OkCoin.com apžvalga – „OKCoin“ prekybos privalumai ir trūkumai

OkCoin.com apžvalga – „OKCoin“ prekybos privalumai ir trūkumai

Pagrindinės funkcijos Prekyba: Kriptovaliutos neatidėliotinos rinkos birža Svertas: 5x (dar ne JAV) Kriptos: BTC, LTC, ETH, BCH, ETC, XRP, TRX, EOS, BSV, USDT, USDK, CELO, COMP, CUSD, DAI, DOT, EURS, PAX, TUSD, UNI, USDC, YFI Anoniminės sąskaitos: ne, patvirtinimas telefonu; JAV dolerių įmokų / lėšų atsiėmimo nuotrauka su nuotrauka Mokėjimo būdai: USD BTC, LTC, ETH Min. Indėlis: minimalus nenurodytas Maks. Pasitraukimas: iki 200 daily per dieną USD pervedimo mokesčiai: 0,1%, Prekybos mokesčiai: Maker iki 0,1%, Taker iki 0,2% Užsakymų tipai: rinkos orderis, limitinis orderis, stop orderis, takų orderis, Iceberg orderis, TWAP, OCO Demonstracinis režimas: ne Apsaugos priemonės: dviejų veiksnių autentifikavimo administratoriaus slaptažodžio funkcija yra pagrindinė vartotojo lėšų dalis šaltojo saugojimo el. pašto šifruotėje („OpenPGP“) Programa mobiliesiems: taip – „Android“, „iOS“ Parama: 24/7 tiesioginis pokalbis, palaikymas el. Paštu, bilietų palaikymas Palaikomos šalys: visame pasaulyje, išskyrus kai kurias JAV valstijas ir šalis, kuriose draudžiamos su kriptovaliuta susijusios mainų ir prekybos paslaugos.

 • Didelis likvidumas
 • Išplėstiniai užsakymų tipai
 • Aukšta atsiėmimo riba
 • Švari sąsaja
 • Maži mokesčiai
 • Svertas
 • Licencijuota JAV (daugelyje valstijų)

Minusai:

 • Sverto dar ne JAV
 • Nebėra ateities

„OKCoin“ 2013 m. Įkūrė Kinijos verslininkas Paleiskite „Xu“. Mainai atitinka Kinijos Liaudies Respublikos įstatymus ir turi du pagrindinius padalinius: vienas skirtas vietos klientams aptarnauti sostinėje Pekine, o antrasis – tarptautiniams vartotojams, kurių būstinė yra Honkonge..

Žemyninėje dalyje gyvenantiems piliečiams neleidžiama naudoti tarptautinės platformos versijos, bet kas, pažeidęs šią taisyklę, pripažįsta bet kokias galimas teisines bausmes. Už Kinijos ribų „OKCoin.com“ yra prieinama visame pasaulyje, išskyrus 25 teritorijas (įskaitant kai kurias JAV valstijas).

„OKCoin“ anksčiau buvo viena iš trijų didžiausių biržų Kinijoje, kai ten nebuvo uždrausta prekyba kriptografija ir kadaise ji buvo pasaulinė prekybos apimties lyderė (nors buvo apkaltinta duomenų klastojimu). Nuo tada daug kas pasikeitė. Didžioji „Bitcoin“ birža įgijo licencijas, apimančias didžiąją pasaulio dalį, įskaitant daugelį JAV ir Europos valstijų..

Jungtinių Valstijų piliečiams ir gyventojams leidžiama vykdyti neatidėliotinus prekybos sandorius „OkCoin“, tačiau JAV vis dar neįtraukta į maržos prekybą. Tikėtina, kad tai įvyks tam tikru metu ateityje, kai didžioji „Bitcoin“ birža įsigys atitinkamas licencijas iš pavienių JAV valstijų.

Žmonės iš / iš Europos, Singapūro ar daugelio kitų pasaulio šalių gali prekiauti maržomis, naudodamiesi iki 5 kartų didesniu svertu (neatidėliotinos rinkos maržos sandoriuose).

„OkCoin“ nesiūlo jokių išvestinių finansinių priemonių, tokių kaip CFD ar ateities sandoriai.

Kaip prekiauti Bitcoin OKCoin

Žemiau pateikiame svetainės sąsają, palaikomus pavedimų tipus, poras, kurias galite įsigyti, ir viską, ko jums reikia norint pradėti naudotis svetaine:

Prisiregistruokite OKCoin.com

Paskyros sukūrimas:

Prisiregistruoti yra gana paprasta, galite užsiregistruoti naudodamiesi mobiliojo telefono numeriu arba el. Paštu. Užpildę registracijos formą, jūs tiesiog turite patvirtinti savo sąskaitą. Sistema paprašys patvirtinti tapatybę, tačiau galite praleisti procesą ir tai padaryti vėliau.

Patariama patvirtinti savo sąskaitą, jei norite visapusiškai pasinaudoti svetainės funkcijomis. Turi būti atliktas bent 1 lygio patikrinimas, kad būtų galima įnešti ir išsiimti kriptovaliutas. Vieno tikrinimo lygio ribos yra šios:

1 lygis: asmeninė informacija

 • Užmeskite ir atsiimkite iki 2000 USD už „Fiat“
 • Už kriptovaliutas įneškite iki 2000 USD

2 lygis: nuotraukų identifikavimas

 • Užstokite ir išimkite iki 700 000 USD už „Fiat“
 • Įneškite ir išimkite iki 700 000 USD už kriptovaliutas

3 lygis: adreso ir vaizdo įrašo patvirtinimas

 • Neribotas indėlių ir pinigų išėmimas fiat ir kriptovaliutoms

Patvirtinti 1 lygiu yra taip pat lengva, kaip patvirtinti savo el. Pašto adresą ir pagrindinę informaciją. Norėdami būti patvirtinti 2 lygiui, turite pateikti išsamesnę informaciją apie save, patvirtinti savo telefoną ir atsiųsti paso nuotrauką bei galiojantį asmens dokumentą.

Kaip naršyti:

Naršymo juosta veda į visas „OkCoin“ rinkas, į prekybos sąsają su „spot“ ir „margin“ prekyba. Skiltyje „Daugiau“ rasite mokesčius, vadovus, informaciją apie saugumą ir DUK. Vartotojai taip pat gali uždirbti atlygį, nukreipdami draugus / profesionalius prekybininkus. Jie atsisako persiuntimo programos ir susijusios programos.

okcoin peržiūros prietaisų skydelis

Prekybos meniu suteikia prieigą pirkti ir parduoti BTC, LTC, ETH, BCH, ETC, XRP ir keletą kitų kriptovaliutų ar kriptografinių žetonų..

okcoin apžvalga - btcusd rinka

Kaip padaryti indėlį / pinigų atsiėmimą:

Darant prielaidą, kad turite reikiamą indėlio tipą, galite naudoti „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ arba „fiat“. Indėliai kriptovaliutomis neturi jokių apribojimų ir nėra mokami. Indėliai „fiat“ yra prieinami pavedimais ir paprastai neturi jokio mokesčio, tačiau kai kuriuos konkrečius bankus gali imti komisiniai. OKCoin.com tarptautinėje svetainėje priimamas tik USD.

Indėlių / pinigų išėmimo mokesčiai:

nurašymo ir indėlių mokesčiai„OKCoin“ mokesčio struktūra.

Indėliai pateikiami skirtuke „Paskyra“, kuriame taip pat nurodomi lėšų atsiėmimai, operacijų istorija ir nukreipimo veikla. Šiame skyriuje įgalintos parinktys labai priklausys nuo patikrinimo lygio, kaip buvo minėta anksčiau.

Norėdami įnešti kriptovaliutas, tiesiog turite pasirinkti skirtuką „Finansavimas“ ir išsiųsti tiek, kiek norite, atitinkamu adresu, esančiu ten.okcoin apžvalga - finansavimo sąskaita

Prekybos mokesčiai:

Gamintojai apmokestinami nuo -0,005% (atlyginama) iki 0,10%, priklausomai nuo asmeninės 30 dienų prekybos apimties. Gavėjai turi mokėti ne daugiau kaip 0,2% mokestį.

Prekybos mokesčiai su Okcoin.com

Kaip analizuoti grafikus

Žvakidžių diagramos rodomos atitinkamame meniu. Vartotojas gali kontroliuoti, kurią valiutą analizuoti, laiko intervalą, konkretų diagramos tipą ir kai kurias stiliaus ypatybes.

okcoin apžvalga - btcusd diagramos

tame pačiame skyriuje yra nuoroda į „mainų“ užsakymų „palyginimą“, ypač naudingą arbitražo entuziastams.

Kaip pateikti užsakymą „OKCoin.com“

Kai svetainėje gausite jūsų indėlį ir įskaitysite į savo sąskaitą, galėsite atidaryti užsakymus. Viskas, ko reikia norint pateikti, tvarkyti ir peržiūrėti užsakymus, yra meniu „Prekyba“, antroje pagrindinėje juostoje.

„OkCoin“ užsakymų tipai

Prekybos platforma siūlo pažangius pavedimų tipus, tokius kaip:

 • Apriboti užsakymą
 • išplėstinė limito tvarka
 • rinkos tvarka
 • sustabdyti tvarką
 • paleidimo tvarka
 • takų tvarka
 • ledkalnio įsakymas
 • TWAP

pateikdami užsakymus „Okcoin.com“Altcoins negalima susieti kartu. Užsakymai turi būti pateikiami naudojant vienos iš palaikomų kriptovaliutų ir USD derinį. Taip pat yra keletas kripto-EUR porų.

Pateikti užsakymą yra taip paprasta, kaip išskleidžiamajame meniu pasirinkti užsakymo tipą, tiksliai sureguliuoti atitinkamus parametrus ir spustelėti pirkti ar parduoti, atsižvelgiant į tai, ką bandote atlikti.

Kur patikrinti savo užsakymus ir dabartinę padėtį

Pateikti užsakymai gali būti peržiūrimi, redaguojami ar atšaukiami bet kuriuo metu, jei jie dar nėra užpildyti. Yra net mygtukas, skirtas vienu metu atšaukti visus nurodytos valiutos užsakymus.

Tiek patikrintus, tiek suarchyvuotus užsakymus galite patikrinti pasirinkę atitinkamą skirtuką. Nepaisant to, ką naršote, užsakymai bus klasifikuojami pagal jų pobūdį (t. Y. Užsakymo tipą).

Kaip naudotis sverto skyriumi

„OKCoin“ siūlo didžiausią 10 kartų didesnį svertą BTCUSD ir ETHUSD maržai prekiauti. LTCUSD, BCHUSD ir XRPUSD galima prekiauti naudojant 5 kartus didesnį svertą. Su visomis kitomis prekybos poromis nėra sverto.

Jei pasirinksite didesnį kaip 3x svertą, sistema jau parodys įspėjimą apie riziką. Priverstinis likvidavimas vyks, jei maržos likutis nukris žemiau atitinkamos ribos, atsižvelgiant į naudojamą svertą, ir visos paskolos bus automatiškai grąžintos.

Finansavimui ir prekybai yra atskiros piniginės, pastarosios vėl padalijamos į neatidėliotinų ir garantinių įmokų prekybos sąskaitas, kurios gerai išlaiko lėšas ir taupo lėšas..

„OKCoin“ kritikai

Per kelias pastarąsias dienas iškilo problema su „reddit“ vartotoju kaltindamas mainus trukdyti jo tikrinimo procesui ir išlaikyti 97 BTC. Galiausiai problema buvo išspręsta, tačiau reikėjo įsikišti aukšto rango darbuotojui. Tai pridedama prie naujausių problemų, apėmusių „OKCoin“, įskaitant sustabdymą išimant prekes daugiau nei 3 mėnesiams ir laukiant administracinės bausmės, tikimasi, kad Kinijos liaudies bankai per kitas dienas.

Tolimesnė informacija

palaikymo skyrius smarkiai patobulėjo, nes mes pirmą kartą peržiūrėjome „OkCoin“ 2017 m. Anksčiau buvusi gana negraži ir vizualiai paini sritis šiandien yra visiškai kitokia. Dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti gerai sutvarkytame sąraše, susiejančiame į atskirus puslapius, pateikiančius patikimus ir lengvai suprantamus atsakymus. Jei turite klausimų, yra trys pagrindiniai variantai: susisiekite su jais vienoje iš socialinių tinklų, kuriuos jie naudoja, arba tiesiog naudokitės tiesioginiu pokalbiu dešiniajame apatiniame kampe. Žinoma, vartotojai taip pat gali tiesiog susisiekti el. Paštu, kad „palaikytų {at} okcoin.com“.