Pirkite „Bitcoin“ naudodami „ACH Transfer“

Jei turite JAV banko sąskaitą, galite įsigyti bitkoinų per tiesioginį automatinio kliringo namų (ACH) pavedimą. Taigi išmokti yra paprastas dalykas kaip nusipirkti bitino su ACH pervedimu, apie tai ir yra šis vadovas, atsakydamas į visus jums kylančius klausimus apie procesą.

Nuo Monetų bazė siūlo ACH kaip indėlio / mokėjimo priemonę, būtinai patikrinkite. Taip pat gausite 10 USD premiją iš mūsų kreipimosi, jei įnešate 100 USD ar daugiau „Coinbase“.

Santrauka: Pirkite „Bitcoin“ naudodami „ACH Transfer“

Interneto naršyklės naudojimas

 1. Pereikite prie Monetų bazė, tai populiariausia bitkoinų birža JAV.
 2. Užbaikite patvirtinimo procesą (jei reikia).
 3. Eikite į pirkimo / pardavimo puslapį.
 4. Įveskite norimą įsigyti BTC sumą.
 5. Pasirinkite piniginę, į kurią norite įnešti savo lėšas.
 6. Pasirinkite norimą mokėjimo būdą (kredito / debeto kortelė ar banko sąskaita).
 7. Patvirtinkite, kad pirkimo užsakymas yra teisingas, ir spustelėkite „Pirkti Bitcoin iškart“.
 8. Jūsų bitkoinai bus pristatyti jums Monetų bazė BTC piniginė nedelsiant (3-5 darbo dienos kitose biržose).
 9. Perkelkite juos į savo aparatinę bitcoin piniginę, kad galėtumėte saugiai laikyti savo bitcoiną ilgą laiką (neprivaloma).

„IOS“ naudojimas & „Android“ programos

 1. Sukurti Monetų bazė sąskaitą ir atsisiųskite „iOS“ arba „Android“ programa.
 2. Norėdami atidaryti „Navbar“ juostą, bakstelėkite meniu piktogramą šalia viršutinio kairio ekrano.
 3. Naršymo juostoje pasirinkite Pirkti.
 4. Įveskite sumą į bitkoinus (BTC), kuriuos norite įsigyti.
 5. Pasirinkite bitcoin piniginę, į kurią norite įnešti.
 6. Pasirinkite pageidaujamą mokėjimo metodą (kredito / debeto kortelė ar banko sąskaita).
 7. Peržiūrėkite savo užsakymą ir palieskite Pirkti bitkoiną.

P.S. Monetų bazė leidžia klientams iš JAV nusipirkti bitkoinų akimirksniu su savo JAV banko sąskaitomis (ACH pervedimas).

„Coinbase“ įsigykite „Bitcoin“ iškart kreditinės kortelės banko sąskaitą

Jei turite JAV banko sąskaitą, turite teisę įsigyti bitkoinų per tiesioginį automatinio kliringo namų (ACH) pavedimą. Pervedimas galėjo būti naudojamas per bet kurį JAV banką („Bank of America“, „Chase“, „Citigroup“, „Wells Fargo“ ir daugelį kitų). Paprastai už jį mokamas labai mažas sandorio mokestis – iki 2 proc..

Atminkite, kad norint nusipirkti bitkoinų su ACH pervedimais, reikia daug daugiau laiko (paprastai iki penkių darbo dienų ir iškart Monetų bazė) nei kreditinės kortelės, kurios yra momentinės. Kadangi šie pervedimai yra ilgesni nei kiti pirkimo metodai, mainai paprastai reikalauja aukšto tikrinimo lygio.

Pirkite bitino su ACH pervedimu

Ar saugu pirkti Bitcoin su ACH Transfer?

Jūsų lėšų ir sąskaitos saugumas priklauso nuo to, su kokiu bitkoinų biržos brokeriu pasirinkote prekybą. Kad įvyktų ACH, turėsite pateikti visą savo banko sąskaitos informaciją, o pervedimo procesas gali užtrukti gana ilgai – iki penkių dienų (iškart Monetų bazė).Kaip veikia ACH perkėlimas

Taigi įsitikinkite, kad dirbate su patikimais bitkoinų brokeriais, kurie nepiktnaudžiautų informacija, kurią jiems pateikiate apie save ir banko sąskaitą. Prieš pateikdami prašymą įsigyti bitkoino, reguliariai tikrinkite forumus ir svetaines, kuriose pateikiami brokerių klausimai ir sukčių sąrašai.

Kaip gauti BTC perduodant ACH?

Pats procesas yra labai paprastas iš jūsų sandorio pusės. Pirma, jums reikės užregistruoti sąskaitą pas pasirinktą BTC brokerį, kuris priima Bitcoin mokėjimus per ACH. Daugeliu atvejų, prieš pradėdami pirkti BTC, turėsite patvirtinti savo asmens tapatybės dokumentą ir adresą.

Užregistruokite paskyrą „Coinbase“

Po patikrinimo patikrinkite jų mokesčius, nes jie paprastai yra labai maži, palyginti su kitais pirkimo būdais. Eikite į pasirinkto brokerio pirkimo puslapius ir pasirinkite keletą lėšų, kuriomis norite prekiauti per ACH į bitkoinus. Per savaitę jūsų BTC suma bus pervesta į jūsų piniginę, kai apdorojamas banko pavedimas.

Pirkite „Bitcoins“ su ACH banko pavedimu „Coinbase“

Monetų bazė yra viena populiariausių bitkoinų biržų visame pasaulyje ir JAV dėl savo plataus regioninio aprėpties ir didelio likvidumo. Sandorių mokesčiai sudaro 1,49% prekybos vertės, o ACH pervedimas užtruks iki 5 darbo dienų (akimirksniu nuo 2017 m. spalio mėn.), bet jei susiesite savo sąskaitos kreditinę kortelę, operacija bus apdorota nedelsiant.

Pirkite bitcoinus su ACH „Coinbase“

Argumentai “už”

 • didelis likvidumas;
 • plati pasaulinė aprėptis;
 • kreditinės kortelės susiejimas sutrumpina ACH apdorojimo laiką.

Minusai

 • reikalingas visiškas patikrinimas;
 • brokeris, kaip žinoma, stebi prekybininko veiklą.

Užsisakykite „Bitcoin“ naudodami „ACH Transfer“

Palaikyk yra „peer-to-peer“ (P2P) debesų platforma, kuri, be bitkoinų, taip pat turi kitų internetinių ir fizinių prekių, tokių kaip auksas, altkoinai ir kitas turtas, rinką. Sandorio mokesčiai siekia 0% už bitkoino pirkimą, o konversijos mokestis – 0,75%. Patvirtinimas reikalingas, o ACH pervedimas užtruks iki 5 darbo dienų.

Užsisakykite bitkoiną su ACH pervedimu „Uphold“

Argumentai “už”

 • įvairūs bitkoinų pasiūlymai;
 • galimybė įsigyti kitų prekių.

Minusai

 • sukčių galimybė platformoje;
 • lėšos ir bitkoinai atsidurtų svetainės piniginėje.

Įsigykite BTC su ACH per GDAX

GDAX yra dar vienas bitkoinų tiekėjas JAV, kuris siūlo ACH pervedimą už mažą operacijos mokestį (net jei neturite mokesčių, jei sąskaita bus visiškai patvirtinta). Svetainės paslaugos teikiamos daugumoje ES šalių ir kai kuriose JAV valstijose (nepalaikomos valstybės yra Vajomingas, Havajai ir Minesota).

Įsigykite BTC su ACH per GDAX

Argumentai “už”

 • galimybė nemokėti mokesčių;
 • prijungtas prie „Coinbase“ ir jo BTC tiekimo.

Minusai

 • reikalingas ACH perdavimas;
 • ne visos JAV valstijos.

Pirkite Bitcoins su ACH banko pavedimu per Dvyniai

Įsikūręs JAV, Dvyniai siūlo bitkoinus per ACH pervedimą nemokamai, tuo tarpu pirkėjo mokesčiai taip pat yra 0,25%, atsižvelgiant į patikrinimo lygį ir prekybos apimtį. Didžiausias BTC pirkimo „Gemini“ trūkumas yra ribotas paslaugų teikimas tik 26 JAV valstijose.

Pirkite bitcoinus su ACH per „Gemini“

Argumentai “už”

 • maži ar be jokių sandorių mokesčiai;
 • galimybė prekiauti ir institucijoms.

Minusai

 • reikalingas patikrinimas dėl didesnių apribojimų;
 • ribotas prieinamumas.

Gaukite BTC su ACH salieruose

Dar viena bitino birža, aptarnaujanti JAV ir Kanadą. Salierai buvo vienas iš mėgstamiausių bitkoinų tiekėjų, kol jų operacijų mokesčiai nebuvo pakelti iki 10%. ACH pervedimas gali būti atliktas visiškai patvirtinus jūsų sąskaitą, o lėšos pasieks 5 darbo dienas.

Gaukite BTC su ACH salieruose

Argumentai “už”

 • trumpas pirkimo procesas;
 • visos JAV ir Kanados valstijos.

Minusai

 • didelis 10% sandorio mokestis;
 • reikalingas visas patikrinimas.

Išvada

Jei ieškote pigaus bitkoino varianto ir gyvenate JAV arba turite amerikietišką banko sąskaitą, ACH pavedimas yra tinkama galimybė naudoti. BTC gauti yra pigūs ir patikimi įrankiai, tačiau atsižvelkite į tai, kad pervedimas užtruks iki penkių darbo dienų, jei nepateiksite savo sąskaitos kredito kortelės.

Jei turite klausimų dėl ACH perkėlimo, kuris nebuvo aptartas šiame vadove, nedvejodami susisiekite su mumis adresu BitcoinBestBuy.