žingsniai. Pirma, visus raktus sugeneruoja jūsų įrenginys, o tai reiškia, kad jie yra privatūs. Turite fizinius mygtukus, kuriuos reikia paspausti, kad įvyktų operacija.

Saugokite bitkoinus

Taip pat turite atkūrimo frazę, PIN kodą, visišką palaikymą ir piniginę, veikiančią tiek internetinėje, tiek neprisijungus prie aplinkos.

Jei šiame vadove praleidome kai kurias svarbias detales apie Pietų Afrikos bitkoinų rinką, susisiekite su mumis adresu BitcoinBestBuy, kad gautumėte atsakymus tiesiai į savo klausimus.