Kaip pirkti Bitcoin Vokietijoje

Vokietijos prekybininkai turi daug pasirinkimų, kai kalbama apie bitkoinų pirkimo šaltinius. Pakanka daugybės galimų mainų šalyje, kad galėtume parengti atskirą greitą vadovą kaip pirkti bitkoiną, jei esate Vokietijoje.

Su Monetų bazė, tu gali pirkti bitkoiną Vokietijoje akimirksniu su kredito / debeto kortelėmis su „3D Secure“ arba pigiai pervedant SEPA. Nepraleiskite progos gauti 8 eurus nemokamų bitkoinų, jei naudojatės mūsų kreipimosi programa perkant / parduodant 100 eurų vertės bitkoinus adresu Monetų bazė.

Santrauka: „Bitcoin“ pirkimas Vokietijoje

Monetų bazė leidžia akimirksniu nusipirkti BTC naudojant kredito / debeto kortelę, turintį „3D Secure“ arba SEPA banko pavedimą. Čia yra žingsnis po žingsnio vadovas, kaip padaryti Bitcoin pirkimo procesą Vokietijoje kuo sklandesnį.

 1. Pereikite prie Monetų bazė, tai populiariausia bitkoinų birža Vokietijoje.
 2. Užbaikite patvirtinimo procesą (jei reikia).
 3. Eikite į puslapį „Pirkti / parduoti“.
 4. Įveskite norimą įsigyti BTC sumą.
 5. Pasirinkite piniginę, į kurią norite įnešti savo lėšas.
 6. Pasirinkite pageidaujamą mokėjimo metodą (kredito / debeto kortelė ar banko sąskaita).
 7. Patvirtinkite, kad pirkimo užsakymas yra teisingas, ir spustelėkite „Pirkti Bitcoin iškart“.
 8. Jūsų bitkoinai bus pristatyti jums Monetų bazė BTC piniginė nedelsiant.
 9. Perkelkite juos į savo aparatinę bitcoin piniginę, kad galėtumėte saugiai laikyti savo bitcoiną ilgą laiką (neprivaloma).

„IOS“ naudojimas & „Android“ programos

 1. Sukurti Monetų bazė sąskaitą ir atsisiųskite „iOS“ arba „Android“ programa.
 2. Norėdami atidaryti „Navbar“ juostą, bakstelėkite meniu piktogramą šalia viršutinio kairio ekrano.
 3. Naršymo juostoje pasirinkite Pirkti.
 4. Įveskite sumą į bitkoinus (BTC), kuriuos norite įsigyti.
 5. Pasirinkite bitcoin piniginę, į kurią norite įnešti.
 6. Pasirinkite pageidaujamą mokėjimo metodą (kredito / debeto kortelė ar banko sąskaita).
 7. Peržiūrėkite savo užsakymą ir palieskite Pirkti bitkoiną.

Atkreipkite dėmesį:

Kai baigsite tapatybės patikrinimą ir sukursite sėkmingų pirkimų istoriją, gausite didesnius bitkoinų pirkimo ir pardavimo limitus.

„Coinbase“ įsigykite „Bitcoin“ iškart kreditinės kortelės banko sąskaitą

Visame pasaulyje plečiantis bitkoinų tinklui, prekybininkams iš įvairių pasaulio šalių buvo lengva prekiauti skaitmeninėmis valiutomis nei bet kada anksčiau. Tai tikrai pasakytina apie Vokietijos investuotojus, kurie turi daug pasirinkimo galimybių, kai reikia įsigyti BTC.

Pirkite bitkoiną Vokietijoje

Vokietijoje yra daugybė variantų, kai reikia pirkti bitkoinus. Mokėjimo galimybių gausa yra augančios apskrities pramonės pagrindas. Parodysime jums 37 vokiečių mainus, kuriuos galite naudoti norėdami gauti BTC bet kuriuo metu iš Vokietijos, jų ypatybes, pirkimo apribojimus, patikrinimo reikalavimus, privalumus ir trūkumus, todėl jums nereikės gaišti laiko savarankiškai atliekant tyrimą..

Galimi „Bitcoin“ mokėjimai Vokietijoje

Vokietija yra viena iš tų šalių, kurios turi didelį pasirinkimą tiek mainų, tiek pirkimo būdų, kalbant apskritai apie kriptovaliutas. Bitkoinų galite įsigyti naudodami įvairiausias mokėjimo galimybes:

 • grynųjų pinigų pirkimas (greitas, dažniausiai privatus ir labai skiriasi mokesčiais);
 • banko sąskaitos pervedimai (SEPA pervedimas yra gana lėtas, tai trunka 1–2 darbo dienas, paprastai reikia patvirtinti tapatybę, tačiau labai pigu išlaidų atžvilgiu);
 • kreditinės ar debetinės kortelės (tiesioginė prieiga prie BTC, vidutiniai mokesčiai, tuo tarpu tikrinimo reikalavimai skiriasi visose biržose);
 • „PayPal“, „Skrill“, „OKPAY“, „SOFORT“ ir daugelis kitų el. Mokėjimo sistemų (greitos ir patikimos, tačiau joms taikomi dideli mokesčiai ir patikrinimo reikalavimai);
 • Bankomatas (lengviausias, greičiausias ir asmeniškiausias būdas gauti BTC, bet taip pat labai brangus ir sunkiai randamas netoliese).

Skirtingi bitkoinų mokėjimo būdai

Ar BTC yra teisėtas Vokietijoje?

Pastaraisiais metais Vokietijos vyriausybinės institucijos dėjo daug pastangų, kad bitkoinų rinkos iš neteisėtos aplinkos pereitų prie reguliuojamos pramonės, prieinamos visiems piliečiams. Šiuo metu bitkoinas yra teisėtas šalies turtas, laikomas „privačiais pinigais“, o įstatymai dėl skalbimo nustatomi paskelbus AML ir KYC taisykles.

Bitcoin yra teisėtas turtas

Geriausių Vokietijos Bitcoin biržų sąrašas

Šiame straipsnyje rasite informacijos apie 37 populiariausias biržas, kurių paslaugas galima įsigyti Vokietijoje. Kiekviena iš šių turgaviečių skiriasi mokesčiais, pirkimo būdais & apribojimai, tikrinimo reikalavimai, taip pat „fiat“ valiutos.

„ShapeShift“

„ShapeShift“ yra labai įdomus mainų darbas, nes jis susijęs tik su kriptovaliutomis, o „fiat“ pinigai niekur nedingo. Ar norite pirkti bitkoinus? Pakeiskite juos su Ethereum, jei turite! Dar vienas mįslingas dalykas, kalbant apie prekybą, yra monetų kursas, nes į apsikeitimo apimtis įkainiai ir valiutų kursai į monetų vertę.

Pirkite bitkoinus naudodami „ShapeShift“

Argumentai “už”

 • nereikia patvirtinimo, nes nereikia net registruoti paskyros;
 • gerai prekybininkams, kurie turi skirtingus altcoins, nuo kurių jie nori atsikratyti.

Minusai

 • mokesčiai nėra skaidrūs ir neslėpti normoje;
 • jokio kito pirkimo būdo.

Cashila

Cashila anksčiau tai buvo valiuta, kur galėjai keisti skirtingas „fiat“ ir „digital“ valiutas, nors daugiausia operacijos buvo vykdomos EUR, nes platforma buvo sukurta tik B2B pagrindu. Nuo 2017 m. Birželio 1 d. Brokeris nutraukė savo veiklą ir nebeteikia savo paslaugų prekybininkams.

Cashila keitimas

„CoinCorner“

Kadangi jis įsikūręs JK, „CoinCorner“ siūlo įvairius pirkimo būdus Europos prekybininkams, tai yra SEPA indėlis, kredito / debeto kortelė ir pirkimas internetu / grynaisiais (NETELLER). Mokesčiai yra suskirstyti pagal pasirinkimą, kurį norite naudoti perkant bitkoinus, su kredito / debeto kortelėmis ir „NETELLER“ turi 5% mokestį, o banko pavedimai yra nemokami.

CoinCorner bitino birža

Argumentai “už”

 • įvairios pirkimo galimybės, kurias gali įsigyti Vokietijos investuotojai;
 • dideli pirkimo limitai patikrinus;
 • akimirksniu prieinamos monetos per kreditines korteles ir NETELLER.

Minusai

 • prieš prekybą būtina patvirtinti savo tapatybę;
 • kreditinių / debetinių kortelių pirkimo kanalas viršija vidutinį 5% mokestį.

Coinmama

Jei turite Vokietijos banko išduotą kredito arba debeto kortelę, Coinmama bet kuriuo atveju turėtų būti jūsų radare. Biržoje galima atsiskaityti tik naudojant banko korteles, o mokesčiai siekia 5 proc..

Pirkite bitino „Coinmama“

Verta pažymėti, kad BTC kursas taip pat siekia 6,5% nuo vidutinės rinkos vertės. Jei norite įsigyti BTC iki 150 USD, patvirtinti nereikia, tačiau kas nors, viršijantis šį skaičių, pateksite į ne privatumo teritoriją, jei norėtumėte ir toliau naudotis brokerio paslaugomis.

Argumentai “už”

 • aukštos patikrinimo ribos;
 • operacijoms iki 150 USD nereikia jūsų nuskaityto ID;
 • akimirksniu pasiekiami bitkoinai per banko korteles.

Minusai

 • aukštesnės ribos pasiekiamos tik atlikus visišką patikrinimą;
 • ribotos galimybės perkant BTC (galima tik kredito / debeto kortelė).

„BitPanda“

Būdamas Europos mainais, „BitPanda“ Vokietijos bitkoinų investuotojams siūlo įvairias indėlių galimybes, kurias jie gali naudoti įsigydami bitkoinus. Priimamos kredito / debeto kortelės, banko pavedimai (SOFORT, Wire ir SEPA), NETELLER ir grynųjų pinigų įmokos.Keisk bitcoin su BitPanda

Bendrovė nenustatė mokesčių ir yra įtraukti į BTC kainą. Pirkimo ribos priklauso nuo pasiekto patikrinimo lygio.

Argumentai “už”

 • įvairių altcoins, be BTC, galima įsigyti;
 • didelis pirkimo variantų pasirinkimas.

Minusai

 • mokesčiai neparodomi skaidriai;
 • prekybai reikalingas jūsų tapatybės patvirtinimas.

ANXPRO

ANXPRO priima skaitmeninius valiutos indėlius kaip Bitcoin pirkimo iš Vokietijos prekybininkų priemonę, nes birža yra Honkonge. Jei norėtumėte labiau pasikliauti savo paslaugomis, įmonė taip pat siūlo savo debeto korteles, kurias galima užsisakyti per internetą, leidžiančią pridėti grynųjų pinigų į savo pasirinkimo sąrašą ANXPRO.

Bitcoin birža ANXPRO

Mokesčiai už „altcoin“ / BTC indėlius yra nemokami, o grąžinimai kainuoja 1% + 20 EUR „fiat“ valiutoms.

Argumentai “už”

 • indėliai yra greiti naudojant altcoins;
 • maži prekybos mokesčiai (0,6%) už sandorius.

Minusai

 • labai ribota indėlių galimybių suma Vokietijos prekybininkams;
 • jūsų sąskaitos patvirtinimas yra būtinas.

Bitit

Įsikūręs Prancūzijoje, Bitit birža siūlo keletą pirkimo būdų savo klientams, pavyzdžiui, kredito / debeto kortelę, grynųjų pirkimo čekius („Neosurf“, „CASHlib“ ir „Flexepin“) ir e. mokėjimo sistemas („MoneyGram“, EPAY ir kt.).

Bitito mainai

Mokesčiai svyruoja pagal priimtą metodą, kai banko kortelės kainuoja 3,9%, o grynieji pinigai / elektroniniai mokėjimai – 10%. Norint įsigyti BTC, būtina patvirtinti jūsų sąskaitą.

Argumentai “už”

 • galimų pirkimo variantų įvairovė;
 • tiesioginė prieiga prie monetų kortelėmis arba grynaisiais.

Minusai

 • iš jūsų reikalaujama patvirtinimo;
 • dideli grynųjų indėlių mokesčiai.

Monetų namai

Monetų namai yra dar viena Prancūzijos BTC birža, kurios specializacija yra kreditinių kortelių ir „Neosurf“ pirkimo metodai. Jei norite pirkti bitkoinus iš šio teikėjo, grynųjų pinigų pirkimas jums kainuos nuo 10% iki 6% sandorio vertės, o CC / DC jums reikės sumokėti papildomai nuo 10 iki 8% iki BTC vertės.

„Coinhouse“ BTC mainai

Patvirtinimas yra būtinas, todėl būkite pasirengę pateikti savo asmens tapatybės dokumentą ir adreso patvirtinimą.

Argumentai “už”

 • galimas 3D saugus atsiskaitymas kreditine kortele;
 • bitkoinų galima įsigyti per 5 minutes nuo indėlio.

Minusai

 • prekybai reikalingas jūsų tapatybės patvirtinimas;
 • mokesčiai yra aukščiausio lygio rinkoje.

itBit

itBit yra Amerikos bitkoinų birža, priimanti banko pavedimus kaip mokėjimo priemonę. Mokesčiai yra vieni mažiausių pramonėje, sudarantys 0,2% sandorio vertės. Nors naudoti yra gana pigu, turite patvirtinti savo tapatybę naudodami nuskaitytą asmens tapatybės dokumentą ir adreso įrodymą.

itBit bitino birža

Argumentai “už”

 • vienas iš mažiausių mokesčių rinkoje;
 • Nebiržinių stalų paslaugos siūlo didelius BTC šūsnius.

Minusai

 • reikalingas visiškas asmens tapatybės dokumento ir adreso patvirtinimas;
 • tik banko pavedimai priimami kaip mokėjimo būdas.

Safello

Būdamas švedų platforma Safello birža siūlo keletą Bitcoin pirkimo metodų variantų Vokietijos prekybininkams, įskaitant kredito / debeto korteles ir SEPA pervedimus. Kortelės yra apsaugotos 3D mokėjimo apsauga. Mokesčiai yra bitkoino kainos dalis, o jūsų tapatybė turėtų būti patvirtinta prieš pradedant prekybą.

Pirkite BTC pas Švedijos brokerį „Safello“

Argumentai “už”

 • BTC galima įsigyti iškart įsigijus kreditinę kortelę;
 • bitkoino vertė artima vidutinei rinkos vertei.

Minusai

 • patikrinimas reikalingas monetoms įsigyti;
 • mokesčiai yra paslėpti BTC vertėje.

Kraken

Priimti pirkimo būdai Vokietijos prekybininkams Kraken yra indėliai grynaisiais pinigais ir banko sąskaitos pervedimai, tiek imantys, tiek gamintojai, atitinkamai 0,25% ir 0,16%. Pirkimo limitai priklauso nuo pasiekto patikrinimo lygio, o norint pradėti pirkti BTC, būtinas nuskaitytas ID.

Krakeno bitkoinų birža

Argumentai “už”

 • maži sandorių mokesčiai, kurie gali būti dar mažesni už pakankamą apimtį;
 • labai dideli pirkimo limitai patikrinus.

Minusai

 • reikalingas nuskaitytas asmens tapatybės dokumentas ir adreso įrodymas;
 • sąsaja gali būti paini pradedantiesiems.

„HappyCoins“

„HappyCoins“ yra birža, atvykstanti iš Nyderlandų, siūlanti platų atsiskaitymo būdų pasirinkimą Europos bitkoinų klientams, tokius kaip SEPA, iDEAL, Bancontact, GiroPay, MyBank, SOFORT ir Interac indėliai. Jūs privalote pateikti asmens dokumentus, kad patvirtintumėte savo sąskaitą, o mokesčiai yra BTC kainos dalis.

Gaukite BTC „HappyCoins“

Argumentai “už”

 • didelis pasirinkimas indėlių galimybių Vokietijos prekybininkams;
 • galimybė gauti bitkoinų per 24 valandas.

Minusai

 • Iš prekybininkų reikia įsigyti asmens tapatybės dokumentą, norint nusipirkti bitkoinų;
 • mokesčiai nerodomi atskirai nuo bitkoino vertės.

Bitcoin.de

Viena pirmųjų vokiečių bitkoinų P2P platformų, Bitcoin.de siūlo bendrą prekybininkų turgų, kuriame SEPA pervedimai yra vienintelė priimtina pirkimo galimybė. AS su daugeliu kitų „peer-to-peer“ platformų, Bitcoin.de siūlo sąlyginio deponavimo paslaugas BTC pirkėjams, o sandorio mokesčiai siekia 1% prekybos vertės.

Užsisakykite BTC adresu Bitcoin.de

Argumentai “už”

 • sąskaitos patvirtinimas priklauso nuo individualaus prekybininko;
 • sandorių mokesčiai yra vieni mažiausių rinkoje.

Minusai

 • naujų vartotojų sukčiavimo pasiūlymų galimybė;
 • paprastai galima įsigyti tik nedidelį kiekį bitkoinų.

Bisq

Bisq yra įdomi P2P platforma, su kuria galima dirbti, nes birža yra decentralizuota rinka, nes ji veikia kaip atvirojo kodo bitkoinų teikėja. Mokesčiai skiriasi priklausomai nuo prekybos apimties ir pirkimo vertės atstumo nuo rinkos ribos tuo momentu.

Bisq bitino birža

„Exchange“ siūlo įvairius altcoinus (125 iš jų) ir pirkimo būdus, tokius kaip SEPA, „Swish“, „National Bank Transfer“, „OKPAY“ ir daugelis kitų..

Argumentai “už”

 • platforma nereikalauja iš jūsų jokių asmens dokumentų;
 • maži mokesčiai nuo 2% ir mažiau.

Minusai

 • anksčiau buvo pranešta apie sukčiavimą;
 • paprastai yra nedidelis kiekis monetų.

Monetų grindys

Monetų grindys yra viena iš populiariausių Didžiosios Britanijos bitkoinų platformų, nes bendrovė siūlo dviejų rūšių paslaugas: tarpininkavimą ir mainus. Priimamas mokėjimo būdas yra banko pavedimas (SEPA ir SWIFT), o indėlių ir pinigų išėmimo operacijų mokesčiai siekia 1,5 euro už kiekvieną pavedimą..

Gaukite BTC „Coinfloor“ bitino keitiklyje

Argumentai “už”

 • siūlo saugias saugyklos paslaugas;
 • jokių pirkimo apribojimų.

Minusai

 • priimami tik banko pavedimai;
 • reikalingas asmens tapatybės dokumento ir adreso patvirtinimas;
 • didelis indėlių minimumas – 1 000 svarų.

Bitrushas

Įsikūręs Nyderlanduose, Bitrushas birža siūlo bitkoinus naudodama įvairias pirkimo galimybes, tokias kaip „iDEAL“, „Bancontact“, „MyBank“ ir kreditines / debetines korteles. Pirkdami bitkoinus, kurių vertė neviršija 2 500 EUR, turėtumėte patvirtinti tik savo telefono numerį.

Pirkite bitkoiną „Bitrush“

Virš šio numerio turėsite pateikti asmens tapatybės dokumentą ir adreso patvirtinimą. Birža parduoda BTC, LTC, ETH ir DASH, o pirkimo mokesčiai yra bitkoino vertės dalis.

Argumentai “už”

 • be patikrinimo nusipirkti iki 2 500 eurų vertės bitkoinų;
 • keletas altcoins ir pirkimo galimybes.

Minusai

 • palyginti naujas brokeris rinkoje reikalauja atsargumo;
 • mokesčiai nėra aiškiai parodomi perkant bitkoinus.

Monetos siena

Jei ieškote būdo, kaip anonimiškai įsigyti bitkoinų iš Vokietijos, Monetos siena būtų geras pasirinkimas jums. „P2P“ platforma yra prieinama tik keliose šalyse, įskaitant Vokietiją, o priimtas mokėjimo būdas yra grynųjų mokėjimas per bankus.

Monetų sienos mainai

Vienintelis dalykas, kurio jums prireiktų prekybai, yra jūsų telefono numeris, o mokesčiai yra paslėpti BTC vertėje.

Argumentai “už”

 • netikrinama jūsų tapatybė;
 • nėra pirkimo apribojimų;
 • gali įsigyti bitkoinų tik už 5 USD.

Minusai

 • mokesčiai nerodomi, jie yra bitkoino vertės dalis;
 • didelį kiekį BTC sunku rasti.

Paskirtas

Paskirtas yra Austrijos birža, siūlanti įvairius pirkimo metodus, kai kalbama apie prekybą bitkoinais.

Paskirta birža

Šie metodai yra:

Mokėjimo būdasDepozito mokesčiaiTiesioginiai pirkimo mokesčiai
SEPA pervedimai 1% 1,5 proc.
Kredito / debeto kortelės 2% 3%
SOFORT 2,5 proc. 3,5 proc.
Grynųjų pinigų laiškas 3,5 proc. 5%
Pinigų gramas 5% 8%
Vakarų sąjunga 5% 8%
„PayPal“ 3 USD + 10% 3 USD + 15%

Be pirkimo / indėlių mokesčių, jums taip pat reikės mokėti prekybos išlaidas, svyruojančias nuo 0,5% iki 0,2%, atsižvelgiant į apimtį. Taip pat galite prekiauti su 7 kitais altcoinais, o pirkimo limitai priklauso nuo pasiekto patikrinimo lygio ir pirkimo būdo.

Argumentai “už”

 • galimybė įsigyti monetas tik elektroniniu paštu;
 • maži kredito / debeto kortelių mokesčiai.

Minusai

 • kreditines korteles reikia pilnai patikrinti;
 • dideli „PayPal“, „MoneyGram“ ir WU mokesčiai.

Xapo

Xapo pradėjo kaip piniginių paslaugų įmonė, teikianti saugią saugyklą prekybininkams, kurie prekybai naudoja didelius kiekius BTC. Šiuo metu jūs taip pat galite įsigyti bitkoinų (parduoti vis dar nėra) naudodami banko pavedimą. „Xapo“ debeto kortelę taip pat galima įsigyti, jei jums patogiau naudoti grynuosius pinigus kaip indėlio galimybę.

Keisk bitcoin su Xapo

Galite įsigyti 3000 USD vertės BTC be jokio patvirtinimo. Pirkimo apribojimai priklauso nuo to, ką patikrinote „Xapo“.

Argumentai “už”

 • prieinamos sudėtingos saugyklos paslaugos;
 • netikrinamas pirkimas iki 3000 USD;
 • gali naudoti grynuosius pinigus kaip įmokos būdą per „Xapo“ debeto kortelę.

Minusai

 • ribotas pirkimo galimybių skaičius;
 • rodomi tik kalnakasių mokesčiai, pirkimo mokesčiai paslėpti BTC kainoje.

Belgacoinas

Ši Belgijos birža siūlo bitkoinus be jokios registracijos ar patvirtinimo iš jūsų pusės, todėl tai yra pats privatiausias būdas įsigyti BTC Europoje. Operacijos mokesčiai siekia 1%, o priimami mokėjimo būdai yra SEPA ir tarptautinis banko pavedimas. Be bitkoino, Belgacoinas birža taip pat prekiauja ETH, LTC ir DOGE.

Įsigykite bitkoino „Belgacoin“

Argumentai “už”

 • nėra registracijos ar patikrinimo;
 • mažas 1% prekybos mokestis.

Minusai

 • pirkimo galimybės apsiriboja tik banko pavedimais;
 • indėliai gali užtrukti iki kelių dienų.

Kubitai

Įsikūręs JK, Kubitai siūlo SEPA, SWIFT, kreditines korteles, „OKPAY“, „SOFORT“, „Skrill“, „Dotpay“ ir internetinius banko pavedimus kaip mokėjimo metodus Vokietijos prekybininkams kaip priemonę gauti bitkoiną iš platformos. Be to, 0,9% prekybos mokestis yra vienas iš mažiausių rinkoje, tačiau atsižvelkite į tai, kad norėdami naudotis paslaugomis turite pateikti ir asmens tapatybės dokumentą, ir adreso įrodymą..

Kubitų mainai

Argumentai “už”

 •  labai mažas 0,9% prekybos mokestis;
 • įvairūs mokėjimo būdai, iš kurių galima rinktis.

Minusai

 • patvirtinimas reikalingas, kol jums nebus prieinama prekyba;
 • pervedimai iš Amerikos banko sąskaitų negalimi.

„Bitstamp“

Tai pirmas ES mainų mainas, „Bitstamp“ bitkoinų platforma siūlo monetas per kredito ar debeto korteles (5–8 proc. mokesčiai, priklausomai nuo apimties), SEPA (0,09 euro fiksuotas mokestis) ir tarptautinius pavedimus (0,09 proc. mokestis). Be pirkimo / indėlio išlaidų, turėsite sumokėti 0,25% prekybos mokesčių. Banko pavedimai yra pigiausias pasirinkimas, todėl jums reikės visiškai patvirtinti savo tapatybę.

Keisk bitcoin su Bitstamp

Argumentai “už”

 • greita prieiga prie BTC per kredito / debeto korteles;
 • maži mokesčiai už banko pavedimus.

Minusai

 • reikalingas patvirtinimas, jei pasirinktas mokėjimo būdas yra banko sąskaita;
 • dideli mokesčiai ir maži kredito / debeto kortelių pirkimo limitai.

„Anycoin Direct“

„Anycoin Direct“ yra dar viena Europos birža, įsikūrusi Nyderlanduose, o platforma priima EPA, SOFORT, Giropay, iDEAL, MyBank, Bancontact ir TrustPay pirkimo galimybes, kai kalbama apie prekybą bitkoinais. Be BTC, jūs taip pat galite prekiauti su 13 altcoins, o mokesčiai svyruoja nuo 0,3% iki 4,16%, priklausomai nuo pirkimo būdo.

Europos birža „Anycoin Direct“

Argumentai “už”

 • platus Vokietijos prekybininkų pirkimo būdų asortimentas;
 • daugybė altkoinų, kuriuos galima įsigyti.

Minusai

 • reikalingas intensyvus sąskaitos patvirtinimas (vaizdo pokalbis);
 • kreditinės / debetinės kortelės įsigyti negalima.

Gatecoinas

Registruota Honkonge, Gatecoinas keitimas leidžia jums įsigyti bitkoinų tik banko pavedimais (SEPA Vokietijos prekybininkams), tiek USD, tiek EUR galima įsigyti kaip „fiat“ valiutas. Prekybos mokesčiai svyruoja nuo 0,1% iki 0,35%, priimančiam asmeniui, ir nuo 0,02% iki 0,25%, jei tai yra pavedimai.

Bitcoin keitiklis Gatecoin

Pirkimo limitai yra susisteminti atsižvelgiant į pasiektą patikrinimo lygį, o pirkti / įnešti galima tik pateikus nuskaitytą asmens tapatybės dokumentą, adreso įrodymą ir lėšų šaltinio įrodymus.

Argumentai “už”

 • galimybė įsigyti daug bitkoinų;
 • labai maži sandorių mokesčiai.

Minusai

 • išsami patikra, apimanti lėšų šaltinius;
 • tik SEPA pervedimai, priimami kaip indėlių būdas.

Indakoinas

Jei norite prekiauti privačiai kreditinėmis ar debetinėmis kortelėmis, Indakoinas tada jums būtų labai geras pasirinkimas. Be patikrinimo reikalavimų, jūs galite gauti bitcoins per 15 minučių nuo operacijos pabaigos. Šios platformos laimikis nustatomas pagal jų naudojamą valiutų kursą, kuris yra stulbinantis 10% ir daugiau nuo kitų biržų nustatytų verčių.

Pagrindinis „Indacoin“ puslapis

Argumentai “už”

 • nėra jūsų sąskaitos patvirtinimo;
 • akimirksniu pasiekiami bitkoinai per banko korteles.

Minusai

 • labai aukštas keitimo kursas, palyginti su kitais brokeriais;
 • Priimamos tik kredito ar debeto kortelės.

Bity

Bity yra įdomi kompanija, su kuria dirbama, nes ji siūlo dvi BTC pardavimo kanalų linijas. Vienas iš jų yra internetinė birža, priimanti pavedimus, „SOFORT“ ir internetinius banko pavedimus kaip pirkimo priemones. Kitas kanalas yra Bankomatas, siūlo greitį ir privatumą, tačiau šie kasininkai yra už Vokietijos ribų.

Miesto mainai

Be asmens tapatybės patvirtinimo galite įsigyti iki 1000 EUR per dieną ir 4000 € per metus, o bankomatai yra visiškai privatūs.

Argumentai “už”

 • Bankomatų pirkimai siekia 5%, o indėliai internetu yra nemokami;
 • galimybė įsigyti vidutinio dydžio BTC be patikrinimo.

Minusai

 • Bankomatai dar neatidaromi Vokietijoje;
 • ribotos mokėjimo galimybės.

LakeBTC

LakeBTC yra platforma, kurią išleido Kinijos kompanija „LakeBanker“, kuri specializuojasi finansinių paslaugų srityje. Biržoje siūlomi įvairūs pirkimo būdai, pradedant grynaisiais pinigais, baigiant SEPA pervedimais, „SOFORT“, „Skrill“, „PayPal“ ir daugeliu kitų, kaip priemone pirkti bitkoinus..

BTC keitiklis LakeBTC

Nėra patikrinimo reikalavimų daugumai pirkimo variantų, o pirkimo limitai priklauso nuo kasdienio įmonės prekybos balanso.

Argumentai “už”

 • prekybai tikrinti nereikia;
 • daugybė variantų, kai kalbama apie pirkimo metodus ir „fiat“ valiutas.

Minusai

 • mokesčiai yra paslėpti už BTC vertę;
 • banko pervedimams reikalingas asmens tapatybės patvirtinimas.

„CoinGate“

„CoinGate“ leidžia jums įsigyti bitkoinų su banko sąskaita (SEPA ir tarptautiniai banko pavedimai) už 3% mokestį nuo operacijos vertės. „PayPal“ galima tik kaip išsigryninimo būdą, o mobilieji pirkiniai veikia naudojant nedidelį kiekį monetų. Patvirtinimas yra būtinas norint įsigyti kriptovaliutą, o reikalingas dokumentas yra vyriausybės asmens tapatybės kortelė.

BTC pirkimas „CoinGate“

Argumentai “už”

 • priimami mobiliųjų / fiksuotojo ryšio kreditų pirkimai;
 • galimybė prekiauti su kitais klientais už 1% mokestį.

Minusai

 • būtina patvirtinti asmens tapatybės kortelę;
 • priimamos tik banko sąskaitos ir mobilieji indėliai.

bitkoinas-otc

# bitcoin-otc platforma siūlo be recepto (OTC) paslaugas klientams, užsiimantiems P2P prekyba bitkoinais. Ši svetainė įvairiais būdais veikia kaip „Craigslist“, nes investuotojai skelbia ir ieško bitkoinų pardavimo skelbimų, kurie atitiktų jų poreikius. Jūsų prekybos operacijoms mokesčiai neskiriami, tačiau bitkoino kaina priklauso nuo individualių prekybininkų.

Pirkite BTC bitcoin-otc biržoje

Argumentai “už”

 • galimybė įsigyti daug bitkoinų;
 • galimų pirkimo būdų įvairovė;
 • nėra patikrinimo reikalavimų.

Minusai

 • gana sudėtingas pradedantiesiems;
 • aferos, patvirtintos praeityje.

„Bitfinex“

Vienas didžiausių bitkoinų tiekėjų, „Bitfinex“ siūlo skaitmeninius pinigus banko pervedimais už 0,1% mokestį gamintojams ir 0,2% už ėmėjus. Birža yra orientuota į patyrusius žaidėjus, nes pradedantiesiems prekybos platforma yra gana sudėtinga. Turėtumėte būti atsargūs, nes neseniai buvo įsilaužta į brokerį, todėl prarasta daugiau kaip 30 milijonų dolerių lėšų.

BTC platforma „Bitfinex“

Argumentai “už”

 • didelis kiekis BTC, kurį galima įsigyti;
 • norint aktyviai prekiauti, nereikia asmens tapatybės įrodymo.

Minusai

 • buvo įsilaužta į praeitį;
 • sudėtinga sąsaja pradedantiesiems;
 • priimami tik banko pavedimai.

Vietinis grybiena

Vietinis grybiena yra „Mycelium bitcoin“ piniginės platformos funkcija, kur prekybininkai perka ir parduoda bitcoinus tarpusavyje, panašiai kaip ir bet kurioje kitoje P2P platformoje. Vienintelis skirtumas nuo kitų svetainių yra tas, kad grybiena egzistuoja tik mobiliosiose platformose, kaip „iPhone“ ir „Android“ programose.

Mycelium P2P turgavietė

Argumentai “už”

 • visiškai privatus būdas gauti bitkoinus;
 • prekyba naudojant vietines GPS sekimo funkcijas.

Minusai

 • nepatikrintų prekybininkų sukčių galimybė;
 • kai kuriose vietovėse gali būti mažai prekybininkų.

„VirWoX“

Kas daro „VirWox“ vienas iš populiariausių pasirinkimų bitkoinų pramonėje, kai kalbama apie prekybą, yra tai, kad norint pirkti monetas iš „VirWox“ nereikia jokio patikrinimo. Pridėkite šią galimybę naudoti „PayPal“ ir turėsite visiškai anoniminį būdą gauti bitkoinus. Be „PayPal“, taip pat galite naudoti „Skrill“, kredito / debeto korteles, banko pavedimus, „OKPAY“, „SOFORT“ ir „paysafecard“.

„VirWox“ mainai

Viena iš blogų mainų pusių yra pats pirkimo procesas bei mokesčiai. Jūs negalite įsigyti BTC tiesiogiai, nes pirmiausia turite gauti SLL („Second Life Lindens“) ir prekiauti jais bitkoinais. Tokiu būdu jūs mokate mokesčius tris kartus (3,5% už daugumą pasirinkimo galimybių), o tai reiškia, kad jūs gaunate daugiau nei 10% sandorio išlaidų.

Argumentai “už”

 • nėra patikrinimo reikalavimų;
 • įvairūs siūlomi mokėjimo būdai, įskaitant „PayPal“.

Minusai

 • netiesioginis ir sudėtingas pirkimo procesas;
 • mokesčiai imami už kiekvieną operaciją, padvigubinant išlaidas, kurias reikia sumokėti už BTC.

CEX.IO

JK įsikūrusi birža siūlo bitkoinus savo klientams visame pasaulyje, įskaitant Vokietiją. Priimami mokėjimo būdai yra kredito ar debeto kortelės, SEPA pervedimai, banko pavedimas ir internetinės banko sąskaitos mokėjimai. Visi banko pirkimai yra nemokami, išskyrus kredito / debeto korteles (3,5% + 0,24 €).

Keitimasis bitkoinais su CEX.io

Turite visiškai patikrinti savo sąskaitą, kad galėtumėte įsigyti didesnę bitkoinų sumą CEX.io.

Argumentai “už”

 • tiek banko kortelės, tiek sąskaitos pervedimai, galimi kaip indėlių galimybės;
 • galimybė įsigyti BTC be patikrinimo iki 300 USD per dieną ir 1 000 USD per mėnesį;
 • jokių mokesčių už banko indėlius.

Minusai

 • reikalingas didesnis prekybos kiekis;
 • patvirtinimas yra sudėtingas ir gali užtrukti iki 48 valandų.

Monetų bazė

Būdama viena didžiausių bitkoinų biržų pramonėje, Monetų bazė siūlo savo klientams greitą prieigą prie BTC kredito kortelėmis, o ieškantys pigesnių sprendimų gali kreiptis į banko pavedimus. Vokietijos prekybininkai vis dar turi būti įtraukti į paslaugų prieinamumą, tačiau jei turėtumėte ryšių su Austrija, turėtumėte teisę įsigyti bitkoinų iš „Coinbase“.

Keisk bitcoin su Coinbase

Argumentai “už”

 • greita prieiga prie BTC per kredito / debeto korteles;
 • didelis BTC kiekis, kurį galima įsigyti.

Minusai

 • paslaugos vis dar nėra prieinamos Vokietijoje (aptarnaujama Austrija);
 • prekybai reikalingas visiškas patikrinimas.

„LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ yra populiariausia P2P bitkoinų rinka, nes ji tarnauja pažodžiui visuose pasaulio regionuose. Su 1% sandorio mokesčiais prekybininkai skelbia BTC skelbimus, siekdami pirkti ir parduoti skaitmeninius pinigus palankiomis kainomis. Escrow paslaugos siūlomos siekiant padidinti jūsų lėšų saugumą, o pasiektas patikrinimo lygis priklauso nuo prekybininko.

Gaukite bitkoinų „LocalBitcoins“ biržoje

Argumentai “už”

 • įvairūs prekybininkams prieinami pirkimo būdai;
 • mažas 1% sandorio mokestis;
 • galimybė įsigyti BTC privačiai.

Minusai

 • su nepatikrintais prekybininkais rizikinga dirbti;
 • paprastai parduodamas nedidelis kiekis bitkoinų.

Paymium

Ši valiuta priima kredito / debeto korteles ir banko pavedimus kaip mokėjimo priemonę, kortelės kainuoja 8% operacijos vertės, o SEPA yra apdorojama nemokamai. Jums leidžiama įsigyti iki 2 500 eurų bitkoinų be patikrinimo, kai bus galima atsiimti, kol pateiksite nuskaitytą savo asmens tapatybės kortelės kopiją.

Pirk ir parduok bitkoinus su „Paymium“

Argumentai “už”

 • daugybė bitkoinų, kuriuos galima įsigyti;
 • tiesioginė prieiga prie skaitmeninės valiutos per kredito / debeto korteles.

Minusai

 • nepatvirtintose sąskaitose nėra lėšų;
 • labai dideli sandorių mokesčiai už kreditinių kortelių pirkimą.

SpectroCoin

SpectroCoin siūlo daugybę pirkimo variantų Vokietijos prekybininkams, pradedant SEPA pervedimais (nemokamais), baigiant kredito / debeto kortelėmis (5,5% mokestis) ir elektroninio mokėjimo sistemomis, tokiomis kaip „Skrill“ ir „Perfect Money“ (5%). Priklausomai nuo pirkimo galimybės, galite gauti bitkoinų nepatvirtinę, nors kiti (kaip „Skrill“ yra pavyzdys) reikalautų pateikti asmens tapatybės kortelę.

„SpectroCoin“ BTC mainai

Argumentai “už”

 • kai kurioms indėlių galimybėms nereikia patvirtinti jūsų sąskaitos;
 • daugybė pasirinkimo būdų, kaip įnešti lėšų į „SpectroCoin“ likutį.

Minusai

 • „Skrill“ ir kitus el. Mokėjimus reikia visiškai patikrinti;
 • mokesčiai šiek tiek didesni nei rinkos vidurkis.

Bitcoin bankomatai Vokietijoje

Bankomatai yra bene greičiausias ir asmeniškiausias būdas gauti bitkoinus. Tinklas kiekvieną dieną auga, o įvairūs gamintojai siūlo paslaugas klientams visame pasaulyje, įskaitant Vokietiją. Trūkumas yra ribotas vietų skaičius ir dideli mokesčiai (nuo 8% ir daugiau), kuriuos turėtumėte mokėti perkant BTC per Bitcoin ATM Germany.

Bitcoin bankomatai Vokietijoje

Argumentai “už”

 • greičiausias būdas patekti į savo piniginę bitkoinus;
 • labai privatus, nes sandoriui nereikia jokių dokumentų.

Minusai

 • ribotas geografinis prieinamumas;
 • mašinų aptarnavimas gali būti ne visada prieinamas;
 • gana dideli mokesčiai, palyginti su kitomis galimybėmis.

Kaip teisingai pasirinkti?

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte uždėti ant popieriaus, yra tai, ką šiuo metu turite rankose. Ar jums labiau patinka banko pavedimai, banko kortelės ar el. Mokėjimai? Ar manote, kad jūsų tapatybės patvirtinimas jums yra patogus ar ne? Atsakę į šiuos klausimus, galite susiaurinti potencialius mainus, su kuriais norite dirbti.

Sužinokite visus Bitcoin pirkimo pasiūlymus

Kita vertus, nėra taisyklės, leidžiančios pasirinkti tik vieną platformą, nes galite nusipirkti bitkoinų iš kelių turgaviečių, paskleisdami savo rinką rinkoje ir gaudami daugiau monetų..

Dažnai užduodami klausimai

Ar man reikia mokėti mokesčius?

Visi brokeriai „pragyvena“ naudodamiesi valiutų kursais ir mokesčiais, nes priimdami turgų ir prekiaudami monetomis, jie turi sumokėti savo išlaidas. Taigi ne klausimas, ar jie turi mokesčius, o tai, kiek šios išlaidos yra didelės. Kai kurie mokėjimo / indėlių būdai gali būti nemokami, tačiau vis tiek mokėtumėte nedidelį prekybos mokestį.

Mokesčiai už bitkoino pirkimą Vokietijoje

Mes suteikėme jums šių žinių, peržiūrėdami įvairius mainus už jus, tačiau nepamirškite, kad išlaidos laikui bėgant keičiasi, todėl reguliariai tikrinkite mėgstamas svetaines.

Ar galima BTC pirkti anonimiškai Vokietijoje?

Visiškai įmanoma įsigyti visiškai privačius bitkoinus, jei žinote, kur ieškoti. Bankomatai yra pats privatiausias būdas gauti bitkoinus, bet už didelę kainą. „P2P“ platformos suteikia jums galimybę susisiekti su kitais prekybininkais be jokio patikrinimo iš jūsų pusės, bet taip pat būkite savo sargyboje, nes kai kurie iš jų gali būti sukčiai.

Pirkite bitkoinus anonimiškai

Galiausiai, dauguma mainų leistų nusipirkti keletą monetų be nuskaityto asmens tapatybės dokumento, todėl turėtumėte išplatinti pirkinius keliose svetainėse, kad anonimiškai gautumėte didesnę apimtį..

Kur Vokietijoje priimtas Bitcoin?

Bitcoin sparčiai plečia savo tinklą, dabar dar labiau nei bet kada anksčiau. Nėra vieno sąrašo, kuriame būtų pateiktos visos vietos, kuriose bitkoinai priimami kaip mokėjimo priemonė, tačiau bitkoinų ženklas, paskelbtas priešais jų parduotuvę arba internetinio prekybos centro puslapyje, rodo, kad verslas priima mokėjimus, išreikštus BTC..

Bitcoin priimtas Vokietijoje

Apibendrinant

Vokietijoje yra daugybė variantų, kai reikia pirkti bitkoinus. Mokėjimo galimybių gausa yra augančios apskrities pramonės pagrindas.

Jei turite klausimų dėl bitkoino pirkimo Vokietijoje, kuris nebuvo aptartas šiame straipsnyje, nedvejodami susisiekite su mumis „BitcoinBestBuy“, kad gautumėte daugiau informacijos apie mainus.

597 e16 e54 98c e91 582 a73