Aparatūros piniginė „KeepKey“

Saugoti savo bitkoinus yra gyvybiškai svarbu, nes pastaraisiais mėnesiais įsilaužimų atvejų daugėja. Taigi, turint šaldymo sandėliavimo produktą kaip „KeepKey“ aparatinė piniginė būtų labai naudinga. Šis „KeepKey“ vartotojo vadovas parodys, kaip tinkamai sukonfigūruoti įtaisą, išvardijant jo privalumus ir trūkumus, apie kuriuos turėtumėte žinoti.

Piniginę galite įsigyti iš oficiali „KeepKey“ svetainė kaina 129 USD + 15 USD siuntimas arba „Amazon“ už 144,99 USD („Prime“).

Santrauka: Kaip naudoti „KeepKey“ su „Bitcoin“

 1. Įsigykite „KeepKey“ aparatinę piniginę iš Oficiali svetainė arba toliau „Amazon“.
 2. Prijunkite savo „KeepKey“ įrenginį prie kompiuterio.
 3. Sukurkite „KeepKey“ įrenginio etiketę.
 4. Pasirinkite PIN kodą (4 numeriai).
 5. Ant popieriaus užsirašykite 12 žodžių atkūrimo kodą.
 6. Įveskite savo 12 žodžių atkūrimo kodą atgal į sąrankos puslapį.
 7. Perkelkite savo bitkoinus į piniginę.

Jei ieškote saugesnės piniginės, „KeepKey“ aparatinė piniginė yra tinkamas pasirinkimas jums. „KeepKey“ yra pažangios apsaugos programinės įrangos ir saugumo funkcijų, kurių kiti piniginės tipai neatitinka, pasirinkimas geras BTC investuotojams, prekiaujantiems dideliu monetų kiekiu..

Naudokite „KeepKey“ aparatinę piniginę

„KeepKey“ taip pat turi galimybę dirbti tiek internetinėje, tiek ir neprisijungus prie interneto, todėl įsilaužėliams gana sunku pavogti jūsų bitkoinus. Šis straipsnis parodys, kaip piniginė turi ir prieš, ir kaip saugiai ir greitai nustatyti piniginę.

„KeepKey“ aparatinės piniginės apžvalga

„KeepKey HD“ piniginė gali būti naudojamas darbalaukyje, taip pat kitose platformose (pvz., „Android“ programoje). Be kompiuterinės ir mobiliosios aplinkos, „KeepKey“ taip pat palaiko daugybė kitų internetinių piniginių ir mainų, pavyzdžiai „Electrum“ ir „ShapeShift“.

„KeepKey“ aparatinė piniginė

Tai yra „TREZOR“ prekės ženklo uostas – programinės įrangos, kurią „Key Holders, LLC“ pagamino kaip plėtinį, skirtą labiau į aukščiausios klasės gaminius orientuotai produkcijai, nes piniginė pagaminta iš aliuminio.

Kaina

Pradėjus veikti, piniginės kaina siekė 239 USD, kuri tada buvo sumažinta iki 129 USD ir 15 USD siuntimo, kad išliktų konkurencinga su kitomis HD piniginėmis rinkoje. Bendrovė nesiūlo jokių kainų nuolaidų ar reklaminių kodų, o piniginę galima rasti pardavime „Amazon“.

Piniginės kaina

Kaina „KeepKey“ neapima PVM ar gabenimo mokesčių ir dėl savo populiarumo kartais gali pasibaigti.

Saugumas

Kaip ir bet kuri kita HD piniginė, „KeepKey“ leidžia saugoti asmeninius raktus neprisijungus, todėl įsilaužėliai gali pavogti juos iš jūsų. Be saugyklos neprisijungus, piniginė taip pat siūlo daugybę saugos funkcijų, apie kurias turėtumėte žinoti:

 • 4 numerių PIN kodas;
 • palaikoma 8, 12 arba 24 žodžių slaptafrazė;
 • atkūrimas atliekamas naudojant sėklą naudojant „KeepKey“ „Chrome“ plėtinį.

Sąranka ir inicijavimas

Pirmas žingsnis, kurį turėtumėte atlikti, yra atsisiųsti ir įdiegti kliento programą iš „Chrome“ internetinės parduotuvės ir prijungti USB laidą, kad galėtumėte prisijungti „KeepKey“ į savo kompiuterį.

„KeepKey“ kliento programa iš „Chrome“ internetinės parduotuvės

Tada paleiskite kliento programą ir pasirinkite „KeepKey“ įrenginio etiketę.

„KeepKey“ įrenginio etiketė

Po etiketės turėsite susikurti savo PIN kodą ir jį patvirtinti. Jums patartina tai užsirašyti ant popieriaus, kad vėliau tikrai nepamirštumėte.

Susikurkite savo PIN kodą

Paskutiniame etape užsirašykite slaptafrazę, kuri rodoma „KeepKeys“ ekrane (12 žodžių atkūrimo kodas), ir patvirtindami įveskite ją atgal į sąrankos puslapį. Nepamirškite laikytis žodžių tvarkos ir taisyti žodžių.

Privatumas

Privatumas labai priklauso nuo programinės įrangos piniginės, su kuria jis naudojamas. Integracija pasiekta naudojant „Electrum“, „KeepKey“ „Chrome“ ir „MultiBit HD“ palaikymas „Electrum“ yra laikoma privačia galimybe.

Integracija su „Electrum“

Aparatinės piniginės palyginimas

Išskyrus „KeepKey“, yra ir kitų aparatinės piniginės, kurias turėtumėte patikrinti, nes jose yra skirtingų kainų etikečių, dydžių ir savybių, kurias siūlo prekiautojai bitkoinais. Nors jie labai panašūs daugeliu aspektų, jie turi didelių skirtumų, apie kuriuos turėtumėte bent jau žinoti.

„KeepKey“ prieš „TREZOR“

Kadangi „KeepKey“ yra TREZORAS, tarp šių piniginių yra labai nedaug skirtumų. TREZOR rinkoje buvo ilgesnį laiką nei „KeepKey“ ir TREZOR statybai naudojama medžiaga yra plastikas, todėl piniginė yra lengvesnė nei „KeepKey“, pagaminta iš aliuminio.

TREZOR bitcoin pinigine

„KeepKey“ prieš popierinę piniginę

Jei esate pradedantysis kalbant apie fizines pinigines, „KeepKey“ būtų geresnis pasirinkimas, nes popierines pinigines yra gana sudėtinga tinkamai nustatyti. Be sudėtingumo, gana lengva padaryti negrįžtamą klaidą su popierine pinigine „KeepKey“ yra gana paprasta ištaisyti padarytas klaidas.

Bitcoin popierinė piniginė

„KeepKey“ ir „Ledger Nano S“

„KeepKey“ galima žiūrėti kaip į mažą kompiuterį, o „Nano S“ knyga yra mikroschemų rinkinys. Kalbant apie saugumo funkcijas, abi piniginės pasižymi tomis pačiomis savybėmis, kaip ir ekranas, PIN kodas ir slaptafrazių palaikymas. „Ledger Nano S“ kaina yra 79 € (be PVM), įskaitant nemokamą pristatymą, kuris yra pigesnis nei „KeepKey“.

„Ledger Nano S“ piniginė

Ar „KeepKey“ veikia su „Litecoin“?

Be bitkoino, „KeepKey“ taip pat gali paslėpti litecoiną ir kitus altcoins, taip pat DASH ir kitus. Turėtumėte patikrinti kitų nei bitcoin altcoins palaikymą, nes pats įrenginys gali laikyti bet kokio tipo kriptovaliutas.

Bitcoin ir litecoin

Minusai

„KeepKey“, kaip ir kiekviena kita piniginė, taip pat turi trūkumų, apie kuriuos turėtumėte žinoti:

 • naudoja atvirojo kodo kodus, kurie gali būti painūs pradedantiesiems;
 • turi aukštą 129 USD + 15 USD siuntimo kainą, palyginti su kitais piniginės variantais;
 • piniginės pristatymas gali užtrukti iki dviejų iki trijų savaičių.

Kitos aparatinės piniginės

Šiame apžvalgos skyriuje pateikiame kitų dviejų populiarių aparatinės piniginės pristatymą, TREZORAS ir „Nano S“ knyga, kainos, pagrindinių savybių ir saugumo požiūriu.

TREZORAS

Labai patinka „KeepKey“, TREZORAS veikia kaip mini kompiuteris, taip pat turi savo sąrankos galimybes. Kaip ir kitos HD piniginės, ji siūlo asmeninius raktus, 24 žodžių pradinę slaptafrazę ir PIN kodą, o piniginėje įdiegta programinė įranga apsaugos įrenginį nuo kenkėjiškų programų užpildytų kompiuterių.

„TREZOR“ piniginės apžvalga

Už 89 € + 26 € siuntimo į JAV kainą galite užsisakyti „HD“ piniginę iš „Amazon“ bet kurioje vietoje, kurioje šiuo metu gyvenate, nesvarbu, koks pasaulio regionas..

„Nano S“ knyga

Nors veikia kaip lustų rinkinys, „Nano S“ knyga siūlo labai panašius į kitų aparatūros piniginių. Už 79 € (be PVM) kainą, įskaitant nemokamą pristatymą, gausite PIN kodo saugos paketą, slaptažodžio palaikymą ir USB su ekranu.

„Ledger Nano S“ piniginės apžvalga

Piniginę galima naudoti tiek internetinėje, tiek neprisijungus prie tinklo, o sąranką atlikti per kompiuterį. „Ledger Nano S“ taip pat palaiko kelis altcoinus, įskaitant Ethereum, Litecoin, dash ir daugelį kitų.

Jei turite neatsakytų klausimų apie „KeepKey“ aparatinė piniginė atsakymo, kurio neradote šiame vadove, nedelsdami susisiekite su mumis „BitcoinBestBuy“.

aee d54 ab0 dc0 f95 182 ad6